Stara Mydlarnia

Białe Błota

Opinie o Stara Mydlarnia

lemoniada

jak sie okauje w przypadku starej mydlarni i jej szefostwa nie ma wolnosci slowa, po co robione bylo to forum skoro niewygodne opinie sa usuwane? czyzby szefostwo sie balo ze ktos w koncu przeczyta o ich wyzysku? prosze sie nie martwic ludzie i tak wiedza co u was sie dzieje, przyjdzie dzien ze pani S zaplacze, to tez mozecie wykasowac jak i inne wpisy,milego dnia:)

ninka
@lemoniada 21.11.2017 08:06

Negatywne opinie nie pasują do wyidealizowanego wizerunku Pani S. są jak kupa gnoju w pięknym pałacu, dlatego szybciutko są usuwane. A skoro to czytają to niech wiedzą też, że Państwowa Inspekcja Pracy chętnie się im bliżej przyjrzy :)

Anka

lemoniada
@Anka 06.07.2017 23:45
Pracowalam tam przez kilka lat i wspominam ten okres bardzo pozytywnie. Jasne warunki i mila atmosfera. Polecam :)...

ania ile ci zaplacono za te opinie?

Oliwia

Mam inne doświadczenia z pracy w sklepie, niż tutaj napisano. Pracowałam w sklepie, w którym obowiązywały rózne wymagania, ale raczej nic mnie negatywnie nie zaskoczyło. Wiadomo, że czasem byłam zmęczona lub miałam generalnie gorszy dzień, ale ogólnie nie wspominam źle zespołu czy samej pracy. Fakt, było sporo nauki, pracy na stojaco przy regałach, z klientkami, a w okresie świątecznym przy pakowaniu prezentów. To było czasem męczące, ale taki jest charakter pracy w większości sklepów i spodziewałam się tego. W kwestiach formalnych nie miałam zadnych nieprzyjemności, umowa i wynagrodzenie były takie, jak mi przedstawiono na samym początku. Wiadomo, że zawsze chciałoby się zarabiać wiecej, ale spokojnie mogłam planować swoje wydatki. Zrezygnowałam z uwagi na kiepski dojazd, ale jeśli ktoś lubi pracować z ludźmi i im doradzać, to może spróbować pracy w tym miejscu.

Akita

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Pracowałem tam i potwierdzam, że najgorzej było na dziale zbierającym,(usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o długość godzin pracy w tym miejscu to każdy indywidualnie jest o tym poinformowany. Sam fakt godzin nie jest, aż takim wielkim problemem,(usunięte przez administratora) Czas najwyższy to zmienić! Pozdrawiam i nie polecam!

liv

jakis czas temu pracowalam w jednym ze sklepow firmowych, praca ciezka bo z klientem przez 8 h na nogach, nie mozna usiąść bo kamery wszystko widzą , do tego dochodzą kontrole szefostwa prawie codziennie, wieczne niezadowolenie.... Co do kwestii formalnej to tez piękne nie jest(usunięte przez administratora)..... Myślę ze jest to praca ewentualnie na krótki okres czasu.

pracownica

Prawda.

ola

Praca dla ludzi, którzy nie mają rodziny i jej mieć nie chcą. 10-11 godzin dziennie, do ostatniej minuty nie wiadomo o której do domu się wyjdzie. (usunięte przez administratora)

kot
@ola 05.03.2015 09:44

Jeszcze należy dodać, że normalną praktyką jest zwalnianie pracowników po bliżej niesprecyzowanym czasie. Tych gorszych, bo są gorsi, ale (co ciekawsze) tych najlepszych również, bo są zbyt dobrymi i cenionymi pracownikami a co za tym idzie spodziewać się należy, że zaraz będą oczekiwać odpowiedniego dla siebie wynagrodzenia. Więc nie ma znaczenia czy ktoś pracuje sumiennie czy nie, i tak będzie zwolniony.

Renata
@ola 05.03.2015 09:44

To nikt tu nie leży poco płaczecie lepiej do domu i leżec wielkie pretensje za siedzenie nie płacom super firma

Zostaw opinię o Stara Mydlarnia - Białe Błota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stara Mydlarnia