Opinie o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz w Toruń

Monia

Dla tych którzy lubią taki rodzaj pracy to jest spoko praca. Normalne warunki, bez szumu . Chyba niektórzy wypadloi z firmy i teraz tak wypisują?

Alicja

@ktosiek warto dodać w Twoim opisie informacje dotyczącą formy zatrudnienia. Czy jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie i na jaki wymiar godzin pracownicy są zatrudniani? Takie informacje pozwolą na zweryfikowanie opisywanych praktyk, które np. na umowie zlecenie są dopuszczalne.

Ktosiek

Zdecydowanie nie polecam pracy w kawiarni Lenkiewicz. Pracodawcy nie szanują pracowników, mają ich za nic. Każą kierowniczkom odsyłać pracowników do domu i niektórych odwoływać, a jak nie wyrobi się etatu to zmuszają do podpisania urlopu wypoczynkowego, jeśli się tego nie zrobi to grożą, że nie wypłaca wynagrodzenia. Zarobki bardzo słabe za taką pracę. Jeśli ktoś myśli o tym, żeby spróbować pracy w kawiarni, zdecydowanie NIE POLECAM !

Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o historii Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? http://www.lenkiewicz.net/o-firmie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
niedoszły pracownik

Żona szefa????? Akurat ktoś uwierzy ha ha ha

Serek

No ja powiem że Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz to jest świetna rzecz sama w sobie, generalnie bardzo mocno polecam próbować się tutaj dostać jesli jesteście cukiernikami,z ambicjami, bo generalnie nigdzie nie będzie lepiej Wam.

Beznicku
@Serek

A co to za ściema? Każdy wie,że to (usunięte przez administratora)

klop0

Osobiście pracowałam w cukierni Lenkiewicz uważam, że praca jest ciężka ale za to atmosfera która tam panuje wszystko wynagradza. Pracowałam w sezonie (niby najbardziej pracowity okres czasu)i przyznaję że lekko nie było, prawda termosy są ciężkie i po schodach trzeba latać, ale robi się to większą grupą osób 3-4. Osoby które pracują tam na stałe są bardzo miłe i bardzo chętnie pomagają nowym osobą . Osobiście polecą tą prace dla osób które chcą zarobić i nie boją się czasami ciężkiej pracy : >

kandydatka

Mam pytanie. te 8zł/h to netto czy brutto?

Niciii

Praca jest ciężka to prawda... uważam ,że dużo się zmieniło przerwy są dłuższe można spokojnie odpocząć i jest w porządku. Nie pracuje się po 12h tylko max 10h. Zazwyczaj jest to mniej, pracuje się 5 dni w tygodniu. Uważam ,że atmosfera jest bardzo dobra, no ,ale jak ktoś jest zrzędą to nigdy nic nie będzie mu pasować. To nie praca dla każdego jak ktoś ma słabą psychikę i jest flegmatyczny i powolny to nigdy nie będzie mu tu wychodzić. Trzeba być żywiołowym i pracowitym. 8 zł na godzinę to nie tak mało, jakby patrzeć na inne firmy/restauracje. Oczywiście jak szef przyjdzie to wszyscy na baczność no ,ale chyba wszędzie tak jest...

Wycyckana

Niestety potwierdzam że nic się nie zmieniło...

estera

Ja właśnie złożyłam cv i zostałam zaproszony na rozmowę. Dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami..

XYZ

Drodzy studenci!Unikajcie pracy u Lenkiewicza!Zabiorą Wam nawet napiwki za posutą lodówke lub zmywarke.

xxx

Nie polecam pracy w tym zakladzie .

quick

sluchajcie ja tam kiedys pracowalam dwa sezony i tez bylo b ciezko ale z tego co piszecie to sie pogorszylo jeszcze.....zawsze tam byly smieszne stawki godzinowe, jedna przerwa 15 min a i czasem nawet nie, dlugie zmiany od 9h w gore ale przynajmniej placili w terminie. praca dobra na max 3 tyg zeby sie nie zajechac do konca. teraz nie wiem jak jest, ale nie sadze aby zmienili podejscie...

...

to nie jest praca, tylko wyzysk człowieka!

wróżka

Najgorszym problemem jest w tej firmie kierowniczka (manager?) która myśli, że jest tam najważniejsza, która nie liczy się ze zdaniem nikogo, nie rozumie, że ktoś oprócz pracy ma także życie rodzinne, a czasami odzywa się do wszystkich gorzej niż do psa. W końcu każdego cierpliwość się kiedyś skończy...

wróżka

W 100% zgadzam się z opinią powyżej... w tej pracy w ogóle nie ma szacunku dla pracownika, zero wyrozumiałości zarówno ze strony szefów, jak i głównej kierowniczki. Człowiek stara się by wszystko było dobrze, a nawet minimalnego przejawu wdzięczności nie może się spodziewać. Nie ważne, że kierowniczki zmianowe pracują momentami za dwóch (zresztą nie tylko one), bo tego i tak nikt nie widzi, bo jak przyjdzie któryś z szefów, to i tak zawsze pada pytanie "dlaczego to jest nie zrobione?", "dlaczego tu jest brudne?", itd. Przez tą pracę, to mam teraz problemy z kręgosłupem i kolanami, bo człowiek haruje jak głupi przez 12h ( w sezonie to jest minimum), na tyle godzin pracy ma tylko 15 minut przerwy... i na dodatek musi dźwigać termosy z lodami i dosłownie biegać z nimi po schodach, bo zawsze jest za wolno. Ale najgorszym problemem jest w tej firmie kierowniczka (manager?) która myśli, że jest tam najważniejsza, która nie liczy się ze zdaniem nikogo, nie rozumie, że ktoś oprócz pracy ma

pracownica

To się pozmieniało. Zarobki głodowe i to na umowe o prace, wychodzi chyba poniżej szóstki na godzinę nawet w sezonie. Na RMUA na czas nigdy nie możesz liczyć. Jak się poczujesz bardzo źle w nocy to możesz liczyć tylko na łaskę Służby Zdrowia. Jak chcesz L-4 to patrz wyżej. Jak dostajesz premie to pamiętaj, że szef Ci może obciąć, bo ma dziś zły humor, a jak dostajesz to po wielokrotnym przypomnieniu, zaledwie parenaście tygodni po czasie. Na wszystkim trzeba oszczędzać, ale kawka dla szefa co chwila musi być, oczywiście na koszt firmy. A wszelkie braki w kasie uzupełniane z kasy pracowników - w sumie nic niezwykłego, bo prawie wszędzie tak jest... No i pamiętajmy, że kawka dla szefa musi być, mimo że na kawiarni zapierdziel, a potem zjebki, bo klienci czekają, a jak kawki nie ma to też zjebki, bo ile święta krowa może czekać. Obydwaj bracia szefowie mają też inne zdanie co do warunków pracy, więc co chwila sprzeczne informacje i można zwariować, bo

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz - Toruń

• Jak się pracuje w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz?

Cukiernia Lenkiewicz S.C. Michał i Maciej Lenkiewicz
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Wielkie Garbary 14
    87-100 Toruń