Opinie o Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto w Psary

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto w Psary

Jak długo trwa proces awansu w Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto?

les Nowy wpis

Auto stalo ponad 6 miesiecy nie ruszone po mojej interwencji zaczeli naprawiac naprawa byla wykonana na poziomie dostatecznym nie tylko nie na czas ale i nie staranni i niebezpiecznie monataz poduszek byl nie prawiadlowy i koszt wyceny poczatkowej byl (16000)8x wiekszy niz wycena (usunięte przez administratora) czesci i robocizna policzone byly jako wykonanae a nie byly czesci nie byly wymienione sprawa jest w sadzie bo naprawa miala kosztowac ok 16000zl a skonczyla sie na 43000 mialem drugie auto u nich ale powiedzieli ze jak nie zplace za pierwsz to drugiego mo nie wydadza (usunięte przez administratora).. Przestrzegam to sa (usunięte przez administratora) nie uczciwi mechanicy .jezeli miales podobna sytuacje napisz do mnie na lestrans@wp.pl Pozdrawiam 'leszek

Tomek Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników i na jakich stanowiskach? Jak wyglądają zarobki i praca w firmie? Dzięki za info.

Karol

Działalność tych ludzi to śmiech na sali, każda osoba w firmie podaje zupełnie inne informacje, wciskają kit, a (usunięte przez administratora) przy rozmowie telefonicznej powiedział cytuję "Proszę rozmawiać z szefem." Ręce opadają.

Klient Nowy wpis
@Karol

Myślę, że z Panem coś jest nie tak lub Pan czegoś nie zrozumiał :) Co w tym dziwnego, że przekierowali rozmowę do szefa? Może już komuś brakło sił rozmawiać z Panem rozmawiać :):):) Ja kupuję w tej firmie samochody od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie ! Poza tym chyba pomylił Pan strony, ta dotyczy czegoś innego :) To tylko pokazuje z kim coś jest nie tak :D Ręce opadają :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
Zibi

Firma normalnie prowadzi działalność? Może ktoś słyszał czy nie potrzebujecie ludzi do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto - Psary

Radosław Furmańczyk Furmańczyk Auto