Opinie o Jula w Janki Plac Szwedzki 3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jula. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jula o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula w Janki Plac Szwedzki 3

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Jula?

Fikimiki Nowy wpis

Zależy z kim masz zmianę. Wśród kierownictwa tylko jedna kierowniczka wie po co do pracy przychodzi. Większośc czasu jest na sklepie razem z ludźmi a nie jak pozostałe panie w biurze lub na papierosie (szerząc ploty) główny kieras ok chociaż trochę zbyt luźny.

gogo Nowy wpis
@Fikimiki

Masz racje w 100 % jedyna osoba uczciwie pracująca to z działu ogród reszta to plotkarstwo kumoterstwo i obrabianie tyłka. Zero jakiejkolwiek logiki w systemie pracy. Osoba która robi grafiki koszmar wiecznie niezadowolona prosisz o konkretną sobotę wolną ma cie gdzieś. Ale sama wiecznie wolne nie mówiąc p paleniu jak jej nie ma w biurze to jest na pecie. Menadżer i jego zastępca to już szok, on wiecznie gada przez telefon lub go nie ma. Zaś ona wiecznie skwaszona niezadowolona udaje ze pracuje. A najgorsze to jest brak szacunku przez kierownictwo spraw klientów. Zato wymiany zwroty swoje to już bez problemu podmianki machloje to norma ale co oczekiwać od takiego kierownictwa. Jedynie jeszcze moge dobre słowo powiedzieć o pani z narzędzi miła kompetentna tak jak i pani z ogrodu zawsze doradzi. Szkoda ze tylko dwie na cały sklep.

Jaki jest wkład kierownictwa Jula w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Haha

Już odpowiadam żaden nic się nie da zrobić ponieważ brak szacunku opanował cały ten grajdoł . Opowiadane (usunięte przez administratora) i obietnice oczywiście nie spełnione traktowanie człowieka i śmieszne wynagrodzenia i mega podwyżki masz tu stówkę brutto i nie mów nikomu????

Olo Nowy wpis
@Haha

Dokładnie czym oni chcą zmotywować ludzi do pracy podwyżka 100 brutto i przydziałem na jednego banana i jabłko w tygodniu. Nie ma się czym chwalić.Ani zarobków ani słynnej atmosfery Jula.

Słyszał teraz ktoś o rekrutacji w firmie? Powiedzcie na jaką umowę można liczyć?

Berta
@Kasia

Na jaką chcesz od 1/4 do całego etatu.Nie polecam pracować w tym sklepie. Za 2200 zł netto obrabiasz cały sklep łącznie z kasą jak i punktem obsługi klienta. Atmosfera do niczego. Ludzie pracujący tam to tacy jakby dopiero z psychiatryka wyszli. Porażka. Odżuc tę ofertę jak tylko móżesz. Kierownictwo nie specjalne A szczególnie Ines podła. A tak apropo są teraz przyjęcia

Rozbawiona
@Berta

Berta ale Ty to pustak jesteś ???????? . Akurat nie zgodzę się z tym co tu piszesz - ludzie mega fajni i kierownictwo też. Obrażając kogo kolwiek , może warto spojrzeć na siebie. Nie pracuję już tam ale miło wspominam.

@
@Kasia

Od 1/4 do pełnego etatu, elastyczny grafik.

Tak
@Berta

Czyste szaleństwo ni jak się ma do pracy w szwedzkim multimarkecie w zarządzie pajace (usunięte przez administratora)stad się to wzięło . A co do ludzi to tylko (usunięte przez administratora)decydują się na współpracę często ludzie zdesperowani lub tacy co pracy znaleźć nie mogą . Klimat w każdym sklepie identyczny jak to mówią jaki pan taki kram a ze chamstwo panuje wszechogarniające takie mamy klimaty. Kraina chamstwa i matactwa panowie . Jak to mówią Polak potrafi ???? płacić pieniądze za ta ciężka prace a nie jałmużnę i ludzi szanować . Chama ze wsi wypędzisz ale wsi z chama nigdy . Trzymają się koryta już długo nażreć się nie mogą może jeden z drugim za robota powinien się rozejrzeć . Jechać z nimi banda klaunów

AbC

w tej firmie dobrze już było

Mis
@AbC

Oczywiście ze tak to miejsce nie nadaje się do pracy brak organizacji brak zarządu brak szacunku i brak narzędzi . Najważniejsze towar najniższej jakości prosto z chińskiej szopy . Co do wynagrodzenia to kpina szkoda się rozpisywać nikt w tej firmie nie chce pracować kilka dni lub tygodni i ludzie odchodzą .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jula? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Tak

(usunięte przez administratora) pani z kas w Kielcach to mistrzyni chamstwa tak tego nie zostawię napisze do centrali żenada jak traktuje się klientów nigdy w życiu więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie .

Lolo

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)panią z Kielc potraktowała mnie w tym sklepie jak intruza ta pani to chyba za karę tam robi . Nie wiem kto panią zatrudnił ale chyba nie miał już kogo .

Ilona

Zapewne wiecie, że Jula często prowadzi rekrutację. Aktualne oferty pracy zawsze można bez problemu znaleźć na tej stronie: https://www.jula.pl/o-firmie-jula/praca-w-jula/oferty-pracy/ Zastanawiałam się, w ramach jakiej umowy się tam pracuje. Jest to umowa zlecenie, czy jednak można liczyć na stabilniejszą umowę? Wie ktoś coś?

Karol

Podpowiecie czy firma potrzebuje teraz pracownika i na jakie zarobki można liczyć?

ppbog

Odwiedziłem dzisiaj sklep Jula w Jankach razem z moja ciocią w poszukiwaniu kilku artykułów motoryzacyjnych. Przywitał nas Pan Kamil, nazwiska niestety nie pamiętam. Muszę powiedzieć, ze byłem bardzo zdziwiony zainteresowaniem i uwaga jaka nam poświęcił. Był bardzo miły, uprzejmy i przede wszystkim bardzo pomocny. Oby więcej takich pracowników!:)

#$$$$$$$
@ppbog

Pewnie był regionalny P P .i dlatego tak cię przywitali ,i nie mów że powiedział ci "Dzień dobry witamy w Jula”,ha ha ha

Hahahaha

Buhahahahagahaha a to dobre gosciu

Zostaw merytoryczną opinię o Jula - Janki

• Jak się pracuje w Jula?

Zobacz opinie na temat firmy Jula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula?

Jula