Opinie o orientana.pl - ORIENTANA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orientana Anna Wasilewska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orientana Anna Wasilewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orientana Anna Wasilewska w Warszawa

Asia

Świetna firma, która od razu daje umowę o pracę, ja to szanuję!

A
@Paula

Pracuję tu 2,5 roku i za moich czasów nigdy nikt nie dostał umowy zlecenie, jeśli jest zatrudniany "na stałe". Zawsze jest UoP najpierw na 3 miesiące, a potem na czas nieokreślony. Proszę nie wprowadzać osób czytających opinie w błąd,

Asia

Świetna firma, która od razu daje umowę o pracę, ja to szanuję!

dyskutant
@Asia

Wprawdzie powinno to być normą, ale wciąż nie jest. A daje od razu znać pracownikowi, że firma ma poważne podejście do zatrudnienia i szuka na dłużej a nie na chwilę. Ja już jestem w tym wieku, że na żadne zlecenia się nie godzę i wybieram tylko oferty z umową o pracę na okres próbny. I innym też to radzę,

Paula Nowy wpis
@Asia

Nieprawda. Dają umowy zlecenie i zwalniają ludzi z dnia na dzień.

A Nowy wpis
@Paula

Ania Nowy wpis

Praca w Orientana to wolontariat, "na chwilę". Kosmetyki zaś tworzą unikalne, szczególnie krem z kurkumą i drzewem sandałowym.

Jakie są warunki zatrudnienia w Orientana Anna Wasilewska?

czarna pantera

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, odbyła się w miłej atmosferze. Pytania tradycyjne, bez udziwnień. Teraz czekam 2 tygodnie na odpowiedź, ale mam dobre przeczucia, zaoferowano mi dobre waruki

Rozmowę kwalifikacyjną w Orientana Anna Wasilewska masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca 100% zdalna - idealna dla studentów?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w Orientana Anna Wasilewska są szkolenia zewnętrzne?

ALI

Praca jak praca, są plusy, są minusy, jak wszędzie. Wypłata taka jak w umowie, każdy wie na co się godzi :)

GOJA
@ALI

dokładnie zgadzam się w 100%; jak się idzie do pracy to się wie za ile, po co potem lamentować w internecie że wypłata za mała? przecież jest taka jaka miała być...

Czy Orientana Anna Wasilewska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

em.EM

Nie rozumiem tego narzekania, swoje trzeba zrobić. W poprzedniej firmie nie miałam żadnych premii świątecznych a tutaj są. Naprawdę nie ma co narzekać

UB

Na pracownikach kładzie się olbrzymią presję, przez co nie wytrzymują psychicznie i chodzą na zwolnienia. Góra nie potrafi docenić pracy i zaangażowania ludzi którzy przynoszą im pieniądze, przez co czują się wykorzystani gdy po wniesieniu czegoś ponad standardowy zakres obowiązków nie dostaną nawet pochwały, ani gratyfikacji. Atmosferę zagęszczają wielogodzinne spotkania w których, (z powodu słabej organizacji) pracownicy są często obwiniani o błędy i dodatkowe koszta wynikające z braku umiejętności zarządzania Góry. Atmosferę można by opisać jako zawody w podlizywaniu się właścicielom.

Anonimowa

Nie poleciłabym pracy w Orientana nikomu! (usunięte przez administratora), szansa na podwyżkę jest zerowa, prawie nikt nie pracuje tutaj dłużej niż rok. Obiecywane są podwyżki, szkolenia i premie, ale w praktyce nie ma co liczyć na nic. Firma jest pełna nie wystarczająco opłacanych specjalistów, lub juniorów którzy dopiero się uczą i odejdą jak tylko nabiorą umiejętności. (usunięte przez administratora)

Korniszon

Praca hybrydowa w firmie - czy rzeczywiście pilnuje się tych 3 dni z biura 2 dni z domu czy raczej to tylko na papierze jest?

EeE
@Korniszon

Tak pilnuje się. Ale kiedy jest potrzeba to zawsze można zapytać i poprosić o dodatkowy dzień nie ma problemu z tym

E

Totalny brak szacunku do pracownika, aby osiągnąć jakikolwiek rozwój trzeba się mocno ubiegać (usunięte przez administratora) szefostwo o podwyżkę, lub jakąkolwiek inwestycję. Firma wychodzi z założenia że oszczędzanie trzeba zacząć od pracowników. podwyżki i jakiekolwiek gratyfikacje to ponury żart, premia świąteczna wynosiła średnio (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Nowi pracownicy są rzucani na głęboką wodę bez żadnego przygotowania. Jedyny sposób na szacunek i podwyżki to wchodzenie w (usunięte przez administratora) szefostwu (usunięte przez administratora)

Jelly
@E

Myślę, że nawet gdyby bardzo mocno człowiek się starał, szefostwo zawsze znajdzie jakiś minus w postępowaniu. Wszechobecne oszczędzanie w tej firmie, było widoczne nawet na limitach dotyczących paliwa - przedstawiciel na koniec miesiąca opłacał sam tankowanie samochodu, ponieważ firma wykorzystała już limit, trzeba było czekać na zwrot gotówki. W jakiej normalnej firmie dzieją się takie rzeczy? Trzeba się było prosić kilka razy o zwrot poniesionych kosztów związanych z zakupem biletów parkingowych bądź innymi kosztami wynikających z pracy, a i tak nie zawsze one były zwrócone. Pan kierownik znany jest ze swojej bezczelności, jak również braku profesjonalizmu. Klienci jak słyszeli jego imię to wręcz wywracali oczami i nigdy nie wypowiadali się pochlebnie. Wykorzystywał swoje stanowisko do pouczania swoich podwładnych, choć sam z wiedza był na bakier, nie wspominając o zachowaniu i kulturze osobistej. Do dziś się zastanawiam jak człowiek bez predyspozycji może zarządzać personelem. Pomijając całą tę niemiłą otoczkę, kosmetyki godne polecenia :)

Kompletne dno. zero szacunku do pracownika, jakiekolwiek wychodzenie z inicjatywą, poprawianie wyników, staranie się, robienie czegoś wykorzystując swoje zdolności jest nie zauważane i niedoceniane, dlatego nikt kto pracuje tutaj choć chwilę już wie że nie warto robić nic ponad przysłowiowe minimum. Toksyczni właściciele, zastraszanie i znęcanie się psychiczne, (usunięte przez administratora)i wyzysk. Najpierw słychać że firmie się słabo wiedzie i nie stać ich na podwyżki, a potem widać jak zasmuceni tym faktem właściciele odjeżdżają swoją teslą w kierunku lotniska na wakacje w Hiszpanii albo w Stanach

Czy w Orientana Anna Wasilewska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Na okresie próbnym zawsze jest umowa o prace na 3 m.

Barbara
@Kasia

Czy po okresie próbnym jest szansa otrzymania umowy na stałe? Czy jest jeszcze jakaś umowa na czas określony po drodze?

MK

W okresie próbnym zawsze umowa o prace próbna na 3 miesiące

l

Nie zgodzę się z tym. Jeśli jest się ambitnym i chce się podszkolić w jakimś zakresie wystarczy pójść do przełożonego i poprosić i nie ma problemu ze szkoleniem. To samo tyczy się sprzętu. Jeśli ma się argumenty to można wiele. Komentarz napisany w sposób obcesowy i wątpię by przez obecnego pracownika. Co do rotacji to fakt, w pewnym momencie była, ale tyczyła się pracowników bardzo konfliktowych, tworzących napięcia w zespole lub działających na szkodę firmy.

Mikołaj
@l

Z tego co słyszalem o firmie, to ludzie sami sie zwalniaja ci co się szanuja bo nie wytrzymuja . Podobno same dinozaury zostaly bojące się zwolnić albo ci co najbardziej wchodza w D właścicielce. Ja tez nie polecam bo słyszalem od koleżanki co tam pracowala ze mega lipa

Lili
@Mikołaj

Mikołaj, a jak nazywa się Twoja koleżanka ? Myśle, ze to dość istotne w całym Twoim przekazie ;) pracuje tu i totalnie się nie zgadzam z Twoim wywodem i opinia Twojej koleżanki. Prace polecam!

Iza

Ktoś wie, czy można składać cv na dermokonsultantkę w obrębie Wa-wy? Widziałam tylko ogłoszenie dla Animation Specialist, cokolwiek to znaczy...

Emilia

Jeszcze rok temu ktoś zarzucił tutaj, że podwyżki jak już dostawali tylko managerowie, a reszta no niestety... Do teraz tak żulą na pieniądzach dla pracowników? Może zaczęli lepiej się rozwijać i podwyżki jakieś wskoczyły? Ktoś aktualnie pracuje i coś powie o tym?

xx
@Emilia

nic się nie zmieniło ;)

@xx

Serio? :/ A rotacje jakieś? Bo chyba szczegółów ze środka jako były pracownik to nie znasz?

xx
@Emilia

Mam kontakt z osobami co jeszcze tam pracuja i straszna rotacja jest w firmie, średnio co miesiąc ktoś składa wypowiedzenie.

Dawid

Na stronie orientana.pl znalazłem kremy nawilżających dla swojej kobiety. Czy w związku z tym, że są z naturalnych produktów, mają krótszy termin przydatności i trzeba je trzymać w chłodnym miejscu np. w lodówce? Jak z przesyłką? Przychodzi szybko i jest w opakowaniu odpornym na wyskie temperatury chroniąc zawartość? Ktoś zamawiał i podzieli się swoją opinią?

@Dawid

Kosmetyki Orientana są naturalne, ich termin przydatności to 2 lata od wyprodukowania - jak wszystkich dobrych kosmetyków naturalnych., Nie trzeba trzymać w lodówce. Przesyłka - jak zapłacisz payu może być nawet na drugi dzień. Generalnie przesyłki są szybkie. Jak potrzebujesz porady - mają czat na stronie. Napisz.

@Ania

A korzystałaś już może z tego czatu? Zawsze odpisują i normalnie idzie się dogadać? A inni jak kontaktują się z firmą?

Sati

Firma ma pieniążki na wyjazdy swoich przedstawicieli na całym świecie a nie ma na podstawowy spełniający warunek dla dermokonsultantki -papier umowy o pracę. Dostajemy zawsze zleceniowki z godzinowa stawka niezmienna Czy pracujesz w firmie rok czy 3 lata nie ma żadnej różnicy masz to samo. Lepiej nie chorować bo też jest wielki problem . Pani Ania to bardzo nieempatyczna osoba. Najważniejsze jest dobro firmynie pracowanik.Nie polecam

Ruda78
@Sati

Nie zgadzam się absolutnie z opinią powyżej.Pracuję w Orientana 3 rok.Podwyżki i umowy są ???? Jak się jest pracowitym i lojalnym ,nie oczernia się pracodawcy .Szczera rozmowa zawsze skutkuje nawet jeśli ma się odmienne zdanie.Co do właścicielki i jej podejścia do pracownika na zwolnieniu lekarskim to tak empatycznej osoby przez swoje 20 lat pracy jeszcze nie miałam.Następnym razem Sati proszę zastanów się zanim wylejesz swoje żale i pomyje na ludzi .Życzę powodzenia w nowej pracy ,ale myślę ,iż zatęsknisz szybko za Orientaną. Najlepsza firma ever ????

Wiadomo
@Ruda78

Podwyżki? Chyba tylko kadra managerska... a reszta out jak to w korpo.

Aplikowałam na stanowisko Designera w tej firmie. Po rozmowie telefonicznej dostałam zadanie rekrutacyjne na maila. Poswi ęciłam na to zadanie dość dużo czasu, wysłałam na czas, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Bardzo nie lubię takiego traktowania, zero profesjonalizmu. Nie polecam tej firmy!

Kazimierz
@Kasia

W dalszym ciągu nie otrzymałaś odpowiedzi na rozwiązane przez Ciebie zadanie rekrutacyjne? Jeżeli w dalszym ciągu byś nie otrzymała zwrotnej wiadomości to może warto by było telefonicznie skontaktować się z firmą i dowiedzieć, czy Twoja kandydatura jest dalej rozpatrywana? Napisz, proszę, co dalej planujesz. Z przyjemnością bym się tego dowiedział.

Zostaw merytoryczną opinię o Orientana Anna Wasilewska - Warszawa

• Jak się pracuje w Orientana Anna Wasilewska?

Zobacz opinie na temat firmy Orientana Anna Wasilewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orientana Anna Wasilewska?

Orientana Anna Wasilewska
4.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Moczydłowska 65D
    02-834 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042