PAKO LORENTE
2 66

Opinie o PAKO LORENTE

kasieczek

Ja tam swojego chłopaka ubrałam całego w Pako Lorente..teraz podoba mi się jeszcze bardziej :) Poza tym praca lekka, przyjemna w miłej atmosferze.

Patrycja

@Sylwiaa, czy PAKO LORENTE docenia swoich pracowników poprzez udzielanie im pozapłacowych benefitów? Popularne są dofinansowania do kart sportowych czy udzielanie pakietu socjalnego. Czy firma w tej kwestii spełnia Twoje oczekiwania? A może dba o rozwój kompetencji swoich pracowników poprzez organizowanie szkoleń i udział w kursach podnoszących kwalifikacje?

PAKO LORENTE
pracodawca
@Patrycja 13.07.2018 01:55

Pako Lorente doba o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

Sylwiaa

Warunki pracy jak i sama praca bardzo mi odpowiadają. Wynagrodzenie adekwatne co do obowiązków plus megaa fajni ludzie w pracy. Bardzo odpowiada mi ta praca ;)

Madzia

Właśnie mija mi pierwszy miesiąc i jest super. Interesuje się modą więc ta praca to dla mnie przyjemność. Ludzie w pracy bardzo sympatyczni i pomocni. Jak mam z czymś problem to od razu chętnie pomagają. Jeśli nic się nie zmieni to czuję że zostanę tutaj na długo :)

kaami

Praca godna polecenia. Jak ktoś chociaż trochę lubi modę to się odnajdzie. Ale z drugiej strony, jak idziesz nie znając się na tym kompletnie to może być Ci ciężko.

Monika
@kaami 05.07.2018 14:47

Jak się ma smykałkę do mody to masz rację nie ma problemu.

Denielson

Jestem zachwycony jakością ich koszul..Kupiłem jedną i wiem że nie ostatnią :) . Jak za taką jakość to cena jest idealna.

Aneta

NIe narzekam, pracuję i jestem zadowolona. Pako Lorente to dobry pracodawca :)

Miki

Uczciwy pracodawca który szanuje pracownika. Stawka bardzo w porządku ,warunki pracy również. Jako że interesuję się modą to w pracy czuję się spełniony.

Edyta

Pośród wielu pozytywnych opinii odnalazłam zaledwie dwie negatywne, które w magiczny sposób raz się pojawiają, raz znikają z portalu. Regionalni działają bardzo szybko jeśli chodzi o wizerunek firmy. Pracowałam w tej firmie i wiem, że rzeczywistość jest szara, a nawet czarna. Konkurencja zaczyna się w chwili rozpoczęcia pracy. Każdy pracownik "wypracowuje" swoją premie. Im więcej sprzedasz, tym więcej dostajesz premii - to jest dobre. Problem w tym, że dziewczyny przerzucają się obowiązkami, kierowniczka - przyjaciółka innych dziewczyn układa tak grafik, żeby nowy pracownik nie miał najlepszych dni, czyli piątku i weekendu. Jeśli jednak ktoś lubi pracę w modzie i nie straszne mu codzienne dostawy, setki przerzuconych kartonów i braki socjalne, to mogę śmiało powiedzieć, że firma nie jest zła. Jeśli chodzi o moje doświadczenia, to byłam tam przez chwilę. To, czego doświadczyłam było przykre i frustrujące. Ciągłe podglądanie kamerami, telefony zdenerwowanej regionalnej, że wskaźniki są niskie. Totalnie bez sensu konkursy, które podnosiły atmosferę niezdrowej konkurencji wśród pracowników. Wszystko było źle. Po pewnym czasie zrozumiałam, że to nie jest miejsce dla mnie, ponieważ nie "wstrzeliłam się" w gusta kierowniczki. Nie przytakiwałam, nie chwaliłam, a jedynie wykonywałam w sposób poprawny swoją pracę. Wiem, że wiele zależy od miejsca czyli sklepu gdzie się trafi. Mi się nie poszczęściło, ale nie ubolewam na tym. Pracodawca nie dba o komfort pracowników. Nie ma przydzielonego stroju służbowego, nie ma opieki medycznej, pakietów socjalnych i ścieżki rozwoju. Zatrudniasz się jako doradca klienta i na tym koniec. Studenci będą pokrzepieni.

Sandra
@Edyta 23.06.2018 16:06

O jakim mieście piszesz Edyta? Aktualnie jestem zainteresowana przejściem do Pako Lorente.

NickSafronow

Podoba mi się gdzie pracuje. Dobre warunki i wypłaty. Pracowników traktują dobre i równo. Jedna dziewczyna w czasie mojej pracy awansowała. Ona na prawdę się angażowała i dobrze pracowała miała dobre wyniki sprzedażowe i awansowała. Polecam Pako Lorente!

Patrycja

@Ania, dziękujemy za informację o zarobkach. Natomiast byłoby jeszcze bardziej interesująco, gdybyś zdobyła się na kilka słów komentarza na temat atmosfery pracy i relacji między pracownikami, zarówno zajmującymi równorzędne stanowiska jak i zhierarchizowane.

Hanna

Praca bardzo fajna jeśli ktoś lubi modę, grafik dobrze układany , a stawki pracy też dobre( chodzi o pensje)

Ania
@Hanna 21.05.2018 11:48

Tak 2tys na rękę można zarobić na cały etat?

Patrycja

@Straing, rozumiem, że dla Ciebie jest to pracodawca spełniający oczekiwania, zarówno te związane z finansami jak i bardzo szeroko pojmowanymi warunkami zatrudnienia. Ale są też opinie innych osób, które są mniej entuzjastyczne i uważają, że wszystko zależy od salonu do którego się trafi. Do tego grono należy @Patrycja, która dostrzega również kilka słabszych stron pracy w salonie tej firmy. Ciekawa jestem, pod którą z tych opinii podpisałaby się większość pracowników. Jak myślicie?

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Andrzej 24.05.2018 19:11

niestety nie jest tak pięknie i kolorowo zależy na jaki trafisz salon(usunięte przez administratora)tak pozatym pensja podstawa marna ale jak wyrobisz fajny utarg to i premia jest fajna do póki się nie zmniejszy z miesiąca na miesiąc -50%, wiecznie jakieś zmiany ze wszystkim uwzględniając rowniez pensje i nie powiedziałabym żeby na lepsze a wymagania i zastrzeżenia coraz większe, praca fajna na chwile i dla wytrzymałych pozdrawiam cieplutko

Straing

Zawsze chciałam pracować w podobnym sklepie. Marzenia się spełniło, pracuję tam gdzie chce i tam gdzie na prawdę dobrze! Warunki pracy dobre, wypłaty zawsze na czas i dość wysokie. Polecam firmę

Magda

Polecam gorąco podjęcie się pracy w firmie . Od roku tam pracuję i sobie ją bardzo chwalę.

amor

Praca bardzo przyjemna, pieniądze bardzo dobre. I ogólnie to jest normalne że masz plan do wyrobienia. A grafik jest bardzo dobrze ułoży jeszcze nie zdarzyło się ze ktoś się na niego skarżył

Patrycja

@MadziaTarnowska, a czy są jakieś dodatkowe benefity od firmy? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Pako Lorente.

MadziaTarnowska

Uwielbiam swoją pracę. Dzięki Pako Lorente robię to co lubię i jeszcze przy tym w miłej atmosferze i odpowiednich warunkach i za przyjemną wypłatę =) Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Patrycja

@Magda, zostałaś zaproszona na rozmowę rekrutacyjną? Możesz napisać jak przebiega proces rekrutacji w PAKO LORENTE? Kto jeszcze zna firmę od strony pracownika? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? Zachęcam Was do pozostawienia opinii w tym wątku.

Ola

Nacisk, presja(usunięte przez administratora)Codzienne porównywanie do innych sklepów. Telefony z pretensjami od regionalnej, że ciągle jest coś nie tak. Totalny bałagan w dokumentacji, która właściwie nie istnieje. Brak jakichkolwiek benefitów socjalnych. Marna podstawa, jednak jeśli ktoś ma smykałkę do handlu można zarobić na prowizji. Praca przyjemna, bo obsługa głównie mężczyzn, którzy są wdzięcznymi klientami i chętnie wracają do swoich doradców. Gdyby nie fakt, że kierownictwo sklepu wyznawało zasadę: "ja wiem najlepiej" pracowałabym tam do dziś. Brak ogólnych zasad, poczucie władzy ostatecznej i przedmiotowe traktowanie pracowników przez kierownictwo sklepu.(usunięte przez administratora) Praca dobra na chwilę. Osoby z umiejętnościami, oraz te które wykazują ponadprzeciętną umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach z góry skazane są na porażkę(usunięte przez administratora)

@Ola 19.03.2018 11:53

O jakim Pako piszesz bo właśnie aplikuje na stanowisko doradcy ?

Patrycja

@Miłosz, a długo już pracujesz w Pako Lorente? Jest umowa o prace już od pierwszego dnia? Czy pracę można pogodzić na ze studiami, skoro jest elastyczny grafik? Zachęcam do podzielenia się opiniami, im więcej tym lepiej. Na pewno one pomogą innym osobom, które nie są do końca zdecydowane na podjęcie pracy w Pako.

MIłosz

Praca fajna, można ustalić grafik w pracy i jest super. Kierownictwo też fajne można się dogadać. Wypłaty są na czas i nie ma żadnych opóźnień.

Aleksander

Praca dobra, możesz ustalić grafik z szefem. Wiec to jest na plus. Wypłaty są na czas z tego też jestem zadowolony,

Marysia

Byłam w nim ostatnio wraz z mężem i muszę powiedzieć, że jest bardzo duży wybór ubrań oraz dodatków męskich. Więc jeśli, ktokolwiek posuzkuje to polecam tam się udać.

Jak wygląda praca w PAKO LORENTE? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Niezadowolona

Oj pako co za wspomnienia. Właściciele spoko rzadko bywają a juz sa to sama konkrety. Na początku nawet było dobrze, miałyśmy fajny zespół ( poza kierowniczka, która uważała sie za właściciela) (usunięte przez administratora)

Dociekliwa
@Niezadowolona 22.11.2017 20:27

a może powiesz w o jakim mieście piszesz?

Patrycja

W sieci pojawiła się oferta pracy - PAKO LORENTE poszukuje w tym momencie kandydatów na stanowisko Sprzedawcy - Doradcy Klienta. Czy ktoś z forumowiczów był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

Magda

Pozdrawiam zespół Pako w Ptak Outlet! Grunt ot atmosfera w pracy, a tam jest świetna. Dzięki Wam stałam się dobrym sprzedawcą

Izka

Dobra, stabilna praca: pieniądze na czas, ludzie okej. Pozdrawiam

Zostaw opinię o PAKO LORENTE - Gospodarz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAKO LORENTE