Opinie o Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j. w Ociąż

Joasia Nowy wpis

Mechanik samochodowy na pełen etat wciąż pracuje? 2 lata temu tak podawali w ofercie. O dziwo wciąż się wyświetla i chłopak byłby zainteresowany aktualnie pracą, pomagam mu się dowiedzieć czy to możliwe. Jakie są godziny jakby coś? Żeby mu pasowały.

Jak oceniacie zarobki w firmie, bo jedni z was chwalą, drudzy piszą o najniższej krajowej. Sam nie wiem, co myśleć, na stronie jest oferta dla pracownika autodetailingu z wynagrodzeniem adekwatnym do stawianych celów i osiąganych wyników. To prawda, czy tak piszą w każdej ofercie może?

MB Nowy wpis

Nie mogę mieć żadnego zarzutu do @Pracodawca i szczerze powiem, że dziwią mnie opinie niektórych. Z mojej strony jako pracownika nie było żadnych nadgodzin jeśli ktoś nie chciał pracować ponad normę, kontakt z przełożonymi bez problemów wykraczających ponad codzienne kwestie, które zdarzają się w każdym zakładzie. Wynagrodzenie uczciwe, szacunek do pracownika i zawsze można było porozmawiać nt zmiany warunków, jeśli ktoś miał taką potrzebę. Odszedłem, bo postanowiłem otworzyć coś swojego. Taka refleksja - jeśli w każdej kolejnej pracy masz masę problemów i z nikim nie możesz się dogadać to może problem nie zawsze jest w pracodawcach? ;) Pozdrawiam komentujących, a szukającym opinii polecam przynajmniej pójść na rozmowę o pracę i wyrobić sobie chociaż na tym przykładzie WŁASNE zdanie.

@MB

A jeżeli zdarzały się nadgodziny, że chciało się je wziąć, to dostawało się jakąś ekstra stawkę? :) Skoro wynagrodzenie uczciwe, to jesteś w stanie wskazać widełki? Czy raczej jest to tajemnica? Daj znać.

Po nowym roku jakieś podwyżki dla mechaników były? W ogłoszeniach sprzed dwóch lat które są nawet jakby były podane Widełki to i tak by mi to niewiele powiedziało, tutaj ktoś coś mówił o zarobkach powyżej 4000, ale też dawno. Jak to teraz wygląda, ogólnie co jakiś czas podnoszą czy stoją w miejscu raczej te stawki?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Grzegorz

Cenię sobie pracę w @Pracodawca. Firma oferuje szereg szkoleń i kursów, wspierając rozwój kompetencji. Atmosfera pracy jest zgrana i wspierająca, co przekłada się na wysoką efektywność i satysfakcję. Zarządzanie jest transparentne, otwarte na sugestie, co sprawia, że pracownicy czują się ważną częścią organizacji. Praca z najnowszymi modelami Mercedes-Benz inspiruje i pozwala na kontakt z najnowszymi technologiami branży motoryzacyjnej. Polecam. Pozdrawiam Grzegorz

xyz

Nawiązując do pierwszej pierwszej opinii wystawionej to o tej firmie jeszcze w 2014 roku, to od tego czasu nic się nie zmieniło. Rozpoczynając od tego że na umowie masz najniższą krajową a resztę dostajesz pod stołem, a kończąc na tym że tyrasz po 10 godzin codziennie i jeszcze do tego w soboty. Wręcz nieprawdopodobne, że w dzisiejszych czasach takie rzeczy i takie przekręty się jeszcze zdarzają, a jednak :) i tak, racją jest również że większość firmy to rodzina głównych właścicieli, i tak na dobrą sprawę wszyscy są siebie warci. Szkoleń brak, jasnych informacji za co masz płacone brak, urlopy zaległe sprzed jeszcze kilku lat, a jeśli chcesz wybrać to co teoretycznie ci się należy to musisz się prosić. Ja już uciekłem, i nikomu nie polecam zaczynać przygody z tą firmą. Pozdrawiam ciepło :)

@xyz

Za zaległe urlopy nie można dostać ekwiwalentu? Zawsze to dodatkowa kasa jak nie można wziąć wolnego bo nie ma kiedy, co?

Alan

Dzień dobry. Proszę uważać na serwis, nie wszystko jest zawsze zrobione i wymienione jak napisali na fakturze,

Szukam pracy na Mechanik Samochodowy. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4800 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Były

Tak, oferują zarobki w okolicach 4800 ? Stawkę na umowie też Ci powiedzieć ? Możesz się lekko zdziwić marką i podejściem typu premium. Ale zanim zaczniesz tam pracę, musisz opanować podstawy języka afrykańskiego. W razie pytań - służę. Pozdrawiam

Jolanta
@Były

po co te złośliwości? ktoś chce się zatrudnić i się czegoś dowiedzieć. skoro tam pracowałeś chyba możesz pomóc, prawda?

Joanna
@Były

Tak jakbyś mógł podać stawkę, to poproszę :) Nie rozumiem, dlaczego się irytujesz, dla mnie to normalne, że ktoś, kto zastanawia się nad pracą, dopytuje o zarobki.

Były
@Joanna

Witaj ponownie. Nie irytuję się a stawkę o którą ktoś pytał potwierdziłem w pierwszym zdaniu. Dlaczego tam znalazł się znak zapytania - nie wiem. Dobrze, resztę informacji zachowam dla siebie, ale podobno są cenne, dla Tych, którzy interesują się firmą... W każdym razie, służę też pozostałymi informacjami o tym zakładzie. Jak ktoś zapyta - udzielę odpowiedzi.

@Były

Z tym afrykańskim to był żart po prostu? Wymagają tutaj znajomości języków?

arczi

wal śmiało zarobisz 3koła na 10godzin roboty i wszystkie soboty paracujące

@arczi

to ja bym była ciekawa konkretnego schematu z tych wyliczeń, że tylko trójka miałaby wyjść. Ile Ty godzin w tym liczysz razem z sobotami?

Sylwia

Wow, rzadko czyta się o rewelacyjnej firmie, a tu takie słowa czytam Kilka miesięcy temu widziałam ogłoszenie na Mechanika samochodowego - samochody osobowe. Wymagają wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej. Ma ktoś info jak to jest weryfikowane podczas rekrutacji?

KOLKI

Firma rewelacyjna, Właściciele z pasją i zaangażowaniem Polecam każdemu ambitnemu.

Klient

Skąd te negatywne opinie!? Może konkurencja? Jedzcie do Niemiec, tam będziecie obsłużeni na stojąco. Myślicie, ze są kompetentni? Mylicie się. Mam porównanie. Tu jest jak w najlepszej klinice????. Nawet kilkugodzinne oczekiwanie jest przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie szefów i personel

Zuzanna
@Klient

a jak cennik? Ceny są przystępne??

Kierowca

Po co umawiaja auta na serwis na 7:30 jak biorą na obsługę dopiero 0 9 i tyle czekania na marne byłem w tym serwisie 7 razy i kazałem szefowi zmienić serwis bo szkoda czasu traci na czekaniu

Barbara
@Kierowca

I szef grzecznie Ciebie posłuchał i zmienił serwis :) hehe. Naprawdę wszystkie siedem razy czekałeś po półtorej godziny?

ajax

Obiecują, że oddzwonią po rozmowie kwalifikacyjnej, a tego nie robią.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dimitri

Tak najniższa krajowa i minimum 10h roboty i soboty

Rob

Znajomy opowiadał jak przed kilku laty odwiedził ten salon z zamiarem kupna samochodu za gotówkę. Zapytał jednego z handlowców, że chciałby zobaczyć model, który go interesował....pan sprzedawca spojrzał na niego z góry i powiedział, że też wiele rzeczy by chciał... Wynika z tego, że ludzi ocenia się tam po wyglądzie, kolega miał zgrzebną bluzę koloru khaki i spodnie w podobnym odcieniu, jest zapalonym wedkarzem. W USA takie coś nigdy by nie przeszło, tam sprzedawcy wiedza, że nie ocenia się ludzi po wyglądzie, ba, często milionerzy to ludzie którzy niczego nie muszą udowadniać, nie musza wyglądać "jak z katalogu". W takich sytuacjach wychodzi właśnie polskie "buractwo". Finał był taki, że kolega uśmiechnął się z pozalowaniem i wyszedl po czym w tym samym dniu kupił prosto z salonu nowiutkiego Grand Cherokee. Tak się traci potencjalnych klientów.

gru
@Rob

A to ciekawe. Malkontentów jak widać ci u nas nie brakuje !

Dimitri
@Rob

To fakt też miałem taką sytuację że jak nie swiecisz złotem i Armani to sprzedawca cię olewa oceniają klienta po wugladzie dramat w Poznaniu Duda cars tak klienta nie traktuja

worker

Obiecują, że oddzwonią po rozmowie kwalifikacyjnej, a tego nie robią.

Zibi

Witam. Zamówiłem w tej firmie samochód i do momentu zamówienia cała obsługa była miła i sympatyczna i w tym momencie czar prysnoł.... termin odbioru samochodu się wydłużał , przedstawiciel handlowy nie odbierał telefonu a próba kontaktu z dyrektorem handlowym spełzła na niczym. Ten salon to porażka a wpisy pracowników jak tu jest super to mżonki. Z właścicielem salonu nawet mnie nie połonczono . Zostawiłem zażalenie w Mercedes Polska i czekam na odpowiedź.

Ilona
@Zibi

@Zibi Hej. Proponuję, abyś takie uwagi skierował prosto do Auto Partner. Kiedy firma będzie wiedziała, że masz jakieś uwagi może wpłynie na jakość oferowanych przez siebie usług. Czy może już to zrobiłeś? Daj koniecznie znać.

Alek

Sprawdzałem auto przed zakupem w tym serwisie . Zapłaciłem za taki zabieg 800zl ale takie same sprawdzenie można zrobić u każdego zwykłego mechanika za 200zl .... mało tego czekałem pół dnia .... Nie polecam...

Lesth

Witam, jeżeli chodzi o firmę to jest ona na wysokim poziomie. Szefostwo stara się robić wszystko na najwyższym poziomie i część pracowników również .(usunięte przez administratora)

Bartek

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i już tego nie zmienimy. Ważne, że to bardzo dobra firma i tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j. - Ociąż

• Jak się pracuje w Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j.?

Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ostrowska 6
    63-460 Ociąż

Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.j.