Opinie o PAKO LORENTE

Patrycja

@Magda, zostałaś zaproszona na rozmowę rekrutacyjną? Możesz napisać jak przebiega proces rekrutacji w PAKO LORENTE? Kto jeszcze zna firmę od strony pracownika? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? Zachęcam Was do pozostawienia opinii w tym wątku.

Ola

Nacisk, presja(usunięte przez administratora)Codzienne porównywanie do innych sklepów. Telefony z pretensjami od regionalnej, że ciągle jest coś nie tak. Totalny bałagan w dokumentacji, która właściwie nie istnieje. Brak jakichkolwiek benefitów socjalnych. Marna podstawa, jednak jeśli ktoś ma smykałkę do handlu można zarobić na prowizji. Praca przyjemna, bo obsługa głównie mężczyzn, którzy są wdzięcznymi klientami i chętnie wracają do swoich doradców. Gdyby nie fakt, że kierownictwo sklepu wyznawało zasadę: "ja wiem najlepiej" pracowałabym tam do dziś. Brak ogólnych zasad, poczucie władzy ostatecznej i przedmiotowe traktowanie pracowników przez kierownictwo sklepu.(usunięte przez administratora) Praca dobra na chwilę. Osoby z umiejętnościami, oraz te które wykazują ponadprzeciętną umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach z góry skazane są na porażkę(usunięte przez administratora)

Magda
@Ola 19.03.2018 11:53

O jakim Pako piszesz bo właśnie aplikuje na stanowisko doradcy ?

Patrycja

@Miłosz, a długo już pracujesz w Pako Lorente? Jest umowa o prace już od pierwszego dnia? Czy pracę można pogodzić na ze studiami, skoro jest elastyczny grafik? Zachęcam do podzielenia się opiniami, im więcej tym lepiej. Na pewno one pomogą innym osobom, które nie są do końca zdecydowane na podjęcie pracy w Pako.

MIłosz

Praca fajna, można ustalić grafik w pracy i jest super. Kierownictwo też fajne można się dogadać. Wypłaty są na czas i nie ma żadnych opóźnień.

Aleksander

Praca dobra, możesz ustalić grafik z szefem. Wiec to jest na plus. Wypłaty są na czas z tego też jestem zadowolony,

Marysia

Byłam w nim ostatnio wraz z mężem i muszę powiedzieć, że jest bardzo duży wybór ubrań oraz dodatków męskich. Więc jeśli, ktokolwiek posuzkuje to polecam tam się udać.

Jak wygląda praca w PAKO LORENTE? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

Niezadowolona

Oj pako co za wspomnienia. Właściciele spoko rzadko bywają a juz sa to sama konkrety. Na początku nawet było dobrze, miałyśmy fajny zespół ( poza kierowniczka, która uważała sie za właściciela) (usunięte przez administratora)

Dociekliwa
@Niezadowolona 22.11.2017 20:27

a może powiesz w o jakim mieście piszesz?

Patrycja

W sieci pojawiła się oferta pracy - PAKO LORENTE poszukuje w tym momencie kandydatów na stanowisko Sprzedawcy - Doradcy Klienta. Czy ktoś z forumowiczów był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

Magda

Pozdrawiam zespół Pako w Ptak Outlet! Grunt ot atmosfera w pracy, a tam jest świetna. Dzięki Wam stałam się dobrym sprzedawcą

Izka

Dobra, stabilna praca: pieniądze na czas, ludzie okej. Pozdrawiam

Edyta

Pako Lorente Wrocław - nie mogłam sobie wymarzyć lepszej pierwszej pracy! Świetne dziewczyny i przełożona, która widzi w pracowniku przede wszystkim człowieka! Dzięki :)

Pako Girl

Nie oszukujmy się, praca w sprzedaży nie jest dla każdego, stąd tyle malkontentów. Ja osobiście jestem z pracy w PAKO LORENTE zadowolona, przede wszystkim mogę się identyfikować z asortymentem, co z pewnością ułatwia wykonywanie obowiązków. Trafiłam do sklepu bez większego doświadczenia w odzieżówce, a teraz znam specyfikę pracy z klientem, poznałam techniki sprzedażowe - szanse na rozwój są, wystarczy się postarać.

Fashionelka

A mi się tam bardzo dobrze pracuje w Pako:) otaczają mnie ludzie, z którymi dzielę pasję do mody, nawzajem się inspirujemy i razem śledzimy trendy, co przekłada się na naszą pracę i oczywiście sprawia, ze zespól jest zgrany. Mam to szczęście, że przełożona dostrzega moje inicjatywy i zachęca do dalszego rozwoju. Polecam Pako Lorente każdemu, kto ma serce do mody.

Barbara

Praca w centrali godna polecenia, ze smutkiem odchodziłam z biura, ale wymagała tego moja sytuacja rodzinna. Atmosfera tego miejsca sprawiała, że nie przychodziło się do pracy za karę. Na zarobki i warunki pracy też nie mogłam narzekać.

Ola

Wiadomo, że wiele zależy od osób, z którymi się pracuje. Ja miałam szczęście i trafiłam w Pako na zgrany zespół i ludzką, wyrozumiałą kierowniczkę. Nie było nigdy problemu z grafikiem, planowaniem urlopu, czy wypłatą na czas. Najwięcej narzekają ci, którym nie chce się pracować

AgniesKa

Pracowałam w Pako Lorente przez ostatni rok niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany miejsca zamieszkania i pracy. Byłam zadowolona, fajny zespół miałyśmy i szybko rozwijająca się firma powodowały że chciało się pracować.

muszu

Praca w branży modowej rządzi się swoimi prawami. Jeśli nie ma się "zacięcia" modowego, nie lubi się tego co się robi, to nie ważne ile wpadnie wypłaty. Człowiek szybko się wypali, zacznie marudzić, co dość szybko przeniesie się na resztę współpracowników. Firma Pako Lorente jest firmą mega dynamiczną, non stop coś się dzieje, ale tylko dzięki takim działaniom idzie się do przodu. Ja jestem zadowolona, bo mam przyjemność pracy z fajnymi ludźmi, dzięki którym rozwijam swoje kompetencje. Zarząd - pamiętajmy to też są ludzie. Mają na swoich głowach i barkach utrzymanie całej firmy. Natomiast widać w zarządzie zaangażowanie w to, aby firma rozwijała się i było z każdym miesiącem coraz lepiej. Podsumowując - osobom z podejściem "szlachta nie pracuje" zalecam nie zawracać czasu sobie i innym, natomiast tym wszystkim którzy wiedzą, że w praca jest nie tylko środkiem do zarabiania pieniędzy - polecam :)

sfaf

Mnie się podobało. Luźna praca, dobra na początek kariery zawodowej

...

Żle się dzieje i to już od jakiegoś czasu. Zatrudniają "nowych pracowników, którzy chcąc się wykazać wymyślają istne pierdoły które nijak się maja do organizacji salonów. najchętniej jak by się pracowało 24h i to jeszcze za darmo, bo naszym obowiązkiem jest poświęcanie się firmie. regionalne które obrażają i upodlają pracowników, prezes ma gdzieś że tak się. mobing na każdym kroku. Nie polecam. kto może to niech omija szerokim łukiem jak ja.

Kania

Zajmują się branża odzieżowa wiec nie rozumiem co w tym złego? Fajnie ze ktoś ma pomysł na firmę i posiada w swojej ofercie fajne rzeczy które przyciągają klientki widać tak jest bo otworzyli sanlony i poszukują sprzedawcow

Hhvvggtt

Jakby było jak w domu to by ogłoszenie przez tyle czasu nie było !!

Pippen

Trochę się mylisz i to nawet bardzo że w Bydzi zatrudniają tylko na tydzień, po prostu co nie którzy pracownicy nie na dają się, myślą że przyjdą do pracy, posiedzieć na czterech i nic od siebie nie dają. Zależy od zespołu a w jednym salonie jest jak prawie w domu

xxxx

W Bydgoszczy ciągle jest ogłoszenie praktycznie co tydzień na olx ze szukają sprzedawcy.czyli zatrudniają na tydzień i do widzenia???

Ew@

Znajoma jest kierownikiem w jednym z salonów Pako Lorente i bardzo chwali. Każdy potrafi narzekać najważniejsze lubić co się robi od razu przyjmniej się pracuje, Jelsi lubisz ludzi praca w sprzedaży jest dla Ciebie jeśli nie to w żadnej marce nie będzie i dobrze.

Magdalena74

Najważniejsze by pracować w zgranym zespole, realizować plany sprzedażowe trzeba w każdej marce więc nie rozumiem negatywnych komentarzy dotyczących targetów.

biedronka

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.!! Mozesz dac z siebie wszystko a i tak maja cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szukaja jeleni do pracy!! Umowa zlecenie i po trzech miesiacach cie zwalniaja!! Kierowniczka typowa karierowiczka ktora nic nie robi a od pracownikow wymaga cuda na kiju. Ciagle szukaja pracownikow do pracy i obiecuja wielkie pieniadze a zarabiasz wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nikomu nie polecam.

pracownica Pako

Być może zależy wszystko od miasta, od tego jaki zbudowany jest zespół..Ja pracuje od ponad roku i nie zamieniłabym tej pracy na żadna inna :)kierowniczka jest osobą wyrozumiałą, grafiki dostosowuje do reszty ekipy, wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem a premie takie na jakie sobie zasłużysz. Nigdy klientowi nie kazano wchodzić w d***, dbamy o niego bo czy wyjdzie zadowolony z naszego sklepu zależy od nas. A jeżeli chcesz być dobrym pracownikiem to dajesz z siebie wszystko, za co zostaniesz pochwalony. Jeżeli się nie starasz i myślisz że wszystko przyjdzie samo, a potem oczekujesz nie wiadomo czego to nie tędy droga.. uważam że nie każdy nadaję się na sprzedawce i tym bardziej do takiego sklepu na poziomie. Jeśli jest się osobą sumienną, a nie leniuchem który naajchętniej by nic nie robil i tylko narzekał jak to mu tu zle, TO SPRÓBUJ!

dora

praca nienajgorsza, w porównaniu do innych sieciówek jest spoko

Zostaw opinię o PAKO LORENTE - Gospodarz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAKO LORENTE