ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.

Opinie o ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.

Antyjasioł

Już tak p.Jasiol nie opowiadaj że jakaś tragedia się tu działa lub nie sugeruj że coś teraz jest tez nie tak... Było i jest dobrze. A ciągły rozwój doprowadzi to tego że będzie jeszcze lepiej... Systematyczne podwyżki, wzrastający standard , wymieniać można by dlugo . Nikt nie powie że czarne jest czarne a białe jest białe

Marcin
@Antyjasioł 04.11.2018 14:18

Skoro - jak piszesz - firma się rozwija, to pewnie potrzebuje nowych pracowników. Napisz, na jakie stanowiska? Czy w związku z podwyżkami, pracodawca oferuje kursy doszkalające dające nowe uprawnienia? Można rozwijać ścieżkę kariery i awansować? Dodawajcie swoje komentarze na temat firmy. Będą bardzo pomocne.

Jasioł

2 lata temu było bardzo kiepsko jeśli chodzi o zarobki i standard pracy. Czytam teraz te opinie i oczom nie wierzę. Czy to taki przeskok nastąpił, czy ktoś robi dobry pijar? Bo jeśli jest to zakłamane działania marketingowe to nie ładnie tak oszukiwać ludzi?! A osoba, która podjęła decyzję o zburzeniu wieży ciśnień z lat 20-tych wykazała się swoją decyzją całkowitą indolencją i brakiem poszanowania dla dziedzictwa zabytkowej architektury przemysłowej II RP. WSTYD i głupota!

Neptyk

O tak. Jest dofinansowanie do wczasów i nie tylko. Oprócz tego wypłata składa się z części podstawowej i obfitej premi sięgającej czasami nawet liczb czterocyfrowych. Z awansami ostatnio trochę gorzej bo tak jakby... skończyły się opcje. Poza tym jest wiele innych wspaniałych bonusów. Podsumowując jest dobrze, dobra kasa (na pewno najlepsza w okolicy Krosna) miła atmosfera, kompetentni sprawiedliwi kierownicy. Pracować tu to marzenie do spełnienia. Jest wspaniałe

Szukasz pracy?

Ewa

@Mirek, ciesze się, że mogłeś liczyć na pomoc pracowników. Dodaj, czy pracodawca przewiduje premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Czy według Ciebie firma jest rozwojowa i otwarta na pracownika? Można dostać umowę długoterminową i w przyszłości starać się o awans lub podwyżkę? Napisz więcej na ten temat.

Ewa

@Majster klepka, dobrze wypowiadasz się o firmie i jesteś zadowolony z pracy. Piszesz o dobrym zapleczu socjalnym. Czy do wynagrodzenia dodawany jest także pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie do letniego wypoczynki lub bony na święta? Czy można liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub premie miesięczne albo kwartalne? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Mirek
@Ewa 15.07.2018 14:20

Ja mogłem liczyć na pomoc ze strony innych pracownikow, dofinansowanie do wakacji jest ale to chyba standard jak ktos jest ogarniety, dla mnie najwazniejsza jest uczciwa płaca.

Majster klepka

Witam, Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Generalnie zwraca na siebie uwagę koleżeńskie zachowanie innych pracowników, sprawiedliwe podejście przełożonych i świetne zaplecze socjalne jak choćby szatnie, łazienki czy doskonale wyposazona stołówka . Naprawdę nie ma się specjalnie na co skarżyć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Terefere

Fajna firma tylko dostać się ciężko...

Pipciu

Kompetentny pracodawca. Dobre zarobki. Uczciwa kadra kierownicza. Jednym słowem wspaniali ludzie

Obserwator

Tak jest! Widać że się rozwijają bo cały czas przyjmują do pracy. A zarobki też kuszące .

Toto

Generalnie to panuje tutaj bardzo miła atmosfera. Jasno określona jest ścieżka kariery. Jeśli ktoś sie stara to nie ma problemu - są uczciwe nagrody jak i awanse. Najważniejsze że generalnie wszyscy są traktowani równo. Idealne miejsce aby złapać doświadczenie.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Perkusista motocyklista

To nie jest elektrownia gazowa już parę dobrych lat.... nie wiem jak "wirus" . Są chyba gorsi. Kto tam pracuje ten wie

dobra rada

Witajcie wiecie ludziska w hucie w Krośnie też jest taka strona opisali kierownika i babę majstrowa i pomogło wywalili ich bo też dzielili pieniadze między soba rodzinnie i premię trzeba miec jaja a wy z zpre ich nie macie i robią z wami co chcą im dłużej milczycie tym będzie gorzej życzę wam abyscie dorośli i przestali wieżyc w zabobony jak stare baby

były pracownik

Pracowałem tam i popieram kolege alabame i sam się zastanawiam czy nie podac o mobbing kierownika niech go naucza szacunku do ludzi w Sanok bo traktowanie pracowników to sie muszą nauczyć

Elektryk wysokich napięć

Zarobków nie ma ale wody mamy pod dostatkiem.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Luty usz

Kiedyś ludzie rządzący firma coś sobą prezentowali. Teraz to już tylko doczekuwanie emerytury. Jest źle i będzie jeszcze gorzej. Wiem o czym mówię.. parę trupów z szafy wypadnie.... Zarobki na poziomie 1400... No wstyd...

bałypracownik

T-R-A-G-E-D-I-A T-anio R-ęcznie A-anormalnie G-łośno E-nigmatycznie D-onosicielsko I - rracjonalnie A - na koniec - głęboki PRL - technologicznie, mentalnie i zarobkowo. Popieram Bambaryłę w 100%

Bambaryla

Prawdziwy dom wariatów. Człowiek się nie orobi ale i nie zarobi. Zarząd nie do końca ma pojęcie o co chodzi w życiu i ogóle. O szacunku do starszych ludzi nie wspomnę. Wróżę im dwa trzy lata I bankructwo.

gienio

Wiecie że istnieją już 90lat jako elektrowania gazowa? Wytwarzają energię na potrzeby klientów. a teraz są nowym zakladem przekształcili się w przedsiebiorstwo specjalizujace sie w remontach i serwisach maszyn elektryznych.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.