Joart S.A.

Bolesławiec

Opinie o Joart S.A.

Wielka szkoda, a nawet bardzo przykro. Nasz szef ani nikt z góry nie docenia pracy, która wykonujemy aby jego firma sie rozwijała... firmy dostają cos na święta, zwykła kartę podarunkowa, ale niestety nie nasza. Szkoda, mam nadzieje, ze być może to sie sie zmieni.

Patrycja

@Prosze o rade, najczęściej nie mamy wpływu na to z kim pracujemy i rozumiem, że zdarzają się sytuacje,gdzie na naszej ścieżce zawodowej mogą stawać osoby, które zaburzają atmosferę całego zespołu. W takich sytuacjach, moim zdaniem, najlepiej jest porozmawiać z taką osobą lub jeżeli rozmowa nie skutkuje, zgłosić zachowanie, które wpływa na cały team, przełożonemu. Co sądzisz o takim rozwiązaniu? Jak, oprócz tego jednego czynnika, oceniasz pracę w Joart S.A.?

klientka

Obsługa w Przemyślu to jakaś porażka! nie to co na początku :/ Podchodze do kasy i stoi dwie zagadane wielce zajete sprzedawczynie i pytam czy bedą może mniejsze rozmiary z tych kurtek a one "tylko to co na sklepie" wiec ja mówie "no dobrze, ale no nie mogę znaleźć ..." na co one "nie.. nie ma już żadnych M i S. No to poszłam sama szukać dalej (po wczesniejszych poszukiwaniach) i znalazłam jedną M! (których rzekomo już nie było) Kupiłam kurtkę , przy kasie nikt mi nie zaproponował komplementarki. Juz nie raz mi się zdarzyło zapytać tam czy bedzie z tego rozmiar to nikt nie ruszył dup*y zeby pomoc mi szukać. Raz też spytałam jednej pani czy będą mniejsze rozmiary z tych spodni a ona do mnie " aaaa nie wiem.. widzipani ile ich tu wisi" aha...

mini
@klientka 18.11.2017 17:32

W tym sklepie dostawa nowego towaru jest non stop. Serio myślisz, że one to ogarną? Pracowałam tam. Dwie osoby muszą ogarnąć kase, dostawy, przymierzalnie i wszystko sto innych rzeczy. A poza tym sorry ale klienci sami odwieszają byle gdzie. Pracownik to nie duch święty, zwłaszcza w większym sklepie.

Xzx
@.... 04.12.2017 10:02
.... czy tylko szachownica ma sprzedaż komplementarną? Ludzie! Ogarnijcie się...

To skąd ta pewność że konieczne ona jest...

Prosze o rade

Macie jakies sprawdzone sposoby na piekielnych pracownikow? Pracuje w salonie na W. Mamy swoja blond lady in red, ktorej wiecznie nic nie pasuje. Nikt nie lubi byc z nia na zmianie, bo ciagle obserwuje. Jej hobby to kablowanie i obgadywanie pracownikow, jakby za to jej placili bylaby milionerka, poza tym nie robi nic szczegolnego. Skargi i prosby o zwolnienie nic nie dadza, bo to manipulatorka i wyrobila sobie opinie osmego cudu swiata. Macie tez problem z takimi osobami, znacie jakies sposoby na nie?

Firma nie docenia ludzi. Nigdy tego nie robiła i robić nie będzie. Uciekajcie z niej jeśli możecie. To, że z niej odeszlam było najlepszą decyzją. Szkoda, że tak późno.

Firma beznadziejna. Kierownictwo dba tylko o własny tyłek. Praca za psie pieniądze. Elastyczny grafik?- to nie jest w dzisiejszym świecie jakiś ewenement. Wypłata na czas? - a gdzie tak nie jest? Większość pracowników to TĘPE DZIDY, a Centrala takie lubi, które nie zadają pytań i siedzą cicho i nie mają swojego zdania. RKS-i nie zagrzewają tam długo miejsca- szybko prace zmieniają, jak się tylko na Centrali poznają. Kierowca to stary zbereźnik - a młode głupie się cieszą, jak coś do nich obrzydliwego powie. Obiecane premie kwartalne- pracowałam długo i takich premii nie było. Wg. RKS-a było tak tylko powiedziane by kogoś do pracy ściągnąć- żenada. Ogólnie odradzam- firma nie szanuje pracowników.

byly pracownik

Do nie dawna bylam zatrudniona w szachownicy głogów nie polecam kierownik śmiechu warte znalazla sobie jednego pupilka z którym trzyma a reszty pracowników wiecznie sie czepiała na rozmowie mowi co innego a w praktyce wszystko inaczej zarobki smieszne nie polecam nikomu a juz napewno kobietom ktore maja dzieci ja przebywalam na l4 opieka na dziecko po powrocie usłyszałam ze przebywalam za długo na l4 i czy sama sie zwalniam czy ona ma mnie zwolnic a co bylo najlepsze sama przebywala na l4 trzy miesiące a ja 2 tyg. Potrafiła nawet nie przyjsc na weekend do pracy po imprezie krótko mówiąc ona i jej pupil mogą wszystko...

Ktoś pomocny
@byly pracownik 28.11.2017 20:19

nie ma prawa zwolnić pracownika, który jest na L4- opieka na dziecko! Jesteś chroniona prawnie!

zatroskana stala klienta

witam , jestem czestą klientka szachownicy w Przemyslu swietny sklep bardzo fajne ceny jednak zasmuca mnie fakt ze pracownicy sie zmienili diametralnie juz nie jest to co na poczatku , mialam swoje ulubione pani ktore doradzaly mi i zawsze od progu sklepu mowily to dzien dobry . Duzo moich znajomych w starszym juz wieku lubialy tam chodzic bo naprawde byla super obsluga dziewczyny usmiechniete i zawsze mozna liczyc na dobra rade . Teraz jednak od paru miesiecy obsluga sie zmieniła juz nie ma tych pan ktore chetnie pomagały, teraz dziewczyny chodza zle smieja sie do siebie ciagle rozmawiaja miedzy soba a jak podejdziesz do ktorej o cos za pytasz to jakby za kare szły . naprawde to moj ulubiony sklep prosze o wlascicieli sklepu zrobcie z tym cos naprawde to akurat taki sklep w ktorym trzeba o donbra obsluge nigdy tam nic nie wiadomo w romiarach w tych ciuchach .

Obserwatorka
@zatroskana stala klienta 24.05.2017 14:49

Nie dziwię im się, widziałam ich nową kierowniczkę w akcji, krytykuje pracowników przy klientach. A to jej nachalne wciskanie towaru przy kasie, tragedia, totalny brak profesjonalizmu.

była pracowniczka
@Obserwatorka 28.06.2017 08:36

poprzednia była taka sama! jej grafik to max do 15 pierwsza zmiana a druga rzadko... dwa wolne weekeny a jak pracujacy do od 10-15 ! wypuszczała ulubione pracownice do domu o 19 w niedziele i sobote nic nie mowiac o tym RKS a grafik mój , kolezanki to 5 weekendow pracujacych z rzędu, piatek od 11 do 21 plus wyjscie jakies 21:30 poniedzialek tak samo, jak miałam jakies nadgodziny do odberania to najlepiej jakbym wcale ich nie brala, na przerwy nie chodziła a wygrałam konkurs na sprzedawce na swoim sklepie wiec chyba źle nie pracowałam ? wiecznie stała tylko przy komputerze, no caly dzien (nie przesadzam) potrafiłabyc mega kolejka a ona nie zwolniła kompa

Sprzedawca

Kierowniczka w Wałbrzychu wychodzi z pracy przed czasem o 2 lub 3 godz wcześniej lub spóźnia się nagminnie tylko po to aby spotkać się ze swoim kochankiem,a jak któraś z dziewczyn spóźni się 15 min to dostaje ostre upomnienie.Chyba czas poinformować dyrekcję o nadużywaniu stanowiska przez panią Agatę.

Sprzedawca w Szachownicy WBA to taki bezosobowy robot, który ma chorować po 12h , podnosić wyniki sprzedaży,nie marudzić,cieszyć się z najniższej krajowej,a przy tym ma być uśmiechnięty i zadowolony.

rks

ile moze zarabiax RKS ?

Omijam ten sklep

Sklep "Szachownica" w bielskiej Sferze ma niemiłą i niekulturalną obsługę.Brak elementarnych podstaw dobrego wychowania-panie nie odpowiadają na przywitanie i pożegnanie klienta. Maja to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzieś. Klienci są traktowani jak intruzi.Na plus-trwałość odzieży.

Zadowolona klientka
@Omijam ten sklep 03.09.2017 12:23

To chyba byłyśmy w dwóch różnych sklepach , pracuje niedaleko galerii Sfera ( również w handlu) w tym sklepie jestem sama lub z córką bardzo często , jeszcze nie zdarzyło mi się , aby któraś z Pań obsłużyładnie mnie w nie miły sposób , zawsze słyszę ,, dzień dobry ,, , a jeśli jestem już córką to Panie zawsze w fajny sposób nawiązują z nią kontakt.

Niki
@Omijam ten sklep 03.09.2017 12:23

Dokładnie , jak w każdej Szachownicy :)

...

Ciekawe gdzie. Hehe

Gosc
@... 12.06.2017 18:56
Ciekawe gdzie. Hehe

A czemu w.szczecinie i gorzowie od pol roku nie mozecie zzatrudnić kierownika sklepu? Takie wymagania za taka kase wcale sie nie dziwie ..

Lola

Kieras 3500 brutto,natomiast zastępca 2800 brutto. Słabo.

Łuna

Hejo,jakie zarobki dla zastępcy i kierownika? Ważne!

MałaMi

Cześć,prosze o info jakie zarobki dla kierownika sklepu. Chciałabym wiedzieć czy warto przynajmniej dla wynagrodzenia,bo wszystkie opinie powyżej dają do myślenia.

xoxo

Zacznę od tego że pracuje w tej firmie już trochę czasu i nie narzekam (pracować trzeba wszędzie a od jakości wykonywanej pracy zależy ocena) Jedynie na co można narzekać to zarobkami (są za niskie). Zalety według mnie : -elastyczny grafik, -wypłata na czas, -no i jak ma się zgraną ekipę albo kierownika który jest w stanie zarazić swoją pasją( o ile ją posiada) i pracuje tak jak każdy pracownik to góra nie ma się czego czepiać, -RKS zawsze pomagają (mam nadzieję że nie tylko w regionie w którym pracuje) Faktem jest natomiast, że zarobki są nieadekwatne do obowiązków jakie spoczywają na pracownikach i kierownikach. Jednak jest to firma która cały czas się rozrasta i dopiero raczkuje w pewnych kwestiach. I mam nadzieję że w końcu system wynagrodzeń się zmieni na wyższe tak jak i zostanie wprowadzony pakiet socjalny. Pozdrawiam

Maja

Z Szachownicy to najfajniejsza jest p.Krysia,RKS powinni się od niej uczyć.Nie ma rzeczy nie możliwych i zawsze usłyszysz "gdyby pani potrzebowała pomocy proszę dzwonić."

ta jedynaa
@Maja 06.04.2017 19:52
Z Szachownicy to najfajniejsza jest p.Krysia,RKS powinni się od niej uczyć.Nie ma rzeczy nie możliwych i zawsze usłyszysz &quo...

Zgadzam sie z Twoja wypowiedzią. Ja lubiłam jeszcze Pana Konrada :D O RKS-ach nie będę wspominać, bo szkoda jakichkolwiek słów...

Powiem tak byłam jeszcze pracownikiem nie dawno tej firmy. Dają umowę o pracę 3/4 lub pełen etat minimalnie więcej zarabiasz jak najniższa krajowa,bo dochodzi jakaś premia. Dobrze, że jest ta premia chociaż tyle. Jak plan miesiąca będzie zrealizowany, ale rzadko się zdarza, to masz fajną premie. Na 3/4 musisz często dociągać do pełnego etatu. Masz tylko jeden weekend nie pracujący, bo w weekendy ma być najwięcej godzin roboczych. Charujesz jak wół i nic z tego nie masz. Niektorzy cieszą się, że nie zarabiają najniższa krajowa tam ale według mnie jest to najniższa krajowa 50 zł brutto więcej proszę. Jak na umowie będzie 1 zł więcej to też nie będzie najniższa krajowa.. Oni zaslepiaja pracowników dadzą na umowie 50 zł lub 100 zł brutto więcej zależy od stanowiska i pracownicy naiwni się cieszą, że nie zarabiają najniższa krajowa to mogą pracować jak roboty . Ale gdzieś trzeba pracować dopóki czegoś lepszego się nie znajdzie. Firma nie szanuje pracowników. Nie ma zniżek pracowniczych, nigdzie tak nie ma. Czy będę polecać nie. Pracować dopóki czegoś się nie znajdzie lepszego. Cała prawda o tej firmie

szukam

Proszę o opinię dotyczącą Salonu w Kaliszu, chciałabym złożyć CV , niestety widzę że często szukają do pracy, co jest powodem tak częstej rotacji? to nie wygląda dobrze? będę wdzięczna za informacje i opinie osób, które pracowały w tym punkcie :) Dzięki

justin
@szukam 09.03.2017 13:52

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kierownika :)

Pomorzanka

Chciałabym się dowiedzieć Waszych opinii na temat tej firmy pod względem dbania o pracowników. Czy zależy im na nich? Potrafią wykazać się zrozumieniem i pójść na rękę. Moja dalsza kuzynka była tam kierownikiem i ma dość złe zdanie na ten temat. Twierdzi, że tej firmie nie zależy na ludziach w sklepach. Albo się podobasz albo nie, że często zmieniają się ludzie na kierowniczych stanowiskach. Mam propozycję pracy i tyle się już nasłuchałam, że sama nie wiem.

Alaa

Pracuję w Szacho od niedawna, mam w połowie fajną ekipę. Awansowałam niedawno na dekoratora - masa obowiązków, w zasadzie pomijając komputerowe sprawy to do mnie należy wszystko.. (usunięte przez administratora) Masa niepotrzebnych maili i wymyślanie tak nielogicznych rabatów, rotowania produktem... Jeżeli chodzi o płace dla dekoratorów uważam że jest ona śmieszna i absolutnie nie adekwatna z wykonywanymi czynnościami. Nikt mnie nigdy nie poinformował że jako dekorator mogę się starać o osobną premię.. Nie chwalę sobie tam pracy patrząc na procedury jakie sobie powymyślali..

Yhyyy
@Alaa 24.02.2017 19:50

Możesz sie starać o dodatkową premię oczywiście. Niestety jednak jest ona i tak przyznawaną przez regionalnego vm. Jeśli sklep jest piękny i wszystko jest w całkowitym porządku dostaniesz coś więcej. U mnie w sklepie zawsze bylo pięknie ładnie, ale niestety dekorator nigdy dodatkowego nic nie dostał, gdyż nie zgadzał sie często z regionalnym vm , bo nie raz było cos mowione inaczej a potem robione inaczej. Dodatkowe premie dostają PUPILE

Była joartowa :D

To wszystko zależy od salonu u mnie było że dekorator najczęściej zmieniał wygląd sklepu czasem inne rzeczy jak stół itd ale to przeważnie robilsmy my sprzedawcy. Więc powinno tak być ale tak w praktyce nie ma. Dekorator więcej troszkę zarabia niż zwykli sprzedawcy

polkaaa@

Witam . Wiecie może jak wygląda praca jako sprzedawca - dekorator ? Co musi robić itd ?

byly kiero
@polkaaa@ 11.02.2017 17:38

poniedzialek-komplementarka, sroda manekiny i stół noi na biezaco sciany ; aranzacja przeceny badz innych akcji . praca z wczesnymi hitami . towar, przecena obsluga prowadzenie zmiany;)

polkaaa@

Yhy
@polkaaa@ 11.02.2017 17:35

Dekorator musi robić wszystko. Wygląd sklepu, manekiny w każdą środę. Każda przebudowa sklepu. Każda instrukcja. Wyrabianie towaru. Obsługa klienta. Obsługa przy kasie. Zmiana stołu w każdy czwartek. Wymyślane instrukcje na kazda okazje np walentynki, dzień chłopaka itd. Często zdarza sie tak, że instrukcja jest , więc dekorator musi zaczynać od nowa. Powodzenia!!! A kasa marna zapomniałam dodać.

Malutka

Firma jak firma zależy z kim się pracuje. Trochę bezmyślnie działają, bo towar przychodzi bez rotacji, a później salon jest przeładowany. Tak naprawdę ludzia nie chce się tego oglądać. Bałagan robi się z tego względu, że jest za dużo ubrań. Nie chce się do tego sklepu wchodzić po prostu. Firma jak każda sieciowka, dużo roboty, czasem nie wiesz za co się zabrać. Czy będę polecać sama nie wiem jak ludziska w pracy są ok, to da się wytrzymać. Tak jak wszędzie a jak jest odwrotnie to nie. Ale w sumie można znaleźć coś innego na lepszych warunkach. ;-)

Justyna

szymonski i szymonskajj wiedz że nie daruje Ci tego że się podszywasz pod moją osobę i znajdę Cię przez informatyka policyjnego a wtedy zostaną wobec Ciebie wyciągnięte poważne konsekwencje, więc radze skończyć tą dziecinadę. Pozdrawiam Justyna

szymonskaaa.....

DZIEN dobry chiałąm usunac moje opine co piłąm nazwa szymanska 2017-01-31 20:40

szymonskajj

chcialam usunoc moje opiniee

szymonskajj

ja pracowłóąm jakis czas temu w szachownicy nie powiem jaki ale powiem cos na tem temat ! pownieważ dla mnie to straszne taka sytłacja bo zaszłam, w ciąze powiiedzalm to zas -kie gdy on sie dowiedział zglosil to regiolanlemu i nie dosłam umowy przedłurzonej poniewaz jestem w ciazy ale nikt o mnie nie walczyl nawet kolznka gdzie jej załątwiłąm prace w tym sklepie tez mi nie pomgła a ja jej pomgłąm w kazdej styłącji dziewczny nawet nie umiej zamykać dnia liczyc a dekorator to juz wg nic nie robi sklep jak sklep moze oki ale dziewczny okropne nic nie robia i nawet nie wspieraja zadneee

szymonski

pracowłąm w szachownicy jakies 3 miesiece jak zastepsa sie dowiedział że jestem w ciaży wiadomosc doszla dalej czyli do regiolnego chociasz nie musiał ale nie walczyl o mnie i jak kolznka znajoma ktorej pomłam znalesć prace w szachownicy tez nic no szok kazdy sie wyzwal na mnie pracowłąm po 10 h 5 razy w tyg i nic nawet dziekuje nikt mi nie mowil nie wspomne o dziewcznach ktore nawet nie walczyły o mnie tylko sie wypieły chociaż kazdej pomagłam iiii dekorator nic w sklepie nie robi co to za dekotator jak nie umi scianek zrobić ! szok nigdy wiecejjjj

Mm

Na forum roznie pisza, ale ja nie narzekam w sumie. Wszystko zależy od ekipy w robocie.

Firma masakra. Dużo wymagają mało płacą. Zwalniają najlepszych pracowników. Ogólnie porażka. Nie polecam tam pracy. Jeżeli już ro na max 3 miesiące.

Nika

Polecam umowa o pracę, premie, jest co robić nie za nudzisz się polecam tą sieciowke

Xxbyla pracownica
@Nika 24.01.2017 10:12

Umowa o pracę to nie wszystko jeszcze nie w pełnym wymiarze godzin to trochę dziwne najtańszym kosztem. Praca dobra jak się nie ma swojej rodziny, bo jak masz rodzinę to musisz mieć siłę na inne obowiązki. A po tej pracy nie ma się siły na nic. Zależy dla kogo dla studenta czy panny bez obowiązków to polecam :-D

Ws

A ja powiem tak można dobrze pracować, ale atmosfera jest nie za fajna, to nic nie da. Bo nie będziesz dobrze traktowany wśród pracowników, to nie będziesz doceniany. Nawet przez jednego. Będziesz się stresować i nie będzie Ci wychodzić. Wtedy nie chce się przychodzić do pracy i szukasz innej. Najważniejsza jest atmosfera, może być ciężko i nikt Ciebie nie doluje to będzie ok, a jak będzie na odwrót to będzie kiepsko. Sieciowka jak sieciowka zawsze sterta roboty. Firma nie jest wcale taka zła nie rozumiem opinii wyżej Np. nie podoba mi się to, że musi być na salonie wiele, a to wiele ubrań i to nie ładnie wygląda robi się bałagan, wieszaki urywają się. Dają wypłaty na czas,zatrudniaja na umowę o pracę, chyba to dobrze w dzisiejszych czasach. Wad jest kilka, ale tak samo zalet, trzeba się samemu przekonać jak się będzie, w tej firmie pracować. Nie będę wymieniać. Czy będę polecać tak i nie, ponieważ wszystko zależy od atmosfery, musi być w miarę normalnie, żeby się dobrze pracowało. Ja z tego względu zaczęłam szukać innej pracy i znalazłam, bo nie wytrzymalam psychicznie. Jak już byłam na wypowiedzeniu to zaczęła mnie doceniać jak to jest? chyba już za późno.

@Xxbyla pracownica 25.01.2017 12:02
Prawda, też tak miałam, ale nie w tej firmie. Wszystko zależy od atmosfery jaka panuje w pracy. Bywają wredni, fałszywi ludzie,...

Ja na szczęście już nie pracuje tam kilka miesięcy co ja tam przeszłam z tymi ludźmi to jakaś masakra, ale firma nie jest taka zła..

@Xxbyla pracownica 25.01.2017 12:02

Ja całe szczęście, że już kilka miesięcy tutaj nie pracuje. Nie przejmuje się tymi ludźmi...A tak po za tym, nie zgodzę się z tym, że firma jest taka zła, bo wcale nie jest :)

Marysia

A ja powiem inaczej. Jak dobrze pracujesz, ludzie w pracy fajni to i praca tez ok ( u mnie tak jest). W każdej sieciówce jest tak samo. Wszędzie dobrze, gdzie na nie ma. Więc albo pracować albo iść gdzie indziej.

Ewa

Nie polecam,odradzam!

qwerty

Naprawdę napisałabym coś dobrego o tej firmie ale nie ma nawet o czym pisać....

paulinkaaaa

pracowałam w szachownicy w Przemyslu co prawda 2 miesiace na umowe zlecenie moze to malo ale zobaczylam jak tam praca wyglada. duzo pracy naprawde sterty towaru co chwila jakies akcje promocyjne czy cos i to od razu ma byc zrobione na juz. Msakra i do tego jeszcze utarg upt obsluga kazdego klienta !!! ale dziewczyny naprawde sa tam bardzo fajne ze wszystkim pomagaja sa zgrane kazda robi towar i obsluguje czy to dekorator czy zastepca kierownika . naprawde dziewczyny bardzo daja rade !!

anula-były pracownik

8,35 za godzinę na zlecenie ale...robisz WSZYSTKO! Nie to co w umowie, klipsowanie, liczenie towaru czyli ogólnie magazyn zazwyczaj robi to zastępca czy kierownik, Ty na zlecenie masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak robot, biegać z wieszakiem, pomagać klientom, umieć papiery itd itp. Nie wiem od czego zależy premia, Ci na umowę mają miesięcznie ok 200-300zł (widziałam fiszki koleżanek) ale zlecenie hmm... Dawniej zlecenie kojarzyło się z tym, ze są to ELASTYCZNE GODZINY ale teraz zapomnij. Zapierdzielasz dzień w dzień oczywiście wtedy kiedy najwięcej pracy, weekendy to standardowo (kierownik i zastpeca musza miec wolne). Regionalna? porażka, ciągle wytyka błędy, nigdy niczego nie pochwali mimo ciągłych zwolnien ludzi, braku premii i słabej atmosfery w pracy. Oprocz tego nie wolno zapominac ze musisz miec duzo siły targac wózki, kartony z kompletacją i innymi outletami a takze WIESZAKI. Dźwigasz, biegasz i wchodzisz w d** wszystkim, MARNE PIENIĄDZE ZERO MOTYWACJI, BONÓW RABATOWYCH I PREMII-jesli takowa jest to tragiczna. PS. Dobrze że regionalna za target dostanie kilka tysięcy premii :)))

52+

Chcę napisać , iż robiąc zakupy w sklepie w Białymstoku którejś niedzieli wyczułem zapach alkoholu od przechodzącej obok pani Zastępca kierownika. Dziewczyna chyba nie wytrzymuje stresu i golnęła sobie. Alkomat wskazany ,przed podjęciem pracy.

ppt

4 dni po 12 godzin 1 dzieñ wolnego i znowu 4 dni, umowa zlecenie 7 złotych na godzinie.

Aaa
@ppt 26.10.2016 12:24

Ciekawe w której Szachownicy się pracuje 4 dni po 12h....

Ona
@Aaa 28.10.2016 12:47
Ciekawe w której Szachownicy się pracuje 4 dni po 12h....

W każdej :-)...?

Racjonalistka

Wczoraj stała klientka zapytała mnie o to dlaczego niektóre sklepy Szachownica różnią się tak diametralnie od siebie ( chodziło o nowy koncept i stary). Odpowiedziałam pani że niektóre sklepy powstały całkiem niedawno stąd taka różnica w ich wyglądach. Na to pani powiedziała mi że jest to mylące dla klientów i że ona gdyby nie znajomi nigdy nie weszłaby do mojego sklepu ( dodam że posiadam sklep, w którym pomarańcz bije po oczach :) , bo nie skojarzyłaby go z marką Szachownica, gdzie przychodzi na zakupy do sklepu z nowym konceptem. Zgadzam się z nią całkowicie. Przepaść pomiędzy dwoma sklepami jednej firmy jest ogromna. Rozumie że koszty takiego remontu są ogromne i nie można wszystkich sklepów sprowadzić do jednego poziomu, ale nie wymagam cudów. Wystarczy zmiana kolorystyki, loga i wymiana manekinów a sklep na pewno sprawiałby wrażenie bardziej nowoczesnego. Niestety jak cię widzą- tak cię piszą....

Gunter

Byłem dziś na spotkaniu rekrutacyjnym w Warszawie. Zastępczyni kierowniczki-przemiła kobieta, wytłumaczyła wszystko-jak przebiega dzień w pracy, czego oczekuje się od pracownika, jednak stawka za godzinę pracy pozostawia wiele do życzenia (8,35zł/h nie zależnie w jakiej formie umowy się pracuje).

bla bla

Klientko, ciekawe skąd wiesz o Szachozasadach i komplementarce skoro jesteś tylko klientką? Chyba któraś z pracownic lub byłych pracownic jest niezadowolona :) nieładnie tak oczerniać konkurencję/następczynie... Jak mogą być zadowolone jak nie wiedzą w co ręce włożyć, zapi***ają jak małe samochodziki i tylko słyszą "żle, żle, żle" - każdemu się odechce! A swoją drogą - czemu tak jest? Bo żeby klient był zadowolony - najpierw pracownik musi być zadowolony! O tym powinno całe Szefostwo pomyśleć!!! Ale niestety z tym mają problem! Ja już na szczęście wyrwałam się z tego obozu pracy, ale z tego co widzę nic się tam nie zmienia... Szanowna "GÓRO" (śmiech na sali, bo sr**ą wyżej niż d**ę mają, a o zarządzaniu nie mają pojęcia) - pomyśl najpierw o pracowniku, bo każda szanująca się firma wie, że to pracownik jest źródłem sukcesu - sami nic nie osiągnięcie

Szach-mat
@bla bla 15.10.2016 23:05

Skoro tak dobrze się znasz na zarządzaniu to dlaczego byłaś tam tylko sprzedawczynią a nie kadrą kierowniczą?....

jonka

kiuuu wypłata jest zawsze na czas, to trzeba im przyznać. Ja pracuje od 2 lat i jeszcze nigdy przesunięć nie było. Inna sprawa to jej wysokość, we wszystkich sieciówkach zarabia się podobnie.

Klientka

W salonie w KMG dopiero dzieją się cuda. Nikt nie powie dzień dobry , nikt nie interesuje się klientem, na obsługę przy kasie trzeba czekać nawet 20 minut bo Panie są bardzo "zajęte" siedząc na magazynie albo rozmawiając na sali sprzedaży przez telefon ( nie służbowy), a jak już podejdzie jakaś Pani do kasy to nawet nie potrafi się z klientem przywitać, Szachownicy obowiązuje sprzedaż komplementarna, która była stosowana na początku gdy skle był nowo otwarty i jakiś czas później natomiast obecnie jest całkowicie zaniechana. Panie pracujące w tym salonie w ogóle tego nie stosują a o 5 szacho - zasad. Natomiast to co dzieje się na salonie to skandal, gorszego bałaganu to nie ma w żadnym okolicznym salonie Szachownicy.

ciekawska
@Klientka 12.10.2016 23:00

A co to KMG?

Js
@ciekawska 14.10.2016 10:33
A co to KMG?

Czy nie czasem Kamienna Góra?

Gosc

Jak 1700 dostaniesz na reke bedzie dobrze i premia

Firma nic a nic sie nie zmienia Pani Roksi z kadr nawet na czas umow i aneksow nie wysyla gdzie prawo.zmienilo sie od 1 wrzesnia ( chyba tego nie wie) ze pracownik bez umowy nie moze wejsc na sklep i pracowac. Widocznie stac ja na kare grzywny!!!

@Pracownik 06.10.2016 19:10

Skoro pracujesz w Szachownicy to dobrze wiesz o tym że Pani Roksana nie zajmuje się umowami tylko inna księgowa.

@Pracownik 06.10.2016 19:10

Julia
@malina95 10.10.2016 14:36
monia ja chyba tak podchodzę jak ty, bo jestem studentka. Kasa może nie jest jakas wielka, ale co miesiąc jest na czas. A nie w...

czy ktos mi podpowie - moge umowic sie zeby nie pracowac w weekendy bo mam dziecko male?

niedowierzam
@Julia 02.03.2017 12:08

praca w handlu i wolne weekendy... heloł.... :|

Zostaw opinię o Joart S.A. - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joart S.A.