Opinie o STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. w Białe Błota

counter
2 134 215 5 1
Gość Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Jaka umowa obowiązuje przy pracy jako sprzedawca w sklepie? I jakie jest wynagrodzenie?

Mxxxyxx Nowy wpis

Pracowałam tam co prawda sezonowo ale w życiu nie powiedziałabym złej opinii o tej firmie. Właściciel super sympatyczny, Panie z zarządu trochę mniej, ale co prawda za dużo nie miałam z nimi kontaktu. Dziewczyny pracujące na sklepach super, złego słowa nie mogę powiedzieć. Miejscami praca faktycznie bywała ciężka, bo zdarzało się pracować po 11 godzin, ale było to wynagradzane w postaci wolnego, więc jak na moje w porządku. Klienci w większości super, rzadko kiedy trafiali się jacyś bucowaci, a stałe klientki to już w ogóle złoto! Ja polecam, nic do zarzucenia nie mam.

TakNie4
Ggg Nowy wpis
@Mxxxyxx

No ok, ale praca w sklepie a na produkcji/magazynie to różnica ;)

hhhh Nowy wpis
@Ggg

Ameryki nie odkryłeś :) Na produkcji gdziekolwiek nie pójdziesz jest specyficzna atmosfera. W Mydlarni mi najlepiej się pracowało w sklepie stacjonarnym i po czasie w biurze

echh

Opinia będzie długa, ale rzetelna. O pracy w branży kosmetycznej marzyłam od 3 lat, jak tylko zobaczyłam ofertę od razu wysłałam CV. Kiedy otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę skakałam pod sufit ze szczęścia. Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo dziwna. Okazało się, ze szukają pracownika na inne stanowisko niż było opisane w ogłoszeniu. Byłam tak zdezorientowana, że nie wiedziałam co powiedzieć. Jedna z osób rekrutujących była miła, druga niestety patrzyła na mnie z góry. Jestem osobą z wykształceniem i sporym doświadczeniem zawodowym. Osoby rekrutujące nie sprawdziły nawet firmy, w której pracowałam ostatnie dwa lata. Dostałam propozycję, umowa zlecenie, produkcja, o stawce nie wspomnę, bo śmiech na sali. Pierwszy raz spotkałam się z tym żeby okres próbny był na UZ. Z racji braku lepszych ofert propozycję przyjęłam. Myślałam, że produkcja kosmetyków odbywa się w warunkach sterylnych. Założyłam, że dostanę odzież ochronną, bo nikt mnie nie poinformował jak mam być ubrana. Okazało się, ze muszę mieć swoje ubrania, więc cały pierwszy dzień spędziłam w swoich prywatnych ubraniach, nikt nawet nie zaproponował mi jakiegokolwiek fartucha. Kiedy przyszłam pierwszego dnia nikt nie zwracał na mnie uwagi, wszyscy patrzyli jak na zjawisko. W końcu ktoś się mną zainteresował. Poszłam na halę produkcyjną i usłyszałam (po odprawie stałych pracowników) zobacz co tu mamy i idź tam robić. Ale co robić? Jak robić? JAKIEŚ SZKOLENIE STANOWISKOWE? Może ktoś mnie oprowadzi? Opowie co tutaj się robi? Jak wygląda praca? Przerwy? Cokolwiek? NIESTETY, NIC Z TYCH RZECZY. Jedna Pani pokazała mi jak mam coś robić i zostawiła mnie samą z tym. Nie wiedziałam nic, nikt nic mi nie wytłumaczył. Nagle padło hasło "przerwa". Ja akurat coś kończyłam i nie chciałam zostawiać tego w połowie, ale to nic. Wszyscy wyszli a ja stołówki musiałam szukać sama. W połowie dnia okazało się, że są szafki zamykane na klucz gdzie można zostawić telefon/ portfel. Nikt mi tego wcześniej nie powiedział, bo po co... O 14 dowiedziałam się, ze nie pracujemy 7-15 tak jak było mówione, tylko 7-17. Nadgodziny są obowiązkowe i są codziennie. Więc przygotuj się, że będziesz wstawać ok 5 a w mieszkaniu ok 18 (zależy skąd jesteś). Umowę szłam podpisać z 5 razy, księgowa była tak niemiła, że szok! Nie dość, że były błędy w umowie to jeszcze była opryskliwa. Pracowałam już w kilku miejscach i nigdzie się z takim czymś nie spotkałam. Zero przygotowania do pracy, zero komunikacji, wszyscy patrzą się jak na jakieś zjawisko nadprzyrodzone. Fatalna atmosfera, nerwowa, bałagan. Cały dzień siedziałam z łzami w oczach. Zostałam 'wyzywana' dlaczego nie piję wody (nikt mi nie powiedział, ze pracownikom przysługuje jakakolwiek woda) Praca? Praca ok, monotonna trochę, raczej lekka, czasem trzeba było się spieszyć. Gdyby nie fakt, obowiązkowych nadgodzin, niskiego wynagrodzenia i faktu jak traktuje się pracowników to moooże bym została dłużej niż byłam. Dodam, że nie jest to praca do osób z wysokim wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, takie osoby mogą znaleźć coś dużo lepszego. Żałuję, że nie przeczytałam opinii przed rozpoczęciem pracy. Wszystkie negatywne to 100% prawdy. Jestem zawiedziona.

Tak10Nie1
Xxx
@echh

Czyżby dziewczyna z instagrama? :) Od razu wiedziałam ze chodzi o tą firmę gdy pisałaś o tym na story

Tak1Nie
Echh
@Xxx

Pomyłka ;)

Emily

Starałam się o prace na produkcji. Firma pyta się jakie zarobki satysfakcjonują mnie, nie proponując wcześniej swojej kwoty. Widocznie 2400 to za dużo bo się nie odezwali. Czytając opinie i pytając ludzi chyba nie żałuje... Umowa zlecenie, praca od poniedziałku do soboty bardzo często po więcej niż 8 h + w niedziele po kilka h czasami... Ciągle szukaja na różne stanowiska, zastanawiam się jak tam wygląda kwestia finansowa i warunków.

X
@Emily

Praca jest tylko od Poniedziałku do Piątku, nie wprowadzaj w błąd. Pewnie nie zatrudnili ciebie, bo nie spełniasz wymagań na stanowisku.

TakNie6
Pati
@X

Praca nie jest od poniedziałku do piątku,pracuje się również w soboty.Nadgodziny są obowiązkowe,jeśli nie zgadzasz się z tym to porzegnaja Ciebie,najgorsze jest to ze traktowanie pracownika jest chyba gorzej niż w Chinach .Wymagaja cudów na kiju ,a pracujesz za najniższa krajowa.Pracuje tu,ale już nie długo,Ludzie którzy pracują już kilka lat ,są gnębieni i wykorzystywani,ale nie mówią o tym w szerszym gronie.zaluje ze podjęłam prace tu i nie przeczytałam wcześniej opini.Nigdy więcej takiej pracy jak tu.

echh
@X

Praca jest od poniedziałku do piątku po 10h + niektóre soboty ;)

@X

Drogi X, nie wprowadzam ludzi w błąd. Na rozmowie kwalifikacyjnej jasno mnie poinformowano że praca w tygodniu po 10 h się zdarza żebym nie była zdziwiona + soboty się zdarzają. Być może nie spełniałam warunków zatrudnienia, tj za duża stawkę wymagałam... ;) Nie wiem, może inne kwestie miały wpływ na decyzję rekrutujących. W każdym razie nie piszę tego z zazdrości że mnie nie zatrudniono. Mam inną pracę, lepiej płatną niż najniższa. Po prostu przykre że firma która produkuje tak piękne i nowoczesne kosmetyki tak mało płaci pracownikom.... Szkoda, ale chyba Jest coś nie tak, skoro oferty na produkcję/magazyniera/ grafika/ technologa od lat wiszą na stronie... Za dobrą kasę na pewno przyjdą ludzie. A jak rekrutująca wprost powiedziała że zatrudniają na produkcję Ukraińców to swoją drogą wiedziałam już jakich stawek mogę się spodziewać.

Tak3Nie
@X

Co do niedziel - tu rzeczywiście mogłam się pomylić i cofam to! Ale soboty i w tygodniu jak najbardziej pracujące.

@Emily

A w okresie świątecznym praca po 12 h przy robieniu muffinek do kąpieli. Takie informacje są przekazywane na rozmowie o pracę..

Tak3Nie
Wx
@Emily

W niedzielę przychodzą starzy pracownicy w okresie tzw świątecznym, tak aby nowi się nie dowiedzieli. Płatne z góry 100% po 8h, bez podpisywania listy

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

knikola1

Witam chciałabym złożyc papiery do tej firmy na produkcję czytam opinie i są różne mogę prosić czy faktycznie jest tak zle

@knikola1

Przekonaj się sama.

Tak6Nie1
Selcia
@knikola1

Ucieszyłam się, gdy zobaczyłam ogłoszenie o pracę... Ale czytając to wszystko podziękuję..

Oli
@Selcia

Mam podobne odczucia.

Tak3Nie1
Jurekogorek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Drodzy, W necie jest ogłoszenie o prace na stanowisko specj ds gospodarki magazynowej. Przeczytałem wszystkie wasze napisane opinie ale nie umiem stwierdzić które z nich dotyczą magazynu i tego stanowiska. Dajcie prosze znać czy jest wogole czym zawracać sobie głowę. Jest tam znośny kierownik ? Warunki ? Będę wdzięczny :)

TakNie2
Sylwia Jezierska-Rachubińska

Witam. Na początek proszę zauważyć że nie ukrywam się pod żadnym Nickiem bo nie mam nic do ukrycia. Napisze tak. Zgadzam sie ze wszystkimi negatywnymi opiniami bo pracowalam tam na magazynie. Ale i tak chetnie bym tam wrocila. Moze jestem masochistka ale prace ktora wykonywalam naprawde lubilam i wiem ze bylam w tym dobra. Ja to wiem i tak też uważała moja kierowniczka A to dla mnie najważniejsza opinia. Więc jeżeli czasami te opinie czyta Pani Sylwia to proszę się zastanowić bo chętnie wrócę ale na 8 godzin tak jak jest na umowie chyba że ja sama będę chciała robić nadgodziny A nie być do nich zmuszana. Weekendy wolne albo płatne 100 procent jak To mówione jest i najważniejsze.prosze nie robić problemów gdy dziecko zachoruje. Sama jest Pani matka. Do tego proszę nie zapominać że dzień na żądanie też się należy. A nie zaraz papiery brać do biura i do zwolnienia szykować. Odrobina zrozumienia i empatii A wiele ludzi będzie chciało pracować w waszej firmie. No i oczywiście nie wolno pozwolić na to żeby wybrani pracownicy z magazynu mieli prawo drzec się i wyzywać innych pracownikow. Przez takie osoby wiele osób też odeszło. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Sylwia

Tak9Nie
@Sylwia Jezierska-Rachubińska

Pani Sylwio,bardzo dziękuje za opinie.I mam nadzieję ,że przyczyni się to do lepszego traktowania pracowników przez jednoosobowy zarząd.Tzn. z szacunkiem,ponieważ to słowo jak i jego znaczenie nie jest znane temu organowi.

Duch
@Pan S.

Nie ma za co ale i tak w rozmowie ci nie wierze :)

Pam S.
@Duch

O to ciekawe ,o jaka rozmowę chodzi?

Obecny pracownik

Jestem pracownikiem Starej Mydlarni już prawie rok i mogę napisać, że praca w niej spełniła moje oczekiwania. Atmosfera jest bardzo dobra. Pamietajmy że to od nas pracowników zależy , czy będziemy życzliwi wobec siebie :-) Zespół jest pomocny, nigdy nie usłyszałam" nie pomogę" "nie mam czasu". Szefostwo bardzo sympatyczne. Starają się każdego poznać, dają dużo wskazówek/ podpowiedzi. Wystarczy o nich pamiętać i stosować, to jest naprawdę super. Każdy jest życzliwy wobec drugiego. Jestem zdziwiona, że tak naprawdę jedna osoba cały czas wypisuje jakieś brednie, które są nieprawdziwe. Jak byłoby inaczej to nikt by tu nie pracował po 17, czy 8 lat ( są też tacy co całe życie w tym miejscu pracują). Jeszcze jedna rzecz, warto dodać że osoba która wypisuje te negatywy pracowała w magazynie, a wypowiada się za całą firmę. Przykre jest to, że skoro tak źle się Panu pracowało to dlaczego nadal chce Pan uczestniczyć w "zyciu" firmy? To pytanie pozostawiam do przemyślenia dla wszystkich, którzy tu zaglądają. Osobiście polecam firmę i prace w niej - przekonajcie się sami:-)

Tak4Nie6
@Obecny pracownik

Nie jestem jedną osobą piszącą o złym traktowaniu pracowników,wystarczy poczytać posty osób z przed kilku lat,nic się nie zmieniło.Nawiasem "zyciu" piszemy przez ż."Szefostwo bardzo sympatyczne'' ,jeśli ktoś lubi być poniżany i na zebraniach wysłuchiwać krzyków oraz pomysłów ,które przed wprowadzeniem w życie zostaną torpedowane przez osobę ,która je wymyśliła to jest to SŁABE.''Starają się każdego poznać'' ,tak jest,ale tylko żeby później to wykorzystać do swoich potrzeb.''Jak byłoby inaczej to nikt by tu nie pracował po 17, czy 8 lat'' , z tym się zgodzę ,ponieważ nie było zgody jednoosobowego zarządu by przychodzić wcześniej np. na godzinę 7.Może nie powinienem,ale napiszę to.Wieloletni pracownik firmy z biura !!! ,przyszedł do magazynu wyraźnie załamany,ze słowami że już nie wytrzymuje,że ma dość poniżania.Tracicie ludzi ,którzy bardzo angażują się w pracę dla Was,żyją tym,ale nie szanujecie tego.Oczywiście wypowiadam się w większości za magazyn ,ponieważ tam pracowałem,wszyscy wiedzą o kogo chodzi.Atmosfera jest taka sama w biurze ,wiem ponieważ miałem codzienny kontakt.Będę uczestniczył w "zyciu" tej firmy ,na tym portalu i wielu innych,tylko dlatego żebyście nauczyli się szacunku dla ludzi i ich pracy.Ja nie polecam tej firmy,ale '' przekonajcie się sami:-)''.

Tak4Nie1
X
@Obecny pracownik

uuu widzę że już są pisane peany pochwalne ... ciekawe czy macie też magnetofon żeby śpiewać łubu dubu niech nam żyje prezes ... słabo to wygląda ... żenda - wszystkie negatywne komentarze to niestety 100 % prawdy i namawianie pracowników do wpisywania pozytywnych opinii niewiele zmieni. Rozumiem że ta "bardzo dobra atmosfera" powoduje że tylu ludzi się zwalnia ...

Tak7Nie1
@X

Opinia „w punkt”,na mój nos to nie pisał żaden z pracowników,ale oczywiście mogę się mylić.Podobny wpis jest już na tym portalu kilka miesięcy wstecz,przypadek? Nie sądzę. A może jeśli to pisał pracownik to niech ujawni swoje chociaż inicjały.Zapraszam.Moje S.Ł.

Tak7Nie1
Obecny pracownik
@Pan S.

Nie musze nikomu nic udowadniać. Tak jak każdy mam prawo do swojego zdania i opinii, a fakt że jest inne od Pana zdania no cóż. Zastanawiam się dlaczego nie chwali się Pan tutaj, jakim był pracownikiem. To może wyjasni Pan jak mieli czuć się inni, gdy Pan podczas pracy jechał sobie na kebaba i chwalił się nim wśród pracowników. Czy Pana zdaniem to było właściwe zachowanie. A może o innych Pana wypowiedziach wobec pracowników, ze Pan nie musi tu pracować, bo przecież oni tu pracują. Juz zrozumiałam dlaczego jest Pan taki rozgoryczony, bo ciepła posadka się skończyła i trzeba iść do pracy, w której będzie Pan musiał naprawdę zasuwać a nie wysługiwać się innymi. Teraz nareszcie czują się szanowani i docenieni przez obecną przełożoną.

Tak2Nie4
@Obecny pracownik

Kebabika oczywiście jadłem,ale zamówiłem z dowozem,nigdzie nie musiałem jechać :).Ale żeby się chwalić?Po prostu go zjadłem,nie wiedziałem że jest zakaz zamawiania i jedzenia tego typu pokarmów.Bardzo przepraszam wszystkich pracowników ,który uraziłem jedząc kebaba.''ze Pan nie musi tu pracować, bo przecież oni tu pracują.'',takiej bzdury w życiu nie słyszałem,przekaz informacji widzę że nadal kuleje,nigdy nic takiego nie powiedziałem.Nie jestem rozgoryczony,tylko chcę Was nauczyć szacunku dla innych ludzi.Ciepła posadka?Następny żart,to pisała osoba,która nie wiedziała co tak naprawdę robiłem na moim stanowisku i ile miałem obowiązków.Starałem się moją pracę wykonywać dobrze,no ale mając trzech przełożonych,którzy co chwilę zmieniają zdanie ,no to bardzo przepraszam ,ale można w końcu się pogubić.Łańcuch dowodzenia w skali 1-5,daję -10 :).Zasuwam od 16 roku życia i nikt mi nie będzie mówił ,że się kimś wysługuję,bo to akurat świadczy o osobie ,która to pisała i o Jej braku świadomości co tak naprawdę robiłem.Obecnej przełożonej życzę dużo wytrwałości i cierpliwości.Firma tylko z nazwy jest rodzinna,bo z atmosfery już nie.

kasia

dobry pracodawca, zdecydowanie polecam, fajnie sie pracuje mili ludzie. oczywiscie jak zawsze sa problemy, ale gdzie ich nie ma Reasumujac moja 15 letnia kariere zdecydowanie na plus.

Tak3Nie14
Doriana
@kasia

Czyżby to była ta Kasia z działu naklejek której nikt nie lubi A która na Maxa wykorzystuje fakt że rodzina jest blisko szefowej? Bo jeżeli tak to zamilcz kobieto bo dzięki tobie też wiele osób się zwolnilo. Makabryczna krzykaczka nie szanujaca nikogo nawet kierowniczki dzialu. Kobieta ktora jeżeli coś sama pieprzy zwala na innych. Len który chodzi sobie po różnych działach i ogląda z jeszcze jednym leniem z działu zbierania. Jedną wielką masakra. Jeżeli czasami czyta szefowa czyli Pani Sylwia komentarze to niech się zastanowi kogo ma na magazynie bo tak naprawdę nie tylko ona ludzi nie szanuje no ale jest szefowa niech się jej wydaje że ma do tego prawo. Ale zgadzać się żeby takie coś jak Kasia Psulo w środku? Jeżeli to nie ta Kasia to przepraszam ale coś czuje że to właśnie ta .ta pasująca ryba. Pozdrawiam

Tak6Nie1
Niedoszły pracownik.

Ciekawe dlaczego moja opinia została usunięta hmm. Napiszę jeszcze raz. Co innego w ogłoszeniu A co innego na rozmowie o prace. W ogloszeniu umowa o pracę i dobre wynagrodzenie. Na rozmowie umowa zlecenie i lekko ponad najniższa krajowa, jesli myslisz że dobrze zarobisz to owszem ale na obowiązkowych nadgodzinach które są codziennie. Urlopy hmm tylko głównie w okresie letnim. Jak Ci coś wypadnie albo dziecko zachowuje to jest problem bo urlop to tylko w okresie urlopowym. A i co najlepsze konkurs który pracownik będzie lepszy to może zostanie. Nie polecam.

Tak15Nie
vfdd
@Niedoszły pracownik.

Przecież umowa zlecenie nie daje urlopu.

Niedoszły pracownik
@vfdd

Po jakimś czasie jest szansa na umowę o pracę podobno, tak mówią na rozmowie. Stanowisko specjalista do spraw magazynowych i zakupów a na rozmowie się okazuje że masz być zwykłym msgazynierem i z zakupami nie masz nic wspólnego. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Niedoszły pracownik

Szanowny kandydacie/tko, zakres obowiązków jest opisany zawsze w ogłoszeniu i na takie dokładnie stanowisko szukamy kandydatów/ki. W każdej firmie jest okres próbny i kontynuacja zatrudnienia, jeżeli obie strony są zainteresowane dalszą współpracą. Forma zatrudnienia jest omawiana na rozmowie rekrutacyjnej i jest ona odzwierciedleniem stanu faktycznego. Podczas rozmowy, jeżeli widzimy, że kandydat/ka nie wpisuje się w nasze stanowisko, to zawsze staramy się dowiedzieć co jest mocną stroną kandydata/ki i dopasować stanowisko (jeżeli mamy w innym dziale wakat). Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na rozmowę zgłaszają się osoby, które poszukują pracy i jest to dla nich szansa na znalezienie pracy. W przypadku wątpliwości, zawsze informujemy o możliwości dopytania o szczegóły. Pozdrawiam dział HR

TakNie12
Niedoszły pracownik
@STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.

Na rozmowie kwalifikacyjnej pierwszej nic nie było mówione że jest umowa zlecenie. Druga sprawa w ogłoszeniu też nic nie było że umowa zlecenie, każdy poważny pracodawca w ogłoszeniu informuje że np okres próbny jest na umowę zlecenie. W ogłoszeniu jest informacja na temat utrzymywaniu kontaktów z dostawcami itd na rozmowie zupełnie co innego praca czysto jako magazynier i do tego ten śmieszny konkurs kto będzie lepszy. A i propozycja finansowa też żenada. I do tego te obowiązkowe nadgodziny. Z tego co mówi kodeks pracy nie ma czegoś takiego jak obowiązek zostawania po godzinach pracy. Może szanowny '' pracodawca '' zna inny kodeks pracy

Tak9Nie
@vfdd

Dzięki zapisowi w umowie cywilnoprawnej zleceniobiorca będzie miał prawo do urlopu wypoczynkowego.

TakNie

Czy w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. są szkolenia zewnętrzne?

onaion

brak jakichkolwiek szkoleń

@Pytanie

Nie ma żadnych szkoleń nawet wewnętrznych.

Tak8Nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.?

Wolne żarty,żadnej intergracji,spotkań.

Tak7Nie

Klimat ;) cza było się pokazać ale kto pamięta jak się narzekało aby wracać. Wiec (usunięte przez administratora) o poważnych konsekwencjach...

de

Najdziwniejsza rozmowa kwalifikacyjna ever. Pani zamiast rozmawiać z człowiekiem spisuje daty ze świdectw pracy. Ani to moja pierwsza, ani druga rozmowa - w życiu z czymś takim nie było mi dane się spotkać.

nick

rozczarowany

rozczarowany

Potwierdzam ca napisała (niedoszły pracownik) powinna się tą firmą zainteresować Inspekcja pracy

Tak12Nie
@rozczarowany

I zainteresuj się.

Nie polecam

Jeśli chcesz być poniżany - idź do nich pracować, Jeśli lubisz pracę pod dyktando jednej osoby (wszechwiedzącej osoby, która nikogo nie szanuje i uważa, że wie wszystko najlepiej) - idź do nich pracować, Jeśli lubisz pracować i nie być doceniany - idź do nich pracować. Nie wierz w bajeczki, że tam jest tak super - gdyby tak było to by ludzie pracowali a nie odchodzili.

Tak35Nie

Pracodawca

@Nie polecam

Czujemy się wywołani do odpowiedzi w związku z zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie. Staramy się w swoich działaniach wyznawać podstawowe wartości etyczne - postępuj według takiej maksymy, ażebyś zarazem chciał, by stała się prawem moralnym. Nie o wszystkich kwestiach możemy rozmawiać tu na forum. Chcielibyśmy wyjaśnić całą sytuację. W tym celu uprzejmie prosimy o dokładny opis, tego co się wydarzyło w mailu i przesłanie do nas pod adres marketing@staramydlarnia.pl

Tak2Nie9
@STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.

Zgadzam się z powyższą opinia. Firmę niszczą od środka rodzinne koligacje, które w efekcie prowadzą do przymykania oka na poniżanie, publiczne ubliżanie przez jedną osobę, która naraziła firmę już na wielkie straty przez swoje błędy. Jeżeli ktokolwiek chce wykończyć się psychicznie, to jest praca idealna dla niego. Praca nie jest męcząca, tylko atmosfera jaka panuje w firmie, a wszystko za sprawą tej jednej osoby.

Tak9Nie1
Liliana56
@STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.

Kopiuj wklej hehe A może tak coś od siebie

@Nie polecam

Zgadzam się.Rotacja duża.Pracownicy są zwalniani lub sami odchodzą.Nie polecam zatrudniania się w STAREJ Mydlarni. A Stara z dużych liter

@Pan S.

A STARA z dużych liter,ponieważ nawet za czasów PRL traktowano ludzi z szacunkiem.

Gosia

Firma się rozwija i dzięki temu człowiek uczy się nowych rzeczy. Inwestują w szkolenia, wewnętrzne i zewnętrzne. To prawda, że nie ma spania w pracy, ale dzięki temu można więcej zarobić i się nauczyć. Przeszłam z pracy na sklepie do pracy w siedzibie, w dziale sprzedaży i bardzo sobie chwalę ten awans. Mogłam rozwijać wiedzę z zakresu produktów i sprzedaży na większą skalę. Od niedawna przeszłam na własną działalność, prowadząc sklep franczyzowy Starej Mydlarni. Świetna firma i zespół!

Tak2Nie29
Realny były pracownik
@Gosia

To ciekawe, że piszesz: "inwestują w szkolenia". Pracowałam tam nie tak dawno i o jakikolwiek rozwój było ciężko. Można było nawet przyjść z propozycją szkolenia za darmo, a i tak nie dostaniesz pozwolenia na wyjazd, bo jeszcze przypadkiem musieliby Ci za transport zapłacić. Ja to miejsce pracy oceniam jako dobre dla ludzi bezmyślnie i bezkrytycznie wykonujących polecenia, albo takich, które rozwijają się na własną rękę.

Tak13Nie3
@Gosia

Jakie szkolenia?bo nie miałem okazji.Ta firma nie wie co to szkolenia.Nawet szkolenia stanowiskowego nie miałem.Wszystkiego trzeba uczyć się samemu,pomagają współpracownicy,więc jakie szkolenia,się pytam? :)

Marcin

Jeśli chcesz być niewolnikiem przyjdź do pracy w Starej Mydlarni. Zero szkoleń, umowa na zlecenie, obiecują złote góry a najniższa krajowa to twoja zapłata, musisz robić wszystko co tobie każą inaczej zniszczą ciebie psychicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. - Białe Błota

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.
2/5 Na podstawie 134 ocen.