VIPER ENERGY POLSKA

Toruń

Opinie o VIPER ENERGY POLSKA

stefan n

Witam firma ok pracowalem u tego pana kilka miesiecy gosciu byl naprawde ok placil jak na polsie realia dobrze zrezygnowalem sam bo kolega znalazl mi prace w angli.No coz tu jestem smieciarzem za niewiele lepsze pieniadze a w Polsce chodzilem pod krawatem.MĄDRY POLAK PO SZKODZIE

energetyk

Witam. Firma beznadziejna jak i Pracodawca jego teksty w stylu trzeba robić numerykę są śmieszne. Nie ma pojęcia o handlu,produktach no i cały czas myśli iż jego energetyk jest jedynym w Polsce najlepszym produktem (śmiech na sali) Wyprodukował kolejne dziadostwo po którym można zejść z tego świata i myśli że jest królem a tak naprawdę iloraz jego inteligencji to 10. Passek wracaj do Stanów!

Zostaw opinię o VIPER ENERGY POLSKA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIPER ENERGY POLSKA