Castorama Gniezno

Opinie o Castorama Gniezno

Filtruj opinie po kryteriach:

wyrolowany
 Opinia

Odnosnie Castoramy w Gnieznie: po przepracowaniu okresu probnego i podpisaniu umowy na rok zostalem zwolniony po 2 tygodniach jej trwania z powodu duzych kosztow sklepu. Wiem, ze w podobnym czasie wylecial takze jeden z kierownikow za "dziwne miny" w stosunku do klienta oraz pare innych osob. Zaluje, ze nie nosilem ze soba dyktafonu, poniewaz zachowalbym sobie teksty typu "mam wrazenie ze za dlugo siedzicie w toalecie", albo "w czasie tej minuty kiedy stales i czekales na klienta aby podac mu zapakowany towar, mogles np. wytrzec kurze na regale. Dziesieciu takich klientow w ciagu dnia pracy i masz cale dziesiec minut innej roboty". Ktos kiedys wcisnal kit klientowi przez telefon, ten przyjechal po towar ktorego nie mamy i byl (klient) z tego powodu bardzo zdenerwowany - wina padla na mnie poniewaz bylem najmlodszy stazem na zmianie. Nikt mi tego nie udowodnil (bo to nie ja opowiadalem te bajki przez tel.) ale koniec koncow nie mialem jak sie bronic : D Przykladow jest cala masa i musialbym sie na 3-godzinny wywiad umowic zeby wszystkie przytoczyc. Slowem podsumowania: - nacisk na zysk jest tak potezny, ze jesli stoisz na glowie a utargu nie widac to widocznie powinienes stanac na samych uszach - multidzialowosc..... spora czesc pracownikow (im blizej dzialu narzedziowego tym gorzej) nie moze przetrawic faktu ze mozesz czegos nie wiedziec i prosisz ich o pomoc - dwa lyse minionki aka star-wars-fanboy i ten-z-nazwiskiem-na-H-ktory -wszystkich-by-zwolnil - oblej sie woda i podepnij pod kroplowke kiedy ida, bo mozesz wygladac tak jakbys od minuty nic nie robil. No chyba, ze Twoj dzial ma dobry dzien - mozesz miec to gdzies bo w tej sytuacji nie przyjda. - wojny o wkretarki, wozek widlowy, podnosnik czy nawet drabine.... "jest na budowlance. Albo na sanitarce. Albo u ochrony. Albo nie wiem gdzie, nie moj problem" Ja jestem na NIE, moloch w ktorym nie wiesz czy zaraz nie wylecisz. Kasa jak na gnieznienskie warunki kusi ale lepiej miec druga opcje.

Pomocna?
Tak4Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Castorama Gniezno - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Gniezno

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.