Opinie o sylveco.pl - SYLVECO Radosław Piela w Łąka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sylveco. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sylveco o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylveco w Łąka

Obiektywny

Krótko i na temat. Sylveco oferuje jedne z najwyższych zarobków na rynku podkarpackim. Kolejnym atutem są warunki socjalne, które są na naprawdę bardzo wysokim standardzie. Pracownicy są bardzo uprzejmi, życzliwi, nikt nie robi nikomu problemów począwszy od kierowników na szefie kończąc. Firma prężenie się rozwija, wprowadza kolejne ciekawe produkty. Osoba, która tu pisze o ludziach niezrównoważonych powinna sama stanąć przed lustrem i zadać sobie pytanie na ile sama jest zrównoważona.

Samo sedno
@Obiektywny

O! Lizusy się uaktywniły. Będzie pewnie premia ????

Papuga
@Obiektywny

To już nawet nie lizusy tylko szef sam sobie pisze pozytywne komentarze. Czy to socjalne na bardzo wysokim poziomie to dostęp do wody, kawy i herbaty? Czy może oferowana karta "na siłownię" ? Pracownicy są mili? -chyba z grupy wzajemnego wsparcia. Każdy boi się normalnie rozmawiać bo nie wiadomo co kto komu uprzejmie doniesie. Szef jest miły ?- szczególnie wtedy jak rozpowiada do innych, że pracowników ma by zap. .( pracowali ciezko) albo jak Ci powie że na twoje miejsce czeka 100 innych osób. Tak firma się rozwija ale pracownik jest tam traktowany jak zło konieczne. Nadejdzie czas, że szef będzie sam musiał ucierać swoje kremiki, może z kilkoma największymi lizusami bo już nie będzie chętnych do pracy w tym kołchozie.

Firma pełna ludzi niezrównoważonych, niekompetentnych przekonanych o swojej wyższości a poza murami Sylveco nic nie znaczących - zaczynając od samej góry. Takie osoby kierują całą firmą szczując pracowników przeciwko sobie wzajemnie . Trzymajcie się z daleka od tego bagna. Szkoda czasu na tą firmę.

Lubisz wywalać ludzi za pięć dwunasta? Uważaj, bo ciebie pielucho wyrzucą z rynku szybciej, bo karma wraca. Nawet jaj nie masz tylko twój pionek bez matury z ludzmi rozmawia.... kompetencje niczym kabel brata brat z naważania co wszystkim zdjęcia robi. Wiejcie ludzie z tego kołchozu. Wielka pogarda dla szefa!

Sedno

(usunięte przez administratora) Trzymajcie się z daleka od tego miejsca. Nie polecam !

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sylveco na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i obsługi klienta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Fani

@Loża szyderców musisz ponowić swój komentarz bo jakoś "przypadkiem" zniknął.

Fani

Za pieniądze można wiele np. Kupić nowe przychylne komentarze, usunąć negatywne chyba też :)

Czy to prawda, że na produkcji macie kierownika, który kiedyś był w wojsku i jest trenerem personalnym na siłowni i trenerem szefa? Czy to prawda, że gość na swojej zmianie kiedy nie ma co robić gość karze ludziom szorować podłogę, rury za mieszalnikami i szuka innych idiotycznych zajęć? (usunięte przez administratora)

Cześć
@007

ponoć w każdej plotce... ;) Prawda jest taka, że ten człowiek dla swojej zmiany jest jak ojciec: bać się trzeba, robić trzeba, nie stawiać się... ALE krzywdy nie da zrobić nikomu z nas i stoi za nami murem. Pozdrawiam

Czapka
@007

Jeśli ktoś ma problem z kimkolwiek to powinien załatwić to sobie sam z tą osobą czy z szefem, a nie tchórzyć i wylewać żale w internecie. Na ludzi u władzy zawsze się narzeka, ale czy potrafiłbyś/potrafiłabyś zarządzać lepiej? Dajcie nam w spokoju pracować.

Abcde
@Czapka

Wiele osób pracujących w tej firmie na stanowiskach niższego szczebla ma niestety większe kompetencje (usunięte przez administratora) Taka smutna prawda niestety

Efgha
@Czapka

Prawda boli? Juz ci pewnie szef kazal napisac cos w jego obronie.

M
@Abcde

Zapewne masz na myśli SIEBIE, tak wiemy, wiemy .... wszystkie stanowiska kierownicze powinny być Twoje i tylko Twoje., bo nikt nie jest od ciebie bardziej kompetentny.

Trafiony jeszcze plywa
@Czapka

A jak ktoś łazi za mną po hali i każe się z czegoś tłumaczyć? Tutaj też mnie(usunięte przez administratora) straszy .

Trafiony jeszcze plywa
@007

A jak ktoś dobrze mówi o swoich byłych pracodawcach np o parkingach piętrowych, paczkach itp. Wszyscy słuchają :) , a potem chcą tak samo i wylewaja złość w necie, bo mają inaczej - to czczyja to wina ? Dobrze, że nie mówiłam o wycieczkach zagranicznych ,bo wszyscy chcieliby też jechać :) Moja wina, ze poziomu IQ pewnego dzialu nie zbadalam soryyy!!!!. Jedna taka gruba w okularach pyskata mało z krzesła nie spadła ze złości , ze ma gorzej. Wniosek na przyszłość - mówić mniej emocjonalnie i badać IQ. Ogólnie nie być emocjonalną,bo udziela się to innym ehhhh. ....

jhvl

O którego chodzi?

@Trafiony jeszcze plywa

Władza to też odpowiedzialność za innych, to energia, która musisz dac by innym się chcialo, to sprawiedliwość oraz mądrość, atmosfera która tworzysz. Jeśli czegoś brakuje- to tylko głupiec sięgnie po władze. I jak poznales juz smak władzy -to tak szybko nie oceniasz innych. Władza jest też wówczas, gdy np odchodzisz z pracy, a z Tobą 2 inne osoby. Ty realizujesz swój szybki cel, bo nie masz czasu i musisz to zrobić(mówisz Tylko co będziesz robić i gdzie, przekazujesz emocje ....) - inni idę za Tobą. Raz tak się zdarzyło! Ale władza to też odpowiedzialność za innych - wowczas zrobiłam to nieświadomie. I bez obaw ja wnioski wyciągam i nie psuje !!!!!

Haha

Hahaha, ten komentarz wymiata

Mieczysław
@Haha

Sądzę, że macie wiedzę związaną z pracą w firmie Sylveco, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie związane właśnie z tym pracodawcą. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy możliwe jest zatrudnienie w tej firmie na część etatu? Zastanawia mnie to, ponieważ studenci rozpoczynający naukę od października na pewno zainteresowaliby się możliwością pracy w tej firmie na część etatu.

Bardzo duża ujma i pogarda dla właściciela, który na to pozwolił, no chyba że właściciel firmy nie miał w tej kwestii nic do powiedzenia. Moim zdaniem jest to normalne kiedy osoby zatrudniane na stanowiska wyższe, dobierane z okręgu bliskich znajomych właściciela firmy nie mają nawet wykształcenia wyższego i mało tego zarabiają więcej ode mnie. Idę upomnieć się o swoją pozycję i wynagrodzenie w firmie. Niestety wbrew jakiejkolwiek logice i etyce właściciel firmy zapobiegawczo pozwalniał personel z wykształceniem wyższym tylko po to żeby zapobiec pytaniom "Jak to jest że osoba nie mająca żadnego doświadczenia i wykształcenia decyduje o procesach w firmie, zarządza personelem a co za tym idzie jako osoba decyzyjna ma wyższą podstawę wynagrodzenia." Odradzam pracę w takim TOKSYCZNYM środowisku.

Doładowanie..
@Adam

Uświadamianie idzie ci coraz lepiej - w połowę nie wierzę, ale ja nie w temacie i brak mi kompetencji. Rozmawiałam niedawno z nowo przyjętym technolo... wykształcenie wyższe bardzo sympatyczny..... Nadajemy na tych samych falach też z innego świata dobrze mnie rozumie :) Tylko kogo obchodzi czyjeś wykształcenie czy zarobki - szukaj dalej bo bladzisz. W końcu coraz więcej wiem energia 50:) Możesz iść się upomnieć o swoją pozycję. W innych zazwyczaj widzimy to co istnieje w nas samych......

@Adam

A właściciele i dyrektorzy nie są tacy straszni...

@Adam

Pierwsza rekr...Też miała tak wyglądać? Powiedziałeś, że coś zepsulam, potem ze chcę więcej pieniedzy a potem rekr...jest jeszcze czas. Powiedziałam nie ja! - wysmiales. Dobre miałam przeczucie tylko nie wiedziałam o co chodzi. Dla mnie najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwo. Za swoje mogę odpowiadać za innych nigdy!. Bronić potrafię się jak mało kto! Liczy się człowiek nie ważne czy wykształcony czy nie, atmosfera a na końcu wyniki i kasa. Czekam na pouczenie, bo głupia nadal jestem .

@...

Tak walka jedynie o szkolenia , które zostały wprowadzone zresztą . W porównaniu z innymi aniołem jestem. Nikt nie ma tam jaj?.

Oddziałowy
@Adam

Szef myślał, że to ludzie z produkcji tu piszą, a tu wygląda na to, że to w biurach walka na całego i jeden pod drugim dołki kopie. Firma zdaniem zarządu się rozwija, wprowadza nowe produkty, a pracowników coraz mniej i nikt przez rok czasu nie wyciągnął wniosków dlaczego tak się dzieje? Walka sezonu o najwyższe stołki na górze nadchodzi!

Gabriela
@Oddziałowy

Bieżąca dyskusja zeszła na trochę niewłaściwe tory. Pragnę Wam przypomnieć, że tutaj zajmujemy się głównie dyskutowaniem o aktualnych warunkach zatrudnienia, na jakie można liczyć w Sylveco. Zatem może ktoś mi wyjaśni, jak we wspomnianej firmie przedstawia się system wynagradzania, a także premiowania pracowników? To bardzo ważna kwestia, a więc liczę na szybki odezw z Waszej strony!

@Gabriela

O wynagrodzeniach tu już wszystko napisano we wcześniejszuch komentarzach. Zależy na jaki chcesz dział i czy umowe o pracę czy zlecenie.

amen
@Adam

Personel sam się zwalnia, bo nikt głupie zaczepki i podejrzenia nie będzie tolerował. Zaś szef jest szefem i może sobie zatrudniać kiedy chce i kogo chce, a czy idzie w dobrą stronę to czas zweryfikuje.

@amen

A ja się zwolnie kiedy ja będę chciała - no chyba, ze ktos uważa, że źle wykonuje swoje obowiazki, to prosze bardzo. Zawsze robilam swoje a ludzkie dramaty, problemy itp mnie nie obchodzą i nie mam zamiaru odpowiadać za wszystkich. Za czyjś zły humor, brak kasy , konflikty, domysły. Jak coś się ma do kogos to lepiej pytać w cztery oczy -a nie jakieś chore fora!!!! porażka. Amen

@...

Energia 60% :) to teraz będzie usuwanie tzw czarnych owiec - popatrze z ciekawością! A mój kolega szpieg niech się nawet przez 2 tyg nie patrzy w moim kierunku.

Gabriela
@007

Dziękuję Ci za odpowiedź. Być może wcześniej ktoś opisywał tu kwestię wynagrodzenia w Sylveco, ale przecież od tego czasu mogły tam zajść jakieś zmiany. Na początek interesowałoby mnie to, na jakie (oczywiście mniej więcej) wynagrodzenie może liczyć pracownik, który dopiero rozpoczął pracę w tej firmie i jest na okresie próbnym. Możesz zatem powiedzieć coś o tym? Serdecznie zachęcam.

johny
@Adam

a to mówisz o wiernym słudze J.R. ?

Ankaa

Poszukuje informacji na temat pracy PH w firmie Sylveco?? Ktoś coś wie??

Ex ph
@Ankaa

Ciężka praca od podstaw, kierownik tego działu bardzo wymagający, zwraca uwagę na detale w pracy, ale też bardzo pomocny, jak komuś się chce pracować można liczyć na jego pomoc i życzliwość. Jak ktoś szuka miejsca do przezimowania to raczej nie ma co tu szukać

Aha
@Ankaa

Potwierdzam co napisał ex PH. Pracowałem jakiś czas temu. Praca trudna i wymagająca. Ale jeśli nie olewasz pracy, tylko masz zaangażowanie i wyniki to dyrektor jest przychylny. (usunięte przez administratora)od razu wyjdzie na jaw. Praca z dobrym produktem i narzędziami pracy. Jasne zasady pracy i oceny wyników. Zarobki zalezne od wynikow sprzedaży i mogą byc bardzo ok. Jak chce ci się pracować, to polecam.

....
@Ankaa

Teraz PH nie szukają, ale Ci EX pracownicy wiedzą wszystko lepiej( nawet to czego nie wiedzą - to i tak wiedza), więc słuchaj i ucz się, a wszystko będzie jasne jak słońce .

Master od disaster
@....

I akurat Ty to wszystko wiesz lepiej niż byli pracownicy tego działu... Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka ze swoimi porażkami i niepowodzeniami życiowymi...

@Master od disaster

To może oswiec mnie co powinnam wiedzieć? ostatnio domyslilam sie przecież , że idę na lincz haha...żadna to porażka! Ale przykre doświadczenie i nic wiecej. I nie czuję się winna - kto pyta nie gładzi podobno.

M

Cieszę się, że zaczęły się pojawiać pozytywne opinie, bo negatywne są niesprawiedliwe i krzywdzące, zapewne wałkowane przez te same osoby. Mnie zastanawia co Ci narzekający robią jeszcze w firmie. Firma jest prywatna, właściciel może zatrudniać kogo chce i na jakim chce stanowisku - widocznie te osoby są odpowiednie i się sprawdzają. Ja wiem, że każdy z narzekających zrobiłby wszystko lepiej od kierownika czy właściciela... zatem gdzie są Wasze wielkie firmy i gigantyczne projekty? Firma ma czyste i jasne reguły. Warunki pracy są fajne, tak samo atmosfera (nie licząc wypisujacych frustratów, którzy wiecznie knują). Ilość pracowników z długim stażem i ścieżka awansów pokazuje, że firma jest otwarta na rozwój pracowników wewnątrz - o ile ktoś po po prostu pracuje zamiast kombinować, plotkować i obgadywać.

Xyz
@M

A jak wygląda w tej firmie ścieżka awansu jak to nazwałeś/łaś dla konfekcjonera, pracownika produkcji, magazyniera czy pracownika rozlewni?

@M

Zgadzam sie w 100 % :)

@Xyz

Nie wiem jak jest w tej firmie - ale awanse są pionowe i poziome. Poziomy - nie idziesz w górę ale poszerza się zakres obowiązków - więcej potrafisz! Nasz szpieg powiedział, że są za to większe pieniążki ale on dokładnie nie wie. Zawsze można zapytać u władzy ,wladza wie wszystko i za pytanie chyba sie nie umiera. I niczego sie nie rzada to tylko pytanie.

Rovena

Mam pytanie. Jak jest z dojazdem z Rzeszowa. Wiem, ze firma zmieniła lokalizację i teraz nieco jest to utrudnione. Dlatego pytam, jaką linią można tam dojechać? Druga sprawa. Czy zatrudniają tam osoby z grupą, np 3, a jeśli tak, to w jakich godzinach pracują? O której godzinie kończy się druga zmiana? Czy są urlopy wakacyjne jak w innych firmach? Soboty wszystkie się pracuje czy tylko część? I naprawdę płaca jest taka jak w aktualnym ogłoszeniu?

trenejro
@Rovena

Do Łąki tylko dojazd własny, jeździ jakiś MKS, ale wysadzi Cię spory kawałek od firmy. Poza tym kursów niewiele i na czas na pewno nie dojedziesz. Zmiany dwie 7-15 i 15-23. Praca poniedziałek-piątek. Soboty dla nielicznych wybranych i tylko czasami. O płacy to tu już wszystko napisano i tak jest jak ludzie piszą.

@trenejro

Spoko 2 samochody są! Jeden prywatny kierowca nawet się znajdzie, tylko teraz 1 zmiana mi pasuje taki peszek.

Rovena
@trenejro

Dziękuję za wiadomość. Aplikowałam, zobaczymy co wyjdzie. Szkoda, że taki dojazd nieciekawy. Czyli musiałabym wysiąść koło Domu Opieki?

Twój Pan

Praca jak praca, większość osób pracuje na produkcji, magazynie i pakowaniu. Zarobki 1800 zł. Ja robiłem w 2018 roku i nie było żadnych premii, może teraz jest inaczej. Faktycznie są karty na każde drzwi i trzeba odrabiać jak wejdzie się nawet minutę po 8 na salę, dlatego najlepiej przychodzić 20 min przed żeby zdążyć się przebrać i przejąć setkę drzwi... Co do atmosfery jak to w firmach, są spoko ludzie i podpierdalacze (szczególnie jeden w prostokątnych okularach z gębą ogra) Firma zatrudnia tylko młodych - tu nie wiem dlaczego? Firmę oczywiście polecam tak do pracy dorywczej na wakacje lub żeby mieć coś w cv, popracować miesiąc czy nawet rok i zmienić.

Haha
@Twój Pan

Hahaha. Dobre

Ala
@Twój Pan

Dokładnie tak jest.

Ręce opadają jak czytam te głupoty. W pracy się sporo zmieniło, ale Ci co nie mają nic na sumieniu, to ledwo zwracają na to uwagę. Praca na akord? Mierzenie czasu ile kto był w toalecie? Obcinanie premii za 2 dni choroby? Większych głupot chyba nie można już napisać. Karty są wprowadzone ze względów bezpieczeństwa, każdy wchodzi tam gdzie może, a nie ma dostępu tam gdzie wejść nie powinien. Szefostwo nie liczy ile kto spędził czasu w toalecie. Rozumiem jednak, że dla kombinatorów jest to niewygodne, bo mają co ukrywać... a raczej nie mają już jak się ukrywać przed pracą i leniuchować. Atmosfera jest dobra. Do pracy idzie się pracować, a nie zaprzyjaźniać - ale mimo to jest fajnie, bo ludzie są fajni. O kumpelostwie i donosicielstwie zapewne piszą osoby sfrustrowane (zazwyczaj są to osoby, które najwięcej próbują knuć). Jak komuś nie pasuje w firmie, to niech się po prostu zwolni. Ilość pracowników z długim stażem dowodzi, że w firmie jest dobrze i docenia się tych, którzy na to zasługują, bo są w pracy ambitni(!). W kwestii pieniędzy, to jest podstawa + premia uznaniowa, a zasady jej przyznawania są jasne i proste. Jak ktoś normalnie choruje, to praktycznie tego nie odczuje finansowo (na premię trzeba zarobić, nie należy się ona za ładne oczy). Jak ktoś ciągle przynosi non stop zwolnienia lekarskie i kombinuje, to oczywiste jest, że nie ma premii, bo jej nie wypracował. Firma jest OK, a zaplecze socjalne jest premium, bo szefostwo dba o pracowników.

xxx

Większych głupot nie trzeba pisać, wystarczy umieć czytać i zerknąć w regulamin :D

Zadowolona

Mi wszystko opada jak widze takie szkalowanie dobrego imienia i Firmy ktora komuś daje chleb . Popieram w 100% Twoje zdanie i wszystko co napisałeś.

Basiulka

Witaj,aplikowałam tam niedawno i czekam na odzew ale cisza ...jest możliwość dojść tam jakiś bo zależy mi na pracy w sylveco

@Basiulka

Do pracy biurowej czy na produkcję?

@Basiulka

Ja tak samo ;) do pracy biurowej

@Basiulka

Mam identyczny problem :)

Samo zlo

Zgadzam się, matoły piszą głupoty, a potem sa aluzje do tych, ktorzy nic nie pisza! jest szukanie winnych i to się po prostu czuje!!!

Jak

Witam jak wygląda praca na produkcji dla kobiety? Ile na rękę po okresie próbnym dostanę? Praca jest stojąca czy siedząca?

@Jak

zależy od działu, ale przeważnie praca stojąca-fizyczna po okresie próbnym około 2450 na rękę, ale w tym jest wliczona spora premia, którą dostaniesz jeśli spełnisz warunki regulaminu firmy czyli nie chorujesz, nie spóźniasz się, przestrzegasz czasu przerw itp.

Jak
@Jak

Ok dzięki

NA NA

To po co piszą, że zarobki są po okresie próbnym 3400 . Jak jest na prawdę ? Bez sciemniania ! Może w końcu się zmobiluzuje i napiszę to cv. Powinno wyjść na rękę ok 2800 Plus premia.

Nanana
@NA NA

3400 brutto to netto 2400, więc jakie 2800 plus premia? przed okresem próbnym 1800, więc trochę mało. Ponoć w dziale sprzedaży jest znacznie lepiej, stąd nie ma kwot

@NA NA

Jeśli Ty masz problem z mobilizacją do napisania cv to Sylveco sobie odpuść.

Szefowa
@Szef

Tak mam problem z mobilizacją bo byle gdzie pisać nie będę. A zresztą grzecznie tylko zapytałam.

@Szefowa

Sylveco byle kogo nie zatrudnia.

Hahaha
@NA NA

Nie ma takich zarobków tam, dostajesz 1800, z premią może jak ja wyrobisz to 2000 tys.

@Szef

Jasne, ze byle kogo nie zatrudnia każdego trzeba szanować. A do szefa myślę, że ci jeszcze daleko.

Aaa

A na jaki okres dostaje się umowę po okresie próbnym?

@Aaa

na rok, a po roku na kolejny

Aaa
@pracownik

A później już na czas nieokreślony? ????

@Aaa

jak przepracujesz 33 miesiace nie liczac okresu probnego to mozesz porozmawiac o umowie na czas nieokreślony, czyli po 2 latach dostaniesz kolejna na określony na okolo 9 miesiecy

Kin.

Witam. Ostatnio pojawiła się oferta pracy w laboratorium, stąd moje pytanie, czy ktoś może był już na rozmowie lub wiadomo coś odnośnie rekrutacji? Bardzo zależy mi na dostaniu się do tej pracy i czekam na telefon, niestety odezwu wciąż brak. Nie wiem czy wysyłane cv są sprawdzane, czy został już ktoś przyjęty, i czy jest na co czekać.

Zadowolona

Polecam tego pracodawcę. W Firmie Sylveco doceniani są ludzie którym chce się pracować. Pracuje już w Firmie niemal 3 lata i dzięki swojej ciężkiej pracy zostałam wielokrotnie doceniona. Podziwiam właściciela który małą rodzinną Firmę tak rozwinął.

Rozbawiony
@Zadowolona

Miło patrzeć gdy tak pochlebne opinie pojawiaja się DOPIERO PO zanotowaniu tych negatywnych :) Pozdrawiam

Ale to było dobre
@Zadowolona

Gratuluje awansu, kawał dobrej roboty... Jutro zajedziesz do pracy a tam czeka nowy samochodzik, prywatny gabinecik z własną lodóweczką, w środku drineczek a na stoliczku aneksik do umowy.... No chyba że już odrabiasz to wszystko

Kanciastoporty

więcej wazeliny już się nie dało :) Pozdrawiam serdecznie

Szyderca
@Rozbawiony

Może dostają za nie darmowe kosmetyki ????

Ktoś
@Zadowolona

-Witam! Czy jest praca dla kobiet ? Na czym polega - jest to głównie obsługa maszyn czy raczej linie produkcyjne i czy jest bardzo ciężko? Zarobki po okresie próbnym 3400 ?

Słowa szefa do pracownika firmy zewnętrznej: tu robią młodzi bo mają (usunięte przez administratora)chyba najlepiej obrazują podejście szefa do pracowników.(usunięte przez administratora)Jedyna zaleta to pomieszczenie socjalne gdzie niczego nie brakuje. Nie polecam tego pracodawcy.

Zacznijmy od zalet nowy budynek 2 zmiany bez nocek i w miare lekka praca ;) to by bylo na tyle a teraz minusy połowa kierownictwa ma braki w podstawowej higienie jamy ustnej. Często zdarzało się że trzeba było zostać kilkanaście minut po godzinach za które nie było nic płacone ponieważ nadgodziny były liczone od pełnych godzin. Soboty ekstra płatne ale tylko dla wybrańców. Dyrektor jak i kierownicy bez kwalifikacji zawodowych na posadach po znajomości. A po za tym wszystko ekstra. :) Moje sugestie dla Sylveco: Więcej pokory i szacunku dla pracownika Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Rozmowa z załogą, nie kierownictwem

Zostaw merytoryczną opinię o Sylveco - Łąka

• Jak się pracuje w Sylveco?

Zobacz opinie na temat firmy Sylveco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sylveco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sylveco
3.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • 260F
    36-004 Łąka