Opinie o DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska w Działdowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska w Działdowo

Daniel Nowy wpis

2lata temu zakupiliśmy Hondę Civic VIII, właściciel zgodził się na sprawdzenie przez firmę zew.Auto.. Po zakupie już W Olsztynie zlecilem dla serwisu mechan. wymianę klocków i tarcz tył -były już w słabej formie, amortyzatory przód- ta naprawa była na zaś jako inwestycja (był maly wyciek). Później naprawy wynikajace z bieżącej eksploatacji. Sprzedawca był uprzejmy, konkretny. Polecamy

Jaki jest okres rozliczeniowy w DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wlasciciel Nowy wpis

Proszę mi pokazać lub udowodnić jak składamy auta, nasza firma zajmuje się importem samochodów poflotowych, bezwypadkowych ( zapraszam na moj plac ,) prowadzimy transport , spedycję , servis samochodów osobowych i ciężarowych , tak wiec proszę nie oczerniać mojej firmy ponieważ jest to nie zgodne z prawem, proszę o usunięcie komentarza w przeciwnym razie zgłoszę to do odpowiednich służb Nie prowadzimy napraw blacharsko lakierniczych ,

Aleksandra

są przyjęcia dla mechaników? po opiniach nie widziałam chyba opinii od pracownika, w ostatnim czasie przynajmniej klienci cos pisali. w wizytówce firmowej wyczytałam, że sprowadzane auta są sprawdzane na miejscu w firmowym warsztacie, więc czy to w nim można się podjąć zatrudnienia? jakie ewentualne warunki są przy tym do spełnienia?

Czy po rozmowie w DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Grzesiek

Polecam ,sprzedający okazał się uczciwy, udostępnił auto dla autotesto, raport potwierdził wszystko co właściciel potwierdził przez telefon, Polecam i polecać będę wszystkim

Sabina

Polecam sprzedawcę, dziękuję za współpracę!

Lukas

Polecam sprzedającego, jestem bardzo zadowolony, 5/5

Komis godny uwagi, polecam bardzo obeznany właściciel!

@Kasia

Magda

zleciłam sprawdzenie u tego Sprzedawcy przez firmę sprawdzajaca auta przed zakupem dwóch samichodow(tak wyszło że mam 500 km do tego komisu a potrzebowałam z tatą 2 auta a ten pan mial takie, pan nie robił z tego tytułu problemu udostępnił auta, firma potwierdzila słowa sprzedawcy przez telefon, tak więc uważam że jest to uczciwy człowiek co nie można powiedziec tego o naszych sprzedawcach na Śląsku, tranzakcja zakończyła się sukcesem a sprzedawca zapewnił transport tych aut pod dom w normalnej cenie, auta bez problemu zarejestrowaliśmy i jeździmy już 3 miesiące, tak więc pozwalam sobie na komentarz pozytywny, napewno polecę moim znajomym.

@Magda

Dziekuje polecam się na przyszłość

@Magda

Również polecam, miałem podobna sytuację i było wszystko ok,

@Tomek

Dziękuję bardzo i polecam się na przyszłość

zenon
@Magda

też zlecałem sprawdzenie auta przez firmę nie bede pisał jaką ale raport okazał sie pozytywny, kupiłem i jesten zadowolony, a szukałem nawet w salonach tylko ze tam okazały sie jeszcze gorsze trupy niz w komisach, miałem kawałek drogi bo jestem z łodzkiego ale sie opłacało!pozdrawiam Pana Daniela

Bartek

Polecam, aby więcej takich sprzedawców

@Bartek

Dziękuję za przesłana opinię, polecam się na przyszłość

Rr

Czy jest jakaś strona gdzie można obejrzeć samochody.

@Rr

Jest na otomoto w Klęczkowie komis ;) Polecam tego sprzedawcę

Jarek

Jak najbardziej polecam, Auto zgodne z opisem, świetny kontakt Pedzilem tam 500km, nie było rozczarowania, auto jak marzenie przygotowane jak z salonu Autem jezdze do dnia dzisiejszego i po nastepny pewnie pojade w to miejsce.

@Jarek

Waldemar

Polecam Komis, kupiłem, wlasciel okazał się rzetelny, samochód bardzo dobry, Pozdrawiam z Warszawianki

@Waldemar

Dziękuję

@Waldemar

DZIĘKUJĘ, POLECAM SIĘ NA przyszłość

Rafał

Polecam !!!. Kupiłem w tym komisie drugie auto, wszystko zgodne z opisem. Poleciłem rodzinie, również są bardzo zadowoleni. Duży wybór samochodów, trzecie auto też tutaj kupię.

@Rafał

Robert
@Wlasciciel

Też polecam

Maniek

Szukając samochodu odwiedziłem sporo handlarzy dopiero w Klęczkowie udało mi się znaleźć sensowne auto może nie najtańsze ale bezwypadkowe i mały przebieg(sprawdzone) polecam sprzedawcę

@Maniek

Robert
@Maniek

Też kupiłem i również polecam

Czytam wasze komentarze, i powiem tak oglądałem wiele samochodów w Polsce, to co widziałem u innych a utego Pana to powiem, że te samochody jedne z ładniejszych, i oczywiście te co oglądałem mialy potwierdzone przebiegi, wstępnie nie kupiłem bo cena mi nie odpowiadała ale po obejrzeniu jeszcze innych u następnych sprzedawców, wróciłem do Pana w Kleczkowie i kupiłem, udostępnił mi auto przed zakupem mogłem sobie go posprawdzac i tak naprawdę nie miałem do czego się przyczepić. Tak więc jak narazie polecam ten Komis

@Marcin

Dziękuję, polecam się na przyszłość

Auto zgodne z opisem, przebieg sprawdzony(okazał się prawdziwy), lakier oryginalny. Wszystko tak jak w ogłoszeniu. Właściciel miły, odpowiadał na wszystko pytania. Transakcja zakończona sukcesem. Polecam.

@Marcin

Mateusz

Szukałem samochodu pół roku. W końcu trafiłem na wymarzony egzemplarz. Honda sprawuje się świetnie. Wszystkie mankamenty zostały dokładnie opisane. Dzięki!

@Mateusz

Stella

Polecam! Auto sprawuje się bez zarzutów. 4 lata temu kupiliśmy tam Hondę CRV. Nie żałujemy i zastanawiamy się nad zakupem drugiego auta u tego samego sprzedającego.

@Stella

Jacek

Kupiłem jakiś czas temu auto po półroczny użytkowaniu stwierdzam że dobrze kupiłem, przebieg oryginał sprawdzony w servisie, na aucie normalne ślady eksploatacji ale tak to już jest przy używanych autach, tak więc polecam ten komis!Polecam

@Jacek

Zostaw merytoryczną opinię o DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska - Działdowo

DM Auto-Komis Marta Pielgrzymowska
4.7/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Stanisława Lentza 26
    13-200 Działdowo