KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O.

słoniu

W porównaniu do dwóch poprzednich firm, z którymi współpracowałem, tutaj mam zdecydowanie najlepsze warunki. no i faktycznie na atmosferę w pracy nie da się narzekać, bo zespół mam mega zgrany

Błażej

Firma cały czas się rozwija, więc są coraz lepsze warunki pracy. Zarobki są całkiem dobre, na spotkaniu jest przedstawiona szczegółowa propozycja, nikt nic nie ukrywa. A atmosfera w pracy jest super.

santana

dużo się zmieniło w porównaniu z ostatnimi dwoma latami. firma coraz lepiej sobie radzi i coraz lepsze warunki może pracownikom zapewniać. dobre wynagrodzenie bardzo mnie motywuje ;)

waldek

Dobra firma. już drugi rok tu pracuję. Może bez szału, ale mam bardzo pozytywne zdanie o k-b.

arczi

Zaczynałem u nich pracę jakiś rok z hakiem wstecz. Do tej pory tu jestem, bo oferują całkiem spoko warunki. Jak szukasz fajnej pracy, żeby się zahaczyć, to startuj jak najbardziej.

ben

Z tego co wiem firma się rozrasta, więc na pewno szukają nowych pracowników. napisz do nich albo zadzwoń. Myślę, że bez problemu dostaniesz informację

jo

a wiecie czy teraz są jakieś rekrutacje w KB?

Rafu

praca w KB całkiem spoko. jestem tu już nie tak krótko. że dużo wymagają? a w jakiej pracy nie ma wymagań. Obowiązków sporo ale daję radę, satysfakcja to dobra kasa za to.

agata

No nie wiem, niczego takiego do tej pory nie zauważyłam. A że wymagania duże? a powiedz mi gdzie nie wymagają dużo? Zresztą świadczy to też o większej dbałości i staraniach o dobre działanie firmy/sklepów. jak dla mnie normalna sprawa.

Robin

Firma sciemnia i oszczedza na wszystkim czyli na pracownikach zarobki jak na warunki sa kiepskie,dodatkowo bardzo duze wymagania dotyczące obrotow w sklepach firmowych.Kierowniczka mysli ze zjadla.wszystkie rozumy, nie polecam tej firmy szkoda zycia

python

@python 20.05.2016 18:55
najbardziej cieszy że dobra atmosfera panuje również w relacji pracownik-szefostwo, to jest chyba najważniejsze w firmie...

python, długo pracujesz w KB? chyba nie, skoro nie widzisz że relacje z szefostwem to ściema... Liczy się wynik, nic więcej. Zresztą jak wszędzie.

Darek

Rzuciłem prace w tej firmie około 10 lat temu.Do dziś mam bardzo zle wspomnienia.Kierownik w Nowym Targu to cwaniak.Praca po godzinach ZA DARMO!!! Pensje marne.Nie polecam. Trzymajcie się z daleka.

Potwierdzam, atmosfera tragiczna same nadufane osoby kilka wyjątków, o pensji nie wspomne, cwaniaki i tyle..... omijać z dala, praca dla desperatów..

Nie polecam tej firmy w żadnym wypadku, firma płaci żałosne pensje i kryzys trwa wiecznie w tej firmie, a kierownik działu pokrowców to chyba nie za wiele miał współnego ze sprzedażą

Zostaw opinię o KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KEGEL-BŁAŻUSIAK SP. Z O.O.