Opinie o Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu w Radom

ona

Pytanie: Teraz wisi ogłoszenie na specjalistę do oddziału inwestycyjnego na stanowisko ds. administracji nieruchomościami ktoś coś może powiedzieć bliżej jak wygląda tam praca, bo mam doświadczenie takie i byłabym nawet zainteresowana

WiR
@ona

Ten "konkurs" - jak to często konkursy w KWP. Musiał być ogłoszony mimo że od razu było wiadomo kto zostanie przyjęty. Potwierdzam wszystko co jest napisane w negatywnych komentarzach na temat Wydziału Inwestycji. Dodam, że kiedyś się przychodziło przynajmniej dla atmosfery, fajnych koleżanek i kolegów. Teraz sporo się pozwalniało ludzi, atmosfera też nie ta. Człowiek człowiekowi wilkiem. 8 godzin więzienia. Znam co najmniej kilka osób, które w tej chwili myślą o odejściu.

Witam, jest dostępna oferta dla starszego referenta. Z opisu wiem, że wynagrodzenie zasadnicze wyniesie ok 4,7 tys zł brutto. Chce się dowiedzieć czy będzie z czasem szansa na lepsze zarobki? jeśli tak to na jakiej zasadzie i po jakim czasie?

Nowiczek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Widziałam, że szukają kogoś do kadr. Czy ktoś wie jak pracuje się w kadrach w KWP? Dużo pracy, jakie warunki itp?

Witam serdeczne, czy możliwe będzie wystawienie opinii odnoszącej się do stanowiska administracyjnego? Zauważyłam te ofertę do Komendy dla pani sprzątającej. Jak widać po opisie płacona ma być najniższa krajowa ale zastanawiam się przy tym czy oferowane są może jeszcze jakieś dodatki socjalne? nie zawarło się to bezpośrednio w treści

Janik Nowy wpis

Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja do KWP? Czy najpierw jest test z ustaw, a potem już tylko rozmowa kwalifikacyjna?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY w firmie Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Janik

Ostatnio widziałam ofertę pracy na stanowisko sekretarki w Wydziale Techniki Operacyjnej na zastępstwo. Warto tam złożyć dokumenty? Ktoś wie czy to będzie normalna praca?

Rysiu
@Janik

Też jestem tym zainteresowana. Sekretarka ma tu określony dress code do pracy i wymagają konkretnego stroju? I jak tak, chcą specjalnego stroju, to jest finansowy dodatek do firmy, aby takie ubranie eleganckie zakupić?

Janik
@Rysiu

Tego nie wiem, bo nie mam nic wspólnego z policją. Mnie raczej ciekawi na jak długo to zastępstwo i czy będę tam normalne warunki pracy, bez (usunięte przez administratora) i nadgodzin.

Ida

Jak się cieszę, że tak chętnie się tutaj udzielacie i wypowiadacie na temat danych stanowisk. Bałam się, że nie znajdę konkretnych informacji. Ktoś miał styczność lub pracował/pracuje jako Psycholog? Rekrutują na to stanowisko, jestem zainteresowana, ale chciałam najpierw was podpytać, co myślicie? Warto spróbować? Jak wyglądają widełki, proces rekrutacji? Może macie dla mnie jakieś rady?

Blanka

Bardzo proszę o poradę dotyczącą stanowiska Inspektora w wydziale transportu. Jak tu już poruszono stawki podane w ogłoszeniu są dość niskie, bo wynoszą 3600 brutto dla osoby z doświadczeniem i uprawnieniami. Idąc dalej, na stronie piszą że do kwoty brutto wynagrodzenia zasadniczego przysługuje dodatek z tytułu wysługi lat. No to na jakiej zasadzie to działa i ile tego dodatku może być? Oprócz tego nie macie co miesiąc żadnych premii, benefitów?

SpokoKtoś
@Blanka

To znaczy, że do tej kwoty brutto dodajesz tyle procent ile lat wysługi udokumentujesz (od 5 max. do 20 % przysługuje). I tak jak masz 3600 to mając mniej niż 5 lat stażu dostajesz 3600. Przy udokumentowaniu 5 lat stażu gdziekolwiek na umowie o prace dostajesz brutto dodatkowe 5% x 3600=180zł; 3600+180=3780. 10 lat? 3600+360=3960 brutto. Nagrody są tak niskie, że nawet nie ma o czym wspominac (np.130 zł na kwartał). Moja rada szukaj roboty gdzie indziej.

@SpokoKtoś

Nie przesadzajmy. Zawsze mozna liczyc na extrapremie. Wystarczy byc siostra jednej naczelniczki. Ta zalatwia ci robote w supertajnym wydziale, rozkochujesz naczelnika tego wydzialu, piszesz mu sprosne wiadomosci ze kochasz jego twarde jadra itp. On wam buduje tajny pokuj schadzek. Za kase z funduszu na zakupy mega tajnego sprzetu ktory nadzoruje wiadomo kto, ten nacz remontuje dom twoj i siostry, splaca twoje dlugi. Potem dziwnie ten niby sprzet ktorego nigdy nie bylo ginie w niby pozarze (czy tam zadymieniu). Gdy sie robi naprawde grubo Twoj gach przywala autem w latarnie i idzie pod kapelusz ze to niby ma problemy psycho i jedzie do houston pod obserwacje. Potem do tematu nikt juz nie wraca. Mozna dostac premie? Mozna. Chociaz czekaj, nie, takie cos nie moze sie zdarzyc, przecież to policja

Obserwatorka

Szukałam pracy i ostatnio pomyślałam o Komendzie. Podają nawet kwoty poborów w ogloszeniach na bipie. Dowcipnisie :-D Szukają np. Informatyków z doswiadczeniem za 3700 brutto. Albo specjalistów od zamówień publicznych, najlepiej po studiach prawniczych za 3600 brutto. Ktoś tam jest ewidentnie odklejony od rzeczywistosci. Moja córka ma pracę wakacyjną, jest kelnerką w restauracji. Jej umowa opiewa na 4500. Kibelek mi ostatnio koleś obkładał kafelkami, powiedział że nikt się nie godzi przyjść na pomocnika (przynieś, wynieś, pozamiataj, jedź do sklepu) za mniej niż 200zł dniówki...

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Informatyk w Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

ona

Sylwia
@ona

Tez myślałam nad aplikacja na to stanowisko, ale jednak plany się zmieniły :) Kto wie, może kiedyś. Daj znać, jak było na rozmowie rekrutacyjnej i jakie warunki ci zaproponowali. Możliwe ze ja tez kiedyś się zdecyduje :p

KWP_RM
@ona

Nie pracuję w inwestycjach, ale tam się naczelnik zmienił kilka miesięcy temu i od tego czasu kilkanaście osób się zwolniło z pracy, także klimat nieciekawy. Wejdź sobie na bip zobacz kto jest tam naczelnikiem i dopóki on jest (pan o jednym z dwóch najpopularniejszych w Polsce nazwisk) to nie polecam. Nikt z komendy tam nie chce przechodzić, albo już niby przechodzi a jak popyta po komendzie to zaraz jednak rezygnyje

NOWA
@ona

Co do inwestycji potwierdzam to co tu napisane od momentu jak pojawił się nowy naczelnik na wiosne to wszyscy się stamtąd ewakuują, głównie osoby zdolne, ambitne, młode bez znajomości dotychczas zwyczajnie wykorzystywane, teraz wykorzystywane do kwadratu. Nagle okazuje się potem że za jedną osobę 3 nie dają rady robić jej tematów. A sama praca tam to żenada, nowa osoba dostaje od razu wszystkie zonki które są specjalnie zbierane wcześniej przez wszystkich opie dal aczy - znajomków. Jak nie masz pleców, nie jesteś czyjąś siostrą, córką, kochanicą to dostaniesz na start najgorsze tematy kiedy plecaki będą sobie chodzić na pogaduchy papieroska i siedzieć w telefonie. Praca to typowy (usunięte przez administratora) model korporacyjny poza zarobkami które nie są korporacyjne tylko płaca minimalna. Wybierz inny wydział, choć w sumie nie jestem w stanie wskazać normalnego, a najlepiej to szukaj pracy w innym miejscu.

Joanna
@NOWA

A są jakieś widoki na zmianę naczelnika? Skoro przez niego ludzie nie chcą pracować to może coś planują zmienić w tej kwestii?

@toja
@NOWA

Stek kłamstw i bzdur. Ludzie odeszli raptem 4 osoby do lepiej płatnej pracy, ci do młodości, ambitności ???? i zdolności się nie wypowiadam. Niestety jest to spuścizna po poprzednich przełożonych, nagle są nagrody za pracę, dodatki, dodatkowy urlop, których wcześniej nie było. Wreszcie ktoś potrafi zarządzać wydziałem, rozwiązywać problemy jak zespół, a nie zrzuca je na szarego pracownika. Radzę zasięgać opinii od kogoś kto w tym wydziale pracuje.

@toja
@NOWA

Chyba mowa nie o tym wydziale zdecydowanie, radzę zasięgnąć opinii tam pracujących. Zmiana przełożonych poprawiła pracę ludzi, wreszcie ktoś zna się na zarządzaniu.

Brzęczyszczykiewicz
@@toja

Zgadzam się. Poprzednie kierownictwo doprowadziło do tego, że ludzie zaczęli rozglądać się za pracą. Teraz nie rzeźbi się w gó...ie tylko idzie do przodu z robotą. Całe szczęście, że naczelna rzeźbiarka rzeźbi teraz w Orońsku. Teraz nie marnuje się czasu na stanie w kolejce na audiencję u Pani Naczelnik, podczas której przyjmuje jednocześnie 10 osób i nie załatwia sprawy do końca z nikim. Teraz jak idzie się do Naczelnika z problemem to nie mówi jak poprzedni, że nie teraz bo ma ważniejsze sprawy. I prawdą jest, że nagle nagrody tzw. 3 % mogą być wyższe niż minimalne jak to było za poprzednich naczelników. Także... jak ktoś nie wie, to niech nie wypisuje głupot. Poza tym praca w tym wydziale nie należy do najłatwiejszych więc nie dziwi mnie, że osoby z innych wydziałów nie chcą przychodzić do Inwestycji.

Kolega
@KWP_RM

Jeśli tam nie pracujesz to się najlepiej nie wypowiadaj. Mi było dane tam pracować, również z tym Naczelnikiem, nie mogę narzekać. Trochę specyficzny lecz bardzo rzeczowy, na swój sposób ciepły człowiek. A że wydział realizuje trudną działkę i czasem pracuje się ciężko ze względu na naturę zagadnień, to już inna sprawa.

@Kolega

No pewnie różne sytuacje występują i należy się z tym liczyć. Teraz to tak się zastanawiam skoro ktoś przykładowo nie daje sobie rady to nie może przypadkiem liczyć na jakieś większe wsparcie? Co z ewentualnymi szkoleniami?

WiR
@ona

Na bipie Komendy jest ogłoszenie na inspektora nadzoru branży elektrycznej, od niedawna mieszkam w Radomiu i nie wiem nic bliżej, nikogo też nie znam żeby spytać szczerze. Czy ktoś wie jak wygląda tam praca i ile można wyhaczyć na miesiąc mając pełne uprawnienia, kilkanaście lat doświadczenia i ogolnie sporą wiedzę?

;-)
@Gość

Popytaj w środowisku. Jak nie masz znajomosci to o nie zadbaj/zdobądź. Są fora branżowe w internecie, gdzie żywo poruszano temat KWP możesz tam popytać. Z postów wynika że to super praca ;-) Świetny Szef. Ogolnie wielkie kokosy się zarabia jak to w budzetówce. I to nieprawda że 31 grudnia każą podpisywać głupoty, żeby tylko zapłacić fakturę za budowę i żeby kasa zeszła z końcem roku. To nieprawda że jeździ się w delegacje do wy pi zdowa 300km w jedną stronę gdzie masz polecone wyjechać o 5:00 żeby tam być możliwe rano i wracasz czasem po 19:00, przy czym masz płacone tylko za 8 godz pracy między 7:30 a 15:30. Że nadgodziny dostaje wtedy czasem z łaski tylko kierowca (jak szef ma dobry humor) a i tak nie ma ich kiedy wykorzystać. Super praca. Mój kolega tam robił krótko jako insp budowlany i potwierdza ;-)

Gocuł Daniel z osiedla halinów

Elżbieta

No to mimo wszystko można powiedzieć, że ma rację z tym, że "pożądku" to nie ma... Aż tak w razie czego dopytam tylko, kto tam dba o porządek? Jest jakaś firma sprzątająca?

Jak dużo osób pracuje w Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu?

Zależy o co pytasz. KWP z siedzibą w Radomiu to cały garnizon mazowiecki- komendy powiatowe, miejskie, komisariaty, posterunki, rewiry dzielnicowych. Tam wszędzie pracują pracownicy cywilni i funkcjonariusze KWP z siedzibą w Radomiu.

Roman

Widzę że jesteś obeznany w temacie. Dużo osób teraz aplikuje czy raczej braki są? Biorą każdego jak leci?

Nabór na funkcjonariusza czy stanowisko cywilne?

Jest teraz nabór?

Daniel

Policjanta Nazwisko Browarowiecki powini zwolnić za zabieranie Prawo Jazdy i wypisywanie mandatów na swoje konta może i zagraniczne czyli za ŁAPÓWKI

Gocuł Daniel

Miałem Dozór Policyjny w roku 2016 rok na komendzie Komisariat policji 3 na ulicy Batalionów Chłopskich W Radomiu jest Jest w Obsłudze Moim Zdaniem Najgorszy na Rafomiu zero pożądku brud wszędzie brudno nie zadbana komenda zero remontu tylko Dotacje na Remont komendy z policjii Kradną Radiowozy policyjne Kupione za Dotacje Sprzedają prywatnym ludzią tylko je przemalują na inny kolor A na ludzi wnosza sprawy Zabierają Prawo Jazdy Funkcjonarjusz Policji co mi zabrał Prawo Jazdy Nazywa się Browarowiecki a Kurator nazywał sie OZGA straszą Ludzi

@Gocuł Daniel

Zainteresowałeś mnie tym, ze kradną radiowozy - prywatyzują je Czy możesz coś więcej napisać? Gdzie są trzymane te radiowozy? Po jakiej cenie sprzedawane? Przetarg czy ustawka? Za jakie dotacje są kupowane?

Wiktoria
@Wyklęty

pewnie takie rzeczy są na stronie komendy, na pewno musi być przetarg o sprzedaży ... po co ci taki samochód ? ;)

@Wiktoria

samochód na handel :P właśnie podejrzana sprawa, bo mogło nie być prrzetargu a wtedy to sprawa dla Muldera i Scally

Odp.
@Gocuł Daniel

Panie Danielu, to jest strona poświęcona opiniom o pracodawcy jakim jest komenda, a nie do opiniowania działania Policji z perspektywy obywatela. Jeżeli spotkały Pana nieprzyjemności na komisariacie jako zatrzymanego/ osobę z dozorem lub został Pan jakkolwiek niewłaściwie, niezgodnie z prawem potraktowany przez policjanta może Pan ten fakt zgłosić imiennie jako skargę do Wydziału Kontroli KWP, kontakt i szczegółowe informacje w sprawie trybu takiego zgłoszenia znajdzie Pan na stronie bip.mazowiecka.policja.gov.pl

@Wyklęty

I co z innego źródła może poznałeś odpowiedzi na te wszystkie pytania? Minął miesiąc w sumie, więc może się doinformowałeś? ;)

AlbertoWyhylę
@Elżbieta

Tak, co nieco się dowiedziałem z (usunięte przez administratora) polecam sprawdź i Ty, tam można się dowiedzieć podobno ciekawych rzeczy o radomskich cwaniaczkach, znaczy poznać metody ich działania, bo opisane historie są podobno zmyślone podobno dużo tam sie pisze o (usunięte przez administratora) katolickiej, (usunięte przez administratora) prawniczej oraz o wywrotowych działaniach niektórych policjantów, księży i polityków Tylko nie wiem czy tam prawdę piszo

Wr 04088

Skonfiskowały mi policjanty samochód o numerach rejestracyjnych WR 04088 Gdzie go moge odebrać

Gocuł Daniel

Miałem Dozór Policyjny w roku 2016 rok na komendzie Komisariat policji 3 na ulicy Batalionów Chłopskich W Radomiu jest Jest w Obsłudze Moim Zdaniem Najgorszy na komendzie zero pożądku brud wszędzie brudno nie zadbana komenda zero remontu tylko (usunięte przez administratora) z policjii Dotacje Kradną na radiowozy policyjne czy na Remont komendy ten komisariat jest do mojej dzielnicy Osiedla halinów ponieważ mieszkam na ulicy halinowskiej 9a i czasem miałem wezwania na komende za młodo i jest tam brud wogóle nie sprzątają policjanty ale w sumie Psy po sobie nie posprzątają bo ludzie muszą za nich a policjant to PIES i Zabierają Prawo Jazdy (usunięte przez administratora) później pracy nie ma bez prawa jazdy prawo jazdy zabrał mi policjiant Nazwisko BROWAROWIECKI i za to przez 6 miesięcy ci trwał Dozór Policyjny i codzienie się podpisywać musiałem na komendzie na osiedlu Borki W Radomiu policjant mnie straszył co musiałem brać od niego zeszyt Dozorowanych osób i się podpisywać na komendzie 6 miesięcy nie cały rok

@Gocuł Daniel

Mi to wygląda na sytuację, w której ktoś podszywa się pod Daniela i próbuje go skłócić z Policją. Nikt normalny nie podaje tu swoich danych i nie pisze tego co ta osoba Nie znam sprawy, jednak wygląda to bardzo podejrzanie, na działania ośmieszające takie osoby jak ja, by sprawić, że byłbym mniej wiarygodny i chcą mnie zrównać w opinii publicznej z osobami, które łamią prawo i narzekają na policję, że ta ich zamyka. Z tym, że to ja zdenuncjowałem przestępców, a oni teraz chcą uchodzić za uczciwych, a ze mnie robić kradzieja. Kabaret. Oczywiście pewności nie mam, ale wolę napisać, by potem sąd nie opowiadał bajek pod publiczkę z prokuratorem, bo wiadomo, że atak na Ukraine został już dawno przesądzony, tak samo te osoby dawno już sobie postanowiły kto jest winny, rzeczywistość im przeszkadza jak czarna bila, dlatego muszą urobić opinię publiczną (w moim odczuciu)

Gocuł Daniel

Miałem Dozór Policyjny straszył mnie policjant jak i kurator Nazwisko kuratora Ozga w roku 2016 rok na komendzie Komisariat policji 3 na ulicy Batalionów Chłopskich W Radomiu jest Jest w Obsłudze Moim Zdaniem Najgorszy na komendzie zero pożądku brud wszędzie brudno nie zadbana komenda zero remontu tylko (usunięte przez administratora) z policjii Dotacje Kradną na radiowozy policyjne czy na Remont komendy ten komisariat jest do mojej dzielnicy Osiedla halinów ponieważ mieszkam na ulicy halinowskiej 9a i czasem miałem wezwania na komende za młodo i jest tam brud wogóle nie sprzątają policjanty ale w sumie Psy po sobie nie posprzątają bo ludzie muszą za nich a policjant to PIES i Zabierają Prawo Jazdy (usunięte przez administratora) później pracy nie ma bez prawa jazdy prawo jazdy zabrał mi policjiant Nazwisko BROWAROWIECKI i za to przez 6 miesięcy ci trwał Dozór Policyjny i codzienie się podpisywać musiałem na komendzie na osiedlu Borki W Radomiu policjant mnie straszył co musiałem brać od niego zeszyt Dozorowanych osób i się podpisywać na komendzie 6 miesięcy nie cały rok

Dawid
@Gocuł Daniel

Widzę dość aktywnie tu się wypowiadasz tylko trochę nie na temat. Przydałyby się opinie pracowników jak się tu pracuje a nie opowieści o twoim dozorze policyjnym. Jak masz jakieś zastrzeżenia do pracy policjantów to powinieneś to zgłosić na komendzie?...

@Dawid

Moim zdaniem on manipuluje dla niepoznaki, że niby złamał prawo, a teraz coś opowiada, ze jest poszkodowany Chcą chyba mnie znów wrobić, że ja jestem jak on. Otóż moja sprawa i sprawa tego Pana są odmienne i to bardzo Ja ukazałem nieuczciwe praktyki. Nie wiem co jest nieuczciwego w tym, że policjant zabrał mu prawo jazdy. Może miał powód. Każdy kij ma dwa końce i teraz moim zdaniem policja urabia opinię publiczną, że na goworku niby osoby, które złamały prawo płaczą na policję Otóż tak właśnie działa ta organizacja manipulacji o (usunięte przez administratora) Ja zgłosiłem, że PO chciała ode mnie łapówki za pieniądze z Unii na biznes, to teraz chcą mnie posadzić, a w internecie zrobić ze mnie kryminalistę Każdy wie jak jest. Z tym, że ja pisze, ze katolicy też kłamią (politycy), też ustawiają swoich najpierw,a nie tych, którzy mają umiejętności (patrz Omajtek, chociaż ten ma zaburzenia psychiczne - dlatego tak bluzga, ale ma umiejętności, co nie zmienia faktu, że nie powinien bawić się ziemię parafialną ;) Bo ziemia od księżula jest na nie wiadomo jakich zasadach i raczej podejrzewa się, że to łapówki są od kościelnych ;) )

Gocuł Daniel

Komisariat pilicji 3 na ulicy Batalionów Chłopskich W Radomiu jest Jest w Obsłudze Moim Zdaniem Najgorszy na komendzie zero pożądku brud wszędzie brudno nie zadbana komenda zero remontu tylko (usunięte przez administratora) z policjii Dotacje Kradną na radiowozy policyjne czy na Remont komendy ten komisariat jest do mojej dzielnicy Osiedla halinów ponieważ mieszkam na ulicy halinowskiej 9a i czasem miałem wezwania na komende za młodo i jest tam brud wogóle nie sprzątają policjanty ale w sumie Psy po sobie nie posprzątają bo ludzie muszą za nich a policjant to PIES i Zabierają Prawo Jazdy (usunięte przez administratora) później pracy nie ma bez prawa jazdy prawo jazdy zabrał mi policjiant Nazwisko BROWAROWIECKI

Gahahaha

Policja powinna mieć pistolety na wodę kupowane w kiosku hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu - Radom

• Jak się pracuje w Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu?

Zobacz opinie na temat firmy Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu?

Komenda Wojewódzka Policji z Siedzibą w Radomiu
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 11 Listopada 37/59
    26-600 Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042