Pako Lorente

Opinie o Pako Lorente

Pracownik Nowy wpis

Uggjig

Lublin Nowy wpis

Z ciekawości weszłam zobaczyć co piszą o o pracy tutaj gdyż jestem byla pracownica w Lublinie. Zazwyczaj były komentarze o innych salonach ale jak zaczęły pojawiać się również o Lublinie stwierdziłam że też co nie co się wypowiem bo dlaczego nie? Jedynym problemem który tam jest to Kierownik salonu -E. Jest bardzo nie mila osoba, źle traktująca ludzi, pracowników. Praca z nią to codzienny stres. Przez to są ciągle nowe osoby które co kilka miesięcy same odchodzą bo nie wytrzymuja napiecia i złej atmosfery która tam panuje, bo kierownik nie potrafi jej stworzyć albo dostają wypowiedzenie przez widzimisie kierownika. Widzi to kazdy, pracownice z pobliskich sklepow a nawet klienci którzy często odwiedzają galerię. Szkoda mi każdej osoby która tam trafi... Kierownik regionalny nic z tym nie robi bo udaje że nie widzi dlatego powinien ktoś raz a porządnie zwrocic na to uwagę i podjąć odpowiednie kroki.

Iwona Nowy wpis
@Lublin

Pracowałaś w Pako Lorente przy obsłudze klienta, tak? Dobrze rozumiem, że z samych warunków zatrudnienia byłaś zadowolona? Na jakim poziomie dostawałaś wynagrodzenie?

Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie firmy Pako Lorente w mieście Lublin, bo nie ma informacji od Was!

Klient Nowy wpis

Witam Powiem krótko Trzeba być na miejscu i poobserwować ta ,,starsza blondynkę „ bo to o czym Pan pisze nie miało miejsca raz Wiem to bo tez tam zakupy robiłem Chamska obsługa i tyle A po co mam tego słuchać skoro tyle salonów jest obok gdzie czuje się po prostu komfortowo Nie polecam tam zakupów

Witold M.

Moja opinia wywodzi się z punktu widzenia klienta. Często robię zakupy w Państwa sklepie w Warszawie, gdzie zawsze byłem zadowolony z obsługi. Ostatnio miałem okazję odwiedzić sklep w Lublinie, gdzie spotkało mnie niemile zaskoczenie. Starsza Pani blondynka nachalnie wciskała mi garnitur, który już na pierwszy rzut oka nie miał dobrego rozmiaru względem mojej postury. Po usłyszeniu moich uwag, owa Pani zaczęła je wyśmiewać. Poczułem się niekomfortowo. Niestety już nie zawitam w tym sklepie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pako Lorente? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente - Lublin

Pako Lorente