Auto Partner Sp.j. Jan Andrzej Garcarek Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Ociąż

Opinie o Auto Partner Sp.j. Jan Andrzej Garcarek Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Ja

Ja mam super doświadczenie z tą firma rok temu chciałem kupić auto po pięciu minutach rozmowy ze sprzedawcą dowiedziałem się że BMW ma dobre warunki finansowania ( kupiłem BMW ) , miesiąc temu rozmawiałem tym razem z Panią o Mercedesie GLA zapytałem o możliwe rabaty to się dowiedziałem że za darmo aut nie rozdają (kupiłem we Wrocławiu ) . Ale wisienka na torcie była rozmowa kilka miesięcy temu na temat auta używanego ML na każde pytanie Pan mądraliński odpowiadał - nie wiem , skąd mam wiedzieć , nie mam pojęcia . Zdecydowanie odradzam zakup w tej mało profesjonalnej firmie . Jak czyta to właściciel i nie wierzy to przecież rozmowy są nagrywane

mnn

bedziesz miał rodzinę na utrzymaniu i kredyt to zrozumiesz

akita

Skoro było tak złe to po co wiec było tracić czas az cztery lata?Nie rozumiem ludzi ktorym tak złe i nie zmieniaja tego by było im lepiej.

do nn

Jak pracuje się po 13h i soboty to kiedy te fuchy po godzinach??

nn

Wyzysk pracownika, minimalnie trzeba pracować 10 godzin i wszystkie soboty a większość pracowników pracuje pod strachem po 13 godzin. Istny obóz pracy. Pracownik pracujący na warsztacie nie ma dostępu do dokumentacji warsztatowych typu WIS gdyż by za dożo wiedział i by robił Fuchy po godzinach. Pracując tam ponad 4 lata nie zostałem wysłany na zadne szkolenie, gdzie u obecnego w ciągu 3 lat byłem juz na 20 szkoleniach. Podstawowym narzędziami jest młotek i przecinak, brak sprzętu specjalistycznego. 60% pracowników to rodzina która nie ma pojęcia co robić,Pozdrawiam

Zostaw opinię o Auto Partner Sp.j. Jan Andrzej Garcarek Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz - Ociąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Partner Sp.j. Jan Andrzej Garcarek Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz