Sieć sklepów SZACHOWNICA

Świdnica

Opinie o Sieć sklepów SZACHOWNICA

R.

To prawda zero poszanowania pracownika i zwolnienie z dnia na dzień. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują stałą pracę a dostajesz umowe zlecenie za 7,35 na godzine i moze z wielką łaską 80godzin do wyrobienia to jest porażka!!! Odradzam,odradzam,odradzam!!!

anonymous
@R. 17.01.2017 20:15

W glogowie pani kierownik potrafi zwolnic za to ze pracownik przebywal na l4 opieka nad dzieckiem 2 tyg po powrocie usłyszałam to bylo za długie l4 zwalniasz sie sama czy ja mam to zrobić .... Totalna porażka kierownik powinien byc człowiekiem byc ze swoimi pracownikami a nie obok kobieta bez serca

Akinimod

!Nie polecam nikomu pracy w tej sieciówce. Wykorzystują jak mogą, a na koniec zwalniają bez słowa po trzech miesiącach zabierając premie! Tak się nie postępuje z ludźmi którzy pracują tam po 10-12h codziennie za marne 7zł i poświęcają każdy wolny weekend. ODRADZAM

pracownica

W Szachownicy nie szanuje się dosłownie nikogo. Nikt z nikim nie rozmawia, kierownictwo robi co im się tylko podoba. Dyscyplinarki, nagany, upomnienia i inne narzędzia, żeby tylko kogoś "zmotywować" do pracy na najwyższych obrotach, to również codzienność ;) Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Sieć sklepów SZACHOWNICA - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieć sklepów SZACHOWNICA