Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.

Nowy Targ

Opinie o Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.

Karolina

@Kaktusczyli w firmie występuje rotacja? Na jakim stanowisku? Możesz powiedzieć co jest jej powodem? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Bolo

Jaka to przyczyna, że tak mało aktywni jesteście na tym wątku?

Kaktus

W Nowym Targu znowu szukają :D ile już nowych się przewinęło przez zeszły rok ?

Czasko

Atmosfera w firmie jest pewnie dobra i dlatego tak mało wpisów na forum. Ale może ktoś napisze co słychać w firmie? Byłam pracownikiem i miło wspominam .

taki jeden

buahaha widze ze obroncy firmy sie znalezli albo to ta sama osoba pod innymi nickami :) dobra marke firmy trzeba poprawic nie ? Bo widze ze ciezko z chetnymi do pracy w tym grajdole za marne grosze

Anita

Mam pytanie czy firma Kegel-Błażusiak ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic znaleźć a słyszałam o firmie dobre opinie i chcę złożyć cv.

Karolina

Co nowego słychać w Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. ,ostatnio tak mało wpisów?

Budek

Jak człowiek znajdzie miejsce gdzie jest mu dobrze nie chce tego zmieniać.Ja również trafiłem na super firmę.

Monika

Napewno cenie w tej firmie uczciwe umowy i pieniadze na czas ! pracowalam tam trzy lata :) pewnie do dzis bym tam pracowala gdyby nie wyjazd za granice,ale kto wie czy jeszcze tam kiedys nie wroce ;)

Bolo

Słyszałem że to super firma. Rozmawiałem z ludźmi z firmy i bardzo sobie chwalili.Czy ktoś może wie czy są przyjęcia w Krakowie? A jak wygląda sprawa zarobków, czy dobrze płacą. Nikt się nie skarży to pewnie nie problemów z terminem wypłaty.

S

a wiecie czy teraz kogoś od nowego roku może nie szukają?? warto się do nich zgłosić?

domos

potwierdzam, dla handlowca dobra fucha. Można fajnie zarobić.

Byly
@domos 02.12.2016 15:14
potwierdzam, dla handlowca dobra fucha. Można fajnie zarobić.

Domos , a co tzn. Dobrze zarobic? 5 tys? 10 tys?

AJ

Jak się ma smykałkę do handlu i zacięcie do takiej pracy, to u Kegla na pewno się dobrze odnajdzie. Jesli ktoś szuka takiej oferty to mogę polecić. Pracowałem tu parę lat.

pyrol

praca jak każda inna. wiadomo, że muszą być konkretne wymagania, ale i konkretne warunki na umowie mam, więc wiedziałem na co się piszę. a handel bardzo mi leży i u kegla dobrze sobie radzę, przynajmniej z mojej strony jestem na tak .

PK

Pracowałem pół roku w sklepie firmowym. Polecam bo jest konkretnie i uczciwie. Gdyby nie sprawy prywatne, na pewno bym nie zrezygnował. Trzeba tylko skupić się na pracy i chcieć. Szefostwo konkretne i gotowe do pomocy. Pani Lider ds. rozwoju potrafi czasami zdrowo zrugać, ale wpiszcie to w urok pracy, bo tak na prawdę ZAWSZE mogłem na Nią liczyć . Jeżeli ktoś lubi handel... POLECAM.

karoll

Potwierdzam. Można się fajnie zahaczyć na dłużej. Warunki całkiem spoko. Trafiłem na dość zgrany zespół ludzi, bo miło się wraca do takiej pracy nawet przy wiadomo sporych obowiązkach.

barnej

Jak najbardziej, jak masz dobre kwalifikacje to możesz się załapać na fajną stałą fuchę. ja tu jestem ponad 2 lata i całkiem spoko. Są chyba ze mnie zadowoleni. Ja też nie narzekam.

ozzz

Czyli da się trochę w kegel błażusiak posiedzieć na etacie? Pytam, bo sam szukam pracy, ale czegoś stałego a nie na chwilę.

X

ponad 3 lata tu jestem. umowa o pracę, jasne obowiązki. atmosfera w biurze całkiem spoko, jak to w pracy. bez ciśnień

tom

Ja sobie tu daję radę jakieś pół roku i też się zastanawiam o co z tymi wymaganiami chodzi. U mnie idzie czasem lepiej, czasem gorzej ale to normalna sprawa. Wymagania w każdej pracy przecież są a jak się chce pracować i dobrze zarabiać to czasem trzeba trochę więcej z siebie dać. jak ktoś się obija to potem problemy zrozumiałe. mi kegel odpowiada akurat.

On

masz rację @Marek, za każdym razem umowa i to co w niej jest, powinna rozwiewać wszelkie wątpliwości i niejasności. ja tego zawsze pilnuję. a z Kegel-B też wiem na czym stoję, inaczej bym nie podpisywał umowy. mam jasne warunki zatrudnienia, wypłatę na czas. zgadza mi się to, a dla mnie to już dużo. W poprzedniej firmie nawet tego nie miałem niestety.

Robot

Nie polecam, szefowa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wiesz za ile pracujesz jakie sa premie wymagania duze poprostu omijajcie z daleka Kegel-blazusiak

ja pracowałam w Kegel-Błazusiak kilka miesięcy i byłam bardzo zadowlona. Atmosfera była bardzo dobra więc nie rozumiem skąd te komentarze ale wiadomo, że atmosfere tworza ludzie :) jak ja wyjeżdzałam za granicę do chłopaka to bardzo żałowałam, że musze rezygnowac z tej pracy .

warto do kegla?

2000 zł to dobre warunki?? Przysięgam, przecież to nawet na ratę za mieszkanie nie wystarczy... Podpowie ktoś czy faktycznie tak jest? Na trójmieście pojawiło się ogłoszenie o doradcy ds. dystrybucji.. Podrzućcie jakieś aktualne informacje. Pozdrawiam

nicki

Witam forumowiczów. Znów pojawiło się ogłoszenie na rynek Słowacki? Wiadomo coś o tym stanowisku? Przewija się tak jak wcześniejsze?

nicki

nick

Do RR: Na jakie stanowisko aplikowałeś? Do racjonalny: Jakoś dziwnie bronisz tej firmy. W dodatku piszesz bardzo długie zdania zakończone ...

RR

Byłem na rozmowie w NT. Co najmniej śmieszna... Ciekawe kto dostanie tą robote.

racjonalny

czyli według Twojej teorii nazwa stanowiska jest równoznaczna z wymianą tych samych ludzi...pozostaje mi tylko Ci pogratulować bo z tego co widzę to każde z tych ogłoszeń tyczy się obsługi zupełnie innych terenów niż w przypadku poprzednich ogłoszeń jakiś czas temu, a że regularnie przeglądam oferty pracy bo próbuję zmienić swoją aktualną to chyba wiem co widzę poza nagłówkami... Jak dla mnie może to być jedynie znak, że firma się rozwija i stwarza kolejne miejsca pracy...

do racjonalny

Człowieku stanowisko jest to samo nie szukają magazyniera, tylko co chwile doradce klienta hurtowego.... 3 miesiące ludzie tam siedzą czytają katalogi przez ten czas, nauka kodów, a szkoda gadać... ja bym to omijał z daleko bo tylko wrzodów ludzie się nabawicie.

hehe

I znowu widzę ta sama ofertę pracy czyżby kolejna osoba po 3 miesiącach odpadła ? :D

racjonalny
@hehe 27.01.2016 20:09

a czy w tej firmie pracuje tylko jedna osoba, że musi to być konkretnie ogłoszenie za nią?????

do fg

Te ogłoszenia są co kilka miesięcy bo tam ludzie długo nie siedzą, bo po umowie próbnej oferują takie same stawki i wyzysk....

andrzej

Widze co chwile te same ogłoszenia czyli ludzie tam długo nie wytrzymują....

Bożena

A ja właśnie chcę się zatrudnić i jest ok,każdy z nas znajdzie u pracodawcy jakies ujemne punkty ,najlepiej założyć własną działalność i wtedy przekonać się jakim będę szefem pozdrawiam

kololo

@marasek - rozumiem, że Ty byłeś w tej grupie osobą, która waliła ściemę? Czym zajmują się Ci co walą ściemę? A czym te 2 osoby, które robią za 6? Składałem CV na asystenta i nie wiem czy iść na rozmowę jak mnie zaproszą? Nie mam roboty. Na kogo tam uważać?

marasek

dps chodzi o to, że coś innego obiecują a w rzeczywistości jest coś innego. A nie chodzi o to żeby w pracy czas tylko leciał bo wole rzetelnie pracować za konkretne pieniądze i z normalnymi ludźmi niż tylko przesiedzieć te 8 godzin. W biurze siedzi 6 osób z czego tylko 2 całą robotę odwalają bo reszta ściemę wali a ma większa kasę a wogole ta firma to śmiech na sali. Powiem jedno żałuje tych 3 miesiecy i tyle bo mogłem załapać się wcześniej do pracy gdzie obecnie pracują i jest 90 razy lepiej odnośnie zarobków jak i atmosfery.

zenada

W Nowym Targu i tak wszędzie jest tak samo bo w NT jest główna siedziba i to oni tak pajacują wszędzie i w każdych oddziałach

franek

Ale chodzi o pracę w Nowym Targu czy Krakowie? Bo też widziałem to ogłoszenie w Nowy Targu i nie wiem czy składać w ogóle CV!

smiech na sali

Po okresie probnym, na którym miałem minimalną krajową (chociaż na rozmowie kwalifikacyjnej inaczej się umawiałem) chcieli mi przedłużyć umowe na tych samych warunkach :D.......... duża firma wyzyskiwaczy, o atmosferze w biurze nie wspomne, szkoda tam kilku osób, które się muszą męczyć z jednym oszołomem :)

nie ma to jak tradycja :)

Ja tam dla nich DAWNO TEMU pracowałem ale widać po wpisach Młodszych Kolegów że absolutnie NIC się nie zmieniło od tamtych lat sprzed dekady...he,he,he...

pack man

Trudno powiedziec wiem, że buty sa z krajow wschodnich, ktore sa w EU a odzież sami szyja. A co ciężko się tam dostać ? jak z zarobkami ?

Tzn jaki podstawiony ???? :D

były

A na jakie stanowisko?, bo chyba jesteś podstawiony :)

Darek
@taki jeden 18.02.2014 21:06
Tez czekam na opinie bo dostałem propozycje pracy i nie wiem co robic bo nie chce w jakies bagno sie wkopac....

Wkopiesz się Wkopiesz w takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze se nie wyobrażasz.Jak masz coś innego to trzymaj się z daleka od tej firmy.Jak nie potraktuj to jako czasowa prace i szukaj dalej.

Były

Cwaniaczki do mało powiedziane. CWANIAKI !!!!!!!

darek

Pracowałem dla tej firmy prawie 3 lata powiem krótko tragedia nie polecam,cwaniaczki

aga

Robert, możesz odezwać się na gg? 26414751

Andrzej

Robert przestań pierdzielić co ci mieli zadzwonić i powiedzieć że cię nie zatrudniają.

były pracownik

Atmosfera w biurze okropna, ludzie na potęgę odchodzą, a właściciele chyba \\\"udają\\\" że nic nie widzą. NIE POLECAM TEJ FIRMY

hosta

rotacja większa niż w MC Donald's...!!!!!

Zostaw opinię o Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kegel-Błażusiak Sp. z o.o.