Opinie o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz w Toruń

Michał Nowy wpis

Czy cukiernia nie szuka kogoś na sezon?

Glodny22 Nowy wpis
Klient

Niestety gdyż dziś 01.08 o godz 12.30 poprosiłem o datkowa beze do kawy bo małe dziecko się rozpłakało pani udzieliła informacji że nie da i jest to tylko do zestawu, nadmieniam że zostawiłem 108 zł a chłopczyk wyszedł rozplakany. Brawo ty, powodzenia na przyszłość . Mam nadzieję Panie Michale i Macieju że poprawnie obsluge ja już do was nie przyjdę a i jeszcze jedno słodzik by się przydał do kawy , ja nie mogę cukru.

Kasia215 Nowy wpis
Klient

Ile zarabia pracownik kawiarni ?

Ana2112 Nowy wpis
@Kasia215

18,30

Natalia

Hej. Chciałbym dowiedzieć się czy cukiernia zaczela działać na dowoz i czy maja komplet kierowców jeśli tak?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dawne dzieje

Pracowałam tam dawno temu i od tego czasu moja noga tam nie stanęła. Duży wyzysk, harówka. Po opiniach widzę że nic nie zmieniło się w tym temacie... Jedyne co mi to dało to szkole zycia i umiejętność ciężkiej pracy, do teraz jestem związana z gastro. Na szczęście nie w firmie w której dla właścicieli liczy się tylko pieniądz a nie człowiek... Zero szacunku

Zuza

Zawsze mozna zmienić pracę tylko czy są ogólnie chęci do niej?

x

Za przepracowane 4 dni stawka niecałe 170zł. Dzwonienie 20 minut przed pracą, że mamy nie przychodzić, bo nie ma klientów (brak szacunku do czasu, który można by poświęcić na coś bardziej pożytecznego). Nigdzie nie spotkałam się z takim(usunięte przez administratora)ze strony żadnej firmy i cieszę się, że już tutaj nie pracuję, bo takie zarobki to uderzanie w godność człowieka. W dodatku chamskie zachowanie stałej pracownicy w stosunku do nowej osoby, bez powodu. W momencie zaniesienia wypowiedzenia sugestia ze strony kierowniczki, że zostaną mi potrącone pieniądze za badania, które zrobiłam tylko i wyłącznie przez wzgląd na tego pracodawcę, co jest nielegalne i niezgodne z Kodeksem Pracy. W trakcie szkolenia powtarzanie, że stawka wysoka, więc trzeba na nią ZASŁUŻYĆ. Rzeczywiście, 169zł za 4 dni harówki to bardzo dużo. Już nawet w McDonaldzie są lepsze warunki.

Milenka

Wiecznie wszystko źle ,zaorac się żeby tylko były pieniądze . Kto to widział każde niedzielę otwarte ,święta,nowy rok to są szczyty to jest czas dla rodziny . Nawet molus święta ma zamknięte . A wypłaty na święta śmiech na sali ... żadnej premii ... w markecie lepiej zarabiają .

@Milenka

Czy ze względu na pracę w święta Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz oferuje Wam premie lub inne dodatkowe benefity? Mogą to być dofinansowania do pakietu sportowego, ale także zniżki na zakupy w sklepie. Czy firma stosuje takie rozwiązania?

@Alicja

Nie ma żadnych benefitow.. i o jakim pakiecie Pani mówi ... nic takiego nie ma w tej firmie miejsca

Ambitna
@Milenka

Milenka... wszędzie lepiej zarabiają:) zmieniło się na rynku pracy ale nie w tej firmie, wiem, pracuję w innej firmie i zarabiam dużo, dużo więcej, czuję się doceniona za swoją pracę:)

Nie polecam. Tak słabe zarobki że szkoda czasu, stawki poniżej najniższej krajowej. Ehhh... dobre lody i firma z tradycjami Ale pracowników w dzisiejszych czasach nie stać na uprawnienie filantropii, każdy chce zarobić by go było stać na życie i coś ponad to.

@Były pracownik

Na jakiej umowie byłeś zatrudniony w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? Jest to ważna informacja na forum, gdyż osoby zainteresowane pracą w tej firmie chcą wiedzieć, na jakie warunki zatrudnienia mogą w niej liczyć. Zachęcam Ciebie również do napisania, jak długo nie pracujesz w niej, dzięki temu informacje na wątku będą aktualne.

Marianna

Podczas rozmowy sugerowanie, że najlepiej pracować... bez umowy. Serio Lenkiewicze to aż takie złotówy są? Stawka 8,5 zł bez umowy, wyłącznie dla desperatów.

Nick
@Marianna

Bez umowy? Pracowałem w sezonie 2018 i miałem podpisaną umowę zlecenie i każdy taka umowę miał. Stawka 13 brutto czyli ustawowa wypłacana 14-tego każdego miesiąca. Ciężka praca w szczególności dla dziewczyn ale i one dawały radę;) Faktycznie jak była brzydka pogoda to się nie szło do pracy ale mi i tak udało się zarobić.

Alicja

@Milenka Czy to znaczy, że obowiązki na poszczególnych stanowiskach nie są dobrze podzielone? A czy Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz to duża firma? Ilu pracowników zatrudnia? Takie łączenie obowiązków, o jakim piszesz kojarzy mi się raczej z małymi firmami. Ile czasu tam pracujesz? Czy przy zatrudnieniu zakres obowiązków nie był z tobą omawiany?

Milenka

Tragedia. Robienie za trzech bo marna wydajność w zadnym zakladnie nie ma takich rzeczy ... robisz wszystko szkoda gadać . Nikomu nie polecam pracy w tej firmie !!!!!!!

Alicja

@Inspektor Rozumiem, że Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz zatrudnia wyłącznie na umowach cywilnoprawnych, a stawki są określane godzinowo w stosunku do wypracowanej liczby godzin? Czy są jakieś szanse na uzyskanie etatu i umowy o pracę? Czym to jest uwarunkowane? @Marianna Czy ty jesteś aktualnie po rozmowie rekrutacyjnej w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? Napisz, proszę, coś więcej o jej przebiegu.

Adam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Inspektor

Brak szacunku dla pracownika pracujesz tylko wtedy gdy jest ładna pogoda i wielki ruch w innych przypadkach jesteś zwalniają do domu lub dzwonią żeby nie przychodzić nie ma szans na wyrobienie całego etatu. Za wszytko są potrącane pieniądze z napiwków.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz jako pracodawcy.

Monia

Dla tych którzy lubią taki rodzaj pracy to jest spoko praca. Normalne warunki, bez szumu . Chyba niektórzy wypadloi z firmy i teraz tak wypisują?

Alicja

@ktosiek warto dodać w Twoim opisie informacje dotyczącą formy zatrudnienia. Czy jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie i na jaki wymiar godzin pracownicy są zatrudniani? Takie informacje pozwolą na zweryfikowanie opisywanych praktyk, które np. na umowie zlecenie są dopuszczalne.

Ktosiek

Zdecydowanie nie polecam pracy w kawiarni Lenkiewicz. Pracodawcy nie szanują pracowników, mają ich za nic. Każą kierowniczkom odsyłać pracowników do domu i niektórych odwoływać, a jak nie wyrobi się etatu to zmuszają do podpisania urlopu wypoczynkowego, jeśli się tego nie zrobi to grożą, że nie wypłaca wynagrodzenia. Zarobki bardzo słabe za taką pracę. Jeśli ktoś myśli o tym, żeby spróbować pracy w kawiarni, zdecydowanie NIE POLECAM !

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o historii Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? http://www.lenkiewicz.net/o-firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Wielkie Garbary 14