Opinie o Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Toruń

Wojtas

Marne pieniądze za wielkie oczekiwania. Amatorszczyzna, brak podstawowej wiedzy i umiejętności z zakresu magazynowania, ręczna manufaktura rodem z zapadłej wsi ale to niestety rzeczywistość wielu pseudo magazynów w naszym kraju. Kierownik magazynu natomiast od samego początku próbuje zastraszyć nowych pracowników i w bardzo niewybredny sposób się zwyczajnie dowala, sprawdzając na ile może po kimś "pojeździć", część pracowników zwyczajnie się go boi, szkoda chłopaków bo byli całkiem ok. Atmosfera w całej firmie raczej kiepska, zmusza się pracowników do pracy po 12 godzin 7 dni w tygodniu pod groźbą wyciągania konsekwencji służbowych. Omijajcie z daleka...

Anonim
@Wojtas

Chłopie co Ty wypisujesz za bzdury jak przyszedłeś ściemniać nie pracować to twój wybór tak jest wszędzie nikt do niczego nikogo nie zmusza.Trafiles na ciężki okres na przeprowadzkę nie podobało Ci się bo nie dałeś rady A teraz ludzi oczerniasz. Kierownika się nikt nie boi można z nim normalnie pogadać. Było ciśnienie z pracą i każdy był nerwowy . Wojska wam brakuje bo potem zachowujecie się jak w przedszkolu bo mamusi nie ma j nie ma kto niska wytrzec

Wojtas Nowy wpis
@Anonim

Właśnie po trudnych okresach rozpoznaje się to jaka jest firma i tu właśnie świetnie to pokazali, (usunięte przez administratora) kompletne i brak szacunku dla ludzi, pracownik to nie niewolnik i dopóki tępe łby tego nie zrozumieją to zawsze tak będzie. Co do wojska to nie ma to nic wspólnego, nikt tu przysięgi nie składał, to praca nie służba. Odwoływanie się do podcierania nosa przez mamusie jest kolejnym dowodem na brak szacunku do pracownika, jak ktoś nie pozwala sobie wchodzić na głowę to zaraz mięczak, nic bardziej mylnego, mięczak siedzi i się nie odzywa bo się boi. Co do mnie pracy się nie boję, nikt nigdy mnie nie zwolnił co najwyżej sam zmieniałem na nową, nie ma co pozwalać traktować się jak szmatę zwłaszcza od samego początku. Natomiast brak pojęcia na temat prowadzenia magazynu jest oczywisty, jeśli ktoś pracował na takim z prawdziwego zdarzenia zrozumie od razu. Życzę miłej zabawy jeśli ktoś uważa inaczej...

Rafał Nowy wpis

Mam pytanie do pracowników Cerva. Póki co firma nie udostępnia żadnych ofert pracy (chyba, że się mylę, to dajcie proszę znać), ale chciałem zapytać czy zatrudniani są również studenci? Są organizowane płatne staż lub praktyki?

Tomasz Nowy wpis

Dobra firma większość osób pracujących jest zadowolonych więc nawet to forum nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem.

Pih Nowy wpis

Jak wyglada praca PH? Jakie firma daje narzędzia i wsparcie? Szkolenia, próbki itd.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zuza

Firma dla osób którym chce się pracować, może nie wszystko jest super ale warto pracować i ewentualnie poprawiać.

Hej, czy w firmie Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią płacą za nadgodziny?

@Pytanie

Płacą jak należy

Anonim
@Pytanie

Jak są to płacą tak jak w kodeksie pracy wszystko na papierku nic pod stolem

Marek

Wie ktoś ile dają na rękę na magazynie? I czy praca jest zmianowa?

Waldi

Dobra firma dla dobrego pracownika a, że nie wszyscy tacy są to i zarobki są różne!!Polecam

Szanowny

(usunięte przez administratora)! Nie polecam, a zarobki w grwnicach 2200 na rękę to max, wychodzisz po 8 godzinach i nie wiesz jak dojść do domu taka tyrania,(usunięte przez administratora)

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w mieście Toruń nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią
0/5 Na podstawie 0 ocen.