Opinie o Techfilter Adrian Domański w Janowice Wielkie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Techfilter Adrian Domański. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Techfilter Adrian Domański na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techfilter Adrian Domański w Janowice Wielkie

Mieczysław Nowy wpis

Polecam, wszystko zostało zamontowane bardzo sprawne i działają bez najmniejszych zarzutów,

Marek Nowy wpis

Zdecydowanie polecam, ich sprzęt to najlepsza inwestycja na każdej hali przemysłowej.

Paulina Nowy wpis
@Marek

Tzn. piszesz jako kto teraz? Bo nie wiem, czy jesteś pracownikiem czy jakimś klientem. Daj znać.

Leszek

Wreszcie porządna firma, której systemy wentylacyjne są naprawdę dobre

Urszula Nowy wpis
@Leszek

Czyli dużo ich musiałeś wcześniej testować? To firmy z okolicy? Co oni mają czego tamte nie w takim razie?

Krystian

Jak zawsze - niezawodni, terminowi, skrupulatni w swojej pracy!

Urszula
@Krystian

To długo chyba już korzystacie, skoro piszesz "jak zawsze"? Zniżki dla stałych klientów to są może?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Techfilter Adrian Domański? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Robcio

Wszystko jak najbardziej okej!

Izabela
@Robcio

A mozna wiedzieć co dla Ciebie wykonywali? Czy może wszystkie usługi są ok?

Montez

Najlepsze systemy wentylacyjne, ekspresowa obsługa klienta i doskonałe ceny sprawiają, że naprawdę warto skorzystać z ich usług.

Hanna
@Montez

Jak wyglądała ta ekspresowa obsługa klienta? Możesz powiedzieć więcej, szczególnie chodzi mi o ewentualne pytania, czy te osoby obsługujące odpowiadały na merytoryczne/techniczne pytania czy odsyłały do innych działów/pracowników?

Damian

Potrzebowałem dobrego wyciągu na swojej hali, skorzystałem z usług tej firmy i jestem zadowolony, znacząco zmniejszyli szkodliwe opary powstające na wskutek lakierowania.

Kamila
@Damian

czy współpraca z tą firmą przebiegała bez żadnych problemów? i jeszcze, powiedziałby Pan, że za jakość trzeba zapłacić czy usługa była przystępna cenowo?

Krystyna

Pełno tu komentarzy zadowolonych klientów nie tylko z produktów ale też z obsługi, natomiast nie widzę żadnych opinii pracowników. Czy to oznacza, że nie ma na co narzekać w tym miejscu? Czy taka dobra obsługa i profesjonalizm jest spowodowanym dobrą atmosferą i warunkami pracy? To często idzie w parze.

Klara i Michał

Bardzo dobra firma pod względem świadczonych usług jak również niewygórowanych cen.

@Klara i Michał

Rzadko zdarza się, aby jakość szła w parze z niską ceną, wiec pewnie mają wielu chętnych. Długo czeka się na termin? Poniżej zauważyłam komentarz o chaosie organizacyjnym, czy został Wam przydzielony jeden pracownik, z którym się kontaktowaliście, czy były to różne osoby?

renata świderska

Powiem jedno, solidna firma:)

Lutek
@renata świderska

Również polecam. Sprawdziłem we własnej firmie.

Waldemar

Polecam. Osobiście chwalę sobie współpracę z nimi.

Gienek
@Waldemar

Dobra jakość maszyn oraz ceny, które nie rujnują budżetu.

MiszaMasza446

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Mariusz

Najlepsza firma, która ceni klienta i dobra współpracę z nim

Bogdan

Świetna jakość tworzonych systemów w przystępnej cenie. W Polsce chyba nie wiele jest takich firm.

Bardzo solidna firma. Jestem zadowolony z podjętej współpracy.

Pierwszy raz tą firmę polecił mi mój brat i sprawdzają się doskonale.

Waldemar

Firma godna polecenia. Wykwalifikowana obsługa oraz wysokiej jakości materiały.

bartosz

Specjalisci wysokiej klasy

Maro

Polecam tych specjalistów. Bardzo dobre materiały

MR

Bardzo kompetentna firma z którą bardzo się współpracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Techfilter Adrian Domański - Janowice Wielkie

• Jak się pracuje w Techfilter Adrian Domański?

Zobacz opinie na temat firmy Techfilter Adrian Domański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Techfilter Adrian Domański
  • 48G lok. 1