Opinie o Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak w Gdańsk

Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak
4 1 5 5 1
Klient Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) nie przybyła na umówioną prezentację mieszkania, bez jakiegokolwiek uprzedzenia. Straciłem 2h przez Panią (usunięte przez administratora)(1.5h oczekiwania i 0.5h na czarny PR, aby przestrzec innych). Serdecznie nie polecam zarówno planującym kupno nieruchomości jak i sprzedajacym).

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
zawiedziony Nowy wpis

Bardzo niesolidni, strasznie trudno się skontaktować, nie odpowiadają na telefony, smsy, nie oddzwaniają. Jak się jest jednak wytrwałym, i po kilku dniach uda się dodzwonić, to niestety po drugiej stronie niemiła obsługa, opryskliwość, brak odpowiedniego podejścia do klienta. Omijać szerokim łukiem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
tre Nowy wpis

nie polecam zdecydowanie. na pytanie o nieruchomość - zero odzewu, po czym nieruchomość znika ze strony. wszystko na telefon nic na e-maila - zasada - "dogadamy się" tak się prowadzi biznes?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Milena Nowy wpis

Niestety nie polecam tej osoby do kontaktu bardzo nie uprzejma i nie profesionalna.Chyba ta osoba miala zly dzien w pracy ale podejscie do klienta nie powinno takie byc .Nie Polecam Moje sugestie dla Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak: Poprawil nastawienie do klientow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: byc pop prostu milym

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Administrator

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak w mieście Gdańsk nadal nie ma opinii.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak - Gdańsk

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Doradcy Ehr Jacek Jatczak Jatczak Nieruchomości Jacek Jatczak