Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

Obserwator

Tylko do pracy wróciła Pani Dyrektor z urlopu a widać ewidentnie jak ożyła menadżerka.Brawo długo oczekiwane raporty wróciły i nasze ulubione przy… Proszę jedna zauważyć że zadawane pytania Menago są bez odpowiedzi wręcz z adnotacja muszę zapytać Panią Cz albo Pana Prezesa hmm tyle lat i bez podstawowej wiedzy !

D-Bomb
@Obserwator

Wiedza jest gdzie załatwić sobie zniżkę z okazji urodzin na koncert D-Bomb

Wesoła Joanna

Moi zdaniem nie ma co narzekać (usunięte przez administratora) każdy z nas dostał podwyżkę 4000 jako kierownik zastępca 3500 bajka konkurencja tyle nie daje ! Wiec trzeba siedzieć i się cieszyć

#Joanna
@Wesoła Joanna

A w jakim mieście kierownik tyle zarabia?

Wesoła Joanna
@#Joanna

Ona

Ta co mówi że jedzie na WARSZAWE ????

Manekin

To świadczy tylko ze brakuje regionalnym profesjonalizmu…niektóre osoby maja takie stanowiska z przypadku…gdzie będą się trzymać i trzymać tego stanowiska… takie osoby nie doceniają osób zdolnych ambitnych tylko takich którymi łatwo manipulować a to dlatego ze ktoś jest lepszy od nich to są kompleksy…

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

Chętna

W którym salonie w Warszawie można najlepiej zarobić ? I gdzie jest stała ekipa ???

Joanna

Zgodnie z prawem pracy

Ilona
@Joanna

To znaczy? Przecież chyba każda firma ma inaczej... Może się mylę? powiedz proszę ile trzeba czekać na umowę na czas nieokreślony

Dziwne bo ja mam :) i wszystkie moje koleżanki rownież … może zależy jakim się jest pracownikiem ???

W jakim celu generowane są nieprawdziwe informacje. Chętnie poznamy autora tych wpisów. jesteśmy otwarci do rozmowy.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z centralą, chętnie porozmawiamy. Jesteśmy otwarci na rozmowy i z zaangażowaniem wysłuchamy co Pan/Pani ma do przekazania.

Każdy region ma swojego kierownika regionalnego i wszystkie sprawy wyjaśniane są bezpośrednio z zainteresowanymi. Komentarze i wpisy nacechowane emocjami często mają mało wspólnego z rzeczywistym stanem. Zależy nam na wyjaśnianiu spraw bezpośrednio z zainteresowanymi.

basia

słyszałam że można zarobić nawet 4/5 tys. to prawda?

@basia

Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności sprzedażowych.

Dobry wieczór, Długo nosiłem się z myślą żeby napisać ten komentarz, napisze go również w opiniach Google. Zaczynając od początku, byłem w salonie Pako Lorente w galerii Forum w Koszalinie z polecenia przyjaciela z pracy około 1,5 miesiąca temu. Jako że zbliża sie mój wielki dzień, myślałem że zostanę obsłużony z pełnym profesjonalizmem, tak jak opisywano w opiniach. (usunięte przez administratora)Pomijając to, że chodziłem po sklepie dobre 15 minut i nikt do mnie nie podszedł (druga ekspedientka jest usprawiedliwiona, gdyż obsługiwała innych klientów). W końcu gdy (usunięte przez administratora) raczyła się mną zainteresować, powiedziałem czego potrzebuje i na jaką okazję (czarny smoking na swoje wesele). Pani próbowała wcisnąć mi granatowy garnitur za 1600zl. Próbowała narzucić mi swoje zdanie, nie słuchała moich uwag co do tego czego szukam i swoją miną i podejściem zachęciła mnie do udania się do konkurencji. Nie polecam sklepu w Koszalinie.

Lalalove

Nie do końca można zrozumieć to co napisałaś... mogła byś trochę jaśniej?? Jestem kandydatką na stanowisko sprzedawcy i aplikowałam na Annopol więc chętnie dowiem się czegoś wiecej

Olga

A gdzie? Skoro się orientujesz to powiedz

Maria

Czyli ile to mniej więcej? Podasz widełki?

Była pracownica

Pozdrowienia z Warszawy. Z przykrością nie polecam Pako Lorente jako pracodawcy. Pracowałam długo dla tej firmy i był super klimat, pomocni regionalni. Niestety czas covida zniszczył firmę i resztki człowieczeństwa w zarządzie. Jest wiele takich osób jak ja, które żyją od wypłaty do wypłaty. (usunięte przez administratora) Przymusowy urlop bezpłatny. Później zmniejszenie wynagrodzenia bo jak się nie zgodzę to wypowiedzenie. Całość niestety nie daje pozytywnego obrazu. Jeżeli nie musicie to nie podejmujcie współpracy

Agnes

kierowniczka rzuca na blat gotowca z wypełnionym urlopem i mówi podpisuj, No tak pistoletu do głowy nie przykładała . Chociaż one też zastraszona przez regionalną . Nie polecam pracy w tej firmie.

Wanda

Rozumiem, że to podstawowe wynagrodzenie. A czy można liczyć w firmie na jakieś benefity lub premie? Jeśli tak to za co i jak to dokładnie wygląda? Zawsze jest to doceniane przez pracowników gdy pracodawca coś takiego zapewnia.

Ciekawy

Witam, Jak Pako radzi sobie podczas lockdownu 2.0? Znów każe podpisywać wnioski urlopowe? Czy wysyła na urlop bezpłatny? Czy rozwiązuje umowy za porozumieniem stron?

Karo1009

Firma skarb - w ciężkich czasach potrafi stanąć na wysokości zadania i zmierzać się z trudnościami obecnych czasów. Panowie do dzieła - trzymam kciuki - dacie radę!

AS

Napisałam im na e-maila, mam nadzieję, że zajmą stanowisko

Ona
@AS

Nie sądzę żeby ktoś odpowiedział. Ta pani jest ulubienicą szefa i robi co chce.

doradca klienta - warszawa

Premie uzależnione od tego jakie masz wyniki.

pracownik ktory sam sie zwolni

Jak ja Cię rozumiem pracowniku drogi... w Pako nie docenia się ani pracowników w sklepach ani w centrali. Prezes mówi: przecież ja nikogo nie zwalniam: no nie bo robicie wszystko aby pracownicy zwalniali się sami. Lubiłam swoją pracę do czasu..... niestety w tej firmie jedno jest pewne - ciągła zmiana - zarząd jak chorągiewka na wietrze.... raz mówią jedno potem obrót o 180 stopni.....

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.