Opinie o STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. w Białe Błota

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. w Białe Błota

Fajna praca

A ja pracuję w biurze i jest mi tu bardzo dobrze. Fajna atmosfera, ja zestresowana nie chodzę. Bardzo pozytywnie odbieram pracę w Starej Mydlarni.

Tyyy

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Nigdy nie wiesz na którą idziesz i o której kończysz. Twoje życie prywatne mają daleko w (usunięte przez administratora) tam to mało powiedziane wyzywanie wręcz krzyki. O umowę o pracę to można się prosić latami. Wyzyskiwanie człowieka na każdy sposób byle by im się hajs zgadzał. Pracownicy zmieniają się tam jak rękawiczki co mnie w ogóle to nie dziwi.

Asia
@Tyyy

Gdzie niby tak jest? Jest umowa o pracę; biuro godziny stałe, produkcja i magazyn zawsze tydzień wcześniej jest informacja; zespół stały od lat. Chyba firmy tobie się pomyliły.

@Asia

Firmy mi się nie pomyliły. Jakoś przez rok nie dostałam tej umowy... Na rozmowie kwalifikacyjnej tylko pięknie jest gadane i obiecane a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Pick
@Asia

Raczej chyba tobie.Stały zespół od lat?nie rób sobie żartów.Pracownicy wymieniani jak rękawiczki lub sami odchodzą.Żadnej stabilizacji.Nie pisz bzdur.

@Pick

To prawda stałej ekipy nigdy tam nie było. Ciekawe dlaczego macie baner na plocie że szukacie pracowników jak stała ekipa ponoć od lat. Żenada takie bzdury i nieprawdę pisać.

Zzz
@Tyyy

Bzdury, to ty piszesz. Jak nie wiesz, to nie pisz. Firma zwiększa zatrudnienie, a nie zmienia załogę. Widzę, że ktoś nie może poradzić sobie, że firma odnosi sukcesy, razem z pracownikami.

@Zzz

Lepiej zakończę ta dyskusje bo nie będę was pogrążać na forum. Nie jedna fałszywa osoba tam pracuje.

Wyyy
@Zzz

No większej bzdury to już nie można było napisac.????

Mariolka
@Zzz

Zwiększa zatrudnienie?Jakos nie zauważyłam.Raczej wymienia ludzi na innych,bo się komuś nie podobają.A komu to wiadomo.Żygać mi się chce już atmosfera w firmie.

Stara Mydlarnia

Nawilżające SOS dla suchej i bardzo suchej skóry Czujesz, jakby Twoja cera stale była ściągnięta? Jest szorstka, pęka, łuszczy się a czasami nawet swędzi i szczypie? To znak, że skóra jest sucha albo bardzo sucha. Łatwo ulega podrażnieniom; jej regeneracji nie sprzyjają ani zima (niskie temperatury, wiatr), ani czynniki klimatyczne (smog). Dlatego tak ważna jest ochrona od zewnątrz, która wygładzi, nawilży i przyniesie ulgę. Odpowiedni skład i codzienna pielęgnacja kluczem do sukcesu Zanim przejdziemy do tego, jak dbać o suchą skórę, warto wspomnieć o jej przyczynach. Bardzo często zwraca się uwagę na naruszenie płaszcza lipidowego naskórka, co przyczynia się do szybszej utraty wilgoci. Skutkiem tego są pękanie, uczucie ściągnięcia, napięcie, brak elastyczności a także większa wrażliwość na działanie czynników zewnętrznych, które dodatkowo podrażniają skórę i powodują jej swędzenie oraz zaczerwienienie. Głównym celem pielęgnacji tego typu skóry jest odbudowa hydrolipidowej powłoki. W końcu chodzi o efekt: gładką, miękką, nawilżoną cerę. Poranny i wieczorny rytuał, oprócz oczyszczania, powinien mieć też stały punkt – nakładanie kremu zawierającego odpowiednio dobrane składniki aktywne. W końcu kosmetyk ma wzmocnić funkcję barierową skóry i przywrócić jej zdrowy wygląd. Z myślą o cerze suchej i bardzo suchej stworzyliśmy krem SHEA. Jednym z głównych założeń, jakie sformułowaliśmy podczas pracy nad nim, było: silne odżywienie, które ma natychmiast przynieść ulgę, ujędrnić, zapewnić miękkość i wygładzenie. Dlatego w kremie znajdziesz m.in. masło shea przyspieszające regenerację. To źródło m.in.: nawilżającej witaminy A, witaminy E, witaminy F, która odbudowuje naturalną warstwę lipidową naskórka, i działających przeciwzapalnie fitosteroli. Skład kremu uzupełniliśmy o mleczko migdałowe – odpowiada za nawilżenie i uelastycznienie. Dodaliśmy też wygładzające masło kakaowe. Oprócz tego krem zawiera lanolinę, która zapobiega nadmiernej utracie wody, zmiękcza i natłuszcza. Wśród aktywnych składników SHEA wyróżniamy też witaminę E – przeciwutleniacz chroniący przed wolnymi rodnikami. A osoby z suchą skórą szczególnie powinny zwracać uwagę na uszkodzenia komórek i zmarszczki, bo właśnie ta cera narażona jest na szybsze starzenie się. Wisienką na torcie jest olej z bergamotki. Dlaczego akurat wybór padł na niego? Bo świetnie ujędrnia, łagodzi i działa przeciwzapalnie. Krem SHEA to 98,7% składników pochodzenia naturalnego. Wyróżnia go nie tylko skład. Schowaliśmy go w szklanym słoiczku!

Stara Mydlarnia

W tym roku jurorzy konkursu Love Cosmetics Awards nagrodzili w kategorii #Pleasent Care kosmetyki z linii Sandalwood Starej Mydlarni. Kosmetyki z linii Sandalwood przeznaczone są do pielęgnacji skóry delikatnej, wymagającej ujędrnienia i regeneracji. Które produkty z tej linii szczególnie nas zachwyciły? Aromatyczny puder do kąpieli z dużą zawartością masła shea i kakaowego oraz z bogactwem szlachetnych olejów naturalnych: makadamia, awokado oraz ze słodkich migdałów. Ta odżywcza receptura doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry suchej, delikatnej, pozbawionej blasku i jędrności. Dzięki zawartości szlachetnych olejów skóra pozostaje intensywnie natłuszczona i nie wymaga już stosowania kremów czy balsamów po kąpieli. Idealnie relaksująca kąpiel. Naturalne mydło z dodatkiem odżywczego ekstraktu z drzewa sandałowego oraz witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych. Mydło usuwa wszelkie zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Zawiera 72% olejów roślinnych bez dodatku tłuszczy zwierzęcych. Nie przesusza skóry. Jedwabiste masło do ciała – zawiera olej z pestek z moreli i egzotyczne ekstrakty z drzewa sandałowego. Naturalne emolienty, masło shea oraz allantoina błyskawicznie zmiękczają, wygładzają i odżywiają skórę pozostawiając lekką, ochronną warstwę. Recepturę uzupełniają prowitamina B5 i antyoksydacyjna witamina E. Pozostawia na skórze subtelny zapach drzewa sandałowego. Odżywczy krem do rąk z masłem shea, masłem kakaowym oraz drogocennym ekstraktem z drzewa sandałowego. Zawartość witaminy E i wyciągu z drzewa sandałowego zwalcza wolne rodniki, opóźniając procesy starzenia się skóry. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania oraz chroni dłonie przed nadmiernym wysuszeniem. Hitem tej edycji LCA były również produkty zero-waste w kostkach, takie jak, m. in. szampon w kostce Sandalwood na bazie łagodnego, biodegradowalnego detergentu z oleju kokosowego z odżywką, masłem shea, inuliną, pantenolem, witaminą E. Doskonale oczyszcza włosy, nie wysusza i pozostawia przyjemne, jedwabiste włosy. Bardzo spodobał nam się także balsam w kostce do masażu - prosty w użyciu sposób na relaksacyjny domowy masaż. Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej oraz normalnej, ale narażonej na miejscowe przesuszenia. Kostka w kontakcie z ciepłem dłoni bardzo dobrze się topi i rozprowadza na skórze, pozostawiając przyjemną ochronną warstwę. Skóra po aplikacji jest nawilżona, miękka i odżywiona. Masaż kostką rozluźnia obolałe mięśnie i idealnie koi zmęczone ciało.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałem zaproszony do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałem w sposób bardzo kulturalny poinformowany o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

O doświadczenie oraz plany na przyszłość

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Stara Mydlarnia

W ofercie Starej Mydlarni znajdziesz naturalne kosmetyki przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji – w tym kosmetyki do kąpieli, ciała, twarzy i włosów. Stawiamy na prostotę, idącą w parze z najwyższą jakością. Nasze kosmetyki do kąpieli to prawdziwa uczta dla zmysłów – oryginalne, intensywne zapachy, pozwolą ci na odprężenie, któremu towarzyszyć będzie twoja ulubiona pielęgnacja. Na uwagę zasługują nasze kule do kąpieli, urokliwe babeczki, peelingi, żele czy też mydła ręcznie robione – wykonane z najlepszej jakości, naturalnych składników, w tym roślinnej gliceryny. Znajdziesz u nas również mydła naturalne, które nadają się do pielęgnacji nie tylko skóry ciała, ale i twarzy – na przykład mydła Aleppo, dedykowane skórze szczególnie problematycznej i wymagającej. Kosmetyki do ciała znajdujące się w naszej ofercie zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki. Proponujemy bogate w cenne składniki odżywcze masła, balsamy, kremy i oleje, które odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby każdego rodzaju skóry, niezależnie od jej wieku. Nasza oferta sprosta doskonale także i tym, których interesują naturalne kosmetyki do twarzy. W zależności od wymagań twojej cery, wybierz tę serię, która zniweluje jej niedoskonałości i pozwoli wydobyć ci jej naturalne piękno. Dzięki naszym produktom, codzienna, pielęgnacyjna rutyna stanie się prawdziwą przyjemnością. Nasz oferta skierowana jest również do osób, które dbają, o zdrowy, naturalny wygląd włosów. Znajdziesz u nas wszystko do włosów o zróżnicowanych potrzebach: szampony, odżywki, balsamy i peelingi do skóry głowy, które sprawią, że twoje kosmyki staną się zdrowsze, bardziej lśniące i pełne życia. Dzięki naszym kosmetykom podkreślisz to, co w nich najpiękniejsze

była pracownica

Okropna firma, okropni ludzie. Jeśli chcesz być poniżany i nie wiedzieć o której się wyjdzie z pracy zapraszam :) Najlepsze są (usunięte przez administratora)- produkcja tych śmiesznych mydel w Białych Błotach. A jak przychodzi inspekcja to Cię zamykają i siedź cicho bo przecież produkcja jest w Kruszynie. Haha. Najlepsza decyzja jaka podjęłam to zrezygnować z tego dziadostwa :D

?
@była pracownica

Dlaczego kopiujesz stare wypowiedzi, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością?

Niedawno było ogłoszenie dot. pracy w siedzibie firmy. Czy rekrutacja jeszcze trwa? Czy ktoś może opisać jak pracuje się w biurze?

Odradzam

Firma zgniła na każdej strukturze. Biuro, franczyzobiorca, pracownicy - nagadywanie na siebie i złośliwości toczyły wieczne koło. Absurdalne sytuacje mające miejsce w sklepie nie do przyjęcia. Brak słów...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.?

Lilka

Nie

mydełko fe

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie,poniżanie pracowników przez jedną osobę,mobbing totalny,mam nerwy w strzępach.Nawiązałam kontakt z kilkoma osobami o podobnych doświadczeniach,bedzie pozew zbiorowy.

@mydełko fe

od 6 rano pracujesz i wypisujesz takie pochlebstwa? :D

Drodzy...

Jeśli szukacie potwierdzenia jak pracuje się w tej w firmie to opinia Pracownika - jest GENIALNYM przykładem co firma - toksyczne środowisko brak kompetencji zarządzających niskie wartości moralne zarządzających - robi z ludźmi i jak praca w tej firmie negatywnie wpływa na psychikę osób. Ani nie da się czytać tych bzdur które pisze Pracownik ani inaczej ich skomentować. Ile głupot kłamstw lizidupstwa braku logiki nadinterpretacji i manipulacji można zawrzeć w jednej wypowiedzi - to się w głowie niewieści! Gratuluje - rekordu świata !

@Drodzy...

Tak jak już wcześniej zostało napisane, zero konkretów, tylko puste słowa. Nie mogę zrozumieć dlaczego tak bardzo tobie zależy na oczernianiu firmy, w której juz nie pracujesz. Proponuję jakieś dodatkowe zainteresowania, może wyszywanie.

Drodzy....

nie masz nawet pojęcia o czym piszesz... :)

Luke Skywalker

Konkrety będą ,w postaci zeznań w sądzie,a będzie grubo,nawet ludzie z przed 10 lat się odezwali i będą zeznawać,zobaczymy jak wtedy będziecie się tłumaczyć.Żenuła

Yoda
@Luke Skywalker

Gościu, daj już spokój. Nudne są te twoje stare wylewy żółci. Firma jest w porządku - ludzie spoko. Jeżeli przychodzisz do pracy, aby wykonać swoje zadania, to jak najbardziej praca dla ciebie. Jeżeli przychodzisz, żeby siedzieć to nie marnuj czasu swojego i innych pracowników.

heheszki
@123

wiadomo kto.

oł ye
@Drodzy...

zgadzam się

ellmontana

@Pracownik ... Wyszywanie jest dobre,uspokaja,ale pewnie coś o tym wiesz.Podpowiem ,traktujcie lepiej pracowników,bo atmosfera ponizej poziomu wodorostów.Może obejrzyjcie sobie taki program w TV "szef jak ......",a później zacznijcie rozmawiać z pracownikami.Nauczcie się traktować pracowników ja sobie równych,tylko zyskacie.A na razie to nie polecam zatrudnienie u was.

odradzam prace w mydłach
@mydełko fe

Chętnie się przyłączę, napisałam już kilka rzetelnych opinii na temat mydlarnii (celowo z małej), ale wszystkie poznikały. Pozostały tylko pozytywne komentarze napisane przez szefostwo i dupolizów brzuski

Stara Mydlarnia

20 lat minęło jak jeden dzień! W tym roku obchodzimy 20-lecie. I właśnie dziś nadszedł ważny dla nas moment, który przynosi znaczące zmiany. Odświeżamy wizerunek.:-) Już dawno rozwinęliśmy się w kategoriach wielu produktów - wyszliśmy poza ręcznie robione mydła i kule do kąpieli, które towarzyszą nam od początku istnienia. Serie, które są z Wami od wielu lat, zyskują nowy design - patrz: ARGAN. W ciągu następnych kilku miesięcy zobaczysz wszystkie inne wizualizacje związane ze Starą Mydlarnią, które dopasujemy do nowego kierunku. Pojawią się na stronie internetowej, w sklepach, reklamach i produktach. Ale musisz wiedzieć jedno: to wciąż my. Nadal jesteśmy tą samą drużyną Starej Mydlarni. Choć odmienioną, to bardziej spójną i, mamy nadzieję, łatwiejszą do rozpoznania. Na horyzoncie kolejne zmiany. Świętuj je z nami już dziś! #staramydlarnia #kosmetykinaturalne #rebranding #redesign #nowastaramydlarnia

stinky
@Stara Mydlarnia

20 lat mineło i nic się nie zmieniło,W którymś z postów napisaliście że nie pracują już toksyczne osoby.Czyżby Pani prezes odeszła?

poh

Rozmowa kwalifikacyjna umówiona na konkretną godzinę, termin potwierdzony w mailu. Docieram na miejsce kilka minut przed czasem, miła pani sekretarka informuje, że trzeba jeszcze chwilę poczekać. Oczywiście, zdarza się, żaden problem. Siadam na wskazanym miejscu i czekam. I czekam. I czekam. Pół godziny później staje się jasne, że nie jest to sytuacja chwilowa, a stały brak elementarnego szacunku ze strony firmy. Mijało mnie kilka osób, rekruterka się nie pokazała, nikt się nie zainteresował. Zostało tylko pożegnać się i wyjść. Mimo wszystko cieszę się, że tak się skończyło - dzięki temu od razu widać, że skoro Stara Mydlarnia nie szanuje czasu kandydatów, to z pewnością nie będzie też szanować czasu pracowników. Zdecydowanie nie polecam.

HR
@poh

Dzień dobry, Pani Anno jest mi niezmiernie przykro, z zaistniałej sytuacji. Zapewniam, że była to jednostkowa, niezaplanowana sytuacja. Troszeczkę przedstawia Pani sytuację nieściśle, a nawet nie chciała Pani oderac telefonu, aby porozmawiać. Zgadza się, że poprzednia rozmową przedłużyła się, ale o kilkanascie minut, a nie pół godziny. Nie zgodzę się, że nikt się Panią nie interesował. Została Pani poinformowana, że trwa jeszcze rozmową i za chwila zakończy się. Szanuje kandydatów i dlatego na rozmowę przeznaczam wystarczająca ilość czasu, aby każdy z kandydatów miał prawo do pełnej wypowiedzi, a nie przerwanie jej, ponieważ czas się skończył. Oczywiście jest to dla mnie ważna informacja zwrotną, aczkolwiek zaskakuje mnie jej formą. Myślę, że inaczej mogłybyśmy rozwiązać ta sytuację, jeżeli byłaby z Pani strony taka chęć.

Lyckan
@poh

Nic dodać ,nic ująć.Nie polecam.

Stara Mydlarnia

20 lat minęło jak jeden dzień! W tym roku obchodzimy 20-lecie. I nadszedł ważny dla nas moment, który przynosi znaczące zmiany. Odświeżamy wizerunek. ???? Już dawno rozwinęliśmy się w kategoriach wielu produktów - wyszliśmy poza ręcznie robione mydła i kule do kąpieli, które towarzyszą nam od początku istnienia. Serie, które są z Wami od wielu lat, zyskują nowy design - patrz: ARGAN. ???? W ciągu następnych kilku miesięcy zobaczysz wszystkie inne wizualizacje związane ze Starą Mydlarnią, które dopasujemy do nowego kierunku. Pojawią się na stronie internetowej, w sklepach, reklamach i produktach. Ale musisz wiedzieć jedno: to wciąż my. Nadal jesteśmy tą samą drużyną Starej Mydlarni. Choć odmienioną, to bardziej spójną i, mamy nadzieję, łatwiejszą do rozpoznania. Na horyzoncie kolejne zmiany i nowości produktowe. Świętuj je z nami już dziś! ???????? #staramydlarnia #kosmetykinaturalne #rebranding #redesign #nowastaramydlarnia

Karin

Po odejsciu z tej firmy,odzyłam.Nowa wspaniała praca ,bez porownania z tym co przezylam tutaj,to jak niebo ,a ziemia ze wskazaniem na nowa prace.Jednak istnieja lepsze firmy,niz ta.NIE POLECAM.

Kasz

Polecam :) zaangażowana, ale po czasie zbyt !! A wy macie swe propozycje na moją lewą rękę ?? :) czy sami mi podacie tą rękę hahah

@mydełko fe To co napisano, jest niezwykle przykre dla obecnych pracowników, którzy są dumni, z tego, że tu pracują. Tak naprawdę, to nas obrażasz. Widać z tego wpisu, że osoba juz dawno u nas nie pracuje i nie ma pojęcia jakie zaszły zmiany w przeciągu dwóch ostatnich lat. Z różnych powodów firma pożegnała się z kilkoma osobami, które były w ich mniemaniu wymagające, ale według firmy toksyczne. Od tamtej pory wszystko jest dobrze. Wnioskuję, że jest to jedna z osób, którym jednak nie powiodło się i żal jej tak dobrej pracy, którą stacił/ła. Jest bardzo ogólnikowa, nawet nie wiadomo jaki dział, czy stanowisko. Takie rzeczy każdy może wypisywać. Jak masz pretensje do kogoś, to spotkaj się z tą osobą i wyjaśnijcie sobie to a nie obrażasz i szkalujesz anonimowo. Żal mi ciebie, że nie jesteś sobie w stanie po tak długim czasie poradzić, w obecnej rzeczywistości. Należy patrzeć dalej i żyć przyszłością, a wtedy wszystko nabiera jasnych kolorów.

Czy w firmie STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. są regularne szkolenia pracownicze?

dsa

coś Ty, to już za dużo dla nich żeby zrobic coś takiego

Xxx

Nie dane mi było pracować w tej firmie (może i dobrze). Rozmowa kwalifikacyjna bardzo miła. Obiecanki że zadzwonią z informacją, nawet jeśli mnie nie przyjmą. Standardowo, zero kontaktu :)

Moja kariera w starej mydlarni była krótka, niecały miesiąc. Już w pierwszych dniach pracy okazało się, ze to co na rozmowie o prace było mówione nie do końca się ma z realiami. Umowa zlecenie na miesiąc (miała być na czas próbny na 3 miesiące). Zmuszanie pracowników do nadgodzin. Nie wspomnę o tym ze każdy tam trzęsie tyłkiem przed pewna Panią. Okres przedświąteczny dużo pracy, na moja prośbę o wolne usłyszałam ze nie ma szansy na wolne. Nalegam. Proponuje ze w zamian za wolny dzień w tygodniu przyjdę w sobotę, brak zgody. Na koniec tekst „jak nie przyjdziesz w piątek do pracy to w ogóle możesz nie przychodzić” I tak zakończyła się współpraca. Mobbing pracowników na porządku dziennym, szefowa zwracająca się do pracowników szyderczo „ no nie wiem dziewczyny ale myślenie was boli czy co”. Ciągła kontrola i podglądanie pracowników na kamerach. Maile ze nie tak stoimy na sklepie. Nie polecam tego miejsca pracy.

Jagoda

Dokładnie,tak jak napisałaś.Niestety pracowałam tam i słyszałam jak osoba nazywająca się szefowa zwracała się do pracowników,nikomu nie życzę takiego przełożonego.Słoma z butów i tyle.

Były pracownik.

Nie do wytrzymania!! ale kto tam wytrzymuje? Nikt ! Bo co chwile inne dziewczyny na sklepie, wiec te rotacje mówią same za siebie

Jaki jest aktualny adres firmy ?

Odp
@Michał

Białe błota - w garazyku za biurowcem na parterze i pietrze jest produkcja - ale o tym ciiiii..... jakby co to w Białych blotach jest tylko biurowiec :)

Zostaw merytoryczną opinię o STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. - Białe Błota

• Jak się pracuje w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STARA MYDLARNIA Sp. z o.o. Sp.K.