Franek Nowy wpis

Myślę,że forum pracownicze nie jest odpowiednim miejscem na uwagi klientów firmy.

Olek Nowy wpis

Tak rzadko piszecie czy to dlatego, że dobrze się pracuje?n Szkoda bo ludzie szukają opinii.

Speed Oszust Nowy wpis

Akutalizuje opinie tej firmy. A Wiec na wstepie chciał bym powiedziec że ci ludzie nie pomyślą z jaką sprawą ludzie lecą do polski czy Anglii. Mieli przyjechać w niedziele a we wtorek miałem pogrzeb bliskiego z rodziny. Mało tego zadzwonili dwa dni wczesniej i zmienili stawke o połwe wiecej niz było ustalone z czego zgodziłem sie bo sytuacja nawet tego wymagała, ale itak nie przyjechali, nie odbierali nawet telefonów... Trzymają ludzi w niepewnosci z czego pare dni przed wyjazdem podbijają stawki. z czego człowiek w tym czasie nie ma juz opcji nawet szukac niczego w linach lotniczych bo juz nie ma nawet lotów. Jak bym wiedział że to banda oszustów to napewno jeszcze zdążył bym zabukować sobie bilet samolotowy ale poprostu chciałem zabrać wiecej rzeczy..Dopiero teraz sie dowiedzialem że to nie tylko takie sytuacje sie wydarzają, straszą ludzi i karzą brać na siebie jakieś papierosy z tego co czytałem nie ma ani jednej dobrej opini na ich temat. Oby sie zajeły nimi odpowiednie służby !!!

Aleksandra Nowy wpis

Czy Waszym zdaniem firma Speed-Bus jest godnym polecenia miejscem pracy? Warunki według Was są dobre? Niezależnie od tego, jak faktycznie jest, zachęcam każdego pracownika do wyrażenia swojej opinii na temat pracy tutaj. Jako że do tej pory wypowiedziały się tylko dwie osoby, każdy komentarz będzie bardzo ważny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Speed-Bus Błażej Kępas? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

KĘPAS

ZANIM ZACZNIECIE PISAĆ BZDURY UPEWNIJCIE SIĘ O KIM PISZECIE

Cezarq

Nie polecam,a reklama na ich stronie internetowej to kłamstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Błażej Kępas Speed-Bus - Będzieszyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Błażej Kępas Speed-Bus
0/5 Na podstawie 0 ocen.