Atena

Toruń

Opinie o Atena

Marta

Kiedy ostatni raz poszukiwano pracowników do pracy w firmie Atena w Toruniu? W sieci można znaleźć informacje o pracodawcy, ale nie dotyczą one tej właśnie lokalizacji. Czy firma nadal prowadzi w tym regionie działalność?

jezuskie pomocy

@łucja jak masz doświadczenie to aplikuj i nie czekaj, bo takie oferty szybko znikają i są zajmowane. Ja sam myślę o pracy agenta ochrony. Trzeba być osobą rzetelną, odpowiedzialną i nie posiadać żadnych nałogów. Pewnie chodziło jakieś narkotyki i picie, bo chyba palenie przejdzie, czy nie za bardzo?

duplo

Atena projektuje, wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne dla biznesu. Specjalizuje się w zarządzaniu dużymi projektami wdrożeniowymi.Z tego co wiem to w Sopocie obecnie poszukują nowych pracowników - m.in. stażystów oraz pracowników do swojego biura HR czy też usług It. Warto do nich zajrzeć

kruszyna kosmosu

nieładnie się spóźniać, kultura zawodowa nie powinna pozwolić ci na takie ekscesy. ja tam się nigdy nie spóxniam chociaż mieszkam dalej od firmy niż ty. i tez bardzo chciałabym pracować w Atena, tylko wiecie może czy obecnie są w tej firmie jakiekolwiek rekrutacje prowadzone albo nabory?pozdrawiam cieplutko

kolejny ich mail to "rekrutacja811@interia.pl", [usunięte przez moderatora]ul. czarlinskiego 23b

Oj, ja wlasnie tez dostalam - juz 3 raz chcieli mnie wrobic, ale tego nazwiska nie zapomne.[usunięte przez moderatora].

Potwierdzam dosta??em taki sam email [usunięte przez moderatora] na 29 na stanowiska magazyniera hehe ale sobie jaja z ludzi robiÄ? dobrze ??e przeczyt??em ten artyku?? bo bym sporo kasy wyda?? na dojazd dziÄ?ki za pouczenie i nie dajcie sie nabraÄ? [usunięte przez moderatora]Pozdrawiam ps ich email praca_@onet.pl

niunia789

ja też to dostałam adres ihc nowy !!--praca.firma4@wp.pl dzia ludziki za ostrzeżenie

anonimmm

Ja też dostałam zaproszenie, na stanowisko ds. obsługi klienta stacjonarnego....!!! nowy adres biuro.d@interia.pl

ja dosta??am zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjnÄ? na jutro tj poniedzialek na ul. Czarli??skiego 23 [usunięte przez moderatora], tyle ze tym razem oferowali pracÄ? hostessy. Oczywiste jest, ??e po przeczytaniu tego wszystkiego siÄ? tam nie wybieram ;) pozdrawiam

gość

też dostałam maila [usunięte przez moderatora], spotkanie na czarlińskiego 23 w poniedziałek. bardzo dziękuję autorowi postu za zaoszczędzenie mojego czasu. praca.firma4@wp.pl to ich nowy mail

E615

Ja również dostalam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na ul.czarlińskiego, a wczesniej bylam na rozmowie w Atenie przy ul.Zbożowej [usunięte przez moderatora]..... Z pewnością tam nie pójdę... Co ciekawe tym razem poszukiwali ...telemarketera :)

milan

Hej też dostałam wiadomość [usunięte przez moderatora] na ulicę Czarlińskiego 23 ale jako konsultanta w mini oddziale bankowym..pomocy [usunięte przez moderatora]???

Ania

Ja dostałam zaproszenie jutro na rozmowę na ul. Czarlińskiego 23 [usunięte przez moderatora] w sprawie pracy jako obsługa klienta. Myślicie, że warto iść, czy szkoda mojego czasu?

Mila

Ja dostałam zaproszenie [usunięte przez moderatora] na ul.Czarlińskiego23-chyba zmienili juz adres. A ogłoszenie na które odpowiedziałam to było ,,szukam sprzedawcy praca na stałe".

karolina

wczoraj byłam na rozmowie, ogłoszenie było o sprzedawce na stanowisko drogeryjne, ale ze względu na CV zaproponowano mi stanowisko w biurze obsługi klienta:D szczęście,że poczytałam to forum i zaraz zrezygnowałam z dalszych kontaktów z ta firmą.

Asia1985

hahahaha, dzięki bogu za internet:), dostałam dziś maila z terminem rozmowy kwalifikacyjnej, ponoc szukaja pracownaika do dzialu personalnego mail: work75@interia.pl Ha dzięki za przestrogę:)

TenTyp

A ja tam pojadę i... sie dziwią cwaniaki !

koniczynkkka

Dziękuję za info, bo również nabrałabym się. A tak to sobie odpuszczam i szukam dalej. (usunięte przez administratora)

ognik

ich mail to również(usunięte przez administratora)

ognik

Wielkie dzięki, ze umieściliście te informacje, bo pojechałabym na pewno, teraz sobie odpuszczam. Czysta żenada. Ja pisałam na maila(usunięte przez administratora) , stanowisko referent do spraw rozliczeń.

asiek

Hej! Ja też mam zaproszenie na dziś na 17.30. No i oczywiście nie pójdę, bo to już trzeci raz, kiedy do mnie napisali. Za każdym razem wysyłałam swoją aplikację na inne stanowisko i na zupełnie inny mail. A w odpowiedzi zawsze to samo..... Żenada!

ola toruń

Hej! ja też dostałam właśnie zaproszenie na rozmowę na poniedziałek na godz.17:30 i nie wiem co teraz czy to wogóle brać pod uwagę skoro sobie tu poczytałam to i owo.Ogłoszenie na które odpowiedziałam brzmiało tak: OBSłUGA klienta/ doradca, cały etat, jedna zmiana. Osoby młode niekarane. CV +zdjęcie:(usunięte przez administratora) Jeśli ktoś jeszcze ma takie zaproszenie bądź już był w związku z tym ogłoszeniem to odezwijcie się.

miśka

Hej. Ja takze dostałam zaproszenie. DZIEKI ZA OSTRZEZENIE:). Ale wiecie co? Ja pojade dzis na to spotkanie z czystej ciekawosci. Zobacze ile osob tam bedzie i ile przyjmie ich oferte (Ja oczywiscie im podziekuje. Jak mam latac po miescie jak pies i sie prosic zeby ktos kupil ten szajs, to wole siedziec w domu na bezrobociu). Opowiem wam wieczorem jak bylo :)

asia

hej no właśnie ja dziś dostałam maila ze zapraszają na spotkanie i nie pojadę skoro to tak lipna firma a pisalam na sekretarke

motylekcf

HEJ!, Czy był ktoś z Was na dzisiejszej rozmowie w firmie Usima na słynnej ul. Zbożowej 168 i czy ktoś z Was dostał jakaś prace?

aska

kurcze dobrze ze zaczęłam szukać coś na ich temat bo dostałam od nich meila i bym pewnie tam pojechała...hmmmm dzieki za ostrzeżenie

nowy

ZGADZAM SIĘ Z WYPOWIEDZIĄ, NADAL SIE TAK OGŁASZAJA, TERAZ RÓWNIEŻ POD FIRMĄ USIMA JAKO SEKRETARKA / POMOCNIK DS. ROZLICZEŃ(usunięte przez administratora)

m

Ogłoszenie: Sprzedawca/obsługa klienta Drogeria Rosa również dotyczy dotyczy tego precedensu.

Zostaw opinię o Atena - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atena