Opinie o Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią w Toruń

Niepokoi mnie bardzo co w tej firmie się dzieje, a dzieje się bardzo źle. Zacznę od początku, praca dobra za relatywne wynagrodzenie, tu raczej nikt nie narzeka. Ludzie w większości dobrzy i mili, lecz jest kilka osób którzy wszytsko niszczą. Przede wszytskim pseudo bygadzista magazynu, który kompletnie się nie zna na gospodarce magazynowej, czego sie nie złapie trzeba poprawiać. Brak własnej wiedzy i zdania, Menadzer nim steruje jak marionetka, a wszelkie skargi bierze na siebie, że to jego wina. Co do wypowiedzi Dyrektora Zarządzającego. Chyba mówimy o dwóch różnych firmach, albo Pan nie wie co się dzieje na magazynie. Byly skargi, rozmowy, ankiety i wszytsko zostało zamiecione pod dywan. A teraz kiedy jest trudny czas, bo sprzedaż spadła, zostają zwalniani pracownicy magazynu, którzy są najmniej winni całej sytuacji, a co śmieszniejsze zostają zwalniani ludzie którzy duzo potrafią, a zostają Ci którzy są teraz wielkimi "kumplami" kierownika. Teraz strach jest cokolwiek powiedzieć, bo wiadomo jak siw torze skończyć. Więcej nie mogę napisać (choc jest jeszcze tego duzo) bo będę następny do zwolnienia.

@Bartuś

Pytanie tylko czy faktycznie dzieje się cos złego? Pytam w oparciu o brak dostępnych wakatów na stronie w zakładce z karierą. Czy to oznacza brak rotacji? Ludzie jak na razie trzymają się swoich stanowisk? Staż pracy w ogóle na cokolwiek wpływa?

Z kilkuletniego pracowniczego doświadczenia mogę powiedzieć, że pracownicy tej firmy są sprawiedliwie traktowani. Jeśli się wykonuje swoje obowiązki z należytym zaangażowaniem to gwarantuję, że praca zostanie zauważona i doceniona. Jeśli ktoś przychodzi do pracy aby "odpękać" to chyba w każdym miejscu pracy będzie dostawać reprymendy. Atmosfera jest na tyle dobra, że do pracy idę z uśmiechem a dodatkowo nie znam przypadku gdy ktoś kiedyś został "skarcony" za darmo. To nie jest typowa polska firma gdzie pracownicy są eksploatowani a ich prawa i potrzeby są spychane na boczny tor. Tak więc, zdecydowanie polecam to miejsce pracy!!!

Elza

Też z kilkuletniego pracowniczego doświadczenia mogę powiedzieć, że pracownicy tej firmy są nie sprawiedliwie traktowani. Jeśli się wykonuje swoje obowiązki z należytym zaangażowaniem to gwarantuję, że praca zostanie nie zauważona i nie doceniona. Jeśli ktoś przychodzi do pracy aby oglądać filmy i pić kawkę to chyba w każdym miejscu pracy będzie dostawać reprymendy. Atmosfera nie jest dobra, do pracy nie idę z uśmiechem a dodatkowo znam bardzo dużo przypadków gdy ktoś został "skarcony" . To jest typowa Polska firma gdzie pracownicy są eksploatowani a ich prawa i potrzeby są spychane na boczny tor. Tak więc, zdecydowanie Nie polecam tego miejsca pracy,omijać z daleka !!

Elza Nowy wpis

Dyrektor Zarządzający

Szanowny Pracowniku, Czego się obawiasz? Generalnie (poza sytuacjami wyjątkowymi) nie ma możliwości rozwiązania umowy o pracę z pracownikiem, który już przebywa na okresie wypowiedzenia...

Niepokoi mnie bardzo co w tej firmie się dzieje, a dzieje się bardzo źle...Bardzo mała sprzedaż i zwolnienia jak pisałem wcześniej,teraz mogę napisać ze kazdy narzeka na pensje???? Firma idzie na dno jak statek!!! Praca większość fizyczna!!! Wynagrodzenie trochę większe niż najnizsza krajowa,brak premi co miesiąc i rocznej niewidocznej. Dla nowych pracowników taka mała informacja co na nich czeka . Można jeszcze dużo więcej napisać ???? Ja się tylko cieszę ze mnie zwolnili i ze mam o niebo lepsza prace i ze nie musze pracowac w tym (usunięte przez administratora) !!! Pozdrawiam wszystkich ????

Skoro dalej interesujesz się tym co się dzieje w byłej już firmie jak piszesz... to dlaczego nie możesz się z nią rozstać? Masz lepszą pracę? Ciesz się tym. Skoro firma postanowiła się z Tobą rozstać to też coś znaczy, prawda?

Paula Nowy wpis

No właśnie jeśli już o tym rozstaniu ze strony Pracodawcy mowa to możecie określić warunki takich sytuacji? zastanawiają mnie najczęstsze ewentualne powody. Na co warto zwrócić uwagę przed kandydaturą? Czego nie może zabraknąć?

Bartuś Nowy wpis

@Pracownik Interesuje się bo mam nadal w firmie bardzo dużo koleżanek i kolegów.Bardzo sie martwie co się dzieje złego nadal w tej firmie, a niestety nie jest dobrze.Pracownik martw się o siebie zeby z toba sie nie roztali,prawda?

@Bartuś

Wojtas

Marne pieniądze za wielkie oczekiwania. Amatorszczyzna, brak podstawowej wiedzy i umiejętności z zakresu magazynowania, ręczna manufaktura rodem z zapadłej wsi ale to niestety rzeczywistość wielu pseudo magazynów w naszym kraju. Kierownik magazynu natomiast od samego początku próbuje zastraszyć nowych pracowników i w bardzo niewybredny sposób się zwyczajnie dowala, sprawdzając na ile może po kimś "pojeździć", część pracowników zwyczajnie się go boi, szkoda chłopaków bo byli całkiem ok. Atmosfera w całej firmie raczej kiepska, zmusza się pracowników do pracy po 12 godzin 7 dni w tygodniu pod groźbą wyciągania konsekwencji służbowych. Omijajcie z daleka...

@Wojtas

Chłopie co Ty wypisujesz za bzdury jak przyszedłeś ściemniać nie pracować to twój wybór tak jest wszędzie nikt do niczego nikogo nie zmusza.Trafiles na ciężki okres na przeprowadzkę nie podobało Ci się bo nie dałeś rady A teraz ludzi oczerniasz. Kierownika się nikt nie boi można z nim normalnie pogadać. Było ciśnienie z pracą i każdy był nerwowy . Wojska wam brakuje bo potem zachowujecie się jak w przedszkolu bo mamusi nie ma j nie ma kto niska wytrzec

@Anonim

Właśnie po trudnych okresach rozpoznaje się to jaka jest firma i tu właśnie świetnie to pokazali, (usunięte przez administratora) kompletne i brak szacunku dla ludzi, pracownik to nie niewolnik i dopóki tępe łby tego nie zrozumieją to zawsze tak będzie. Co do wojska to nie ma to nic wspólnego, nikt tu przysięgi nie składał, to praca nie służba. Odwoływanie się do podcierania nosa przez mamusie jest kolejnym dowodem na brak szacunku do pracownika, jak ktoś nie pozwala sobie wchodzić na głowę to zaraz mięczak, nic bardziej mylnego, mięczak siedzi i się nie odzywa bo się boi. Co do mnie pracy się nie boję, nikt nigdy mnie nie zwolnił co najwyżej sam zmieniałem na nową, nie ma co pozwalać traktować się jak szmatę zwłaszcza od samego początku. Natomiast brak pojęcia na temat prowadzenia magazynu jest oczywisty, jeśli ktoś pracował na takim z prawdziwego zdarzenia zrozumie od razu. Życzę miłej zabawy jeśli ktoś uważa inaczej...

Dyrektor Zarządzający
@Wojtas

Pracownik to oczywiście nie niewolnik. I nikt w tej firmie w taki sposób do koleżanek i kolegów z pracy nigdy nie podchodził i po dziś dzień nie podchodzi. Przy przeprowadzce zachowane były wszelkie obowiązujące przepisy prawa pracy, w tym dotyczące czasu pracy i odpoczynku. Powiem więcej - firma starała się, zresztą dotyczy to nie tylko wspomnianego okresu, ale jest codzienną praktyką, zapewnić najlepsze możliwe warunki dla każdego z zatrudnionych. Dowód? Praktycznie brak (poza absolutnymi wyjątkami) decyzji o zmianie pracodawcy przez członków zespołu w czasach, gdy mamy rynek Pracownika. Jeżeli doświadczał Pan jakichkolwiek przejawów braku szacunku czy niewłaściwego traktowania, to należało to zgłosić i sprawa zostałaby wyjaśniona. Jakoś nie przypominam sobie, abyśmy mieli okazję na ten temat rozmawiać w trakcie Pana trwającego przez tydzień okresu zatrudnienia, po którym zdecydował Pan na porzucenie pracy. Na resztę Pańskich zarzutów i styl ich wyrażania opuśćmy zasłonę milczenia. Każdy z czytających sam może wyciągnąć własne wnioski.

@Dyrektor Zarządzający

Ktoś kto jest Dyrektorem Zarządzającym najchętniej na wszystko opuścił by zasłonę milczenia. Tak, faktycznie pracowałem tam tylko tydzień i o tydzień za długo. Nie zwykłem marnować czasu własnego tam gdzie nie ma to sensu. Nie ma co negować opinii żadnego pracownika, może lepiej popatrzeć co się dzieje w firmie, nie tylko "słupki" powinny być interesujące. Co mogę jeszcze od siebie dodać, to ja wiem co było na rozmowie o pracę a co było po zatrudnieniu, jak ktoś nie chce to może mojej opinii nie brać pod uwagę, wolna wola. Ja ze swojej strony nikomu nie polecę tej firmy a nawet będę odradzał. Szanuję tych, którzy tam pracują, ich wybór, może po prostu dawno nigdzie indziej nie pracowali i nie mają porównania.

Rafał

Mam pytanie do pracowników Cerva. Póki co firma nie udostępnia żadnych ofert pracy (chyba, że się mylę, to dajcie proszę znać), ale chciałem zapytać czy zatrudniani są również studenci? Są organizowane płatne staż lub praktyki?

Czy po rozmowie w Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Tomasz

Dobra firma większość osób pracujących jest zadowolonych więc nawet to forum nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem.

Pih

Jak wyglada praca PH? Jakie firma daje narzędzia i wsparcie? Szkolenia, próbki itd.?

Zuza

Firma dla osób którym chce się pracować, może nie wszystko jest super ale warto pracować i ewentualnie poprawiać.

Hej, czy w firmie Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią płacą za nadgodziny?

Płacą jak należy

Jak są to płacą tak jak w kodeksie pracy wszystko na papierku nic pod stolem

Wie ktoś ile dają na rękę na magazynie? I czy praca jest zmianowa?

Waldi

Dobra firma dla dobrego pracownika a, że nie wszyscy tacy są to i zarobki są różne!!Polecam

Szanowny

(usunięte przez administratora)! Nie polecam, a zarobki w grwnicach 2200 na rękę to max, wychodzisz po 8 godzinach i nie wiesz jak dojść do domu taka tyrania,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią - Toruń

• Jak się pracuje w Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią?

Zobacz opinie na temat firmy Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią?

Cerva Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią
  • Polna 148