ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.

Alabama

ZPRE Jedlicze to (usunięte przez administratora) pracuje tu i widzę co te (usunięte przez administratora) wprawiają z ludzmi zarobki małe podwyżki dają tylko po rodzinie jak będziesz mieć nazwisko Soboń to głupi Kierownik witus da ci podwyżkę a ludzie za 1300 pracują wyzysk mobbing i chamstwo kierownictwo i cała dyrekcja powinni siedzieć za kratami za te przekręt

Administrator

Jak na ten moment wygląda sytuacja w ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Luty usz

Kiedyś ludzie rządzący firma coś sobą prezentowali. Teraz to już tylko doczekuwanie emerytury. Jest źle i będzie jeszcze gorzej. Wiem o czym mówię.. parę trupów z szafy wypadnie.... Zarobki na poziomie 1400... No wstyd...

bałypracownik

T-R-A-G-E-D-I-A T-anio R-ęcznie A-anormalnie G-łośno E-nigmatycznie D-onosicielsko I - rracjonalnie A - na koniec - głęboki PRL - technologicznie, mentalnie i zarobkowo. Popieram Bambaryłę w 100%

Bambaryla

Prawdziwy dom wariatów. Człowiek się nie orobi ale i nie zarobi. Zarząd nie do końca ma pojęcie o co chodzi w życiu i ogóle. O szacunku do starszych ludzi nie wspomnę. Wróżę im dwa trzy lata I bankructwo.

gienio

Wiecie że istnieją już 90lat jako elektrowania gazowa? Wytwarzają energię na potrzeby klientów. a teraz są nowym zakladem przekształcili się w przedsiebiorstwo specjalizujace sie w remontach i serwisach maszyn elektryznych.

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPRE JEDLICZE SP. Z O.O.