Bazeko

Toruń

Opinie o Bazeko

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Monter Elektronik. Oferuje między innymi umowę o pracę oraz szkolenie i przyuczenie do pracy na stanowisku. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom zainteresowanym tą ofertą pracy? Jakim pracodawcą jest Bazeko? Czym wyróżnia się od innych pracodawców z branży? Wasze doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem swojej aplikacji. Chętnie usłyszymy również od osób które biorą udział w trwającej właśnie rekrutacji. Jakie są Twoje wrażenia z procesu rekrutacyjnego do firmy? Jak oceniasz jego trudność i poziom? Czy jakieś pytania Cię zaskoczyły?

dfvgbhej

hej pracowal ktoś u nich może jako monter elektronik?

Zostaw opinię o Bazeko - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bazeko