Audi / VW / Skoda IGNASZAK

Kalisz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Audi / VW / Skoda IGNASZAK
0 0 6 1

Opinie o Audi / VW / Skoda IGNASZAK

anonymous

Zglosilem auto na poczatku wrzesnia do wyceny dzwonilem pare razy tak damy znac dzis mamy 2.10.2018 ponad miesiac nie dostalem zadnej odpowiedzi tragedia. Pozdrawiam pana Tomasza Jastak.

Jurant.

Dobrze to już było. Szefostwo otacza się ludźmi, bez wiedzy i pomysłów. Liczy się brązowy język i przytakiwanie. Nie ma przejrzystych zasad. Szef serwisu Audi i jego świta traktuje klienta jak petenta , który znowu coś chce. Jeżeli chodzi o zarobki to co innego mówią na początku a co innego płacą.

DZEJKOB

CO ZA BZDURY.FIRMA RODZINNA , TAKICH JUZ NIEMA .KOMFORT PRACY W PORÓWNANIU Z INNYMI FIRMAMI BRANZY MOTO -LUKSUSOWY

Zostaw opinię o Audi / VW / Skoda IGNASZAK - Kalisz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audi / VW / Skoda IGNASZAK