Opinie o Szachownica (Joart S.A.) w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Joart S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Joart S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joart S.A. w Bolesławiec

prawda prawda tak jest jej nie powinni zwalniać lecz juz sama powinna odejść . Niech sama się weźmie do roboty.....

Skitels

Święta racja ! Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim miejscu.! Zamiast zacząć doceniać dobrych, wartościowych ludzi to szuka na siłę nowych. Kiedy by człowiek nie zadzwonił wiecznie dzieci słychać w tle. Taki ma byc kierownik regionalny?. Zamiast zająć się rzeczami którymi naprawdę trzeba to wiecznie siedzi na telefonie i na całym sklepie słychać jej pogaduszki z przydupasami kierownikami tak jak było z byłym kierownikiem z Bytomia. Wiecznie ino słuchało się " ta to, ta tamto" i smiech. prawda taka że jedna drugiej warta. Obie tak samo fałszywe.

XD

A czy dalej jest pani RKS 06? PANI MB? :D

Grażyna

Jest cały czas ????

A

Tak

...
@XD

Jest cały czas i teraz dostała awans na DS za Barta Madeja, który się sam zwolnił.

Czemu
@...

No to po szachownicy teraz....

Ktoś wie czemu zamykają szachownicę w Żaganiu? Oraz czy w Żarach normalnie funkcjonuje regularny i outlet bo nigdzie nie ma informacji

Ism

W Żarach normalnie czynna jest szachownica. A outlet już od dawna nie jest czynny ostatnio tylko po parę godzin.

...

W Żarach funkcjonuje normalnie.

sandra

czesc, pracowal ktos z was w szachownicy w jeleniej? dokladniej galeria sudecka, widzialam ogloszenie, chcialam aplikowac, ale przeczytalam komentarze i się zastanawiam:/ tym bardziej, że to bylaby moja pierwsza styczność z pracą w sklepie odzieżowym.

Fiolek
@sandra

Jeżeli nauczysz się wszystkiego w jeden dzień to śmiało składaj :)

Sama
@sandra

Jeżeli tak bardzo chcesz pracować pojedynczo i robić milion zadań to składaj składaj, nie zapomnij rogów sobie doprawić tylko

Hug
@Sama

Dokładnie. Wyzysk. Nie ma jak wyjść do toalety bo stoimy w pojedynkę. Pensja mniejsza etat mniejszy a roboty tyle co rok temu przed pandemia. Vm to kpiny... Stoisz sama na salonie wózek do przyjęcia ludzi cały salon a tu 5 promocji na raz. I do 15 zdjęcia... kpiny. Niech sobie sami staną ui zobacza jak to wygląda. Jak Nie ma czasu zjeść iść do WC. I najlepiej na zleceniu żeby być a kierownik na 3/4etatu za grosze... Ludzie opamiętajcie się. Na sklepach też są ludzie nie roboty ????

Były zastępca
@Hug

Dokładnie. Zawsze w pośpiechu i zawsze pretensje z góry za opóźnienia. Masa zadań do wykonania w krótkim terminie. To było niewykonalne. Często byłam tak zmęczona, ze zastanawiałam się czy dotrę z powrotem do domu. Cały dzień na nogach. Często kasując, wywieszałam lub liczyłam towar, a do tego roznosiłam ubrania z przymierzalni. Zawsze było za mało pracowników na zmianie. Koordynator zauważał nowego pracownika w sklepie po ok. roku pracy. Omijajcie szerokim łukiem, szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego. To było najgorsze miejsce pracy w jakim byłam.

Strajk Kobiet

Jak to główny inicjator strajku kobiet w Bolesławcu sam krzywdzi swoje pracownice czyli kobiety? Pan prezes główny działacz KOD czyli walczący o przestrzeganie konstytucji sam jej nie przestrzega . Nie wieże w to , to nie jest możliwe.

@Strajk Kobiet

No tak niestety taka prawda o panu (usunięte przez administratora) konstytucje tępiąc związki zawodowe, krzywdzi kobiety czyli swoje pracownice nie płacąc wynagrodzeń itd. Nie polecam firmy

Sprzedawca

Byłam na rozmowie około 2 tyg temu do szachownicy w carrefour w legnicy.Pierwsze wrażnie bardzo dobre,niestety tylko pierwsze wrażenie.Rozmowa na zapleczu gdzie walały sie kartony.Po drugie straszny (usunięte przez administratora) na magazynie.A najbardziej zbulwersowało mnie pierwsze pytanie pani kierownik: Czy ma pani dzieci??? A co to wogóle za pytanie nie powinno mieć to najmniejszego znaczenia przy staraniu się o pracę.Gdy odpowiedziałam, że tak to mina pani zżedła i już nie była zainteresowana moją kandydaturą.Serdecznie odradzam.

Czy mam dzieci?????

Hanka w kartonach

Ta firma nadaje się tylko do spakowania . Ktoś wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Ale gdy się tak sra trzeba wiedzieć, że potrzeba dużo papieru żeby potem moc to sprzątnąć ???? Każdy myśli tam, że jest nie do ruszenia nic bardziej mylnego ???????????? sila internetu jest gorsza niż komu kolwiek może się wydawać a chińskie badziewie w końcu przestanie sie sprzedawać

Zazenowana

To co się tam dzieje nadaje się tylko i wyłącznie do inspekcji pracy. Wszyscy są fałszywi a zadania jakie trzeba wykonywać przekraczają wszelkie pojęcie. Zero wyrozumiałości, profesjonalizmu. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Mam nadzieję, że wszystkie sklepy doczekają się swojego zamknięcia.

Nowa

Karma wraca panie prezesie. Jeszcze może się Pan tak.nazywac ale już nie długo no ta firma jest ku końcowi. Brak oplat za.lokale oraz, wyplat dla pracownikow no i trafia się wyjaśnienia w urzędach skarbowych oraz zusie

Czy zdarzają się nadgodziny w Joart S.A.?

Xxxx

Tak i to dużo

Największe, najgorsze (usunięte przez administratora)???? w jakie można wdepnąć! Polecam omijać wielkim łukiem ????

Pan prezes to kawal(usunięte przez administratora) myśli że wszystko mu się upiecze. Alergen bardzo się myli bo zrobię takie zamieszanie wokół niego że mu się odechce bo ludzi pracujach ma za nic.

Lockdow

Teraz po lockdownie to ludzie będą pracować na 1/4 etatu i wszystko trzeba bedzie zrobic do 12:00 :)

@Lockdow

Zawsze można się zwolnić i iść gdzie indziej :)

@..

Nie martw, juz dawno to zrobilam :)

Praca

Przestańcie wciskać ludziom kit co ofercujecie jeśli chodzi o pracę: umowę o pracę • atrakcyjną podstawę • stałą comiesięczną premia • wypłatę zawsze na czas • liczne konkursy z nagrodami finansowymi • kompleksowe wdrożenie • możliwość rozwoju i awansu • pracę w młodym zespole Comiesieczna premia??? Chyba raz w roku Liczne konkursy z nagrodami, no tak codziennie inny konkurs hahah Komplekoswe wdrozenie :) Przez kogo? Przez nowe osoby? :) Atrakcyjna podstawa?? 1500 zl bo chyba wszyscy maja ciagle 3/4 :) Jedyna prawda to te ochłapy sa na czas i umowa o prace :) Tyle bardzo dobrych kierownikow sie pozwalnialo no ale coz sie dziwic, za takie chore warunki. Najlepiej samemu wszystko robic, dostawy, VM, obsluga, a pozniejc taka RKS3 wjezdza i sie dziwi ze (usunięte przez administratora) i nic nie zrobione :) Prosze zostac sobie 1 dzien i to wszystko ogarnac zobaczymu wtedy co bedzie gadane :)

UZ

Chciałabym ten komentarz konkretnie skierować do naszych "wspaniałych" RKS-ów, którzy rzekomo są zażenowani naszą opinią,komentarzami itp. Wiemy , że pracownicy na wyższych szczeblach wiedzą jakie dyskusje się tu tworzą. Tak więc: -Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego nie dostałam wypłaty ? -Dlaczego nikt mnie nie poinformował o tym , że jej nie dostane? Dlaczego nikt nie zapytał czy mi to odpowiada? W tej chwili już nie jestem pracownikiem więc dlaczego nie zostało wszystko uregulowane? Prawdopodobnie nie będę już pracowała i teraz będę musiała się upominać o swoje pieniądze ?! Ja wypracowałam swoje godziny , za które oczekuje zapłaty- tak jak napisane jest na umowie!! Serio , zrobiliście tę śmieszną wideokonferencję , na której nie oszukujmy się nic mądrego nie zostało powiedziane. Nie było możliwości zadania pytania. Dlaczego ? Czego się OBAWIAŁ prezes ds rks ? zbieranie pytań kilka dni wcześniej miało być okej?! Proszę mi wytłumaczyć kto zarządza tą firmą i nie ma żadnej kapitału na "czarną godzinę" ?! Macie się za wielką firmę, od pracowników wiecznie oczekujecie coraz więcej. Nas -ZLECENIA traktujecie jak gorszy sort , a prawda jest taka, że to my wykonujemy większość pracy, za którą na końcu nie dostajemy ani grosza. Żadnej mądrej wiadomości. NIC. Niestety jednak chyba zapomnieliście , że będąc na zleceniu my nadal się uczymy i kształcimy i nie jesteśmy jakimiś ciemnotami, które nie umieją walczyć o swoje. Zachowaliście się nie fair. Wystarczyło by napisać chociażby meila jak wygląda sytuacja, jakoś skontaktować się , przeprosić za opóźnienie z wypłatą wynagrodzeń, ale nie. Lepiej w mieć nas gdzieś- bo to tylko zlecenie nic nie znaczące. W tej chwili jesteście OSZUSTAMI. Zabawne jest również to , że gdy instrukcje przychodziły - nie mogło być 5 minut spóźnienia, trzeba było informować i prosić o wydłużony czas. My musieliśmy dzwonić, pisać meile i latać. Teraz sytuacje nagle się odwróciła i nikt nie potrafił wykonać żadnego telefonu. Nie jestem osobą , która dużo udziela się w internecie, ale takiej sytuacji nie można pozostawić w ciszy. Zastraszanie " możemy dojść kto napisał komentarz po IP " jest poniżej krytyki. Nie ma tu żadnego hejtu , aby to mogło być uznane za przestępstwo - jak niektórzy RKS-i myślą ;) Jeszcze na szczęście możemy wyrażać swoją opinie , a w tym przypadku chcemy też odzyskać nasze UCZCIWIE zarobione pieniądze. Cierpliwe czekam na odpowiedz naszych "odpowiedzialnych " przełożonych. Pozdrawiam.

xxx
@UZ

Cześć, jestem z R01 i RKS to jakaś kpina na każde sensowne pytanie jedyną odpowiedzią było słowo "nie wiem" ewentualnie potrafiła wydusić z siebie " to nie moja wina". Ale jaka firma takie traktowanie, "po trupach do celu", oby jedynym trupem była upadłość działaności, żeby żadna osoba nie wróciła do tego cyrku na kółkach

Szok
@xxx

Pani RKS nie zna odpowiedzi??? A to bardzo dziwne, bo wydawało mi się ze zjadła wszystkie rozumy! Zawsze była taka ważna, przemądrzała, taka dumna haha a teraz najlepiej udać że się nic nie dzieje. Współczuje wszystkim!

UZ
@xxx

Ja też jestem z R01 i dzwoniłam do RKS, otrzymałam odpowiedzi na zadane pytania. Twoje pytania widocznie nie były sensowne i miałeś pretensje do całego świata. Wiem na pewno, że najlepiej jest obrażać ludzi anonimowo w sieci i czuć się bezkarnie, ale to się zmieni :)

N.
@UZ

Usłyszała co chciała usłyszeć a klapki na oczach dalej masz

Ola
@UZ

Czego ty wymagasz od tych śmiesznych rksow? Ja juz nie pracuje na szczescie i czuje ogromna ulge... RKS 3 naprawdę brak słów i oszczedze jeszcze ich wiecej - Pani Olu prosze pamietac, że karma kiedys wroci za te kłamstwa i podłe traktowanie ludzi, naprawde. Jedno mowione przez telefon a przy Bartku wypieranie sie i robienie z kogos debila, to bylo nie raz... Pracowalam w kilku firmach i rks wymagal ale i tez wspieral a Pani nie ma nic wspolnego z kierownikiem regionalnym.

Szanowna firma wie tylko jak kontrole uczciwym ludzia robić nic więcej!!! Dobrze ze Pani Asia po rozum do głowy poszła

Co
@:)

Że po co A (usunięte przez administratora) poszła? Jakie konrole

Informacje

To chyba nie miejsce na takie informacje dziecko drogie? I to sprawa prywatna

Wycie

Kiedy w końcu w sklepach zostanie zmieniona ta beznadziejna muzyka? Albo robić coś dobrze, albo lepiej nie robić wcale. Ta muzyka jest odpychająca jakieś wycie, a nie skłaniająca do jakichkolwiek zakupów

Pan

super reklama sieci sklepów hehe Solidarność góra

@Pan

Pan prezes taki był aktywny i smialy w telewizji podczas wyborów prezydenta a teraz jak jego firma jest taka sławna i telewizja do niego wydzwania to milczy..... Najwyższy czas katac takie firmy za złe traktowanie ludzi

Prawda

Panie prezesie niech Pan nie mysli ze stoi pan powyżej prawa i ze może Pan tak traktować ludzi bo co ma Pan pieniądze.... hmm w sumie to kwestia czasu az ogłosi upadłość. Mam nadzieje się z Panem spotkać i pare spraw wyjaśnić a jak pan będzie ubikla spotkania poprostu zgosze to do TV a jak ostatnio było widać lubi pan przed kamerami występować

Klient

Nie wiem co się podziało w szachownicy w Bielsku białej na ul. Warszawskiej, gdzie się podziali Ci wszyscy pracownicy którzy witali klientów z pełnym uśmiechem i można było liczyć na ich pomoc. Wczoraj byłam w sklepie i napotkałam nowa panią „kierownik” widać u niej ewidentny brak wiedzy o towarze na sklepie, a obsługa fatalna, wręcz odniosłam wrażenie jakby obsługiwała mnie za kare. Odradzam zakupy u tej pani. Czy ktoś może wie co się stało z tamtymi dziewczynami?

Stała klientka
@Klient

Byłam niedawno właśnie w tej szachownicy. Niegdyś bardzo lubiany sklep, obsługa zawsze miła, pomocna. Panie uśmiechnięte. Zawsze byłam zadowolona. A teraz? Nie widzę żadnego zainteresowania klientem. Pani która pracuje bo musi. Nie wie nic - lepiej o nic nie pytać. Kiedyś jeden z moich ulubionych sklepow, teraz- chyba nie będę tam za często zaglądać. Szkoda, wielka szkoda..

Pracownice
@Stała klientka

Ohoho ale się pracownice rozpisały które nie lubią kierownika, ohoho dobre śmieszki

Borys

Masa osób chwali sobie firmę jako pracodawcę więc nie szukajcie na siłę argumentów do oskarżania firmy

4za10 !!!
@Borys

Ale jaka masa? Znajomi znajomych? Bo raczej nie ci ludzie, którym nie zostały przedłużone umowy, gdy wróciliśmy w maju do pracy związku z wirusem ?!! Pracujący na sklepie w pojedynkę ?! Oni ? Rozumiem, ze nie znasz pracy w Szachownicy od strony zaplecza bo Twój wpis jest bardzo wyszukany :) dobre

Focie
@4za10 !!!

Chyba o ciemna masę jej chodziło, która daje się wykorzystywać pracując w pojedynkę i robiąc wszystko na czas nawet nie idąc na przerwę bo przecież focie trzeba rks wysłać i potwierdzić że zadanka zrobione bo jeszcze czas mamy na foteczki i wgrywanko

AAAAA

Szanowni Państwo, nie ma firmy idealnej. I ktoś kto pracował w więcej niż 2, ma doskonałą wiedzę na ten temat. W Firmie pracują osoby po kilka, kilkanaście lat i ... nadal pracują. Fakt, pandemia zbiera żniwa, ale kto nie zbiera - spójrzcie na etatyzację Inditex, LPP czy Rossmann. Przy czym LPP nie otworzyło jeszcze wszystkich salonów. Wynagrodzenia wypłacane są na czas. Zasiłki przejął ZUS - pozwala na to tarcza. Zatem tu należy kierować pretensje co do terminowości. Praca na wynikach i ciśnięcie o realizację planu - a gdzie tak nie jest. Ja mogę powiedzieć, z doświadczenia, to tu jest miło i przyjemnie. To firma handlowa i nikt w takiej firmie nie zatrudnia do stania jak słup soli za kasą. W kilku firmach pracowałam i tutaj atmosfera jest dobra. Może czasami brakuje komunikacji - góra -dół, ale to wyzwanie dla wielu firm, nie tylko odzieżowych. Każdą firmę tworzą ludzie. Czy każdy wypisujący te negatywne opinie zawsze był idealny? Uderz w stół, a nożyce się odezwą ...

Spójrz
@AAAAA

Spójrz na etatyzacje Rossmann, no spójrz, na Lpp i resztę o której wspomniałaś ile tam jest osób na zmianie, a później wypisuj takie bzdury. Wpierw porównaj te aspekty, zanim się wypowiesz, bo żadna z innych wymienionych firm nie daje na zmianę 1 osobę na cały dzień hahahaha. Szok naprawdę szok. Gdzie Ty porównujesz i co. Nikt stać jak słup nie chce tutaj, ale nikt też nie będzie w pojedynkę pracował za trzech i jeszcze wysłuchiwał tekstów o brudnej podłodze, bałaganie na sklepie, marnym wyniku sprzedaży na kasie , nie zrobionym towarze do końca bo zostało 8 paczek itp., nikt nie ma ochoty tego wysłuchiwać, bo nikt posiedzieć sobie nie przychodzi, zadania itd mają takie samo natężenie jak przed całą sytuacją związana z covidem, a pracuje jedna osoba na zmianie, tyle się zmieniło, tyle że te same zadania ma robić jedna osoba...

Spójrz
@Spójrz

No widzę, że nie masz wiedzy :( tylko z agresją odpisujesz. Wszystkie te firmy ograniczyły etaty do minimum. A nam nikt nie każde w 1 osobę pracować cały dzień. To kwestia ułożenia grafiku Skoro tak Ci źle, to po co czas tracisz i bzdury wypisujesz. Pracy szukaj ! Może będzie Ci tam lepiej. Życzę powodzenia.

@AAAAA

Z takim teksem to lepiej idź do prezesa się podlizywać bo tu chociaż ludzie piszą jak jest naprawdę

Bzdurki
@Spójrz

To nie kwestia grafiku. Jak można układać grafik mając mniej godzin niż jest to potrzebne do wyrobienia etatów i to zmniejszonych przez firmę.. wiec nie da się inaczej niż jedna osoba na sklepie jakby dali więcej godzin nie było by żadnych problemów.

Zmiana
@Bzdurki

Otóż to.... Koleżanka wyżej dalej nie ogarnia że połowę jedna osoba połowę druga osoba to nadal 1 osoba na cały dzień

Zostaw merytoryczną opinię o Joart S.A. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Joart S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Joart S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joart S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 4 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joart S.A.?

Kandydaci do pracy w Joart S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joart S.A.