Opinie o STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. w Białe Błota

3 122 167 5 1

Czy w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. są szkolenia zewnętrzne?

onaion Nowy wpis
@Pytanie

brak jakichkolwiek szkoleń

onaion Nowy wpis

Witam, Miałam okazje pracować w tym miejscu jakiś czas i śmiało mogę powiedzieć, że pracują tam bardzo kompetentni osoby, niestety niedoceniane przez jednoosobowy zarząd, który zmienia zdanie co 5 min co bardzo utrudnia prace,Kwestie pracy i zatrudnienia nadają się do PIP. Co do sposobu rekrutacji narzucany jest on przez wszechwiedząca szefową, która nie lubi i nie szanuje ludzi co widać po jej zachowaniu wobec nich. Ciągła rotacja pracowników jest jasnym sygnałem, że w firmie nie jest dobrze. Szansa na umowę o prace jest tylko wtedy jak pozwolisz sobie na wieczne obrażanie, wmawianie przysłowiowego dziecka w brzuch i przyznawanie się do rzeczy, których nie robiłeś tylko po to by zminimalizować wybuch agresji i frustracji jednoosobowego zarządu. Toksyczność relacji rodzinnych właścicieli przekłada się na relacje w firmie. Jeśli ktoś lubi pracę po godzinach bez wynagrodzenia za to, lubi pracować w krzyku i wiecznych pretensjach oraz przy wiecznych zmianach zdania "góry" to polecam ta pracę! niektóre pozytywy odnośnie pracy w tej firmie to wpisy kreowane sztucznie przez pracowników.

Niedoszły pracownik.

Ciekawe dlaczego moja opinia została usunięta hmm. Napiszę jeszcze raz. Co innego w ogłoszeniu A co innego na rozmowie o prace. W ogloszeniu umowa o pracę i dobre wynagrodzenie. Na rozmowie umowa zlecenie i lekko ponad najniższa krajowa, jesli myslisz że dobrze zarobisz to owszem ale na obowiązkowych nadgodzinach które są codziennie. Urlopy hmm tylko głównie w okresie letnim. Jak Ci coś wypadnie albo dziecko zachowuje to jest problem bo urlop to tylko w okresie urlopowym. A i co najlepsze konkurs który pracownik będzie lepszy to może zostanie. Nie polecam.

Tak5Nie
vfdd
@Niedoszły pracownik.

Przecież umowa zlecenie nie daje urlopu.

Niedoszły pracownik
@vfdd

Po jakimś czasie jest szansa na umowę o pracę podobno, tak mówią na rozmowie. Stanowisko specjalista do spraw magazynowych i zakupów a na rozmowie się okazuje że masz być zwykłym msgazynierem i z zakupami nie masz nic wspólnego. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@Niedoszły pracownik

Szanowny kandydacie/tko, zakres obowiązków jest opisany zawsze w ogłoszeniu i na takie dokładnie stanowisko szukamy kandydatów/ki. W każdej firmie jest okres próbny i kontynuacja zatrudnienia, jeżeli obie strony są zainteresowane dalszą współpracą. Forma zatrudnienia jest omawiana na rozmowie rekrutacyjnej i jest ona odzwierciedleniem stanu faktycznego. Podczas rozmowy, jeżeli widzimy, że kandydat/ka nie wpisuje się w nasze stanowisko, to zawsze staramy się dowiedzieć co jest mocną stroną kandydata/ki i dopasować stanowisko (jeżeli mamy w innym dziale wakat). Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na rozmowę zgłaszają się osoby, które poszukują pracy i jest to dla nich szansa na znalezienie pracy. W przypadku wątpliwości, zawsze informujemy o możliwości dopytania o szczegóły. Pozdrawiam dział HR

TakNie2
Niedoszły pracownik Nowy wpis
@STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.

Na rozmowie kwalifikacyjnej pierwszej nic nie było mówione że jest umowa zlecenie. Druga sprawa w ogłoszeniu też nic nie było że umowa zlecenie, każdy poważny pracodawca w ogłoszeniu informuje że np okres próbny jest na umowę zlecenie. W ogłoszeniu jest informacja na temat utrzymywaniu kontaktów z dostawcami itd na rozmowie zupełnie co innego praca czysto jako magazynier i do tego ten śmieszny konkurs kto będzie lepszy. A i propozycja finansowa też żenada. I do tego te obowiązkowe nadgodziny. Z tego co mówi kodeks pracy nie ma czegoś takiego jak obowiązek zostawania po godzinach pracy. Może szanowny '' pracodawca '' zna inny kodeks pracy

Tak3Nie
qdsg

Moja opinia niestety się nie wyświetla, a dotyczyła rekrutacji. Najdziwniejsza rekrutacja, w jakiej dane mi było brać udział. Rekrutera bardziej interesowało, na którym osiedlu w Bydgoszczy mieszkam i ile godzin tygodniowo poświęcam psu niż moje kompetencje i doświadczenia. Od razu padło też pytanie, czy wynagrodzenie podlega negocjacji, a żądania nie były kolosalne. Wiem, ile się zarabia w Bydgoszczy na podobnym stanowisku.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

vfdd
 Rekomendacja

Najdziwniejsza rozmowa kwalifikacyjna, w jakiej dane mi było brać udział. Rekruterów bardziej interesowało to, na jakim osiedlu w Bydgoszczy mieszkam i ile godzin tygodniowo zajmuje mi spacer z psem niż moje doświadczenia i kwalifikacje.

rozczarowany

Potwierdzam ca napisała (niedoszły pracownik) powinna się tą firmą zainteresować Inspekcja pracy

Niedoszły pracownik.

Propozycja pracy w tej firmie to pomylka. W ogloszeniu informacja że umowa o pracę i dobre wynagrodzenie. Na rozmowie okazuje się że jest umowa zlecenie i konkurs kto będzie lepszy to tego pozostają, do tego pensja hmm minimalnie więcej niż najniższa krajowa. Jeśli chcesz dobrze zarobić to owszem możesz ale na nadgodzinach które są hmm wsumie obowiązkowe. Z tego co można też zrozumieć to urlopu nie dostaniesz w innym terminie niż sezon letni, czyli jak coś Ci wypadnie albo dziecko zachoruje to zonk. Za takich pracodawców powinna się wziąść inspekcja, co innego w ogłoszeniu co innego na rozmowie. Nie polecam.

Mxxxyxx
Nazwa działu: Handlowy

Co prawda w Starej Mydlarnii pracowałam tylko niewiele ponad miesiąc (praca dorywcza) ale była to najlepsza praca jaką miałam! Wypłata w porządku, sama praca nie była ciężka (chociaż w okresie przed świątecznym daje w kość ;)). Atmosfera między pracodawcą, a pracownikiem - super, nie ma się do czego przyczepić. Atmosfera między dziewczynami w Starej - naprawdę świetna i fajnie się z nimi pracuje, posiadają bardzo duża wiedze. WŁAŚCIWE OSOBY NA WŁAŚCIWYCH MIEJSCACH. Polecam i gdybym miała tam kiedyś wrócić - na pewno bym to zrobiła!

Aktualność
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z naszą szefową

"Zaczynała od sklepiku z mydłami na bydgoskiej starówce. Dzisiaj zatrudnia 60 osób, ma 30 sklepów w Polsce i jeden w Barcelonie. Stoi na czele rodzinnej firmy i od 19 lat jest szefową swojego męża.[..]"

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z naszą szefową:
Nie mogę uwierzyć...

Sklepy to ta Pani ma dwa... reszta to franczyzy. Więc nie 30 a 2... jak już. Barcelony dawno nie ma... Wstyd takie rzeczy pisać...

gość

Różne opinie tu czytam. Po kilkuletnim zatrudnieniu w tej firmie wiele opinii mnie śmieszy (sądzę, że są wręcz pisane przez właścicieli w celu wybielenia się). Ciekawe jaka jest prawda. Czy rzeczywiście nadgodziny są teraz płacone? To już przychodzenie w soboty jest doceniane bardziej niż rozdaniem dwóch pączków? Kodeks jest faktycznie przestrzegany? Pracownik wie ile godzin będzie danego dnia pracował? Nikt już na czarno nie pracuje? W przypadku kontroli pracownicy już nie są ukrywani?

Tobiasz

Witam Chciałbym zapytać osoby pracujące w firmie,jak wygląda praca w magazynie?Chciałbym aplikować ,ale opinie są różne.Zgóry dziekuję za odpowiedz.

sklepowa
@Tobiasz

Cześć Tobiasz, praca na magazynie jest w porządku. Czasem ciężej, czasem lżej, ale jest szansa żeby dorobić sobie na nadgodzinach. Można prawie drugą pensję dostać jak wyrobisz godziny. Kasa zawsze na czas! Koledzy w pracy też ok. Znajdzie się paru krzykaczy, ale nic groźnego :) Wpadaj do nas :)

Tak2Nie3
@sklepowa

Każdego dnia jest możliwość, aby zostać po godzinach, żeby pensja stała się bardziej atrakcyjna? W takim razie może mogłabyś napisać, jak kształtuje się stawka godzinowa za przepracowane nadprogramowo godziny? Daj znać, jak to wygląda. Zaciekawił mnie Twój wpis.

Zenon
@Zbigniew

Nadgodziny płacone są 11 zł na godzinę na rękę, myślę, że to naprawdę nie zła kasa. Godny zarobek.?

Gosia

Firma się rozwija i dzięki temu człowiek uczy się nowych rzeczy. Inwestują w szkolenia, wewnętrzne i zewnętrzne. To prawda, że nie ma spania w pracy, ale dzięki temu można więcej zarobić i się nauczyć. Przeszłam z pracy na sklepie do pracy w siedzibie, w dziale sprzedaży i bardzo sobie chwalę ten awans. Mogłam rozwijać wiedzę z zakresu produktów i sprzedaży na większą skalę. Od niedawna przeszłam na własną działalność, prowadząc sklep franczyzowy Starej Mydlarni. Świetna firma i zespół!

Tak2Nie19
Realny były pracownik
@Gosia

To ciekawe, że piszesz: "inwestują w szkolenia". Pracowałam tam nie tak dawno i o jakikolwiek rozwój było ciężko. Można było nawet przyjść z propozycją szkolenia za darmo, a i tak nie dostaniesz pozwolenia na wyjazd, bo jeszcze przypadkiem musieliby Ci za transport zapłacić. Ja to miejsce pracy oceniam jako dobre dla ludzi bezmyślnie i bezkrytycznie wykonujących polecenia, albo takich, które rozwijają się na własną rękę.

Tak6Nie2
rozczarowany

Rekrutacja do pracy w siedzibie głównej. Pierwsze wrażenie pozytywne. Firma z zewnątrz i wewnątrz ładna, ludzie uprzejmi. Rozmowa kwalifikacyjna sympatyczna, chociaż sam jej przebieg trochę mnie zaskoczył, ponieważ nie było typowych pytań o moją osobę i predyspozycje ( jak zazwyczaj na takich spotkaniach) tylko w zasadzie rozmowa o stanowisku, na które aplikowałem i jego specyfice, przez co nie miałem okazji się zaprezentować. Po jakimś czasie zostałem zaproszony na kolejną rozmowę, tym razem już z udziałem szefowej. Później było już tylko gorzej. Bardzo szybko dostosowałem się do zaproponowanej godziny, poprzekładałem wszystkie inne spotkania, a w momencie kiedy byłem już w Bydgoszczy otrzymałem telefon, że rozmowa z szefową została odwołana z przyczyn osobistych. Wszystko rozumiem, są w życiu różne sytuacje, ale mam wrażenie, że w tej konkretnej ktoś ewidentnie nie przemyślał zaproszenia i się wycofał w ostatniej chwili. Zresztą do dziś do kolejnego spotkania nie doszło, a ogłoszenie pojawiło się ponownie. Co może być dalej jeśli na samym początku, nikt nie szanuje Twojego czasu i pieniędzy, łatwo można się domyślić… Spodziewałem się większego profesjonalizmu. Nie polecam. Szkoda czasu.

Tak5Nie
Sebastian
@rozczarowany

Czy w trakcie pierwszej rozmowy, którą odbyłeś z pracodawcą weryfikowane w jakiś sposób były Twoja wiedza i umiejętności? Ciekawi mnie, czy już na pierwszej rozmowie pracodawca sprawdza pod tym kątem pracownika, czy może ma to miejsce dopiero na kolejnych rozmowach.

@rozczarowany

Dzień dobry, Dziękujemy za Pana opinię i spostrzeżenia. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i wszelkie niedogodności. Pozytywne opinie dodają nam energii i pokazują nam, że idziemy w dobrym kierunku, a konstruktywna krytyka uzewnętrznia obszary, które musimy usprawnić. Tylko dzięki takim opiniom możemy wprowadzać zmiany, które prowadzą naszą firmę do rozwoju. Chcielibyśmy wyjaśnić kwestię, które wpłynęły na Pana opinię, w tym celu prosimy o kontakt w wiadomości bezpośredniej na adres: marketing@staramydlarnia.pl

Dar34

Pracowałem w Starej Mydlarni i mi pasowało. Kluczowi byli ludzie na których trafiłem. Naprawdę fajnie :) polecam

Pawlikosky
@Dar34

Ja również mam pozytywne doświadczenia związane z pracą w starej mydlarni, spoko ludzie i szef szanuje pracowników

Taurus
@Dar34

To dlaczego nie pracujesz?

Aktualność
Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA w Gdańsku za nami.

Z przyjemnością zaprezentowaliśmy Wam nasze nowości, zapachy kosmetyków i bestsellery!

Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Szanowni Państwo!
Miło nam poinformować, że w ubiegły weekend braliśmy udział w Targach Beauty Forum 2019. Jesienne targi kosmetyczne przeznaczone były dla profesjonalistów branży beauty, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć! Była to również świetna okazja do zapoznania się z naszymi nowościami czy skorzystanie z wyjątkowych rabatów, które obowiązywały niestety tylko w czasie targów.
W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i pytania. Mamy nadzieję, że nasze rady dotyczące pielęgnacji okażą się pomocne!

Chcielibyśmy również zaprosić wszystkich nieobecnych na kolejne Targi Beauty Forum, które odbędą się wiosną.

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 194 dni.

Na jakie benefity można liczyć w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.?

REKRUTACJA

Zachęcamy do sprawdzania naszych aktualnych ofert pracy!

Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniach -> zakładka"Oferty pracy"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania!
Tak2Nie

Nikomu nie polecam tej pracy.. (usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy również jedna wielka porażka nie wiem jak można tak traktować pracowników. A rotacja jest ogromna nic nowego jak ktoś przychodzi i odchodzi.. tam to jest norma.. a to już o czymś świadczy. Jeszcze raz z czystym sumieniem nie polecam nikomu!(usunięte przez administratora)

Tak13Nie1

@Były pracownik

Niepokoją nas Twoje zarzuty o złym traktowaniu pracowników. Jako firma ceniąca rozwój oraz zdolności każdego pracownika, za cel postawiliśmy sobie tworzenie dobrej atmosfery i warunków zatrudnienia. Chętnie przyjrzymy się kwestiom, które mogą wymagać poprawy, w tym celu prosimy o przekazanie więcej szczegółów na adres: marketing@staramydlarnia.pl

Tak1Nie2
Szczera prawda
@STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.

Za cel postawiliscie sobie tworzenie dobrej atmosfery i warunków zatrudnienia? Dobre żarty. Dobra atmosfera w tej w grupie raczej niemożliwa (w szczególności przez jedną Panią (usunięte przez administratora), a druga sprawa wywiązujcie się z tego co mówicie na rozmowie kwalifikacyjnej. Bo nikt bez umowy robić nie będzie :)

Tak11Nie
Ona
@Były pracownik

Podobne mam zdanie....porażka!

Tak3Nie2
Gość

Myśle, ze wystarczy wejścia na chwile do biura w Białych Błotach, żeby zobaczyć jaka atmosfera panuje w całej firmie. Przeżyłam ogromny szok po tym co tam zobaczyłam. Praca w nielimitowanym godzinowo przedziale czasu, w atmosferze wręcz chorego napięcia i stresu. Brak możliwości urlopu, brania opieki na dziecko czy chorobowego. Bezpłatne nadgodziny. I chyba najgorsze co może być - poniżanie pracowników, krzyki. Myśle, ze warto się zastanowić co jest przyczyna tak dużej rotacji w tej firmie, o której piszą tu wszyscy, zanim podejmie się współpracę x ta firma. Nie polecam.

Tak16Nie4
Gość Nowy
@Gość

Taką opinię mają właśnie osoby, które głównie chcą przebywać na zwolnieniach - najczęściej "wątpliwych". Pracuję tu kilka lat i wiem, że przez takich ludzi, którzy od początku myślą tylko jak wywinąć sie z pracy, cierpi reszta pracowników, bo ktoś ich pracę musi wykonać. O tym jakoś nikt nie pomyśli. To co cenię sobie to właśnie fajna atmosfera i to, że spotykamy się nie tylko w pracy ale mamy kontakt prywatny też po pracy. Pensja zawsze w terminie. Nadgodziny płatne i premie są. Ludzie są w większości super, jest o czym pogadać, jak trzeba pomagamy sobie również w prywatnych sprawach. Stres czasem jest, jak w każdej pracy - wiadomo, ale nie żeby jakiś specjalnie wielki. Opinia ludzi, którzy w wejściu sobie wyrabiają opinię i pracują kilka dni niestety nie jest nic warta.

Tak2Nie9

@Gość

Bardzo nam przykro, że masz, tak negatywne spostrzeżenia z pracy w naszej firmie. Wystosowałeś bardzo poważne zarzuty, w tym poniżenia pracowników, co absolutnie jest nie dopuszczalne w miejscu pracy. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, a przy tak poważnych zarzutach bardzo łatwo o pomówienia, dlatego zanim wyciągniemy konsekwencję chcemy dokładnie zbadać i wyjaśnić całą sytuację. W tym celu prosimy o dokładny opis takich sytuacji w mailu i wysłanie na adres: marketing@staramydlarnia.pl , Pozdrawiamy.

Gość
@Gość Nowy

Akurat nie przebywam i nie planuje przebywać na zwolnieniu lekarskim. Kodeks pracy po to powstał, żeby dać pracownikom różne uprawnienia w tym możliwość korzystania z zwolnienia chorobowego czy tez opieki na dziecko. W swojej karierze zawodowej raczej bardzo rzadko spotykałam tez takie osoby. Może warto wyrobić sobie zdanie i zatrudnić się na okres próbny w tej firmie. Myśle, ze wtedy sprawa staje się jasna.

Tak4Nie1

@Gość Nowy

No cóż ja pracowałam o wiele wiele dłużej niż kilka dni więc proszę nie ściemniać. Atmosfera na hali makabryczne. (usunięte przez administratora). A co mi tam pozdrawiam(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Praca zazwyczaj od 6 do 18. Szefostwo? Z szefem można się dogadać. Szefowa piękna i zadbana i tylko tyle bo poza tym jest(usunięte przez administratora) człowiekiem. Gdyby szefowa zmieniła nastawienie do pracowników i gdyby te dwie panie były normalne. Do tego normalne godziny to praca byłaby naprawdę super. A tak nie polecam.stres.placz.nerwowka i deprecha.

Tak7Nie
Lili
@Liliana56

No z Pani wątpliwą przeszłością zawodową i podejściem do pracy można by dużo dyskutować ale po co ?????????? niech się teraz martwią tym inni … nadal uważam że więcej niż pare dni pracy nie pozwoliło poznać tej firmy i zauważyć że szefowa nie zarządza magazynem i nie ma kontaktu na co dzień z magazynem, a hejtowanie swoich koleżanek z działu jest poniżej pasa i w stylu osoby która skacze z firmy do firmy, nigdzie jej się nie podoba i nigdzie nie może zagrzać miejsca bo wszyscy źle płacą i są ogólnie źli… może by trzeba zacząć od siebie i przestać hejtować ludzi którzy chcą ze sobą pracować . Pracuje tu wiele lat i jest mi z tym dobrze a Pani życzę szczęścia na nowej lepszej drodze .

TakNie8

@Liliana56

Dziękujemy za Twój komentarz, pragniemy jednak zaznaczyć, że zasada nieobrażania jest uniwersalna dotyczy w tym samym stopniu pracodawcy, podwładnego, współpracownika i szefa. Dlatego prosimy o merytoryczne opinie i wstrzymanie się od wycieczek personalnych na forum. Nie chcemy, by wspomniane przez Ciebie sytuacje miały miejsce w naszej firmie, jesteśmy gotowi, by reagować na zachowania niedozwolone, ale po otrzymaniu pełnych i rzetelnych informacji w korespondencji bezpośredniej, kierowanej na adres: marketing@staramydlarnia.pl tylko w tedy, będziemy mogli zbadać takie sytuacje i wyciągnąć z nich konsekwencję. Pozdrawiamy.

Tak2Nie2
@Lili

Moja droga więcej niż parę dni było tzw przysłowiowe.pracowalam o wiele dłużej dlatego wiem co mówię. To nie jest hejt tylko szczera prawda i wszyscy którzy tam pracują zgodzą się że mną chociaż na głos tego nie powiedzą. Znam tych ludzi i wiem co mówią i myślą. Ja ta pracę naprawdę lubiłam ale obiema rękami i nogami podpisuje się pod negatywnymi komentarzami bo są prawdziwe.wiem że będą obrońcy bo muszą A nie dlatego że chcą. Również szczerze życzę szczęścia bo pracując tam się przyda i jeszcze raz pozdrawiam największe oboboki(usunięte przez administratora)

Tak7Nie2
odwazna
@Liliana56

Chyba jednak słabo ich znałaś, tak słabo jak siebie. Sama wystawiasz sobie opinie kłamiąc i rzucając oszczerstwami zamiast odważyć się i powiedzieć co ci nie gra będąc w firmie. Pewien ktoś mógłby powiedzieć "kozak w necie, pi*da w świecie". Nie pozdrawiam

Ann
@Gość

Jakby tak wszystkim było źle to firma by nie funkcjonowała tak jak funkcjonuje ;) Moim zdaniem paru osobom nic nie pasuje i zwyczajnie swój żal wylewają na goworku. Trawa zawsze jest zieleńsza u sąsiada, ale uwierzcie mi, że w praktyce już nie ma tak kolorowo.

TakNie3
@odwazna

Napisze tak. Przede wszystkim naucz się czytać że zrozumieniem i przeczytaj moje wpisy o pracy w tej firmie. Jasno pisałam że pomimo tego jak traktowani są zwykli pracownicy lubiłam to co robiłam A jeżeli chodzi o oboboki to napisałam co wszyscy wiedzą. Napisałam prawdę nie obraziła. Uważasz że jestem kozakiem w necie? Bardzo proszę tylko napisz A podam swoje dane. Odważna?szczerze wątpię.napisze coś w twoim stylu. Kto się debilem urodził ten kanarkiem nie zdechnie. Tyle w temacie.

odwazna
@Liliana56

No to pisz kim jesteś, miej na tyle odwagi. Choć wątpię, żebyś podała prawdziwe dane, "misijaczku" :)) I mówi się: Kto się wróblem urodził, kanarkiem nie zdechnie - jak już się uczysz poprawnie obrażać po polsku ;)

Prawda i tylko prawda

Niestety Prawda!!

Gałgamela
Nazwa działu: Produkcja

Mydlarnia nie jest dobrym zakładem pracy. O ile obowiązki nie są złe, to atmosfera i podejście kierowników, dyrektorów i wreszcie samego szefostwa to kompletna masakra. Wszystko odbywa się kosztem pracownika. Ma on wykonywać pracę kilku osób, ponieważ w firmie jest ogromna rotacja i ludzi do pracy po prostu brakuje. Ciągle gonią, bo wciąż jest mało, mało i mało. W zakładzie nie szanują człowieka, nie liczą sie z jego zdaniem. Nie patrzą na to, że pracownicy to też ludzie mający rodziny. Nie ma takiego czegoś jak kultura względem pracownika, który, de facto, na nich pracuje i ich utrzymuje. (usunięte przez administratora) Z doświadczenia wiem, że w tym miejscu nie pracuje się krócej niż 9-10 godzin. W okresach przedświątecznych nawet po 12 godzin(usunięte przez administratora) Nie ma też konkretnej godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy. Czasami idzie się na szóstą, czasami na ósmą. To, o której będzie można wyjść do domu często jest utrzymywane w tajemnicy do ostatnich chwil, przez co pracownik nie może nic sobie zaplanować. Bywało i tak, że pojawiały się problemy z dostaniem dnia wolnego. Już od jakiegoś czasu tam nie pracuję, ale to co opisałam wyżej działo się kiedy tam byłam. Z tego co słyszałam od kilku osób nadal pracujących w tej firmie nic się nie zmieniło, ba! nawet jest coraz gorzej. Szkoda, że ludzie kupujący te kosmetyki nie wiedzą jakimi kosztami pracowników ta produkcja się odbywa.

Tak12Nie
Była pracownica
@Gałgamela

Zgadzam się w 100%.

@Gałgamela

Napisałaś o problemie kadrowym, który był obecny za czasów Twojej pracy w firmie STARA MYDLARNIA. Mogłabyś dodać, z czego ten problem wynikał? Ciekawi mnie, co wpływało na to, że w firmie były braki kadrowe. Na pewno coś na to wpłynęło, że pracownicy nie składali swojego CV do pracy w tej firmie.

Irka

Możecie cos powiedzieć na temat pracy w sklepach? I czy są jakieś przyjęcia w Wa-wa? Z góry dzięki!

Tak1Nie2
sklepowa
@Irka

Praca w sklepie ogólnie spoko. Bywają czasem tłumy, a czasem świeci pustkami, chyba jak wszędzie. Sklepy są osobnymi firmami, bo działają na zasadach franczyzy. Szefostwo spoko, tacy ludzcy (nie wiem jak inni, ja pracuję w jednym ze sklepów w Wawie) . Jak lubisz kosmetyki i ludzi to składaj śmiało :)

Aktualność
Lipiec był bardzo pracowity!

Otworzyliśmy z naszymi franczyzobiorcami dwa kolejne kolejne sklepy!

Znajdziecie je tutaj:

• Kraków, ul. Szewska 25

• Gdańsk, CH Auchan, ul. Szczęśliwa 3

Dziękujemy za zaufanie i ogromnie się cieszymy, że rodzina nam się powiększa tak szybko! :)

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz otworzyć własny sklep Starej Mydlarni - odezwij się do nas emailowo na franczyza@staramydlarnia.pl
Tak3Nie

Aktualność
Otwarcie nowego sklepu Stara Mydlarnia w Warszawie!

18 lipca otwieramy drzwi do nowego sklepu Starej Mydlarni w Warszawie. Znajdziecie nas w jednym z najbardziej znanych miejsc w mieście - CH Atrium Promenada. W nowym sklepie pojawią się najnowsze serie kosmetyków, nasze bestsellery, a także dużo ciekawych promocji, które będą towarzyszyć wszystkim gościom już od początku.

Aktualność
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca - Konsultant

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Poznaj szczegóły oferty: Sprzedawca - Konsultant

CV prosimy przesłać na email: praca@staramydlarnia.pl
Tak7Nie

Udało się!

Nasze kosmetyki dla dzieci z serii Milusi otrzymały nagrodę Qltowy Kosmetyk 2019 w kategorii KOSMETYKI DLA DZIECI :)

Serdecznie dziękujemy całemu Jury za zaufanie i docenienie naszej pracy!

Tak6Nie

Mi tam pasuje, daje 5 na 5, a ci co nie chcą tu pracować to sajonara, nikt nikogo nie zmusza do pracy, a na leni nikt nie będzie czekać. Jak pracujesz dobrze to masz dobrze. Tylko tyle i aż tyle. Szczerze polecam ambitnym i pracowitym osobom :)

TakNie6
@pracownik

Świetnie się czyta opinię osoby, która jest zadowolona z pracy w firmie STARA MYDLARNIA. Mógłbyś napisać, czym dokładnie zajmujesz się w firmie? Dzięki informacji o Twoim stanowisku będę mógł zadać konkretne pytania związane z zakresem obowiązków na danym miejscu pracy.

Tak1Nie4

@Zbigniew

Pracuję jako magazynier, ale czynności jakie wykonuje to nie tylko jeżdżenie wózkiem widłowym od regału do regału. Pomagam przy zbieraniu produktów do wysyłek, oklejaniu etykietami brakujących produktów, czasem rozwożeniu produktów między magazynami albo między sklepami w Bydgoszczy i parę innych takie jak dbanie o czystość. Nie da się tutaj nudzić, a możliwość robienia kilku prostych rzeczy jest dla mnie na plus. Nie wyobrażam sobie przez cały dzień stać czy siedzieć i wykonywać jedną czynność typu naklejać jedną naklejkę na jeden produkt.

Tak2Nie3
pracuuuś

Niedługo minie rok odkąd tu pracuję i zdecydowanie polecam! Cały hejt jaki tu czytam dziwnie zbiega się ze zwolnieniami ludzi, którzy nic nie wnosili. Albo zbijali bąki, albo kradli, albo wprowadzali toksyczną atmosferę ciągle zrzędząc i obgadując. I teraz przelewają swoją frustrację na ten portal myśląc, że są bezkarni i że nagle spłynie im oferta pracy typu "czy się stoi, czy się leży...". Zajmijcie się pracą ludzie, albo inaczej... WEŹCIE ZA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ zamiast zwalać winę ciągle na innych.

Tak1Nie6
Szczerze

Żałuję że nie czytałam tych opinii zanim poszłam pracować do tej firmy zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami. Więc jeśli ktoś chce tam iść pracować to nie polecam. Ukraińców tyle że czujesz się jakbyś robiła za granicą. Atmosfera okropna mało kto tam wytrzymuje dłużej niż miesiąc. (usunięte przez administratora).. wyliczaja ci czas jak za długo byłaś w toalecie to już krzywo patrzą. Można by było się rozpisywać. Pracując tam wracałam do domu rozbita. Na szczęście już mnie nie ma w tym toksycznym środowisku, teraz pracuje w porządnej firmie i wracam do domu z uśmiechem na twarzy czego tam było brak :)

Tak11Nie2
Katia

Ktoś może coś napisać o pracy na magazynie? Jak atmosfera i jakie są zmiany? Generalnie czy warto aplikować ;)

TakNie2
Była pracownica
@Katia

Nie warto. Atmosfera w całej firmie to porażka.

Tak8Nie1
Ida
@Katia

Na magazynie czasem jest rotacja w zadaniach. Ale to dobrze bo nie nudzisz się wykonując cały dzień jedną czynność. Atmosfera całkiem ok, choć zawsze znajdą się marudy, które w słoneczny dzień znajdą chmurkę na niebie. Ogólnie jeśli chcesz pracować i to robisz, a nie tylko gadasz, to polecam. Są specjalne dni na dużo tańsze zakupy. W te upały jest przyjemnie na magazynie (zimniej i jest nawiew).

Tak1Nie5

Zostaw opinię o STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. - Białe Błota

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.
3/5 Na podstawie 122 ocen.