ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.

Toruń

ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.
2 6

Opinie o ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Terefere

Fajna firma tylko dostać się ciężko...

Pipciu

Kompetentny pracodawca. Dobre zarobki. Uczciwa kadra kierownicza. Jednym słowem wspaniali ludzie

Obserwator

Tak jest! Widać że się rozwijają bo cały czas przyjmują do pracy. A zarobki też kuszące .

Toto

Generalnie to panuje tutaj bardzo miła atmosfera. Jasno określona jest ścieżka kariery. Jeśli ktoś sie stara to nie ma problemu - są uczciwe nagrody jak i awanse. Najważniejsze że generalnie wszyscy są traktowani równo. Idealne miejsce aby złapać doświadczenie.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Perkusista motocyklista

To nie jest elektrownia gazowa już parę dobrych lat.... nie wiem jak "wirus" . Są chyba gorsi. Kto tam pracuje ten wie

dobra rada

Witajcie wiecie ludziska w hucie w Krośnie też jest taka strona opisali kierownika i babę majstrowa i pomogło wywalili ich bo też dzielili pieniadze między soba rodzinnie i premię trzeba miec jaja a wy z zpre ich nie macie i robią z wami co chcą im dłużej milczycie tym będzie gorzej życzę wam abyscie dorośli i przestali wieżyc w zabobony jak stare baby

były pracownik

Pracowałem tam i popieram kolege alabame i sam się zastanawiam czy nie podac o mobbing kierownika niech go naucza szacunku do ludzi w Sanok bo traktowanie pracowników to sie muszą nauczyć

Elektryk wysokich napięć

Zarobków nie ma ale wody mamy pod dostatkiem.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Luty usz

Kiedyś ludzie rządzący firma coś sobą prezentowali. Teraz to już tylko doczekuwanie emerytury. Jest źle i będzie jeszcze gorzej. Wiem o czym mówię.. parę trupów z szafy wypadnie.... Zarobki na poziomie 1400... No wstyd...

bałypracownik

T-R-A-G-E-D-I-A T-anio R-ęcznie A-anormalnie G-łośno E-nigmatycznie D-onosicielsko I - rracjonalnie A - na koniec - głęboki PRL - technologicznie, mentalnie i zarobkowo. Popieram Bambaryłę w 100%

Bambaryla

Prawdziwy dom wariatów. Człowiek się nie orobi ale i nie zarobi. Zarząd nie do końca ma pojęcie o co chodzi w życiu i ogóle. O szacunku do starszych ludzi nie wspomnę. Wróżę im dwa trzy lata I bankructwo.

gienio

Wiecie że istnieją już 90lat jako elektrowania gazowa? Wytwarzają energię na potrzeby klientów. a teraz są nowym zakladem przekształcili się w przedsiebiorstwo specjalizujace sie w remontach i serwisach maszyn elektryznych.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.