Jula Poland Sp. z o.o.
2 475 1331 5 1

W Kielcach teraz rządzi Paweł DYKTATOR .B

Tak34Nie8
Kielce

W Kielcach jest dopiero tragedia. Rzadzi grupka kolesiów którzy o kierownictwie wiedza tyle co nic.

Tak19Nie15
Wtf

Skrócili godziny otwarcia ale wydluzyli czas pracy z klientem. To ma być dbanie o dobro pracownika????? To farsa!!!!!

Tak7Nie1
Niki
Kandydat

Witam. Czy dowiem.sie tutaj ike zarabia kierownik w Jula? :)

Eldo Nowy wpis
 Problem
@Niki

Raczej nazwał bym to jałmużna niż dobra pensja , przynajmniej u nas w sklepie

Tak2Nie

Sklep w Gdańsku z obecnym kierownikiem to jakaś kpina.

Tak48Nie6
Tutejszy

Skąd taka opinia?

Gość
@pracownik

Od jakiegoś czasu ta firma to kpina. Kierownik jak kierownik, jak chce utrzymać stanowisko to musi robić to co "Góra" chce. Po co wylewać żale tutaj. Każdy kto ma łeb na karku już szuka innej pracy ;)

Tak7Nie
Byly Nowy wpis
@pracownik

A gdzie se poszedł poprzedni dyrygent?

Lalamido Nowy wpis
@Gość

A po co szukać innej, przychodze codziennie, raczej się nie przemęczam (jak ktoś lubi to tyra) i jeszcze mi za to płacą. Owocki mi kupują, znizki spore... Ludzieee bajka po prostu.

marian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Klient

tak skomplikowanego sklepu to jeszcze nie było labirynt kupując 1 artykuł jestem zmuszony przejść cały sklep do bani .i jeszcze jedno znalezienie obsługi to cud pan przy kasie powiedział że to sklep samoobsługowy a szukałem daszek a on w magazynie

Kaziu

Pracy w sam raz, dobra atmosfera. Generalnie nie narzekam

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kamil Koenig
Klient

MASAKRA!!!!!!!!!! trzy tygodnie czekamy na zamówienie nikt sie nie kontaktował że coś nie tak, że będzie opóźnienie podobno firmakurierska zauważyła usterkę ale mimo to to są trzy tygodnie!!!!!!!!!! sam zadzowniłem i łaskawie złożyli zamówienie ponownie z pięcioma kolejnymi dniami oczekiwania czyli MIESIĄC a w tym czasie płace za wynajem bo nie mam tego sprzetu to jest niewyobrazalnew dzisiejszym świecie, biznesie............JULA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIDY!!!!!!! NIKOMU!!!!!!!!!!!

Tak1Nie2
Kamil Koenig

Tak1Nie2

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jula Poland Sp. z o.o.?

Czacha
@Pytanie

Zależy od miejsca i ludzi z którymi przyjdzie ci pracować. Są sklepy przyjemniejsze i gorsze, zresztą jak wszędzie. Ciężko jest w pełni odpowiedzieć na takie pytanie, chyba że sprecyzujemy o jakim sklepie jest mowa.

Mariusz

Szkoda, że wcześniej nie przeczytałem opinii o tej firmie, same negatywne w necie, skusiła nas cena trampoliny, przed chwilą udało mi się dodzwonić do infolinię po 25 min oczekiwania i poinformowano mnie, że przesyłka będzie ok 8 dni a nie 3-5, dzisiaj pakują w Szwecji, zasłanianie się koronawirusem to kpina, cokolwiek zamawiałem w necie to przychodziło max 3 dni, trzeba to gdzieś zgłosić

Tak4Nie1
Doradca
@Mariusz

Bardzo dziękujemy że zdecydował się Pan na zakupy w naszym sklepie. Zachęcamy jednak do zakupów w sklepie stacjonarnym aby nie narażał się Pan na niepotrzebne nerwy . Internetowe zamówienia zrobione przed samym weekendem przedłużają się i choć zależy nam na zadowoleniu klientów to nie wszystko zależy od nas . Pozdrawiam .

Tak2Nie2
Aśka
@Mariusz

Ta Pani jako jedna z niewielu ogarnia ten "artystyczny chaos" w tym "sklepie".

Klient

Jestem częstym klientem w Jula Słupsk Pani która pracuje na kasie (puszystej postory) jest bardzo opryskliwa i kłoci się z klientami przy kasie

Tak5Nie
Polk

Czy ktoś dostał w tym roku premię lub podwyżkę ?

Bulu bulu
@Polk

Tak

Tak7Nie
ks

W Kielcach Dyktatura Pawła B dobiega końca teraz udaje wielkiego obrażonego i siedzi na lewym zwolnieniu bo mu robić się niechce, Skończyły się czasy że się obijało i udawało się że pracuje. Jak to z Historii wynika każda dyktatura kiedyś się kończy

Tak6Nie2
Iu
@ks

My tam nie pamiętamy żadnej dyktatury coś się pomyliło raczej . Teraz to będzie dopiero ciepło

Tak4Nie1
To ja
@ks

Widzę ze korona wirus niezle spustoszył twój pusty łeb :) a co ty medyk jesteś żeby podważać opinie lekarza :) . Lewe zwolnienia to wam się skończyły a dyktatorem nigdy nie byłem . Nic mi się nie kończy jedynie to zdrowie którego mi brak ponieważ przez 4 lata za was pracowałem . A ty jak masz coś do powiedzenia to zapraszam :) . A co do kierownika to macie nowego wiec mam nadzieje ze w końcu będziecie zadowoleni dyktaturom :)

Paweł B
@ks

Naprawdę żenujące :) i zarazem śmieszne :) z kim mieliśmy do czynienia w tej firmie i ze tak słabe psychicznie osoby pracowały z nami, niczego się nie boje i nie jestem na nikogo obrażony :) to tak żeby zaspokoić twoja ciekawość . Podpisz się tak jak ja jak masz jaja, a jak nie masz to wróć do swojego naturalnego środowiska :) . I nie ty będziesz decydować o tym kiedy zmienię sobie prace :) napewno nie dam ci tej satysfakcji :) widzę innych kandydatów :) .

Tak6Nie
Hehe
@ks

Ludzie pracują w tej firmie dzięki innym ludzią , pracownicy którzy pracują kilka lat w firmie nie potrafią zalogować się do epixa i przyjąć dostawy :) to kpina :) . Pracować się nie chce jak się patrzy na ta niemoc i brak zainteresowania .Do pracy, ludzie przychodzicie ,do pracy :) do pracy :) sanatorium to Rabka Zdrój i inne uzdrowiska ,tu zarabia się na chlebek :) .

W Kielcach teraz rządzi Paweł DYKTATOR .B

Tak34Nie8
hh

A Partnerka Dyktatora Jza To WIELKIE GUMOWE UCHO

Tak29Nie6
Qwerty
@ks

Rodzinna atmosfera ,cztery ręce teraz wynoszą towar towar...

Tak33Nie8
We
@ks

Paweł dyktator szkolenie to chyba u kima dyktatora z Korei przeszedł

Tak21Nie4
#$$$$$$$
@Qwerty

Lepkie ręce mają

Tak18Nie3
Wr
@We

Nie ma to jak dyktatura wprowadzona brzez dyktatora w kielcach

Tak14Nie4
@Qwerty

Tyle tych buziek nastawianych ze chyba nawet tylu pracowników nie przewinęło się przez ta firmę :) co dziennie można polubić komentarz wiec ktoś siedział 30dni i codziennie wciskał lubię to :) fajna jesteś powinnaś w cyrku pracować

Ior

Przypominam, że owe forum służy to wypowiadania się na temat warunków pracy a nie do rzucania obelgami i innymi podobnymi epitetami w jedna i druga stronę . Pozdrawiam

@Wr

Działa i zawsze działała kilka osób z głowa na karku reszta to dodatek ???? taka sytuacja , kto pracował lub pracuje to wie . Mega pracowite chłopaki , pozdrawiam załogę z Kielc

Jóla
@We

Kierownik ma dyscyplinowac a nie byc dobrym kolegą.

Joachim
@Jóla

A to już zależy od podwładnych. Jedni lubią być napierniczani a inni oczekują wsparcia. I nie piszcie ze to nie przedszkole bo to do mnie nie przemawia a odpowiedni styl zarządzania . Pozdrawiam i do pracy rodacy, pieniążki trzeba zarabiać

Tak19Nie15
Adam
@Kielce

O kierownictwie nie maja pojęcia, za to wiedzą jak się wynosi sprzęt ze sklepu. Nowi pseudo zastępcy kierownika to porażka...

Tak13Nie15
GasAlarm
@Adam

Do pracy się weźcie a nie w toaletach na telefonach siedzicie albo chowacie się między regałami.

Tak8Nie8
#$$$$$$$

Święta racja

Tak3Nie2
gosc
@Kielce

kierownik z kielc teraz dowodzi w jankach

gosc
@gosc

Połowę załogi zwolni teraz tam....

Tak6Nie1
lolipop
@gosc

Jak tam nie ma kogo zwalniać xD I tak się dziwie że to wszystko jakoś funkcjonuje.

Lolihop
@lolipop

Funkcjonuje i bedzie funkcjonowac... dopóki funkcjonuje w szwecji to będzie tez w Polsce. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.

@Adam

Przepraszam jakieś konkrety czy tylko straciłaś prace i w dodatku straszyła panem P. Grab ze nas pozwalnia bo kolega ???? to jest handel i ciężka praca nie ma miejsca dla śpiewaczy operowych i kameralnych przyjęć w firmie ???? mysle ze zakład pogrzebowy nadal działa prężnie pani Martyno ???? i realizuje pani tam swoje marzenia .

Tak5Nie1
Kielce

Jeśli podejście do pracownika nadal będzie takie jak dotychczas, to nikt nie będzie chciał pracować. Jeśli ktoś pracuje to z przymusu, ponieważ cały czas są pretensje, chyba po to by pracownicy nie prosili o podwyżki. Fajna załoga, ale wśród kierowników jedna osoba, która notorycznie psuje atmosferę swoimi nerwami i pretensjami. Zero zrozumienia dla pracownika, a podobno taka rodzinna firma.

Tak5Nie3
Hmmm
@Kielce

Niedlugo nikt nigdzie nie bedzie pracowal. Trzeba bedzie do Szwecji jechać. Tam nikt nie panikuje i jakos wiekszej tragedii niz gdzie indziej nie ma.

@Kielce

Nigdy wcześniej nie słyszałem takich bredni jak można pracować z przymusu, chyba tylko taki kretyn jak ty który nie potrafi sobie znaleźć innego zajęcia . To nie wina kierownika tylko twojego niedorozwinięcia. Tylko tu potrafisz pisać jakieś bzdury debilku na nic więcej was nie stać .

@Kielce

A kiedy zmieni się podejście do pracodawcy piszesz tylko o tych pracownikach a co z pracodawca ? Jeszcze nie widziałem żeby ktoś komuś za darmo pieniądze rozdawał jaka chcesz podwyżkę jak ty nawet na siebie nie potrafisz zarobić . Jaki problem załóż sobie własna firmę a nie chodzisz śmierdzisz i komuś (usunięte przez administratora) zawracasz . Będziesz wtedy zarabiać do woli :)

@Kielce

Ten twój skowyt w internecie najbardziej obrazuje twoja osobę :) jest to ostatnie miejsce gdzie masz coś do powiedzenia :) Naprawdę żałosne ze tacy ludzie w tych czasach :) gorzej niż zwierzęta . A co do pracowników Jula Kielce to :) :) :) pozostawia wiele do życzenia , krótko mówiąc ludzie bez doświadczenia handlowego widać ze z łaski do pracy przychodzą , męczą się ewidentnie męczą się :) . To nawet nie pracownicy a powiedział bym bardziej wczasowicze, mam nadzieje ze turnus się kiedyś skończy :) i zrozumiecie po co się przychodzi do pracy .

Tak1Nie4
Lolo
@Hmmm

Naucz się pisać chamico zdesperowana

Yoo
@Kielce

Nikt nie ma nerwów i pretensji do ludzi którzy pracują . A jak jesteś nierobem to może w zakładzie pogrzebowym znajdziesz coś dla siebie ???? pozdro Kielce

Wtf

Tak7Nie1
T.M
@Wtf

Nic nowego, pracownik w tej firmie zawsze był na ostatnim miejscu.

Tak8Nie
Smutny
@T.M

Świeta racja teraz w dodatku maja jeszcze pretekst żeby podwyżek nie dawać . My ryzykujemy a i tak firma się na nas wypnie . Smutne ale prawdziwe

Tak5Nie
Ariell
@Smutny

Najpierw zróbcie budżet i wynik a później o podwyżkach myślcie !! Mniej na telefonie między regałami i w toalecie a więcej od siebie zaangażowania. Pozdrawiam.

TakNie4
TM
@Ariell

Dalej te same puste frazesy ;) zrób budżet który jest porównywany do tych ktore byly robione przed wprowadzeniem tenzingu? Firma swoimi decyzjami pozbawiła pracowników premii na minimum rok więc Skoncz bredzić.

Ariell
@TM

Bredzic, marudzić i narzekać jak by za to Wam płacili to byście byli milionerami

TakNie3
TM
@Ariell

Bredzisz to póki co tylko i wyłącznie Ty :) czyżby jakiś kierownik? Boli bo trzeba się wreszcie z biura ruszyć? To nie koniec świata uwierz.. nie jest to powód do wylewania swojej frustracji na pracowników.

Eryk
@Ariell

Oj biedny kierownik ...... trudno przyznać że z punktu widzenia pracownika jest coraz gorzej . A i nie pisze za regału nawet nie ze sklepu.

Olo
@Ariell

Nie chodzi o podwyżki. Pomyśl, że nie masz żadnej ochrony. Jedyną jest mniejsza liczba klientów. Racją jest, że czas pracy z klientem został wydłużony. Pracujemy o godzinę krócej na drugą zmianę. Nic więcej nie zrobili. Płyny do dezynfekcji nie działają na wirusy. Klienci robią co chcą. I co z tego, że godzinę krócej jak od rana dwie godziny do przodu?

Who you yeah bunny
@Smutny

To wypnij sie pierwszy

Ooo tyy
@Wtf

Ty sie ciesz ze masz pracę

Bbdd

Kierownicy potrafią nas zmobilizować i pozytywnie nastawić. Jesteś prawdziwym coachem... Brawo.

Rico
@Ooo tyy

O to jest przykład jak kierownicy pięknie motywują pracowników do pracy. Zawsze ta dama gatka

JOOLa
@Rico

Was sie nie da motywowac już. (usunięte przez administratora) Motywacja to juz byla, teraz czasy pracownika sie skończyły, na dzien dzisiejszy walcz o.prace. KONIEC laby. Niedlugo jesli będziesz mial wogole prace to jak ci na chleb starczy to będziesz tydzien usmiechniety chodzil a większośc bedzie niestety smutna i glodna. Wybieraj wiec...

bbbbb
@JOOLa

Trzeba to zwalniać a najlepiej izolować tłuków z takim podejściem do pracownika jakie prezentujesz.

Look

Poczekamy zobaczymy... Kto ma rację. Kasa za nic hahha

Oooo ty!
@bbbbb

Daj cos od siebie a nie tylko czekasz na wypłatę. Codziennie dajesz z siebie wszystko czego firma wymaga? Nie sądzę.

Hej szalała...
@bbbbb

Dałeś wlasnie powód swoim slownictwem i postawą w tych trudnych czasach żeby tobie podziękować. Myslisz ze jestes anonimowy? Hahhahha masz ladne IP z miasta....

G8
@T.M

Co ty mowisz? Przeciez firma to pracownicy, prezes to tez pracownik Juz dawno w tej firmie nie pracuję ale wlasnie w jula brakowało rygoru w pracy. Może teraz jest inaczej o ktos sie wzial za leniuchow.

Tak2Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 184 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Jula Poland Sp. z o.o.?

TakNie2
Kandisat

Czy kierwonicy sklepów dostaja sluzbowe samochody?

Blablacar
@Kandisat

Niektórzy sie zalapali na służbowe wolwo

Zenek

Kto wymyślił pracę w tych maseczkach 8 godzin? Czy góra pracowała w nich? Może by tak zrezygnować z maseczek na korzyść osłon twarzy tzw. przyłbice? Pomyślał ktoś o komforcie pracy pracownika?

blabla
@Zenek

przecież to nie wymysł pracodawcy, tylko rządu :(

Tak1Nie1

Zawiodła mnie ta firma. Ikea zamknięte, Agata meble zamknięte, jysk zamknięty, media zamknięte itp... Ale nie, Jula musi być otwarta! Minister zdrowia mówi, żeby wychodzić tylko kiedy to konieczne, rozumiem, że kierowcy autobusów, lekarze, pielęgniarki są to prace, które niestety musi ktoś wykonywać. Ale czy rzeczywiście zrobienie zakupów w Juli jest konieczne? Czy naprawdę musi zachorować jakiś pracownik i cała załoga w kwarantannie żeby ktoś się obudził i zamknal sklepy?

Tak8Nie1
K.K
@123456789

Przecież firma wprowadziła tyle udogodnień w zwiazku z bezpieczenstwem klientów i pracowników :) a tak serio, chyba zachorowanie kogoś z personelu dopiero otworzy im oczy, chociaż pewności nie ma żadnej.

Andrei
@K.K

Rzeczywiście ale strata będzie jak 3 osoby są na zmianie

Rot
@Andrei

A kto wie co będzie dalej........

Lalamido
@123456789

No.problemo. szwedzi nie panikuja to w szwedzkiej firmie tez nie ma.paniki

Huuuu huuu
@Rot

Nic nie będzie, doslownie nic. Pracy, jedzenia... urny będą.

Rot

Prosze bez szerzenia paniki

Huhuhu
@Rot

Jaka panika? Wyborów sie boisz? Nie bój nic i tak wiadomo kto wygra.

Jjj
@Rot

Dalej to rząd wprowadzi nakaz noszenia masek..w sklepach pasek brak... Potem zamkną wszystkie sklepy oprócz spożywki i aptek, i patrząc na to co się dzieje w świecie to pewnie dojdzie do zwolnień.. Bo żadnej firmy nie stać na placenie za siedzenie w domu... Wszystko przed nami

ms

Kierownictwo Jula Polska ma (usunięte przez administratora) na pracowników dla nich tylko kasa się liczy. Że pracownicy się zarażą to ich nie obchodzi KASA KASA i tylko KASA da ich jest najważniejsza

Tak12Nie1
Biba

Arnold to akurat kiedys stawal na kasie, ale ten drugi to na kase raczej nie...

Tak9Nie
blabla
@ms

Ciekawe czy i w jaki sposób podziękują pracownikom za brak zwolnienia w tym ciężkim i niepewnym czasie, jak w przypadku Biedronki, Lidla czy Makro. Kasjerki tam dostały 300 zł premii za jeden tydzień pracy.

Jaroslaw polske slaw
@blabla

Hahahhaha a za co maja dziekowac? Przychodzisz do pracy bo to twoj obowiazek wedlug umowy ktora podpisales. Kazdy tylko chce poeniedzy i wolnego jak najwięcej. Nie patrz na innych ze biorą zwolnienie. Patrz na siebie. Pracuj póki masz tą prace w tych czasach.

TakNie5
Jaroslaw polske slaw
@ms

To sie zwolnij i siedź w domu a nie tylko kasa i kasa za nic.

TakNie4
Olo
@Jaroslaw polske slaw

Ale to że nic nie robisz i bierzesz za to kase nie znaczy że każdy tak ma :)

Jaroslaw slaw
@Olo

Na szczęście nie pracuje u was z takimi jak ty

My naprawdę się boimy.

Huuuu huuu
@Mala

A czego? Straszą was tam w tym sklepie? Moze mobing? Natychmiast prosze to zgłosić!!! Zaloga nie moze sie bac.

Red
@blabla

To idz do biedronki, teraz potrzebują wieeeeeelu pracownikow. Wysokie zarobki ( wieksze niz u was), grafik jak chcesz, celują cie wszedzie bylebys zostal. Zapraszamy.

@Huuuu huuu

No nie moze... Bo to roboty. I wejdzie jakiś z chorobskiem na szmatach ale mam przecież nic nie będzie bo pracujemy w Jula. Tutaj jest ochrona i koronawirusa nie wpuści. Koronawirus w godzinach otwarcia Jula nie urzęduje. Odpoczywa i nabiera sił żeby w innych sklepach atakować. Bo Jula ma z nim taką umowę.

@Red

A ty prezes Biedronki jesteś, że tak zapraszasz? Na nocach nie chcę się siedzieć?

Kolo
@Huuuu huuu

Wypadało by kiedyś nagrać naszego kiero było by ciekawie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Jula Poland Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jula Poland Sp. z o.o.