Audi / VW / Skoda IGNASZAK

Kalisz

Opinie o Audi / VW / Skoda IGNASZAK

Jurant.

Dobrze to już było. Szefostwo otacza się ludźmi, bez wiedzy i pomysłów. Liczy się brązowy język i przytakiwanie. Nie ma przejrzystych zasad. Szef serwisu Audi i jego świta traktuje klienta jak petenta , który znowu coś chce. Jeżeli chodzi o zarobki to co innego mówią na początku a co innego płacą.

DZEJKOB

CO ZA BZDURY.FIRMA RODZINNA , TAKICH JUZ NIEMA .KOMFORT PRACY W PORÓWNANIU Z INNYMI FIRMAMI BRANZY MOTO -LUKSUSOWY

Zostaw opinię o Audi / VW / Skoda IGNASZAK - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audi / VW / Skoda IGNASZAK