Opinie o Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak w Gdańsk

Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak
4 1 5 5 1
Klient Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) nie przybyła na umówioną prezentację mieszkania, bez jakiegokolwiek uprzedzenia. Straciłem 2h przez Panią (usunięte przez administratora)(1.5h oczekiwania i 0.5h na czarny PR, aby przestrzec innych). Serdecznie nie polecam zarówno planującym kupno nieruchomości jak i sprzedajacym).

zawiedziony Nowy wpis

Bardzo niesolidni, strasznie trudno się skontaktować, nie odpowiadają na telefony, smsy, nie oddzwaniają. Jak się jest jednak wytrwałym, i po kilku dniach uda się dodzwonić, to niestety po drugiej stronie niemiła obsługa, opryskliwość, brak odpowiedniego podejścia do klienta. Omijać szerokim łukiem.

tre Nowy wpis

nie polecam zdecydowanie. na pytanie o nieruchomość - zero odzewu, po czym nieruchomość znika ze strony. wszystko na telefon nic na e-maila - zasada - "dogadamy się" tak się prowadzi biznes?

Milena Nowy wpis

Niestety nie polecam tej osoby do kontaktu bardzo nie uprzejma i nie profesionalna.Chyba ta osoba miala zly dzien w pracy ale podejscie do klienta nie powinno takie byc .Nie Polecam Moje sugestie dla Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak: Poprawil nastawienie do klientow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: byc pop prostu milym

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak w mieście Gdańsk nadal nie ma opinii.

TakNie

Zostaw opinię o Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak - Gdańsk

Chcę opublikować:

Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak