Opinie o Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak w Gdańsk

Vic Nowy wpis

Doskonały kontakt z Panem Jackiem i bezbłędna poprowadzenie transakcji wynajmu mojego mieszkania. Zdecydowanie polecam każdemu to biuro nieruchomości.

Paweł Nowy wpis

Bardzo mili i kompetentni ludzie.Nie miałem ,żadnego problemu ze zwrotem swojej kaucji.Może Pan coś przeskrobał?

Najemca Gdansk Nowy wpis

Nikomu nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą :) Same problemy- o kaucji możecie zapomnieć, dodatkowo doliczyć koszty dopłaty

Były wynajmujący Nowy wpis

Módl się, żeby nie napotkać problemów i otrzymać zwrot całej kaucji.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Jerzy

Dzięki firmie Nieruchomości JJ udało się wynająć mieszkanie pod miastem, co nie było zbyt łatwe jak zajmowaliśmy się tym sami. REWELACJA!

wolf

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Jackiem.

Mieczysław
@wolf

Super, a coś więcej napiszesz na temat samej współpracy?

Perła

Pan Jacek super gość.Moje mieszkanie wynajął w 3 dni i dodatkowo za bardzo atrakcyjny czynsz najmu. Nie zgadzam się z Panem Adamem na temat wyrażonej przez niego opinii.

Izabela
@Perła

Ale z czym się Pan nie zgadza tam niby? Z tym co opowiedział, że go spotkało? Bo jakby nie patrzeć w głównej mierze właśnie to opowiedział

Viktar

Julia
@Viktar

To czemu nie polecacie jak zgodziliście się wynająć?

Walden

Pan Jacek super gość. Dziękuję Panie Jacku za sprawną i szybką transakcję zbycia mojego mieszkanka. Zdecydowanie polecam na przekór niektórym bardzo niesprawiedliwym opiniom.

Izabela
@Walden

Hej, a ile konkretnie musiałeś czekać od momentu zadeklarowania chęci skorzystania z usługi do całkowitego zbycia? Bo co to znaczy, że aż tak szybka ta transakcja?

Julia

Jak przystało na forum pracownicze to ja teraz dla odmiany zadam pytanie właśnie o warunki pracy. Jak tam się pracuje? Dostaje się normalnie umowę? Klienci widzę niezadowoleni - czy pracownicy też mają jakieś złe doświadczenia z tą firmą?

Nikomu nie polecam Jatczaka nieruchomości. Odwiedziliśmy mieszkanie, zgodziliśmy się je wynająć. Powiedziano nam, że je dostaniemy i kontrakt będzie do podpisania następnego dnia. W ciągu następnego tygodnia zadzwoniliśmy i otrzymaliśmy odpowiedź: „Właściciel nie wysłał dokumentów”. Przez następne dwa tygodnie próbowaliśmy codziennie dzwonić i wysyłać wiadomości do Pani Julii, ale nie dostaliśmy żadnych odpowiedzi, tylko kilka razy członkowie jej rodziny odebrali telefon i powiedzieli, że oddzwoni. Po 3 tygodniach dzwonienia w końcu odebrała: „Właściciel postanowił sprzedać mieszkanie”. Uważam, że ta agencja uważa za normalne marnowanie czasu przez ponad miesiąc na fałszywe obietnice. Bez kontaktu, bez profesjonalizmu, bez dbałości o klientów. "Działamy szybko i efektywnie". Niestety, to nie jest tak.

Igor

Wie ktoś gdzie można sprawdzić ich oferty pracy? Bo tu niby jest 8 a nie widzę żadnej..

Błażej

Niestety łatwo jest oczernić a znacznie trudnej naprawić. Firma jak najbardziej ok ,więc trudno zrozumieć skąd taki wpis?

Łucja

Poszukuję opinii pracowników Jatczak Nieruchomości. Jakie są tu perspektywy rozwoju? Oferują jakieś wdrożenie, szkolenia itp?

PM

Hamy i naciągacze. Wykorzystując systuację, że akurat jesteśmy za granicą Pan Jacek nagle podwyższył czynsz o 500zł. W ofercie zawarta była informacja: "Możliwy wynajem dla 2-3 osób - czynsz najmu 1500 zł/mies. + koszty mediów 500 zł/mies." a przez to, że chciałem być szczery i opisałem moją sytuację czynsz się nagle zwiększył o 500zł. (usunięte przez administratora) i tyle. To jest takie myślenie "..i tak znajdzie się (usunięte przez administratora) Do widzenia.

Marzena

Pani Julia jest bardzo miłą i przede wszystkim profesjonalnie przygotowaną osobą. Kupiłam właśnie poprzez tego pośrednika mieszkanie i wszystko odbyło się bardzo sprawnie,a dodatkowo uzyskałam rabat u notariusza. Zdecydowanie polecam.

Własnie, ponawiam pytanie poprzednika - czy nadgodziny są tutaj dodatkowo płatne ?

Klient

(usunięte przez administratora) nie przybyła na umówioną prezentację mieszkania, bez jakiegokolwiek uprzedzenia. Straciłem 2h przez Panią (usunięte przez administratora)(1.5h oczekiwania i 0.5h na czarny PR, aby przestrzec innych). Serdecznie nie polecam zarówno planującym kupno nieruchomości jak i sprzedajacym).

zawiedziony

Bardzo niesolidni, strasznie trudno się skontaktować, nie odpowiadają na telefony, smsy, nie oddzwaniają. Jak się jest jednak wytrwałym, i po kilku dniach uda się dodzwonić, to niestety po drugiej stronie niemiła obsługa, opryskliwość, brak odpowiedniego podejścia do klienta. Omijać szerokim łukiem.

tre

nie polecam zdecydowanie. na pytanie o nieruchomość - zero odzewu, po czym nieruchomość znika ze strony. wszystko na telefon nic na e-maila - zasada - "dogadamy się" tak się prowadzi biznes?

Zostaw merytoryczną opinię o Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak - Gdańsk

• Jak się pracuje w Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak?

Zobacz opinie na temat firmy Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak?

Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Lęborska 3B
    80-386 Gdańsk