Opinie o sklepie jula.pl - Jula Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jula Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Jula Poland Sp. z o.o. w Lublin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pisqun

We Wrocławiu to dopiero jest cyrk pracownicy z 5 letnim starzem są traktowani jak zło konieczne to samo się tyczy pracowników zatrudnionych przez firmę zewnętrzna u nas jest jeden chłopak tak zatrudniony i zarabia on najniższą krajowa zero podwyżek zero jakich kolwiek dodatkow świątecznych itp . Wlasnie ten chłopak niepełnosprawny jest traktowany przez kierowników , regionalnego jak.popychadło sam byłem świadkiem.takiej akcji a to on u nas wyrabiał praktycznie rzecz biorąc wszystkie karty Jula , Jula pro i co z tego ma ? Otóż nic , a wszyscy wiemy (pracownicy Jula ) co to znaczy . Pracuje czasem za dwóch nie patrzy ze jest mniej sprawny od nas pełnosprawnych wiec jeśli IGOR i REGIONALNY nie zmienia Podejścia to chłopak odejdzie jak i zreszta wielu innych oracownikow Julii maja dość gnojenia dość upokarzania . Firmie Jula chyba chodzi o rotacje pracowników bynajmniej we Wrocławiu tak jest

Gdansk
Kandydat

Jak sytuacja w Gdansku, zarobki, atmosfera, ludzie ? Chce zlozyc papiery ale slyszalem zle opinie na temat tej firmy tzn konkretnie tej placowki

Przemysław

Kupowaliście przez internet towar? Konkretnie chodzi mi o narzędzia ogrodowe. Wysyłają od razu jak mają na stanie na magazynie, czy czeka się na zamówienie kilka dni? Kurier wniesie towar pod drzwi nawet jak jest ciężki? Jakie macie doświadczenia?

Przemysław

Zenek
@Przemysław

jak zamówisz kuriera to ci wniesie bez problemu.

Krzysztof
@Przemysław

Zamówiony towar z Jully dojeżdża pod dom po długim oczekiwaniu ale nie ma kto ciężkiej przesyłki 70,kg zdjąć z załadowanego innymi towarami samochodu. Niech sobie pan go zdejmie sam. Nikt mnie nie poinformował o sytuacji takiej działalności tej firmy. Odradzam z korzystania z usług takich handlowców.

Elżbieta
@Krzysztof

Co pan ma na myśli pisząc o długim oczekiwaniu? Kwestia kilku dni czy jeszcze dłużej trzeba czekać?

mike Nowy wpis

,już 6 dzień upłynął a przesyłki nie ma......... super

Przemysław Nowy wpis
@mike

To dzwoń do firmy i reklamuj. 11 dni oczekiwania na kuriera to dość długo. No chyba że nie mieli towaru na stanie i cię o tym wcześniej poinformowali

Alek Nowy wpis
@Przemysław

Weź chłopie idź do lekarza i zbadaj półkule czy dobrze zwierają. To portal o pracodawcy a nie zakupach w sklepie.

Karolina Nowy wpis
@Alek

Nie sądzisz że takie akcje też mogą dużo o nim powiedzieć jako o pracodawcy? Nie wiem czy bym chciała pracować w firmie która jest mało profesjonalna.

Czy w Jula Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Gdansk

Marlin
@Gdansk

Ludzie sobie(usunięte przez administratora) obgadują, tu uśmieszki a za plecami...szkoda gadać. Wiadomo z kim trzeba trzymać żeby miec uklady. Czas wymienić kadrę "zarządzająca" bo będzie jeszcze gorzej. Kasjerki są traktowani gorzej niż pozostali pracownicy, za wszystko zbierają opier, zarówno od managerów jak i klientow

Sebastian
@Marlin

Oj to niedobrze, niedobrze. Jakieś skargi czy zażalenia pewnie też są olewane? No i jak z kasą to tu wygląda? Jakie są zarobki?

Julian
@Sebastian

Zarobki masakra, biedronka jest o niebo lepsza pod względem kasy. Dlatego też odszedłem. Roboty za 3 a kasa ciągle z przed lat. Porażka

Wanda
@Julian

A wszyscy pracownicy obsługują kasę fiskalną? W sensie takim, czy jak odchodzisz to masz doświadczenie do np. sklepu spożywczego i biorą Cię bez problemu.

Iza
@Pisqun

Czyli w firmie większe doświadczenie nie jest jakoś specjalnie doceniane? Nie macie wyższej pensji od innych pracowników, tych mniej doświadczonych? Ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie?

@Iza

Nie, obecnie wiekszosc ludzi pracuje za minimalną krajową niezaleznie czy pracuje pół roku czy sześć lat...

KM

2300 max, o premiach można zapomnieć

@Iza

Minimala krajowa niestety pracownicy Jula to jakieś od 2,100 do 2.500 na rękę a do tego pozmieniane jest teraz ze wszyscy robią wszystko za ta sama stawkę mimo ze w umowie jest kasjer to i tak ma iść na dzialy czy tez na POK. Co do pracowników z zewnętrznej firmy ( niepelnosprawny) to maja o jakieś 350 -400 zł mniej niż my .

M
@Pisqun

Jest tam kilka fajnych osób, ale słabo jeśli traficie na Damiana- kierownika działu, bo jest strasznym służbistą. Kiedy chciałem się zwolnić zwyzywał mnie i zarzucił, że byłem naćpany kiedy podpisywałem umowę skoro się spóźniłem dwa razy (WTF??!!). Za to reszta kierowników działu jest bardzo w porządku.

Xd
@Pisqun

W Lublinie są tak fałszywi pracownicy że brak słów porządnego pracownika mają za nic śmieją się prosto w twarz chyba za takie traktowanie mają dodatkowo płacone i te szczury biegające po sklepie !!!!!!!!!!!!!

Chętny
@Xd

Możesz rozwinąć temat, jestem chętny do pracy i nie wiem czy aplikować.

Dick
@Pisqun

Ogólnie firma ma na was (usunięte przez administratora) i tyle. Zresztą piękny i najwyższy robią na swoje premie

MOTYL

To cyrk w Juli i ten Igor to pajac Pozdrawiam

logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Lublin
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(130 opinii)
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Lublin
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(124 opinii)
logo firmy Kierowca C+E
Lublin
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(197 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy firma Jula Poland Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Pytanie

Nie nie kieruje się ponieważ obsługuje się głównie towarzyskie układy osób poziomu zero

Julek
@Pytanie

Nie ma równości w placach. Teraz nowi mają więcej niż starsi z doświadczeniem pracownicy. Żenada. Firma nie dba o swoich starych pracowników. Nie zależy jej.

anon
@Pytanie

Nie. Kobiety na tym samym stanowisku, nawet z większym stażem i doświadczeniem, zarabiają mniej - w momencie kiedy wszyscy harują tak samo i wykonują dokładnie taką samą pracę. Takie to "szwedzkie standardy". A ageizm i oferowaniem "świeżynkom" na start większej stawki niż mają ludzie po 10 latach pracy to jest chyba niestety standard w takiej pracy.

Dick
@Jula

No gdzie,rodzina majwaznisza ale ta kierownika

Czy w Jula Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Io

Nie

Czy jest możliwość pracy w Jula Poland Sp. z o.o. na część etatu?

@Pytanie

mocno się nad tym zastanów

Henio

Kiedy Jula zacznie normalnie płacić pracownikom? Wszystko idzie do góry a pensje stoją. To nie można nazwać pensja tylko jałmużna.

Mobbi w Juli w centrali

@Jula

Pracownicy w centrali robią zdjęcia gowienek w ubikacji i pytanie dnia kto się zesrał masakra

@Jula

Pseudo intelektualna elitka w kuchni się zbiera kawkę popija przez45 minut pracowników naprawdę inteligentnych traktuje z góry

Zenobiusz
Klient

Danusia co masz na myśli bo tak bez składu i ładu napisałaś.

Danusia

Tak agresywna że jej pracownicy pracowali cały czas homework i nie chcieli wracać raczej do biura bo chyba jej nie lubia za agresję brak pozytywnego wsparcia obgadywania jej relacje i brud wokół siebie

Kinia
Kandydat

Hey. Może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w Jula w Kielcach. Chodzi mi o atmosferę i zarobki. Z góry dziękuję za pomoc.

Elo
@Kinia

Atmosfera jak na cmentarzu ,szczerze odradzam każdemu. Praca w tym miejscu to najgorsze zło dlatego już tam nie pracuje . Znajdź sobie inne zajęcie to moja dobra rada , chyba ze lubisz pracowac za miskę ryżu :)

Nic
@Kinia

Kamienne twarze i nieszczere uśmiechy atmosfera naprawdę beznadziejna .

Uważajcie w Jula Kielce na dobrego kolegę kierownika.Taka dobra rada

ByłyP.
@Klient

Który to taki ? ????

Hehe

Kolesiostwo z auha przejęło jule w Kielcach, bimber się leje uczta na całego . ???? na zdrowie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jula Poland Sp. z o.o.?

Czacha
@Pytanie

Zależy od miejsca i ludzi z którymi przyjdzie ci pracować. Są sklepy przyjemniejsze i gorsze, zresztą jak wszędzie. Ciężko jest w pełni odpowiedzieć na takie pytanie, chyba że sprecyzujemy o jakim sklepie jest mowa.

Julek
@Pytanie

Atmosfera to tylko w powietrzu jest dobra. Jak kierownicy będą mieć szacunek do pracowników to będzie lepiej. Tak to pracownicy traktowani są tak tania siła robocza. A ci siedzą w biurach i goooooowna robią i nie orientują się jak wygląda praca. Widzą tyle co na monitoringu

Franek
@Czacha

Lublin kiedyś był bombowy, ale od momentu kiedy zaczęła rządzić obecna kierowniczka to jest masakra, dużo ludzi przez nią odeszło ( wcześniej była PO). Potrafi zajeździć każdego.Porażka.

Anna
@Franek

Miałam okazję rozmawiać z obecną kierowniczką(wcześniej pełniąca PO) składałam CV ,osoba kompetentna podczas rozmowy pozytywnie wywarła na mnie opinię, jeżeli chodzi o odejścia jestem stała klientką i widzę te same twarze od otwarcia Jula w Lbn, więc chyba nie ,, zajeżdża każdego,,

Ona.
@Franek

Lublin nadal jest bombowy :) co do obecnej Pani Kierownik raczej nie jest Ona tam po to by budować relację przyjacielskie z pracownikami sklepu Owszem zapierdol jest ale Ty Franiu raczej musisz wiedzieć za co Ci płacą bo przecież nie za szwędanie się po sklepie i bujaniu w obłokach. Jak każdy chyba ma swoje obowiązki czy się mylę? Kto by nie był kierownikiem sądzę że nie pozwolił by sobie na spierdolenie renomy lub dobrego imienia sklepu. Pozdrawiam

@Franek

Moim zdaniem praca kierownika polega na sprawnej organizacji pracy i właściwym zarządzaniu , obecny kierownik jest tego dobrym przykładem. Kto nie rozumie słowa kierownik odsyłam do "Wikipedia". A swoją drogą nikt normalny nie dałby się zajezdzac..

Xyz
@Anna

Obecna Pani Kierownik jest osoba na odpowiednim miejscu. W końcu osoba która się do tego nadaje.

Ola

Placa marna i atmosfera beznadziejna...

Ks

Na jula kielce jest koronowirus

blabla
@Ks

a gdzie go nie ma? Wszędzie jest ;)

Niki
Kandydat

Witam. Czy dowiem.sie tutaj ike zarabia kierownik w Jula? :)

Eldo
 Problem
@Niki

Raczej nazwał bym to jałmużna niż dobra pensja , przynajmniej u nas w sklepie

Sklep w Gdańsku z obecnym kierownikiem to jakaś kpina.

Tutejszy

Skąd taka opinia?

Gość
@pracownik

Od jakiegoś czasu ta firma to kpina. Kierownik jak kierownik, jak chce utrzymać stanowisko to musi robić to co "Góra" chce. Po co wylewać żale tutaj. Każdy kto ma łeb na karku już szuka innej pracy ;)

Byly
@pracownik

A gdzie se poszedł poprzedni dyrygent?

Lalamido
@Gość

A po co szukać innej, przychodze codziennie, raczej się nie przemęczam (jak ktoś lubi to tyra) i jeszcze mi za to płacą. Owocki mi kupują, znizki spore... Ludzieee bajka po prostu.

Kaziu

Pracy w sam raz, dobra atmosfera. Generalnie nie narzekam

Mariusz

Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem opinii o tej firmie, same negatywne w necie, skusiła nas cena trampoliny, przed chwilą udało mi się dodzwonić do infolinię po 25 min oczekiwania i poinformowano mnie, że przesyłka będzie ok 8 dni a nie 3-5, dzisiaj pakują w Szwecji, zasłanianie się koronawirusem to kpina, cokolwiek zamawiałem w necie to przychodziło max 3 dni, trzeba to gdzieś zgłosić

Doradca
@Mariusz

Bardzo dziękujemy że zdecydował się Pan na zakupy w naszym sklepie. Zachęcamy jednak do zakupów w sklepie stacjonarnym aby nie narażał się Pan na niepotrzebne nerwy . Internetowe zamówienia zrobione przed samym weekendem przedłużają się i choć zależy nam na zadowoleniu klientów to nie wszystko zależy od nas . Pozdrawiam .

Aśka
@Mariusz

Ta Pani jako jedna z niewielu ogarnia ten "artystyczny chaos" w tym "sklepie".

Klient

Jestem częstym klientem w Jula Słupsk Pani która pracuje na kasie (puszystej postory) jest bardzo opryskliwa i kłoci się z klientami przy kasie

Polk

Czy ktoś dostał w tym roku premię lub podwyżkę ?

Bulu bulu
@Polk

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Jula Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jula Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Jula Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Jula Poland Sp. z o.o., to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jula Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jula Poland Sp. z o.o.