Stara Mydlarnia

Białe Błota

Stara Mydlarnia

Opinie o Stara Mydlarnia

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maj.

W biurze w Starej Mydlarni praca jest przyjemnością. Współpracownicy są prawdziwymi przyjaciółmi, którym zależy na dobru ogółu. Zarobki jak najbardziej ok!

Luśka Z.

Świetny sklep, takiej obsługi jaką tam spotkałam nie widziałam nigdzie - oczywiście w aspekcie pozytywnym. Wielokrotnie u nich kupowałam kosmetyki i było wszystko ok.

leo

"Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać." to dlaczego kilkanaście negatywnych opinii zostało wykasowanych i z jednej gwiazdki nagle zrobiły się trzy??? Jesteście żałośni. I tak ludzie wiedzą, jaki (usunięte przez administratora) jest w tej firmie!

mała Franka

Ludzie w pracy bardzo kontaktowi. Atmosfera w pracy bez zarzutu, warunki socjalne pracy też bardzo dobre. Nie trzeba chodzić na szkolenia, bo doszkolić można się w pracy z innymi pracownikami ucząc się dużo od nich.

Łucja

@_stare_mydło Twoja opinia o firmie Stara Mydlarnia jest negatywna, a użytkownika @emi pozytywna. Jak się odniesiesz do opinii @emi? @emi Czy firma Stara Mydlarnia płaci za nadgodziny? Czy nadgodziny często występują w tej pracy? Czy firma oferuje premię za dobre wyniki sprzedaży?

emi

Znajoma tam pracowała i sobie chwaliła tą pracę. Finansowo wychodziła na swoje i nie narzekała.Godziny pracy też całkiem w porządku, może czasem trzeba było trochę popracować poza nimi, ale to norma w tej branży.

Łucja

@Tosssia Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Czy firma oferowała dodatkowe pakiety świadczeń albo zniżki na produkty z mydlarni? Niektórzy użytkownicy wspominali o dobrej atmosferze, czy zgadzasz się z tą opinią? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

_stare_mydło
@Łucja 18.04.2018 10:46

Chyba żartujesz... jakie pakiety? Poza tym żaden pracownik nie dostanie ani złotówki za nadgodzinny, które są tu normą!!! Dorobić to się możesz jedynie garba i załamania nerwowego!!!

Tosssia

Ogólnie rzecz biorąc byłam zadowolona z pracy w Starej Mydlarni, nie był to jakiś mój wymarzony szczyt - Mount Everet, ale takie Mount Blanc już prędzej :P ale było git, oceniam pozytywnie :).

M.

Rozpoczęłam pracę w firmie w biurze około dwóch miesięcy temu. Pracownicy byli niezwykle pomocni i nie miałam jakichikolwiek problemów ze złe wykonanymi zadaniami. Kadry rozumiały, że się uczę i były bardzo wyrozumiałe.

Beata

Niestety potwierdzam negatywne opinie o pracy w Starej Mydlarni. Z zewnątrz firma wydaje się interesująca, ale nie polecam tam aplikować. Nieprzyjemna atmosfera, słaba komunikacja, brak wartościowej informacji zwrotnej. (usunięte przez administratora) Firma się rozrosła, ale decyzyjność pozostała na poziomie jednoosobowej działalności, co powoduje opóźnienia i masę nerwowych sytuacji, za które obwiniani są pracownicy. Osoby posiadające rodzinę są na cenzurowanym. Odradzam.

Bibi

Witam. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Pracowałam w tej firmie jakiś czas i całe szczęście poszłam po rozum do głowy i odeszlam. (usunięte przez administratora) robienie prywatnych zakupów dla góry to norma- generalnie praca w roli sługi(usunięte przez administratora) premia zależy od tego czy Cię polubiono- jak masz w sobie coś co nie podoba się szefowej to nawet jeśli będziesz najlepszy w zespole i tak dostaniesz najmniej. Podziwiam wszystkich którzy jeszcze tam pracują(usunięte przez administratora)

W.

Dla mnie praca okej. Zarobki też na dobrym poziomie. Ja bym poleciła innym, bo mi tu całkiem dobrze.

Olka

Dzięki za tą opinię. Natknęłam się dziś na ofertę pracy na produkcji Starej Mydlarni, a że mieszkam na miejscu to wzięłam ją pod uwagę, ale najpierw wolałam poczytać opinie o pracy w tym miejscu i dobrze, że je znalazłam, teraz już wiem by sobie odpuścić wysyłanie CV do nich.

Ulka

Po odejściu z firmy z niewiadomych powodów to można pisać wszystko. Idealnych firm nie ma tak jak i ludzi nie ma idealnych

@Ulka 08.02.2018 18:35

oczywiście, że nie ma idealnych firm, chociaż... znam parę osób, które twierdzą, że w takich pracują. Ale właścicielka tej firmy sprawiła, że jest to chyba najgorszy pracodawca w całym kujawsko-pomorskim - pod każdym względem najgorszy.

ola

Praca dla ludzi, którzy nie mają rodziny i jej mieć nie chcą. 10-11 godzin dziennie, do ostatniej minuty nie wiadomo o której do domu się wyjdzie. (usunięte przez administratora)

@Renata 08.07.2017 13:24

cóż za bezbłędna gramatyka, coś mi przypomina...hmmm :-) nie ma, podkreślam NIE MA pracownika, który byłby z pracy w tej firmie zadowolony

Anka

Pracowalam tam przez kilka lat i wspominam ten okres bardzo pozytywnie. Jasne warunki i mila atmosfera. Polecam :)

@lemoniada 09.11.2017 13:34

hahaha dokładnie!!!

anka

Ależ bolą was te negatywne opinie, skoro na bieżąco je kasujecie :D

@anka 08.12.2017 11:13

o tak, kasują non stop. a było ich tu baaaardzo dużo. oczywiście samych negatywnych i merytorycznie uzasadnionych

Kradon
@neo 12.12.2017 18:21

Nie rozumiem waszych hejtów, pracuję tam jakiś czas i jest naprawdę w porządku. Pani Sylwia jest dla mnie bardzo miła.

Oliwia

Mam inne doświadczenia z pracy w sklepie, niż tutaj napisano. Pracowałam w sklepie, w którym obowiązywały rózne wymagania, ale raczej nic mnie negatywnie nie zaskoczyło. Wiadomo, że czasem byłam zmęczona lub miałam generalnie gorszy dzień, ale ogólnie nie wspominam źle zespołu czy samej pracy. Fakt, było sporo nauki, pracy na stojaco przy regałach, z klientkami, a w okresie świątecznym przy pakowaniu prezentów. To było czasem męczące, ale taki jest charakter pracy w większości sklepów i spodziewałam się tego. W kwestiach formalnych nie miałam zadnych nieprzyjemności, umowa i wynagrodzenie były takie, jak mi przedstawiono na samym początku. Wiadomo, że zawsze chciałoby się zarabiać wiecej, ale spokojnie mogłam planować swoje wydatki. Zrezygnowałam z uwagi na kiepski dojazd, ale jeśli ktoś lubi pracować z ludźmi i im doradzać, to może spróbować pracy w tym miejscu.

Akita

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Pracowałem tam i potwierdzam, że najgorzej było na dziale zbierającym,(usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o długość godzin pracy w tym miejscu to każdy indywidualnie jest o tym poinformowany. Sam fakt godzin nie jest, aż takim wielkim problemem,(usunięte przez administratora) Czas najwyższy to zmienić! Pozdrawiam i nie polecam!

pracownica

Prawda.

Zostaw opinię o Stara Mydlarnia - Białe Błota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stara Mydlarnia