Euroma Maciej Działoszyński

Franklinów

Opinie o Euroma Maciej Działoszyński

indyk

Kiepska firma stare auta obciążają za spalanie i to nie male pieniądze spedytorzy nadgorliwi strasznie tylko jedz jedz i jedz zarabiasz w złotówkach wydajesz w euro na 4tygodnie tez trzeba zapasy dość spore zrobić plus jakieś mandaty w euro straszna lipa

Ktos

Ja tam Polecam kaazdy wie na co sie pisze jak komus nie odpowiada to niech nie podejmuje pracy warunki placowe nawet ok ,ale trzeba sie liczyc ,ze w domu cie nie ma

Świerzak

przepracowałem pierwszy miesiąc na blaszaku i 13 tyś km, wynagrodzenie wzgledne jak na pierwszy raz nikt za darmo pieniedzy nie daje !!!!!!!

Mactsh

Miesiąc jazdy, tydzień w domu. Co chwila 'terminy' i jazda 24h/d. Za tę pracę należeć powinno się 2x takie wynagrodzenie.(usunięte przez administratora)Nie polecam. :(

Zostaw opinię o Euroma Maciej Działoszyński - Franklinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroma Maciej Działoszyński