„sieć sklepów Szachownica „

Toruń

Opinie o „sieć sklepów Szachownica „

Prawda jest taka ze szefostwu i regionalnym wiecznie mało. Pracujesz na 3/4 etatu i zarabiasz 900 zł + 150/200 zł premii w zależności od miesiąca. Kierownicy regionalni nie maja zielonego pojęcia o zarządzaniu personelem ani pracy w sklepie odzieżowym. Przyjeżdzają tylko zeby było ze byli... Pracy jest w cholerę, ciagle cos do roboty a czasu dają na to bardzo mało, a pózniej zdziwienie dlaczego sie personel nie wyrobił. Dziewczyny pracujące na zlecenie Zostają same na sklepie bo kierowniczki musza juz iść do domu albo w ogole nie przyjdą bo cos im wypadło i same wypelniaja papiery mimo, iż według umowy nie powinny mieć w ogole dostępu do papierologii. A akurat tam gdzie ja pracowałam to kierowniczce ciagle wypadały sytuacje losowe przez które nie mogła przyjść do pracy ....:/ A po za tym odzież jaka jest tak sprzedawana to zwykła chińszczyzna. Obok swojego sklepu miałyśmy tzw. Centrum chińskie w którym był dokładnie taki sam towar.

Paulina

Najgorszy sklep z tej kategorii, biorą ludzi na 3 miesiące, wykorzystują na śmieciowych umowach i biorą następnych, kolesiostwo i wiocha szczególnie w sklepie w Żyrardowie. Odradzam zatrudnienia w tym sklepie

boska

sprzedawca zarabia: najniższa krajowa + premia od utargu. Mają jakieś dziwne przeliczniki... zazwyczaj 1% utargu : ilość godzin wszystkich pracowników - zwroty. Wiem z dobrego źródła że chcą to zmienić na jakiś inny system. 9niekoniecznie lepszy)Kierownicy mają zazwyczaj podwojoną sumę premii czyli np. 1300 podst + 2x200 premii. Regionalni też nie mają zbyt wiele więcej bo 2 tys. Uciekaj do innej pracy. Gra nie warta świeczki. Poczytaj na forum o JOART. Dowiesz się więcej

julka

Byłam na rozmowie na stanowisko kierownika!!!!!! i wszytsko ładnie pieknie tylko zarobki najnizsza krajowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sie pytam ile tam zarabia sprzedawca?

Zostaw opinię o „sieć sklepów Szachownica „ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „sieć sklepów Szachownica „