Opinie o Ok Tours Barbara Oleśków w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Ok Tours Barbara Oleśków, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ok Tours Barbara Oleśków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ok Tours Barbara Oleśków w Toruń

Vivaldi

(usunięte przez administratora) W BUŁGARII ZŁOTE PIASKI Unikać jak ognia! Już na początku wyprawy okazało się że autokar jest niesprawny. Zanim serwis ogarnął niedziałającą klimatyzację minęło kilka godzin, dzięki czemu młodzież nie zdążyła na dwa posiłki. W rekompensacie wizyta w mcdonald, dla wegetarian zaserwowano sałatę z marchewką jako główny posiłek, opiekunowie widać stwierdzili że wegetarianie nie jadają frytek (wszyscy pozostali je dostali w zestawach) trochę wyobraźni, a shake zapełnił by żołądki tym, którzy mięsa nie jedzą. Na miejscu w hotelu jedzenie nie jadalne – przecież młodzież nie będzie się skarżyć. Warzywa niedojedzone na śniadaniu pojawiały się w porze obiadowej i kolacyjnej lekko już nie świeże. Podawane mięso tylko je udawało, MOM (mięso oddzielone mechanicznie) śmierdzące i nieprzypominające w swojej strukturze prawdziwego mięsa. Próby kucharzy po tytułem zaserwujemy ryż z sosem słodko-kwaśnym okazały się porażką, kucharze jak widać nadawali się tylko do tego, aby karmić trzodę chlewną. Myślą przewodnią opiekunów obozu – niech się młodzież zajmie sobą. Zero zajęć, które urozmaiciłyby pobyt. Dostęp do alkoholu nieograniczony bez względu na wiek, dzięki czemu młodzież dobrze bawiła się przy alkoholu już od południa (opiekunowie także sobie nie odmawiali) Co bardziej pomysłowi obozowicze zaopatrzyli w się Polsce przed wyjazdem w piguły i marihuanę. Generalnie motywem przewodnim obozu to seks, alkohol i narkotyki. W opcji OK TOURS: przybywaj śmiało, wiek nie ważny, wszystko jest dla ludzi. W tym możliwość skakania między balkonami bez spadochronu (fantazja młodzieży zdumiewająca) grożąca śmiercią lub kalectwem, ale co tam, po pijaku poziom odwagi wprost proporcjonalny do poziomu głupoty i upojenia alkoholowego. Pokoje w hotelu, no cóż… kapiąca klimatyzacja, z toalety bijący smród kanalizacji, ale co tam po kilku drinkach te drobne nieudogodnienia tracą na znaczeniu. W dzień wyjazdu kwestia oddania kaucji obozowiczom w wysokości 25 euro. Obowiązkowe ubezpieczenie na wypadek gdyby niesforny obozowicz dokonał jakiś szkód i tu ciekawostka: jeśli pobrudziłeś ręcznik lub pościel kara za ten niegodny czyn 16 lewa (32zł). Jak wiadomo ręczniki i pościel mają to do siebie, że podczas użytkowania po prostu się brudzą. Na nic interwencja w biurze OK TOURS, wg nich pobrudzenie ręcznika to po prostu usterka, za którą należy ponieść odpowiednią karę. Generalnie nikt nie odzyskał pełnej kaucji. Biorąc pod uwagę liczbę obozowiczów w dzień wyjazdu ktoś zarobił ok 6000zł (licząc średnią karę 20 lewów) pytanie kto. Kilka turnusów i kwota jest całkiem przyzwoita. Reasumując, suma niedociągnięć, nieprawidłowości, niekompetencji i po prostu głupoty na tym obozie sięga zenitu. Chciałoby się powiedzieć „dziadostwo”, za które odpowiada OK TOURS. Czy młodzież zadowolona? w wielu przypadkach pewnie tak, w końcu można było robić wszytko przy akceptacji opiekunów. Gorzej młodzież niepijąca, niećpająca i ta która była wypraszana ze swojego pokoju w nocy bo dwoje innych obozowiczów będzie uprawiać seks. Jakiekolwiek tłumaczenie ze strony OK TOURS jest zbędne, każdy normalny rodzić nie wyśle swojego dziecka na (usunięte przez administratora) z tą firmą.

Martyna

Żenujące stawki jak za taką pracę. W hotelu w Złotych Piaskach tragiczne warunki oraz ohydne jedzenie. Niestety było trzeba dojadać na mieście i po takim wyjeździe skończyłam na finansowym minusie. Odradzam współpracy z tą firmą.

1.0 Nowy wpis
Klient

Najgorszy obóz na jakim byłam.

Wychowawca Nowy wpis

Nie polecam. Nie wypłacają pieniędzy od razu, tylko czekają do ostatniej chwili. Kierownik kolonii na miejscu nieprzyjemny w odbiorze i nie przyznaje premii pomimo pełnego zaangażowania. Przekaz informacji na samych koloniach nie istnieje. Wszystkiego musiałem dowiadywać się sam. Organizacja na żenującym poziomie. Najgorsze jednak w mojej opinii jest wprowadzenie wychowawców w błąd przy zatrudnianiu. Byłem przekonany, że jadę na kolonie opiekować się młodzieżą, tudzież położyć spać, zaprowadzić na posiłki, pilnować podczas zajęć rozrywkowych. Na to się umawiałem i tak zostały mi przekazane obowiązki. Zajęcia tematyczne miały być prowadzone z instruktorami. Na miejscu okazało się, że takich zajęć jest ledwie kilka a ja sam musiałem wymyślac dla dzieci gry i zabawy, choć wgl nie bylem na to przygotowany właśnie ze względu na wprowadzenie mnie w błąd. Nie dość, że zostałem (usunięte przez administratora) przy samym zatrudnieniu i pewnego dnia chciałem zabrać dzieci na rowery wodne, co trzeba było dzień wcześniej ustalić z odpowiednimi ludźmi to następnego dnia rano usłyszałem od kierownika, że "nie ma takiej opcji, bo nie macie tego a w programie kolonii." To absuralne stwierdzenie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że ludzie z tej firmy patrzą na dzieci jak na cyferki w exelu a nie zależy im na dobrej zabawie i ich potrzebach. Zdecydowałem się pojechać na kolonie, bo miło wspominałem pracę z dziećmi i z organizatorami kolonii. Jednak ok tours mi tego typu pracę obrzydzila i zapewne nigdy więcej się nie zdecyduje, a już na pewno nie z takimi nieudolnymi ludźmi jak ci z ok tours. Mógłbym jeszcze dalej wymieniać co złego mnie spotkało z ich strony, ale może zakończę tym, że nie spotkało mnie nic dobrego. Odradzam zdecydowanie!

martynapacia Nowy wpis

W związku z tym, że pojawiła się opinia osoby podszywającej się pode mnie, zostałam wywołana do napisania mojej opinii o biurze OKTOURS. Już od 3 sezonów wyjeżdżam z tym biurem do Bułgarii i mogę o nim mówić w samych superlatywach, zaczynając od sprawnego transportu najnowocześniejszymi autokarami, poprzez pobyt na miejscu, wsparcie kierownika i dobry kontakt z pracownikami biura. Wypłata bardzo szybko na koncie i można także otrzymać premię za swoją pracę. Hotel w Złotych Piaskach wyremontowany, a jeśli ktoś narzeka na posiłki to nie był chyba z innymi biurami w innych krajach gdzie na obiad dają talerz makaronu lub udo z kurczaka z piórami i NIE MA nic innego do wyboru. W Tintyavie jest zawsze kilka dań ciepłych, mięsa w sosie, makarony, kotlety, frytki, pieczone ziemniaczki itp. Do tego sałaty, warzywa, surówki, wybór jest naprawdę duży i każdy znajdzie coś dla siebie. Kadra to zawsze odpowiedzialni i pomocni ludzie, którzy kosztem swojego snu w nocy robią co mogą, żeby dbać o bezpieczeństwo młodzieży. Nie rozumiem skąd te negatywne komentarze, najwyraźniej jest to głos konkurencji.

Najlepsze wakacje Nowy wpis
Klient

Byłam na obozie pierwszy raz, ale już planuje wybrać się za rok. Super kadra jednym słowem da się wypocząć i jednocześnie wybawić. Było kilka nieprzyjemnych sytuacji ale nie powinno się obwiniać kadry za jakieś napite małolaty. Jak się nie umie pic to się nie pije PROSTE. Zawsze kadra stała przy drzwiach i sprawdzała czy ktoś ma alkohol, jeżeli tak to zabierała albo wylewała przy nas. Jeżeli puszcza się dziecko na taki obóz to powinno się wiedzieć, że nie jest to wycieczka krajoznawcza tylko żeby odpocząć i dobrze się wybawić. Na stronie internetowej pisze, że będziemy wychodzić do klubów itp dlatego nie rozumiem oburzonych matek, czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli. Liczę, ze zobaczymy się za rok!

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ok Tours Barbara Oleśków się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Lider Magazynu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. kujawsko-pomorskie
Toruń
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(28 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
obozowicz

totalna masakra nieodpowiedzialność kadry przeszła wszystko pijana dziewczyna wpadła do basenu lewdo się nie utopiła nie poniosła żadnych kosnekwencji została do końca turnusu przez lenistwo kadry alkohol narkotyki seks spoko kadra nie przejmowała się niczym grupa uczestników sama zoragnizowala sobie wycieczkę do innego miasta nie stawiając się na zbiórki kadra nie miała pojęcia ze uczestnicy znajdują się x kilometrów od hotelu jedzenie zimne niesmaczne

Obozowicz
Klient

(usunięte przez administratora) do Bułgarii uważam za jak najbardziej udany. Super kadra, pan Kacper najlepszy. Jest luźny co do podopiecznych, jednak umie zachować dystans. Super sprawdza się jako wychowawca. Jeśli chodzi o jedzenie, nie zgodzę się ze jest niezjadliwe. Może na kolana nie powala, ale zawsze się znajdzie coś dla siebie. Podczas wyjść na miasto młodzież ma zbiórkę co godzinę, aby kontrolować czy wszyscy są cali i zdrowi. Podsumowując kadra jest naprawdę w porządku, jeśli się będzie w porządku dla nich.

Zaniepokojona matka
Klient

Obóz w Bułgarii to przykład skrajnej nieodpowiedzialności wychowawców i kierownictwa firmy. Młodzież puszczona samopas, kupująca bez żadnych ograniczeń alkohol i uprawiająca seks w hotelu. Imprezowanie każdej nocy w pobliskim klubie (dyskotece), gdzie przy barze wrzuca się dziewczętom środki odurzające do drinków, następnie są one obmacywane przez miejscowych Bułgarów. Ponoć na jednym z turnusów wyciągnięto w ostatniej chwili taką odurzoną obozowiczkę z taksówki. Ciekawe dokąd jechała w takim stanie ? Liczne przypadki pijanych i skacowanych obozowiczów skaczących do basenu. Jedzenie niedobre, niedotrzymane warunki umowy, w której były wymienione fakultatywne wycieczki, tymczasem nie było żadnej. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać, kazałabym córce nagrywać te incydenty. (usunięte przez administratora)

Bułgarski wychowawca
@Zaniepokojona matka

Szanowna Pani, W Bułgarii jak każdy dobrze wie, alkohol jest ogólnodostępny i nie potrzeba mieć 18+, żeby go zakupić. Kadra, której sam byłem członkiem reagowała i wylewała każdy znaleziony alkohol. Kontrole były na mieście, zaraz przy wejściu do hotelu i w pokojach. Jedzenie jak na „gotowanie bułgarskie” moim zdaniem jest w porządku, w porównaniu do innych hotelu. Nie zdażyło się, żeby ktoś w klubie dosypał czegoś do napoi tam zakupionych. Wychowawcy śpią po kilka godzin przez cały turnus, żeby zapewnić Państw dzieciom bezpieczeństwo, ale proszę wziąć pod uwagę, że wychowawca jest jeden na 20 uczestników. Każdorazowy wybryk uczestnika został zgłaszany do rodziców lub opiekunów prawnych.

Martyna

Marek

A ile wychowawca może zarobić ? Ktoś poda stawki?

Buziak
@Marek

1000zl?

Vivaldi

Wychowawca
@Vivaldi

Zgadza sie w 100%! Hulaj dusza, piekla nie ma! Dzieci (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)robia kolejne dzieci,,, Oczywiscie zadowolone! Do pierwszego powaznego wypadku... A ja juz nie chce brac odpowiedzialnosci, do tego za grosze. Najgorsze biuro w jakim pracowalem!

Zdenerwowany
Klient

Strata pieniędzy, (usunięte przez administratora) i naciągacze najpierw zarezerwuj potem zapłać a dostaniesz informacje ze nawet jak wykupiłeś ubezpieczenie to jest ono nic nie warte bo w przypadku rezygnacji przepada o czym informację otrzymujesz z papierami po wpłacie a telefonicznie wszystko jest cacy, i możesz co najwyżej bujać się po sądach ale koszty przewyższą wpłaconą zaliczkę i na to ci (usunięte przez administratora) liczą. Komentarz panienki trzeba czytać co się podpisuje to tragedia, tym bardziej ze informacja wypływa po wpłacie. Nie polecam trzymajcie się jak najdalej.

rezolutny fiołek

Niestety, ale wszystkie opinie są prawdziwe. W moim odczuciu OK Tours to badziewie i (usunięte przez administratora) Dlaczego? ponieważ: 1. Kwaterują wychowawców w pokojach koedukacyjnie tzn. mężczyznę z kobietami, które mogłyby być jego matkami lub córkami, zero prywatności i intymności jak w (usunięte przez administratora). 2. Na wyskoki młodzieży tj. pijaństwo, uprawianie seksu, wychodzenie poza hotel bez zgody i wiedzy opiekunów to norma, totalna samowolka, zgłaszanie powyższego do właścicielki biura OK Tours jest pomijane milczeniem, nie odnosi żadnego skutku. Nie ma żadnych narzędzie czy instrumentów do egzekwowania obowiązków ciążących na obozowiczach. Właścicielka biura twierdzi, że młodzież zapłaciła i ma się świetnie bawić bo za rok nie przyjdzie do tego biura. 3. Zarobki są śmiesznie niskie, ale w moim odczuciu są na poziomie jaki reprezentuje to biuro, żenada Można jeszcze opisać kilka incydentów, ale szkoda na to mojego czasu. Jeszcze raz podkreślam, że ja swojego dziecka nie wysłałbym na wycieczkę czy (usunięte przez administratora) z tego biura

Antagonist

Opinia nowozatrudnionego, doświadczonego wychowawcy: Mało płacą, dużo wymagają. Także sama organizacja turnusu (w szczególności przewozu autokarem) oraz relacje na linii pracodawca-kierownik-wychowawca pozostawiają wiele do życzenia. Jest wiele innych biur turystycznych w Polsce, nie radzę ryzykować. 2/5.

Nadal oczekujemy na aktualne wieści, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Ok Tours Barbara Oleśków w miejscowości Toruń nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Ok Tours Barbara Oleśków - Toruń

Ok Tours Barbara Oleśków
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podmurna 40
    87-100 Toruń
  • NIP: 9561653804 REGON: 870485950

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ok Tours Barbara Oleśków