”Atena” Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

”Atena” Sp. z o.o.
3 4 6 1

Opinie o ”Atena” Sp. z o.o.

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum? Może ktoś wie o rekrutacji?

anonymous

Firma nie reaguje na wskazane potrzeby wspolwlaścicieli nieruchomości mimo złozenia pism w sekretarjacie przy ul. OLBINSKIEJ sprawy nie są załatwiane na przykad: kratki piwniczne bez zabespieczeń [dziury]i inne usterki opisane w piśmie nie są załatwiane,osoby odpowiedzialne ni e odbierają telefonów,pojawiła się raz ekipa zaczeła i znikneła od tygodnia ani telefonu ani ekipy. Cała sprawa trwa od ponad miesiąca,może ktoś doradzi co robić.

Jacek

Katastrofa i zero empatii

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie ”Atena” Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o ”Atena” Sp. z o.o. - Wrocław

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ”Atena” Sp. z o.o.