Jula Poland Sp. z o.o.
counter
2 471 1318 5 1
Mariusz Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem opinii o tej firmie, same negatywne w necie, skusiła nas cena trampoliny, przed chwilą udało mi się dodzwonić do infolinię po 25 min oczekiwania i poinformowano mnie, że przesyłka będzie ok 8 dni a nie 3-5, dzisiaj pakują w Szwecji, zasłanianie się koronawirusem to kpina, cokolwiek zamawiałem w necie to przychodziło max 3 dni, trzeba to gdzieś zgłosić

Polk Nowy wpis

Czy ktoś dostał w tym roku premię lub podwyżkę ?

Bulu bulu Nowy wpis
@Polk

Tak

ks
Nazwa działu: Handlowy

W Kielcach Dyktatura Pawła B dobiega końca teraz udaje wielkiego obrażonego i siedzi na lewym zwolnieniu bo mu robić się niechce, Skończyły się czasy że się obijało i udawało się że pracuje. Jak to z Historii wynika każda dyktatura kiedyś się kończy

Tak5Nie2
Iu
@ks

My tam nie pamiętamy żadnej dyktatury coś się pomyliło raczej . Teraz to będzie dopiero ciepło

Tak4Nie1
To ja
@ks

Widzę ze korona wirus niezle spustoszył twój pusty łeb :) a co ty medyk jesteś żeby podważać opinie lekarza :) . Lewe zwolnienia to wam się skończyły a dyktatorem nigdy nie byłem . Nic mi się nie kończy jedynie to zdrowie którego mi brak ponieważ przez 4 lata za was pracowałem . A ty jak masz coś do powiedzenia to zapraszam :) . A co do kierownika to macie nowego wiec mam nadzieje ze w końcu będziecie zadowoleni dyktaturom :)

Paweł B
@ks

Naprawdę żenujące :) i zarazem śmieszne :) z kim mieliśmy do czynienia w tej firmie i ze tak słabe psychicznie osoby pracowały z nami, niczego się nie boje i nie jestem na nikogo obrażony :) to tak żeby zaspokoić twoja ciekawość . Podpisz się tak jak ja jak masz jaja, a jak nie masz to wróć do swojego naturalnego środowiska :) . I nie ty będziesz decydować o tym kiedy zmienię sobie prace :) napewno nie dam ci tej satysfakcji :) widzę innych kandydatów :) .

Hehe Nowy wpis
@ks

Ludzie pracują w tej firmie dzięki innym ludzią , pracownicy którzy pracują kilka lat w firmie nie potrafią zalogować się do epixa i przyjąć dostawy :) to kpina :) . Pracować się nie chce jak się patrzy na ta niemoc i brak zainteresowania .Do pracy, ludzie przychodzicie ,do pracy :) do pracy :) sanatorium to Rabka Zdrój i inne uzdrowiska ,tu zarabia się na chlebek :) .

ks

W Kielcach teraz rządzi Paweł DYKTATOR .B

Tak33Nie7
hh

A Partnerka Dyktatora Jza To WIELKIE GUMOWE UCHO

Tak29Nie6
Qwerty
@ks

Rodzinna atmosfera ,cztery ręce teraz wynoszą towar towar...

Tak32Nie8
We
@ks

Paweł dyktator szkolenie to chyba u kima dyktatora z Korei przeszedł

Tak20Nie4
#$$$$$$$
@Qwerty

Lepkie ręce mają

Tak17Nie3
Wr
@We

Nie ma to jak dyktatura wprowadzona brzez dyktatora w kielcach

Tak14Nie4
@Qwerty

Tyle tych buziek nastawianych ze chyba nawet tylu pracowników nie przewinęło się przez ta firmę :) co dziennie można polubić komentarz wiec ktoś siedział 30dni i codziennie wciskał lubię to :) fajna jesteś powinnaś w cyrku pracować

Ior

Przypominam, że owe forum służy to wypowiadania się na temat warunków pracy a nie do rzucania obelgami i innymi podobnymi epitetami w jedna i druga stronę . Pozdrawiam

@Wr

Działa i zawsze działała kilka osób z głowa na karku reszta to dodatek ???? taka sytuacja , kto pracował lub pracuje to wie . Mega pracowite chłopaki , pozdrawiam załogę z Kielc

Jóla
@We

Kierownik ma dyscyplinowac a nie byc dobrym kolegą.

Joachim
@Jóla

A to już zależy od podwładnych. Jedni lubią być napierniczani a inni oczekują wsparcia. I nie piszcie ze to nie przedszkole bo to do mnie nie przemawia a odpowiedni styl zarządzania . Pozdrawiam i do pracy rodacy, pieniążki trzeba zarabiać

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Handlowy

W Kielcach jest dopiero tragedia. Rzadzi grupka kolesiów którzy o kierownictwie wiedza tyle co nic.

Tak19Nie13
Adam
@Kielce

O kierownictwie nie maja pojęcia, za to wiedzą jak się wynosi sprzęt ze sklepu. Nowi pseudo zastępcy kierownika to porażka...

Tak13Nie14
GasAlarm
@Adam

Do pracy się weźcie a nie w toaletach na telefonach siedzicie albo chowacie się między regałami.

Tak7Nie8
#$$$$$$$

Święta racja

Tak2Nie2
@Kielce

kierownik z kielc teraz dowodzi w jankach

@gosc

Połowę załogi zwolni teraz tam....

Tak6Nie1
lolipop
@gosc

Jak tam nie ma kogo zwalniać xD I tak się dziwie że to wszystko jakoś funkcjonuje.

Lolihop
@lolipop

Funkcjonuje i bedzie funkcjonowac... dopóki funkcjonuje w szwecji to będzie tez w Polsce. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.

@Adam

Przepraszam jakieś konkrety czy tylko straciłaś prace i w dodatku straszyła panem P. Grab ze nas pozwalnia bo kolega ???? to jest handel i ciężka praca nie ma miejsca dla śpiewaczy operowych i kameralnych przyjęć w firmie ???? mysle ze zakład pogrzebowy nadal działa prężnie pani Martyno ???? i realizuje pani tam swoje marzenia .

Nazwa działu: Handlowy

Jeśli podejście do pracownika nadal będzie takie jak dotychczas, to nikt nie będzie chciał pracować. Jeśli ktoś pracuje to z przymusu, ponieważ cały czas są pretensje, chyba po to by pracownicy nie prosili o podwyżki. Fajna załoga, ale wśród kierowników jedna osoba, która notorycznie psuje atmosferę swoimi nerwami i pretensjami. Zero zrozumienia dla pracownika, a podobno taka rodzinna firma.

Tak5Nie2
Hmmm
@Kielce

Niedlugo nikt nigdzie nie bedzie pracowal. Trzeba bedzie do Szwecji jechać. Tam nikt nie panikuje i jakos wiekszej tragedii niz gdzie indziej nie ma.

@Kielce

Nigdy wcześniej nie słyszałem takich bredni jak można pracować z przymusu, chyba tylko taki kretyn jak ty który nie potrafi sobie znaleźć innego zajęcia . To nie wina kierownika tylko twojego niedorozwinięcia. Tylko tu potrafisz pisać jakieś bzdury debilku na nic więcej was nie stać .

@Kielce

A kiedy zmieni się podejście do pracodawcy piszesz tylko o tych pracownikach a co z pracodawca ? Jeszcze nie widziałem żeby ktoś komuś za darmo pieniądze rozdawał jaka chcesz podwyżkę jak ty nawet na siebie nie potrafisz zarobić . Jaki problem załóż sobie własna firmę a nie chodzisz śmierdzisz i komuś (usunięte przez administratora) zawracasz . Będziesz wtedy zarabiać do woli :)

@Kielce

Ten twój skowyt w internecie najbardziej obrazuje twoja osobę :) jest to ostatnie miejsce gdzie masz coś do powiedzenia :) Naprawdę żałosne ze tacy ludzie w tych czasach :) gorzej niż zwierzęta . A co do pracowników Jula Kielce to :) :) :) pozostawia wiele do życzenia , krótko mówiąc ludzie bez doświadczenia handlowego widać ze z łaski do pracy przychodzą , męczą się ewidentnie męczą się :) . To nawet nie pracownicy a powiedział bym bardziej wczasowicze, mam nadzieje ze turnus się kiedyś skończy :) i zrozumiecie po co się przychodzi do pracy .

Tak1Nie2
Lolo
@Hmmm

Naucz się pisać chamico zdesperowana

Yoo
@Kielce

Nikt nie ma nerwów i pretensji do ludzi którzy pracują . A jak jesteś nierobem to może w zakładzie pogrzebowym znajdziesz coś dla siebie ???? pozdro Kielce

Wtf

Skrócili godziny otwarcia ale wydluzyli czas pracy z klientem. To ma być dbanie o dobro pracownika????? To farsa!!!!!

T.M
@Wtf

Nic nowego, pracownik w tej firmie zawsze był na ostatnim miejscu.

Smutny
@T.M

Świeta racja teraz w dodatku maja jeszcze pretekst żeby podwyżek nie dawać . My ryzykujemy a i tak firma się na nas wypnie . Smutne ale prawdziwe

Tak5Nie
@Smutny

Najpierw zróbcie budżet i wynik a później o podwyżkach myślcie !! Mniej na telefonie między regałami i w toalecie a więcej od siebie zaangażowania. Pozdrawiam.

TakNie4
TM
@Ariell

Dalej te same puste frazesy ;) zrób budżet który jest porównywany do tych ktore byly robione przed wprowadzeniem tenzingu? Firma swoimi decyzjami pozbawiła pracowników premii na minimum rok więc Skoncz bredzić.

@TM

Bredzic, marudzić i narzekać jak by za to Wam płacili to byście byli milionerami

TM
@Ariell

Bredzisz to póki co tylko i wyłącznie Ty :) czyżby jakiś kierownik? Boli bo trzeba się wreszcie z biura ruszyć? To nie koniec świata uwierz.. nie jest to powód do wylewania swojej frustracji na pracowników.

Eryk
@Ariell

Oj biedny kierownik ...... trudno przyznać że z punktu widzenia pracownika jest coraz gorzej . A i nie pisze za regału nawet nie ze sklepu.

Olo
@Ariell

Nie chodzi o podwyżki. Pomyśl, że nie masz żadnej ochrony. Jedyną jest mniejsza liczba klientów. Racją jest, że czas pracy z klientem został wydłużony. Pracujemy o godzinę krócej na drugą zmianę. Nic więcej nie zrobili. Płyny do dezynfekcji nie działają na wirusy. Klienci robią co chcą. I co z tego, że godzinę krócej jak od rana dwie godziny do przodu?

Who you yeah bunny
@Smutny

To wypnij sie pierwszy

Ooo tyy
@Wtf

Ty sie ciesz ze masz pracę

Bbdd

Kierownicy potrafią nas zmobilizować i pozytywnie nastawić. Jesteś prawdziwym coachem... Brawo.

Rico
@Ooo tyy

O to jest przykład jak kierownicy pięknie motywują pracowników do pracy. Zawsze ta dama gatka

JOOLa
@Rico

Was sie nie da motywowac już. (usunięte przez administratora) Motywacja to juz byla, teraz czasy pracownika sie skończyły, na dzien dzisiejszy walcz o.prace. KONIEC laby. Niedlugo jesli będziesz mial wogole prace to jak ci na chleb starczy to będziesz tydzien usmiechniety chodzil a większośc bedzie niestety smutna i glodna. Wybieraj wiec...

bbbbb
@JOOLa

Trzeba to zwalniać a najlepiej izolować tłuków z takim podejściem do pracownika jakie prezentujesz.

Tak2Nie1
Look

Poczekamy zobaczymy... Kto ma rację. Kasa za nic hahha

Oooo ty!
@bbbbb

Daj cos od siebie a nie tylko czekasz na wypłatę. Codziennie dajesz z siebie wszystko czego firma wymaga? Nie sądzę.

Hej szalała...
@bbbbb

Dałeś wlasnie powód swoim slownictwem i postawą w tych trudnych czasach żeby tobie podziękować. Myslisz ze jestes anonimowy? Hahhahha masz ladne IP z miasta....

G8
@T.M

Co ty mowisz? Przeciez firma to pracownicy, prezes to tez pracownik Juz dawno w tej firmie nie pracuję ale wlasnie w jula brakowało rygoru w pracy. Może teraz jest inaczej o ktos sie wzial za leniuchow.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Jula Poland Sp. z o.o.?

TakNie2
Kandisat

Czy kierwonicy sklepów dostaja sluzbowe samochody?

Blablacar
@Kandisat

Niektórzy sie zalapali na służbowe wolwo

Zenek

Kto wymyślił pracę w tych maseczkach 8 godzin? Czy góra pracowała w nich? Może by tak zrezygnować z maseczek na korzyść osłon twarzy tzw. przyłbice? Pomyślał ktoś o komforcie pracy pracownika?

@Zenek

przecież to nie wymysł pracodawcy, tylko rządu :(

Tak1Nie

Zawiodła mnie ta firma. Ikea zamknięte, Agata meble zamknięte, jysk zamknięty, media zamknięte itp... Ale nie, Jula musi być otwarta! Minister zdrowia mówi, żeby wychodzić tylko kiedy to konieczne, rozumiem, że kierowcy autobusów, lekarze, pielęgniarki są to prace, które niestety musi ktoś wykonywać. Ale czy rzeczywiście zrobienie zakupów w Juli jest konieczne? Czy naprawdę musi zachorować jakiś pracownik i cała załoga w kwarantannie żeby ktoś się obudził i zamknal sklepy?

K.K
@123456789

Przecież firma wprowadziła tyle udogodnień w zwiazku z bezpieczenstwem klientów i pracowników :) a tak serio, chyba zachorowanie kogoś z personelu dopiero otworzy im oczy, chociaż pewności nie ma żadnej.

Andrei
@K.K

Rzeczywiście ale strata będzie jak 3 osoby są na zmianie

Rot
@Andrei

A kto wie co będzie dalej........

Lalamido
@123456789

No.problemo. szwedzi nie panikuja to w szwedzkiej firmie tez nie ma.paniki

Huuuu huuu
@Rot

Nic nie będzie, doslownie nic. Pracy, jedzenia... urny będą.

Rot

Prosze bez szerzenia paniki

Huhuhu
@Rot

Jaka panika? Wyborów sie boisz? Nie bój nic i tak wiadomo kto wygra.

Jjj
@Rot

Dalej to rząd wprowadzi nakaz noszenia masek..w sklepach pasek brak... Potem zamkną wszystkie sklepy oprócz spożywki i aptek, i patrząc na to co się dzieje w świecie to pewnie dojdzie do zwolnień.. Bo żadnej firmy nie stać na placenie za siedzenie w domu... Wszystko przed nami

ms
Nazwa działu: Handlowy

Kierownictwo Jula Polska ma (usunięte przez administratora) na pracowników dla nich tylko kasa się liczy. Że pracownicy się zarażą to ich nie obchodzi KASA KASA i tylko KASA da ich jest najważniejsza

Tak12Nie
Biba

Arnold to akurat kiedys stawal na kasie, ale ten drugi to na kase raczej nie...

Tak9Nie
@ms

Ciekawe czy i w jaki sposób podziękują pracownikom za brak zwolnienia w tym ciężkim i niepewnym czasie, jak w przypadku Biedronki, Lidla czy Makro. Kasjerki tam dostały 300 zł premii za jeden tydzień pracy.

Jaroslaw polske slaw
@blabla

Hahahhaha a za co maja dziekowac? Przychodzisz do pracy bo to twoj obowiazek wedlug umowy ktora podpisales. Kazdy tylko chce poeniedzy i wolnego jak najwięcej. Nie patrz na innych ze biorą zwolnienie. Patrz na siebie. Pracuj póki masz tą prace w tych czasach.

TakNie5
Jaroslaw polske slaw
@ms

To sie zwolnij i siedź w domu a nie tylko kasa i kasa za nic.

TakNie4
Olo
@Jaroslaw polske slaw

Ale to że nic nie robisz i bierzesz za to kase nie znaczy że każdy tak ma :)

Jaroslaw slaw
@Olo

Na szczęście nie pracuje u was z takimi jak ty

My naprawdę się boimy.

Huuuu huuu
@Mala

A czego? Straszą was tam w tym sklepie? Moze mobing? Natychmiast prosze to zgłosić!!! Zaloga nie moze sie bac.

Red
@blabla

To idz do biedronki, teraz potrzebują wieeeeeelu pracownikow. Wysokie zarobki ( wieksze niz u was), grafik jak chcesz, celują cie wszedzie bylebys zostal. Zapraszamy.

@Huuuu huuu

No nie moze... Bo to roboty. I wejdzie jakiś z chorobskiem na szmatach ale mam przecież nic nie będzie bo pracujemy w Jula. Tutaj jest ochrona i koronawirusa nie wpuści. Koronawirus w godzinach otwarcia Jula nie urzęduje. Odpoczywa i nabiera sił żeby w innych sklepach atakować. Bo Jula ma z nim taką umowę.

@Red

A ty prezes Biedronki jesteś, że tak zapraszasz? Na nocach nie chcę się siedzieć?

Kolo
@Huuuu huuu

Wypadało by kiedyś nagrać naszego kiero było by ciekawie ...

Gregor

A jak jest teraz w firmie? Słyszałem, że ma powstać nowa spółka JULA CEE , wiecie coś więcej?

tw

statek tonie ... firma przeszła reorganizacje i ma nowe podejście do Klienta jest ustosunkowana do niego anty rola "doradców" została sprowadzona do przyjęcia i rozłożenia dostawy dlatego też zostały dokonane znaczące redukcje personelu ponadto zarządzający chyba żyją w paranoi i mają rozdwojenie osobowości gdyż nowa koncepcja odchodzi od aktywnej obsługi Klienta , jednocześnie są dokonywane kontrolne audyty tzw. tajemniczy Klient nie można zjeść ciastko i go nadal mieć trzeba się na coś zdecydować a być miękkim

Tak27Nie3
@tw

Statek to już dawno zatonął ostatnie tratwy ratunkowe jedynie dryfuja

Tak18Nie3
teresa
@tw

chyba napisał to właśnie TW, który doprowadził firme do ruiny, na szczescie ktos sie w czas popukał w głowe i go usunal

Tak8Nie6
Xxx
@teresa

A mnie sie wydaje że usuneli go bo nie zgadzal się na tą całą reorganizacje... Sypało sie od dawna ale runelo kiedy on odszedł. Nawet info na julanecie było że jego wizja jest inna niż szwedzka i dlatego mu podziekowali... Także może jednak był z tych mądrych...

Tak8Nie12
PeterPan
@Xxx

Prawda! Pan T nie zgadzal sie z idacymi zmianami...

Tak22Nie7
Aśka
@PeterPan

A ja uważam pracę i firmę za stabilne miejsce do rozwoju siebie jak i kariery zawodowej.

Tak22Nie9
PeterPan
@Aśka

Alez oczywiscie ze praca i firma sa stabilne. Zmiany ktore nastapily sa naturalnym efektem zmian na rynku handlu. Niestety kazdy sie przyzwyczaił do tego co bylo i wszelkie zmiany od starych " norm" sa czyms zlym dla niektorych.

Tak23Nie6
JanJemiola
@Xxx

Co Wy z tym tonieciem, sypaniem, ruina itp? Firma istnieje i istniec zapewne będzie. Nie podobają Wam sie zmiany to przecież nikt nie trzyma na siłę w pracy. Tyle wokół firm ktore tylko czekaja na pracowników.

Tak19Nie4
@tereska
@Xxx

a kto wprowadził cięcia etatów? zmniejszenie wymiaru czasu pracy? nerwową atmosferę? wizja inna niż szwedzka, bo szwedzi stawiają na ludzi, a nie ograniczają ilość krów licząc, że ilość mleka zostanie jaka była, a najlepiej, żeby wzrosła. W 4 lata doprowadzić do otwarcia tylko jednego multimarketu to chyba nie sukces.

Tak12Nie1
Xxx
@@tereska

Ja drastyczne cięcie etatów zauważyłam dopiero po jego odejściu. Nagle zatrudniają ludzi na pół etatu czego wcześniej nie było. A tenzing? To nazywasz stawianiem na ludzi? Błagam.... W tamtym roku wiele sklepów bez problemu sobie radziła z wyrobieniem budżetu, kilka nawet dostało premię roczną. A w tym roku ledwo 90% niektórzy osiągają. Roboty 4 razy więcej a ludzi połowę mniej. Pogratulować tylko tym wspaniałomyślnym Szwedom którzy stawiają na ludzi podobno... Ale chyba tylko swoich.

Tak6Nie1
Rolnik
@@tereska

A w ktorym to sklepie masz nerwowa atmosfere? Ktos ci zmniejszyl wymiar czasu pracy? Bzdury piszesz! Pojedz do Szwecji do Jula i zobacz jak tam pracują. Kilka osob ma pelny etat a reszta po pare godzin na dzień w zaleznosci kiedy jest najwiekszy ruch. Piszesz o czyms o czym niewiele wiesz.

Tak11Nie6
@Xxx

Nie rozumiem. Meczy was tenzing tak? Chyba nie za bardzo rozumiecie idei tenzing. No ale skoro tak sie meczycie i macie 4x wiecej pracy to po co dalej pracujecie w Jula?

Tak12Nie6
sved
@Rolnik

Bylem w jula w szwecji zarówno jako pracownik jak też klient i powiem Ci że tam pracują dużo wolniej i spokojniej niż tutaj. Tam się szanuje pracownika. Dodam jeszcze że jak wyjeżdżała szwedzka ekipa uruchomieniowa to życzyli nam spokojnej pracy. A takiej spiny jak przed szeregowym szwedzkim pracownikiem to nie widziałem u moich kierowników nigdy. Za to do nas pany wielką gębą. "Menager" w Kielcach kazał przestawiać 2 tonową kasę pancerną swoim pracownikom - jak to zobaczył szwedzki kierownik to kazał zatrudnić firmę zewnętrzną. Za to ciągle dostawaliśmy sprzeczne polecenia od menagera i kierownika - każdy z nich wiedział lepiej, a ty zamiast obsługiwać klienta i wystawiać towar biegałeś w kółko. Kierownictwo wręcz dezorganizowalo pracę a wyniki to zawsze była wina sprzedawców. O innych kwiatkach nawet nie wspomnę. Ogólnie powiem tak towar to najtańsza chińszczyzna śmierdząca ftalanami (co na to PIH?), mimo kosmicznych marż ciągly brak realizacji planów. Jeżeli kierownictwo jest tak dobre jak o sobie sądzi i jakie pobiera pensje to dlaczego sklepy nie zarabiają na siebie? Ogólnie jeżeli chodzi o pracę to ZDECYDOWANIE ODRADZAM, chyba że ktoś jest masochistą.

Tak12Nie1
Acer
Nazwa działu: Finanse

Na Targówek wrócił ten o którym nie można bylo nic złego powiedzieć...

Tak4Nie3
Bolo Lolo
Nazwa działu: Handlowy

Jula -pensja 2600 brutto dla doradcy klienta jeżeli chodzi o Kielce,żadnej premii bo sklep nie wyrabia planów,benefity karta Multisport za którą płacisz 40 zł miesięcznie,prywatna opieka medyczna za którą też płacisz 11 zł miesięcznie,i tyle .Roboty dużo a rąk do pracy brakuje bo wszyscy kierownicy.

Yom
@Bolo Lolo

Ile? To dlatego non stop tam rekrutacja i nie podają stawki w ogłoszeniu. Jakaś bzdura za tyle pracować, Szwedów niech sobie zatrudnia

Tak3Nie

Czy Jula Poland Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Hghg

Tak

Paulina
Nazwa działu: Finanse

Niestety nie polecam. Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę, ale... Może i mój brak doświadczenia w dziedzinie (księgowość) przeważył na tym, że nie zostałam zatrudniona, ale chociaż powinnam być o tym poinformowana. Niestety nie oddzwoniono do mnie z odpowiedzią po rozmowie rekrutacyjnej a to świadczy o ogromnym braku profesjonalizmu. Tym bardziej, że bardzo zależało mi na tej pracy i zdobyciu doświadczenia w tej branży i czekałam na odpowiedź. No cóż... To daje mi obraz o Was jako pracodawcy, ale również sklepu, w którym nogi już nie postawię.

Tak13Nie2
@Paulina

Jeśli osoba rekrutująca w Jula obiecała Ci wiadomość zwrotną o wyniku rekrutacji, to oczywiście, tak powinna zrobić. Ale może być też przecież tak, iż rekrutacja na to stanowisko nadal trwa i dlatego jeszcze do Ciebie nie oddzwoniono. Kiedy dokładnie była ta rozmowa?

TakNie11
Paulina
@Dominika

Rozmowa miała miejsce w lipcu. Powiedziano mi, że dostanę odpowiedź w przeciągu tygodnia. Niestety nie dostałam tej odpowiedzi. Nie miałam też żadnych nieodebranych połączeń. Wątpie natomiast, że rekrutacja na młodszego księgowego trwa nadal.

@Paulina

dawno ta osoba została zrekrutowana

Nazwa działu: Handlowy

Pozdrowienia dla pseudo kierownika działu narzędzia w Kielcach. Wciskać kit to nie nam ,kompletny brak wiedzy!!!!!!!!!!!!

Tak3Nie2
Nazwa działu: Handlowy

JULA SZCZECIN Nic dobrego już nie można powiedzieć o tym miejscu pracy. Minęły czasy świetności tego sklepu. Liczne bezsensowne szkolenia pracowników ze sprzedaży, obsługi klienta teraz i tak rzucone w,, kąt'', gdyż nowa polityka firmy nie stawia już na pracownika, a co gorsza na klienta, który zapewne wkrótce przestanie robić zakupy pozostawiony sam sobie. ZGROZA. Widać efekty sprzedaży internetowej-pracownik potrzebny tylko do rozkładania towaru i masowa redukcja etatów. Nowo zatrudnieni na śmiesznych półetatach. SERIO? Klita oczywiście trzymała się i będzie trzymać. Jeśli zaś chodzi o załogę - ludzie świetni, zgrani - i tego jest żal. Było pięknie. Obecnie już nie polecam. Brak umów na cały etat i pensja najniższa że wszystkich marketów, a pracy z powodu braków w załodze - ogrom.

Tak35Nie
Dab09
@Były pracownik

Dziwnie brzmi to "pensja najniższa że wszystkich marketów, a pracy z powodu braków w załodze - ogrom", a jednocześnie cyt. "pracownik potrzebny tylko do rozkładania towaru i masowa redukcja etatów". Taki ogrom pracy przy rozkładaniu towaru?

Tak4Nie15
Demot
@Dab09

Tak panie mądry inaczej. Pracy wiecej pomimo ze obslugi juz praktycznie nie ma. A wiecej z powodu tego ze zaloga jest mniejsza o ponad polowe w porównaniu do tego co bylo. Zrozumiał? A jak nie to zaporaszamy do pracy na sklepie bo widze ze tam w biurze nie macie co robic.

Tak15Nie
Bydgoszcz

siema, możecie napisać jakie są zarobki dla doradcy klienta w sklepie w Bydgoszczy? warto aplikować?

@Bydgoszcz

Nikt nie napisze jakie sa zarobki bo nie jest to informacja jawna. Idz na rozmowę a napewno sie dowiesz jakie sa warunki.

Tak26Nie4
Tomek W.
@Breslau

Zarobki???? Śmiech na sali. Pracuje 6 lat w tej firmie łudząc się że będzie lepiej. Kiedyś to była bardzo konkurencyjna firma pod względem zarobków a teraz ....... Biedota. Za każdym razem jak są " podwyżki" to słyszę że nie ma kasy że może w przyszłym roku a jak już to 100 zł. Haha. Widzę że tutaj nic się nie zmieni i czas zmienić pracodawcę. W Biedronce lepiej już zarabiają.

Tak18Nie
XYZ

Z plusow - benefity - jak multisport, za ktory placisz jedynie 40zl, reszte pokrywa pracodawca. Medicover - podobno przydatne narzedzie - ja przez ponad rok czasu nie mialem potrzeby korzystania ani razu... wiec na temat jakosci uslug medicover sie nie wypowiem. Karta przedplacowa - kwartalnie zasilana stala kwota uzalezniona od twoich dochodow.. imprezy integracyjne, znizki pracownicze na produkty - to chyba najwiekszy plus! minusow bedzie wiecej.. Przede wszystkim zmiany, ktore zostaly odgornie wprowadzone - spowodowaly spadek zainteresowania siecia sklepow JULA - mozna to bylo szybko zauwazywac po ilosci klientow, ktorzy odwiedzali sklepy stacjonarne... Nie ma sie starac jesli chodzi o dobre wyniki bo i tak nic z tego nie dostaniesz w zamian. Przychodzisz, odbebniasz swoje 8 godzin i wychodzisz do domu. Nie chce tu pisac wypracowania, a moglbym... Cytujac slowa pewnego polityka... Jak nie wiesz o co chodzi, to wiesz o co chodzi... Na miejscu pracodowacy pomyslalbym nad podtrzymaniem pracownikow ze stazem dajac jakakolwiek podwyzke - rotacja niczego dobrego nie przynosi :)

ABC
@XYZ

Mylisz sie... trzeba sie starac zeby nie sluchac codziennych narzekan jaki to kiepski byl poprzedni dzien.

Tak26Nie1
Ziutek
@XYZ

W "centrali" pracuje wiecej osób niz w dowolnym sklepie. Ale to dobrze bo będzie komu zasilać kadrę na sklepach. Chętnych do pracy w jula jakos nie widać.

Tak26Nie
@ABC

Jako pracownik z "góry" moge sie wypowiedziec na wiele tematow, ale nie chce tego robic... aby nie zaszkodzic sobie ani innym :P Ludzie wchodza na tego typu strony, po to aby przed zaaplikowaniem na dana oferte dowiedziec sie o tym jak sie pracuje, jak to jest w rzeczywistosci.... Dlatego jesli bedziesz sie zastanawiac - ODRADZAM!

Tak28Nie
LOL
@XYZ

Prawda taka że kiedyś było dobrze ale komuś się coś pogięło w głowie w Szwecji. Teraz jest tak że teraz jest więcej ludzi na "górze" ale patrząc ile osób się zwolniło. Wcześniej na było na odwrót. Patrz sklepy Gdańsk, Targówek, Janki, Kielce tam już praktycznie nie ma ludzi... Niewdzięcznicy i tyle w temacie

Tak27Nie
Iza
@XYZ

To fajnie, że Jula oferuje benefity. Ale napisałeś, że nie warto się starać o wyniki w pracy. Macie jakiś system premiowy, czy niezbyt?

TakNie13
Julek bulek
@Iza

Oczywiscie ze jest system premiowy... trzeba czyms zachęcić nowo rekrutowanych. Niestety premia tylko na papierze, w rzeczywistości zaden sklep nie zrobi takiego obrotu zeby premię zobaczyc na koncie. Pozatym kwota premii jesli jakims cudem sie uda zrobic budżet jest śmiesznie niska. (usunięte przez administratora)

Niunia
@Iza

Dobrze nazwane " system niezbyt"

Szarak
@Niunia

Premia 500 brutto ? I to raz na 3 msc. Ale premia nawet o to nie ma co się starać.

Tak3Nie13
Hahah
@Szarak

Gdzie ty masz 500 premii kwartalnej? Chyba ci sie firmy pomylily.

Tak23Nie
@Hahah

jako pracownik z "Gory" nie bylem objety zadnym systemem premiowym - bardziej mialem na mysli wynik rozmowy rocznej... nie wiem jak dziala system na "dole" czyli na sklepach... / Generalnie bardzo duzo ostatnio ludzi odchodzi.... Naprawde moglbym tu poemat napisac, ale nie mam na to ochoty.. kumaci wiedza o co chodzi ; )

Tak22Nie
Truturu
@XYZ

No weź napisz, prosimy :) i tak juz nie pracujesz w jula.

Tak18Nie
Qwerty
@XYZ

Góra nie ma premii bo zarabia pewnie tyle ze nie musi premii mieć ;) niedlugo bedzie chyba sama gora bo na dole do pracy jakos chętnych nie widac.

Tak16Nie
Breslau

A w przyszlym roku ruszy sprzedaż bezpośrednio z tira. Praktycznie zero kosztow... tylko kierowca i kasjer. Niepotrezbne osoby do roznoszenia towaru i obslugi na sklepie, brak kosztow najmu... itd.

Tak31Nie
Janek

Brakuje Daniela z Per Erikiem. Fajne z nich chlopaki byly. Potem to juz zjazd byl zapoczatkowany za Tomasha zakonczy zjazd obecny boss.

Tak25Nie1

Czym Jula Poland Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Odpowiedź
@Pytanie

Banany i premie kwartalne których nikt już nie zobaczy z pracowników bo tak "dobrze" sklepy sobie radzą w Polsce ???? Medicover na plus.

Tak13Nie
Ar
@Odpowiedź

A najważniejsze ? Budowanie szwedzkiej marki i jakości :)

Luloka
@Pytanie

Zachęca elastycznymi godzinami pracy... pare razy w tygodniu przychodzisz na pare godzinek...

Monkej
@Odpowiedź

Banany? takie czasy ze firma zacheca bananami?. Hmmmm tego jeszcze nie bylo.

Tak19Nie
yoyo

czemu juz nie zatrudniają mlodych przez agencje pracy tymczasowej np Tikrow?

Lolo
@yoyo

Za drogo?

Bubu
@yoyo

Jak nie jak tak. Zatrudniaja ale tylko na remanenty. Nocki. Smieszna stawka.

Bogdan
@Bubu

Rozumiem, że firmie bardziej się opłaca zatrudnić pracownika przez agencję pracy tymczasowej? Jak w takim przypadku różnią się warunki pracy od "zwykłego", stałego zatrudnienia?

Rolnick
@Bogdan

Osoba pracujaca " na stale" pracuje dwa razy wiecej niz osoby na czesc etatu dlatego ludzie odchodza z tej firmy. Jula chce miec coraz wiecej osob zatrudnianych na czesc etatu. Powodzenia Jula.

Tak3Nie2
Dominika

Niestety nie wiem, o czym mówisz. Byłoby super, gdybyś napisał jakieś konkrety na temat pracy w Jula Poland, z góry dzięki. Jeśli jesteś ich pracownikiem, to na czym polega Twoja praca?

Rolnick
@Dominika

Alez prosze cie bardzo. Praca polega na tym ze robi sie wszystko co mozna robic na sklepie. Rozladuj/zaladuj samochod, wystaw towar, stań na kasie lub pok, rozłóż/złóż gazetke, pozamiataj magazyn, zrob przebudowe a w międzyczasie troche obslugi wraz z zakladaniem kart. Wszystko ok tylko od tego sa dwie osoby na sklepie i pelno zdenerwowanych klientów ze obslugi nie ma ????

Tak21Nie
Patrycja
Nazwa działu: Handlowy

Stanowczo nie polecam. Towar zamówiony -zaplacony w niedzielę. Paczka nadana niby wczoraj ,a do dnia dzisiejszego nie odebrana przez kuriera . Porażka.

Tak5Nie8
qwerty
@Patrycja

Yhymm. A co to ma wspólnego z warunkami pracy? P.S. Poczytaj warunki zakupu przez sklep internetowy, przeczytaj jeszcze raz - ze zrozumieniem i dopiero wtedy można powiedzieć, że jesteś gotowa opisać swoją historię odnośnie zakupu, lecz polecam inną stronę, bo to nie jest miejsce na wylewanie frustracji klientów. Chciałbym poczytać o warunkach pracy a nie opinie niedopieszczonych klientów. Nie pozdrawiam

Tak8Nie2
Dab09
@Patrycja

Ale jak to, zapłacone w niedzielę 10.02, rozumiem, że zaksięgowanie wpłaty w poniedziałek 11.02 i nadanie paczki w poniedziałek to byłby szczyt szybkości, ale to market więc wtorek jest naturalniejszy i to powinno być zrozumiałe dla każdego inteligentnego klienta. Do tego kurier ma czasem zły dzień, utknie w korku, albo nie dojedzie przed umówioną godziną i to też jest normalne, że trzeba przełożyć wysyłkę na drugi dzień. W tej sytuacji wysyłka 12.02 nie jest niczym szczególnym. Trzeba mieć więcej wyrozumiałości, bo "stanowczo nie polecam" w w/w sytuacji brzmi bardzo nieprofesjonalnie i niepoważnie. Niepoważny klient z roszczeniowym podejściem, który wszystko chce mieć tu i teraz. Nie pracuję w Jula, ale rozumiem pracowników sklepu, którzy musza obsługiwać tego rodzaju klientów. Nie polecam więc klientki Patrycji.

Tak5Nie1
@Dab09

Macie rację, że GoWork to forum dotyczące opinii o firmach jako pracodawcach. Choć czasami opinie napisane przez klientów również mogą zasugerować, jak dany pracodawca traktuje swoich pracowników (mogą być oni na przykład świadkami różnych sytuacji). Jak do tego co napisała Patrycja odniosą się pracownicy przedsiębiorstwa Jula?

Tak1Nie2
Zeus
Nazwa działu: Handlowy

Otwarcie sklepu w Bydgoszczy to totalna kpina i pomyłka,ludzie pracują po 13h dziennie,6× w tygodniu,bez grafiku,bez przerw,bez zasad panujących w kodeksie pracy.Pani kierownik z Lublina,osoba na nie odpowiednim stanowisku,która zachowuję się jakby pozjadała wszystkie rozumy a (usunięte przez administratora) wie,chodząc po sklepie straszy pracowników zwolnieniami.Zachowanie adekwatne do stanowiska?,żal.pl.Kierownik oddziału w Bdg typowa marionetka,sterowany rączkami pseudo kierowniczki z Lublina,powodzenia jak zostanie sam,tylko szkoda pracowników.

Tak30Nie7
Kolega
@Zeus

Frustratka co została zwolniona i wylewa swoje żale. Było wziąć się do roboty a nie "kierowniczyć" i teraz każdego oczerniać. Wszyscy winni tylko nie Zeus - nierób

Tak4Nie11
Zeus
@Kolega

Chyba pomyliłeś osoby,bo Zeus nadal pracuje

Tak10Nie
J
@Kolega

W tej firmie jest więcej kierowników niż ludzi faktycznie pełniących ową funkcję. Nie ma w powyższej opini niczego co nie jest prawdą. Pzdr

Tak16Nie1
Monia
@Kolega

Z tej strony frustratka,nie mam 10ciu lat żeby siedzieć i wylewać tutaj swoje żale bo wydaje mi się że to nie jest odpowiednie miejsce.To co miałam do powiedzenia,powiedziałam przy odbieraniu wypowiedzenia.Ale jak już się czepnąłeś mojej osoby i to przez przypadek,bo pomyliłeś ludzi to napiszę parę słów...z drugiej strony bym się martwiła na Twoim miejscu o swoją posadę skoro pracujesz z taką osobą jak Zeus,chociaż muszę przyznać mu rację,dla nie których Kodeks pracy powinien być lekturą na noc.Do roboty są woły,a ja mogę ewentualnie pracować i też to robiłam (nie Tobie to oceniać) a jeżeli uważasz za "robotę" siedzenie w biurze z resztą "pseudo" kierowników,spijania kawy,chodzeniu po sklepie i mówieniu do pracowników że są mało wydajni i nic nie robią,demotywowaniu ich,wprowadzeniu zamętu,braku organizacji,trzymania im palca prosto w tyłku i nadskakiwania to faktycznie masz rację,nierób ze mnie.Pozdrawiam

Tak27Nie
@@@@@@@&&&&&&&&&&&&&&&
@Zeus

Masz rację (usunięte przez administratora)pozjadała wszystkie rozumy ,jak ktoś jej nie podpasował w innym sklepie ((usunięte przez administratora)) to do zwolnienia szedł,obrabiać (usunięte przez administratora) pracownikom to pierwsza ,i to jest przykład kierowniczki Może warto usiąść sobie na czterech literach i zastanowić się czy chce się dalej Pani kierownik (usunięte przez administratora) pracować? Napewno większość pracowników się ucieszy jak opuści stanowisko i odetchnie

Kamila
@@@@@@@@&&&&&&&&&&&&&&&

Z ciekawości przejrzałam Wasze powyższe komentarze i muszę stwierdzić, że nie poruszają one najistotniejszych tu tematów. Forum http://GoWork.pl służy bowiem do dzielenia się opiniami o aktualnych warunkach czy atmosferze pracy w Jula Poland. Może zatem podpowiecie mi, czy rozpoczynając pracę w tej firmie można liczyć od razu na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Xzzzz

Raczej nie

Klient
Nazwa działu: Handlowy

Ilość pracowników na zmianie to porażka. Ciężko znaleźć kogokolwiek ,żeby się poradzić. Jak już się kogoś znajdzie to odsyła dalej. Istna porażka.

Tak9Nie10
@Klient

Radze się przyzwyczaić bo będzie ich coraz mniej. Ponoć etatów jest za dużo, więc podejrzewam że za chwilę znów będą zwolnienia. Tylko patrzeć.

Kamila
@blabla

Napisałeś, że "ponoć etatów jest za dużo", co oznacza, iż nie jesteś tego do końca pewny. Bardzo Cię wobec tego proszę, żebyś nie przekazywał nam tego typu informacji, jeśli nie jesteś w stu procentach pewien jej prawdziwości. Zapewne sam pracujesz w Jula Poland, dlatego bylibyśmy Ci wdzięczni, jakbyś powiedział nam coś odnośnie możliwości awansów w tej firmie. Czy są one w ogóle możliwie?

TakNie6
@Kamila

Na awanse nie liczylabym skoro pozbywają się pracowników z dużym stażem w firmie i duża wiedzą.

Ambroży
@Kamila

100% można być pewnym podatków Pani Kamilo. W firmie kiepsko się dzieje ludzie widzą co się dzieje, jak są zwalniani kierownicy, jak starzy pracownicy odchodzą. Cięte są etaty a pracy przybywa i co najgorsze widzą to klienci. Proszę się przejść do sklepu i zobaczyć jak to wygląda a nie na siłę szukać pozytywów.

Zostaw opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jula Poland Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 471 ocen.