Opinie o Ignaszak Sp. z o.o. sp.k. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ignaszak Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ignaszak Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ignaszak Sp. z o.o. sp.k. w Kalisz

Brzoza

Jako pracownik z kilkuletnim stażem, myślę że mogę coś powiedzieć o firmie Ignaszak. Niestety moja opinia nie będzie laurką dla szefostwa, którzy niestety zatrzymali się i nie rozwijają firmy. Ich obecność i wkład w codzienną pracę jest raczej umowny. Zwykły pracownik nie ujrzy szefa czasem i przez pół roku- to daje do myślenia jak management interesuje się firmą. Osoby na szczeblach zarządzających ( głównie na sprzedaży w jednej ich marce) przychodzą tylko pobyć w pracy i tyle. Zero pomysłów, zero wsparcia (ale też nie przeszkadzają). Tylko że nie tak powinno wyglądać zarządzanie zespołami. Wynagrodzenie-na czas, na tle innych pracodawców z tej branży w Kaliszu to bez szału, raczej mocno przeciętne. Często próbują uciąć kasę za bonusy kwartalne lub na prowizjach za sprzedaż. ​Dział kadr i ich pomoc pracownikowi to też fikcja (sprawdzajcie paski płacowe jak rozliczają wam urlopy- bo nieprawnie nie rozliczają Wam średniej z ostatnich miesięcy przez co przy różnych pensjach miesięcznych jesteście mocno w plecy). Podobna sytuacja ma miejsce przy uldze "dla młodych" - nie dajcie się oszukać na kasę. Tutaj szczególnie jedna osoba, która nie do końca ma wiedzę daje poznać się jako osoba trochę zarozumiała, wykonująca polecenia szefostwa niezgodne z prawem do czego w prywatnych rozmowach się przyznaje. Dział marketingu- większość pomysłów nietrafionych, byle wydać kasę. Serwis, blacharnia- z tego co daje się zauważyć tworzą dość zgrany zespół, choć nie brakuje nieporozumień. Ogólnie polecam firmę osobom, które szukają pracy aby wejść w tę branżę, złapać znajomości i doświadczenie. Praca mało stresująca, ale też za relatywnie niewielkie pieniądze. Patrząc na staż pracy wielu mniej ambitnych pracowników pokazuje że można tu przepracować pół życia.

Tomasz J
@Brzoza

Jedno już wiem o tej osobie. Nie udało się jej nic osiągnąć spektakularnego, aby zostać z nami na dłużej. Widać po wpisie dużą frustrację osobistą. Przez to już za pewne ta osoba z nami nie pracuje. Jeżeli umiesz wnieść coś w potencjał firmy, to to jest miejsce dla Ciebie. Nikt nie będzie Ciebie ograniczał. Firma rodzinna, której olbrzymią zaletą jest elastyczność. Na tle sieci korporacyjnych olbrzymi atut. Fakt że pracownicy są wieloletni należy raczej do plusów, a nie minusów jak twierdzi przed mówca. Właściciele o wielkich sercach, ale jak ktoś tego nie chce dostrzec to ja tego nie zmienię( ta osoba szybko zapomniała czasy pandemii i co się działo). Pisanie pod ukrytym nickem jest bardzo łatwe i sądzę że taki ta osoba obrała kurs na życie.

Waldek Nowy wpis

Już ponad miesiąc temu kupiłem moje pierwsze audi A3. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za miła, życzliwą i fachową obsługę Pani Michalinie Głębowskiej. Wierzę, że również pozostały personel Audi w Kaliszu świadczy równie wysoki poziom obsługi klienta. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich pracowników Audi w Kaliszu.

Czy można liczyć w Ignaszak Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Brzoza

Tomasz J Nowy wpis
@Brzoza

Edyta

widziałam aktualne ogłoszenie na konsultanta i się nad nim obecnie zastanawiam. Czy ktoś ma jakąś aktualną opinię odnośnie pracy na tym stanowisku? Padła tu jedna dość niepochlebna opinia czy ktoś może się do niej jakoś ustosunkować? I co z rzeczywistym zarobkami ile ostatecznie konsultant dostanie na rękę?

... Nowy wpis
@Edyta

Dość często pojawia się ogłoszenie na to stanowisko w tej firmie, ciekawi mnie dlaczego ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ignaszak Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
DZEJKOB

CO ZA BZDURY.FIRMA RODZINNA , TAKICH JUZ NIEMA .KOMFORT PRACY W PORÓWNANIU Z INNYMI FIRMAMI BRANZY MOTO -LUKSUSOWY

@DZEJKOB

Potwierdzam jako pracownik. Atmosfera w pracy ok. Jeżeli chodzi o pieniądze i warunki pracy to zależy do jakiego działu trafisz.

Rysiek
@DZEJKOB

Potwierdzam. jest ok.

salomon

Właśnie szukają nowej księgowej za minimalną pensję niech sobie wynajmą biuro rozliczeniowe to zobaczą jak trzeba płacić a nie szukają takiej po studiach z doświadczeniem i co będzie biegać jak ze sraczką....hahaahahaa

Jurant.

Dobrze to już było. Szefostwo otacza się ludźmi, bez wiedzy i pomysłów. Liczy się brązowy język i przytakiwanie. Nie ma przejrzystych zasad. Szef serwisu Audi i jego świta traktuje klienta jak petenta , który znowu coś chce. Jeżeli chodzi o zarobki to co innego mówią na początku a co innego płacą.

Jurand2
@Jurant.

Sama prawda !!! (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze , pracownik to pies na posyłki i na komendę ! Maślane oczy i jak chodzi o wypłatę to często nie na czas bo coś tam coś tam w właściciele nowe okna wstawiają w swoich domach. Ogólna opinia w sieci z nikad się nie wzięła, jak maja komuś zapłacić za swoje to lepiej zwolnić

salomon
@Jurand2

Widać że to jedno wielkie bagno i mobbing rodzinny...hahahhaaa dzieki

Czy w Audi / VW / Skoda IGNASZAK panuje luźna atmosfera?

Atmosfera pracy bardzo fajna. Ludzie otwarci z poczuciem humoru. Co do pracodawcy - zawsze jest to ściśle powiązane z atmosferą .

Skoda

Pracownikom serwisu Skody brakuje elementarnych zasad kultury, ze standardami obsługi też kiepsko.... W niczym nie widzą swojej winy, nie potrafią powiedzieć przepraszam wymiana akumulatora trwa 3 dni :) Kto ma dużo cierpliwości i nie zależy mu na fachowej i kompetentnej obsłudze niech korzysta z ich usług.

Klient

Witam . Żeby nie rozpisywać się za dużo krótko i na temat . Ponad miesiąc byłem poprosiłem o przygotowanie wyceny na VW Crafter do dziś nie ma nawet wzmianki . Odradzam ten salon mimo iż mieszkam w okolicy to jednak MotorPol Wrocław i Pan . Krzysztof specjalista od Sprzedarz a jaka wiedza i podejście do klienta . Warto jechać fachowa robota

Ewelina
@Klient

Dobrze, że napisałeś tu o tym. Każda informacja na temat Audi / VW / Skoda IGNASZAK jest tu bardzo istotna. Jak Ci wytłumaczono tak duże opóźnienie w przygotowaniu wyceny? Nie ukrywam, że bardzo mnie to interesuje.

Kazimierz Błaszczyk

Witam Proszę podziękować Panu Jakubowi Cichorkowi za właściwe podejście do klienta, w szczególności za pomoc przy zakupie samochodu VW Tiguan na odległość /przesyłanie dokumentów bez wymaganej obecności w salonie/ co dla mnie z Łodzi stanowiłoby poważny problem czasowy,gratuluje takich pracowników którzy maja empatie dla klientów Pozdrawiam Kazimierz Błaszczyk Łódź

Karol

Firma ma dobre opinie w internecie. Szkoda, że tu nie ma informacji od pracowników jak się pracuje.

Zglosilem auto na poczatku wrzesnia do wyceny dzwonilem pare razy tak damy znac dzis mamy 2.10.2018 ponad miesiac nie dostalem zadnej odpowiedzi tragedia. Pozdrawiam pana Tomasza Jastak.

Zostaw merytoryczną opinię o Ignaszak Sp. z o.o. sp.k. - Kalisz

• Jak się pracuje w Ignaszak Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ignaszak Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ignaszak Sp. z o.o. sp.k.?

Ignaszak Sp. z o.o. sp.k.
  • Aleja Wojska Polskiego 5
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6180043591 REGON: 250389292 KRS: 0000820097

Ignaszak Sp. z o.o. sp.k.