Opinie o Artcom Sp. z o.o. w Ociąż

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Artcom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artcom Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artcom Sp. z o.o. w Ociąż

Honorata Nowy wpis
Inne

Przyznam że Wasze wpisy są trochę niepokojące... Skoro wymaga się od kierowców aby jeździli bez odpoczynku czy w sytuacji gdy dojdzie do jakiejś kolizji firma pokrywa koszt naprawy auta, czy spada to na kierowcę? Wiadomo że jak ktoś jest zmęczony, koncentracja spada...

Cb Nowy wpis
Były pracownik
@Honorata

Pewnie, że zawsze wina kierowcy pomimo, że zapałki w oczach i jazda. W razie jakiejś kolizji szef ratalnie odbierze swoje w wypłatach.

Były Nowy wpis
Były pracownik

Najlepiej jeździć bez spania bo ciągle "czekają na ciebie" "bo będzie obciążenie" i tego typu gadanie. "spedytorzy" nie mają co robić i patrzą non stop na punk na mapie jak się jedzie, jak staniesz na toaletę to już telefon czemu stoisz. Firma dziadowska. Trzymać się z daleka.

3
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, skoro już Pan tu jest to może tu odpowie na pytanie: kiedy uregulują Państwo należność za FV do zlecenia 900/2020?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Witam Zawsze płacimy na czas. Prosimy o konkretny numer faktury/zlecenia na adres mailowy w celu wyjaśnienia sprawy. Anonimowe wpisy nic nie wnoszą. Po drugie proszę nie podszywać się pod pracowników firmy.

1
Pracownik
Pracownik

Zawsze płacimy na czas. Prosimy o konkretny numer faktury/zlecenia na adres mailowy w celu wyjaśnienia sprawy. Anonimowe wpisy nic nie wnoszą. Po drugie proszę nie podszywać się pod pracowników firmy.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Artcom Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Recepcji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik

Witam Zawsze płacimy na czas. Prosimy o konkretny numer faktury/zlecenia na adres mailowy w celu wyjaśnienia sprawy. Anonimowe wpisy nic nie wnoszą.

Emilia
Inne

@Wojtek napisałeś, że jest to bardzo dobra ale też bardzo wymagająca firma. Czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych wymagań? I na co może liczyć pracownik w Artcom? Pracodawca zapewnia jakieś benefity?

Wojtek
Inne

Zawsze można zmienić firmę jeśli to nie jest dla niego praca. Bardzo dobra i bardzo wymagająca firma i to wszystko.

1
Pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Wojtek

A co takiego bardzo dobrego w tej firmie jest? Bo trudno mi w to uwierzyć co piszesz gdyż tam pracowałem i nic takiego tam nie było.

Błażej
Inne

W jakim wieku preferują tam pracowników? Czy to raczej bez różnicy?

Pracownik
@Błażej

Raczej młodych i naiwnych, żeby nie narzekali. Jeżeli jedziesz na 4tyg i wracasz na tydzień to według frencla wtedy odbierasz urlop (usunięte przez administratora)

anonim

(usunięte przez administratora)

Justyna

Z czym porażka? Pracujesz dla Artcom? Jak tam jest z atmosferą w biurze?

Radek
Inne

Czy nie szukają może spedytorów ? Jaki zakres obowiązków i jaka umowa na start ?

Piotr

Witajcie. W związku z negatywnymi komentarzami postanowiłem się odnieść do tematu firmy Artcom, gdyż pracowałem tam przeszło 3,5 roku na stanowisku spedytora i mogę napisać miarodajną opinię. Firma mała, rodzinna, ale zaangażowanie w prowadzenie, poświecenie i podejście do pracy jest odpowiednie. Owszem, zdarzały się zgrzyty, ale to wynika ze specyfiki branży, bo tutaj losowych przypadków jest tyle, co kombinacji w totolotku. Ktoś kto pracuje w transporcie wie o czym mowa. Co do narzekań kierowców - nigdy w okresie w którym tam byłem nie zdarzyło się aby z '3 tygodni zrobiły się 4 lub 5', jakiekolwiek wydłużenia zamykały się w 2-3 dniach, co było zresztą ustalane z kierowcami. Jeśli pracownik się starał to naprawdę był ceniony i adekwatnie nagradzany. W niewielkich firmach plusem jest to, że nie ma miejsca na lenistwo i olewanie pracy, bo wszystko wychodzi w krótkim czasie. Co do wynagrodzeń. Zdarzały się małe poślizgi, ale może tylko ze 2 razy w ciągu przeszło 3 lat, więc wspominam tylko o tym jako drobnym minusie. Firma nie była idealna, momentami były stresowe sytuacje, ale jak na obecne warunki - conajmniej bardzo dobra i jako były pracownik tej branży wspominam czas w Artcom jako najlepszy w swojej karierze. Byłoby dobrze kiedyś wrócić. Generalnie: polecam.

5
pracownik

czy to prawdza o włascicielu GoWork http://andrzejkosieradzkigowork.blogspot.com/ https://www.ale24.pl/2018/06/12/gowork-czyli-jak-bezkarnie-okradac-z-prawdy-i-pieniedzy/ https://www.serfin.pl/23731,plac-albo-zniszczymy-ci-firme/

Były kierowca

Nie warto. Właściciel pozjadał wszystkie rozumy, nie idzie się z Panem dogadać. Problemy z rozliczeniem- zawsze. Z tego co wiem spedytorzy także narzekają. Nie polecam

1
Kierowca

Pracowałem. O wypłatę trzeba było po kilka razy dzwonić bo ciągle inna wymówka była. Zawsze problem z powrotem na Polskę, z 3 tygodni robiło się 4-5. Po powrocie kierowca sam ręcznie musiał myć auto. Częste problemy z tankowaniem bo karta pusta. Moja rada dla potencjalnych kandydatów-nie warto.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Artcom Sp. z o.o. - Ociąż

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Artcom Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Artcom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Artcom Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artcom Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ostrowska 41
  63-460 Ociąż
 • NIP: 6222787334 REGON: 360317181 KRS: 0000540222
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Artcom Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii