Opinie o Sklep998 Monika Olejko w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sklep998 Monika Olejko. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep998 Monika Olejko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep998 Monika Olejko w Głogów

Iga Nowy wpis

Od 1 lipca zeszłego roku sklep zmienił właściciela. "Informujemy potencjalnych klientów, że nie realizujemy zamówień i nie spłacamy zaległości poprzedniego właściciela tej witryny", tak napisał ten nowy, zupełnie inna firma. Czyli że tutaj (do sklep998) już na magazyn się dostać do pracy nie można?

Wiesio Nowy wpis

Tutaj przyjmują sprzedawców czy tylko właścicielka obsługuje wszystkich klientów online? Ktoś wie czy to działalność jednoosobowa? Zastanawiam się czy nie potrzebują kogoś do pomocy np. do odpisywanie na messengerze albo e-mailowo.

Majka Nowy wpis
@Wiesio

Przecież tam nic sie nie dzieje ! Pobrali kredyty i nie spłacali. Pobrali zaliczki do klientów na towary i nie rozliczyli sie. Tam cała banda to jedna świta. Proszę poczytac tutaj dalsze komentarze na te stronie i tez na innych stronach w internecie.

Rafał

Witam, ja od września 2022 roku czekam na Bluzy dla Mdp. Pieniążki zapłacone a bluz brak do tej pory. Trzeba zrobić pozew zbiorowy i już !! Bo ten sklep i ta pani właścicielka sklepu to tragedia wszystkie jej maile i wiadomości na messagnera mam

Krystyna
@Rafał

I co, na czym to stanęło? Ruszyliście z tym pozwem czy na gadaniu się skończyło? Komuś w ogóle udało się odzyskać kasę?

Pablo Nowy wpis
@Krystyna

Witam Krystyna, ja odzyskałem pieniądze po dłuższej batali.

Pablo

Ne polecam,pieniądze odzyskałem po dłuższym ociąganiu się tej Pani i ciągłych kłamstwach w których coraz bardziej się gubiła.

Sylwia
@Pablo

A byłeś klientem czy pracownikiem? Ile musiałeś czekać na zapłatę i ile pieniędzy była Ci dłużna ? A jakie dostałeś od właścicielki wytłumaczenie dlaczego było takie opóźnienie w płatności?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sklep998 Monika Olejko? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

23 maja zamówiony towar , zapłacony i zero reakcji na ponaglenia, tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniu a nie prowadzić firmy, to jest kradzież, sprawę zgłaszam do UKS niech się za nich wezmą.

@Ania

No to ciekawa w sumie jestem efektu i ogólnego rozwiązania Twojego problemu. I tak cierpliwie podeszłaś do tematu bo czekać 2 miesiące to nie każdemu by się uśmiechało. :/ Dasz później znać co i jak?

Krzysztof
@Ania

Dlaczego się zgadzam z tą opinią - bo to wszyściutko prawda. Wyłudza pieniądze na nieistniejący towar i nie chce zwrócić na wyraźne żądanie. Sprawa idzie do Policji.

@Krzysztof

Ja z tego co widzę po dawnych wpisach ludzie też to robili i chyba efektu brak?

Rafal

Witam Aniu co to UKS ?

ROMgos

Złożyliśmy zamówienie u Pani Moniki prawie 2 miesiące temu. Mimo pisania, proszenia oraz grożenia policja zero odzewu. Ciągle wymigiwanie się. Nie ma przedmiotów na stanie mimo to każe zapłacić z góry. Nie boi się niczego ta kobieta. Jeżeli ma się problemy finansowe to zawiesza się sklep

Anja

Zamówiliśmy w tym sklepie bluzę i koszulkę . Zero odzewu. Dzwonimy nie odbiera telefonów . Zamówienie zrobione w sierpniu brak odzewu. Nie polecam

Grażyna
@Anja

To kiepsko.. a planujesz to gdzieś zgłaszać w ogóle?

Czy komukolwiek udało się odzyskać pieniądze za niezrealizowane zamówienie? Sprawa również trafia na policję!

Przestrzegam przed tym pseudosklepem ogromne (usunięte przez administratora) Zapłata pobrana a towaru brak. Gra na czas wieczne niby problemy zdrowotne, rodzninne, pogrzeby itd. Tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniu.

Jarek

Witam. Nasza jednostka OSP, zakupiła w sklepie Pani Moniki Olejko aparat oddechowy. Było to w połowie listopada 2021. Do dzisiaj czyli 12 kwietnia 2022 czekamy na realizację naszego zamówienia. Przestrzegam, przed zakupami w tym sklepie internetowym. Ja osobiście zgłaszam sprawę na Policję, gdyż ten sklep powinien być zamknięty - internetowi (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Jarek

Witam ja również zamówiłem i zakupiłem ubrania koszarowe i do dziś ani ubrań ani kasy pomimo wielokrotnego wezwania do zwrotu pieniędzy za zapłaconą fakturę WIELKI NEGATYW omijać szerokim łukiem .

Halina
@Leszek

Jakby tyle nie pisało osób tego samego to bym nie uwierzyła chyba ze tak można. Dzieki za ostrzeżenie, co z tym zrobisz??

Iwona Kurasiak
@Leszek

Ja również realizowałam zamówienia w zeszlym roku oraz w latach poprzednich i są jakieś osunięcia terminowe no ale to też wiadomo, że zależy to od kwartału w którym zamówimy. Ale towar zawsze dochodził bezproblemowo. W tym roku składaliśmy zamówienie na mundurki MDP ale zostaliśmy od razu poinformowani, że termin będzie dłuższy właśnie przez nieobecność spowodowaną problemami. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy całe zamówienie i sprawa została zamknięta. Dlatego dziwią mnie tak negatywne opinie.

@Iwona Kurasiak

Opinia jest NEGATYWNA dlatego że zapłaciłem za towar którego nie otrzymałem do dnia dzisiejszego , było temat zwrotu pieniędzy ale też nie otrzymałem więc o co chodzi Pani w dalszym ciągu przestrzegam przed zakupami u Pani Moniki dla mnie jest oszustką ale to już mój prawnik się tym zajmuję NEGTYWNA

Krecik
@Leszek

Również NEGATYW. Dostałem informacje na e-maila że zwrot odbędzie się w przeciągu 5 dni. Dzwonię i nie odbiera. Za chwilę otrzymuje smsa że niby jakaś konferencja albo pogrzeb. Ale ta sprawa już też zajmie się mój prawnik. NIE POLECAM!! NEGATYWNA!!

Leszek

Witam chcę się podzielić opinią niestety NEGATYWNĄ zamówiłem ubrania koszarowe u tej Pani w październiku 2021 roku i do tej pory nie otrzymałem zamówienia pomimo zapłaconej faktury vat. Bardzo ograniczony kontakt a jak już jest to obiecanki że będzie wciąż to innym terminie i wymówki że ktoś coś nie dotrzymał umowy na uszycie .Jeżeli nie chcecie przechodzić tego co ja to omijacie szerokim łukiem ta Panią i jej firmę. WIELKI NEGATYW.

@Leszek

No ale chyba wobec tak długiego czasu oczekiwania kupiłeś już to ubranie gdzieś indziej? Powiesz gdzie? I tutaj ile to kosztowało z 2021 roku do teraz wszystko podrożało może?

@Ilona

Przepraszam ale skoro zamówienie zostało przyjęte do realizacji i zapłacone na fakturę to czekam na dostawę towaru dlaczego mam kupować gdzie indziej ? Myślę że po prostu trzeba się wywiązać z umowy.

@Leszek

Oczywiście, że należy się wywiązać, to bez dwóch zdań. Sądziłam, że zależało tutaj na czasie, bo wtedy to nie byłoby innego wyjścia już jak kupić gdzieś indziej a tutaj uregulować należności. Były może jeszcze jakieś informacje odnośnie tego zamówienia?

@Ilona

Zamówienie było złożone 29-09-2021 natomiast faktura była wystawiona 21-01-2022 i uregulowana i do dziś nie otrzymałem ani towaru ani zwrotu pieniędzy więc o co chodzi pomimo iż prosiłem o dostawę towaru lub zwrot pieniędzy OPINIA NEGATYWNA (usunięte przez administratora)

@Leszek

No przy tak długim czasie to trudno się dziwić, że jest negatywna. Był Pan z tym pewnie w uokik?

Jacek

Moja jednostka zamówiła sprzęt we wrześniu 2021 a właścicielka (usunięte przez administratora) pisze sms tylko o problemach rodzinnych i odwleka sprawę. do Dziś nie ma towaru a kontakt jest zerowy sprawa na policję.

@Jacek

Wrzesień 2021? Przecież niedługo rok minie. Ale w jaki sposób niby teraz odwleka, chyba że naprawdę ma problemy już od tylu miesięcy? Serio już na policję to dałeś?

Danuta

Nie znam sytuacji innych klientów ale na mnie firma zrobiła bardzo dobre wrażenie, zamówienie zostało zrealizowane bez problemów, wszystko zgodnie z informacjami po zamówieniu. Osobiście polecam.

Zamówienie przebiegło bezproblemowo, dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam.

Amelia

Niestety realizacja opłaconego zamówienia trwała ponad miesiąc, w dodatku dotarło niekompletne. Brak możliwości zwrotu produktu tłumaczone przez sklep produktem na indywidulane zamówienie pomimo tego, że produkt widnieje na stronie internetowej, na której nie ma informacji o tym, że jest to produkt pod indywidualne zamówienie. Brakujący element nie został dosłany, brak kontaktu ze strony sklepu. Stanowczo odradzam zakup produktów w sklep998.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep998 Monika Olejko - Głogów

• Jak się pracuje w Sklep998 Monika Olejko?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep998 Monika Olejko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep998 Monika Olejko?

Sklep998 Monika Olejko
  • Józefa Lompy 11