Opinie o Megastore.pl w Kielce

Firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlano-remonotwych. Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Megastore.pl, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Megastore.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megastore.pl w Kielce

Bonus na święta przy 4 mln obrotu więcej 150 zł w bonie Sodexo... Jesteście lepsi od Chińczyków.brawooo Nexterio...

Czytając Wasze opinie mam wrażenie, że pracujecie/pracowaliście w innej firmie albo wylewacie swoją frustrację. Praca jest dla osób młodych, sprawnych fizycznie i odpornych na stres. Faktycznie, trzeba robić dosłownie wszystko, zakres obowiązków jest dużo większy niż w innych sklepach budowlanych. Można się dużo nauczyć i nabyć sporo bezcennego doświadczenia. Wszyscy pomijają jedną z największych zalet firmy, a jest nią możliwość awansu w dość krótkim czasie. Narzekając na "centrale" zapominacie, że jest w niej mnóstwo osób chętnych do pomocy. Zwłaszcza jedna, na którą można zawszę liczyć. Co do zarobków bywa różnie, niektórzy po 2 latach pracy zarabiają 2,5 tys, a inni na start otrzymują 2,8 i wcale nie muszą być lepsi od tych pierwszych.

Może nowy

Byłem na rozmowie, płaca podstawowa jest słabsza od marketów budowlanych, ale co z premią bo ta podobno jest regularnie wypłacana? Komentarze tutaj są jednak z goła inne

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Megastore.pl? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nick Nowy wpis
Kandydat

Z tego co tu widze, nasuwa sie myśl, że przy zarządzaniu są same egoistyczne, chytre pałachy. Judałki do kwadratu.

Rudy kot Nowy wpis

Firma ma w planach podnosić plany średnio o 15 %. Płacą będzie stać jak stoi... A magazyny będą pompowane pompkami do rowerów aby więcej szrotu weszło....kierownicy będą stać na rzęsach aby bałagan ogarnąć... A szary muł do noszenia na być w pracy po 12h z przerwą na miskę ryżu.

Kandydat

Czy w tej firmie jest jasny etap podwyzszania wynagrodzenia pracownika z czasem czy ta firma jednak praktykuje wyzysk ?

Srasia
@Pytanie

Ta firma praktykuje jak nie chcesz pracować za śmieszne pieniądze to się zwolnij...

@ Nowy wpis

Nie ale jest jasny podnoszenia planów co miesiąc 15%

Specjalista ds. Obsługi Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja prowadzona na zapleczu, podczas przerwy śniadaniowej innych pracowników. Dziwnie odpowiadać na pytania odnośnie przebiegu pracy czy dyskutować o pieniądzach w takim gronie. Praca dla osób bez doświadczenia albo w nagłej potrzebie. Kierownik który prowadził rozmowę był bardziej zestresowany niż ja. Mylił kwoty brutto netto, premię z podstawą. Na pytanie czym jest ten drugi gatunek (bo w końcu miałem go sprzedawać) facet zaczął się jąkać, aż w końcu stanęło na tym, że sie dowiem później. Rozmowa o zarobkach utknęła na moich wymaganiach. Mówiąc że chciałbym zarabiać w okolicach 3000 netto (bez premii, na którą ciągle powoływał się ów pan), kierownik patrzył na mnie na kosmitę, sugerując, że w sklepach budowlanych nie zarabia się takich pieniędzy. Nie dopowiedział, że ma na myśli własną sieć. Pracę dostałem za 2900 netto (+ premia) na start 300m dalej.

Pytania

Standard. O przebieg kariery zawodowej, doświadczenie, chęci do pracy (!?). Bez kreatywności, dużo owijania w bawełnę.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jony

Śpiwory i materace przygotować bo sklepy prawie już całą dobę otwarte A w weekend z rodziną tylko godzina widzenia.... Wyzysk na maxa dla obrotu.

Jaki jest wkład kierownictwa Megastore.pl w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kandydat

Firma dla ludzi bez ambicji.... Tylko dźwigać i nic poza.

Klient

Kiedy wypłacana jest premia za wyrobienie budzetu, przy wypłacie 10 kazdego miesiaca czy innym terminie a jak tak to kiedy ?

Kandydat

Dobra rada dla dających ogłoszenia tej firmy na portalu o.... Lub prac..... Sami przyjdźcie do pracy za 2300 netto. Gdzie dźwigania jak w kamieniołomie. Lub obsługa klienta itp.

Czy w Megastore.pl są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Na stanowisku specjalista nie ma szkoleń zewnętrznych. Chyba że zaliczasz film z (usunięte przez administratora) Uczysz się sam od systemu po klientów. Jak się dobrze nauczysz to nie będziesz kita wciskali bajek opowiadal. Bo co drugi specjalista nie wie jak musząc zaprawę i co to fuga itp. a filozofów duzoooo..

Jony

Dla przyszłych pracowników (usunięte przez administratora) To jest link do ofert niestety dużo rzeczy w niej się nie zgadza 1.nie masz wysokiego wynagrodzenia jest mniejsze od marketów budowlanych 2. Możliwość awansu nie istnieje 3. Premie nie zawsze są albo w ogóle ich nie ma 4 zespół to zależy 5 potrzebny byłby magazynier osobno i sprzedawca. Zastanów się czy warto ??? Moim zdaniem nie

Kandydat

Chciałem złożyć swoje CV w Toruniu. Nawet byłem.obejrzec sklep i zauważyłem że mniej niż za 4000 brutto bym nie zaczął. Widziałem jaki bałagan tam panuje. Odpuściłem temat.

Hm
@Pracownik

To chyba nie najlepiej, że nowy pracownik, który nie jest lepszy zarabia więcej od tego który pracuje 2 lata

pytki
@Hm

Dlatego ewakuujemy się. ;)

@Pracownik

Jeśli na start ktoś dostaje więcej..tzn że posiada duże doświadczenie za które trzeba odpowiednio płacić. Nikt nie przyjdzie do Nexterio z 10 letnim doświadczeniem w handlu,już nie wspomnę z uprawnieniami na wózki i obyta branża budowlana,wykończeniowa.

Kris
@Były pracownik

Mnie zwabiło ogłoszenie o pracę ale złotousty pan, który prowadził rekrutację, powinien sprzedawać dywany na rynku. Byłem w lekkim szoku na początku, bo ciągle towarzyszyło mi przekonanie, że on chcę mi wcisnąć zgniłe jajo. Jak skończyło się lanie wody i przeszliśmy do konkretów, wszystko się wyjaśniło. Brak sociala, dziwny regulamin premiowy, a stawka nie do zaakceptowania nawet kilka lat temu.

Kris
Kandydat

Ludzie, oszczędźcie sobie czasu. Warunki jak na taka pracę śmieszne, patrząc przez pryzmat dużego miasta wręcz żałosne. Nie masz noza na gardle, szukaj innej pracy.

@Pracownik

To było nie brać a nie narzekać na go work

Hanna
@Pracownik

Wydaje mi się, że bony jakie by nie były należy docenić. Nie każda firma oferuje w ogóle opcję takowych a jest to bardzo miły dodatek dla pracownika. Zawsze jest to parę groszy więcej do wynagrodzenia. Nie uważasz?

Plytek
@Hanna

Zadek larytas przy zysku grubo powyżej 4 mln....

Plytek

Na święta od prezesa kierownicy dostaną po 2 bagi gruzu, zastępcy po jednym bagu, specjaliści po wiadrze.... Oczywiście. Do odpisu.... I pełnią listę inwentaryzacji do ogarnięcia.... Życzę wam kosmicznych utargów nie do wyrobienia w tym nadchodzącym 2021 roku.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Beznadziejne warunki i brak socjalna. Lepiej w Biedronce oni Leroy itp.

Może nowy

zarty
@Może nowy

premia? raczej o niej zapomnij byc może raz na kilka miesięcy dostaniesz ze 3 stówki

Scyzoryk
@zarty

a jak się spóźnisz z nadaniem paczki jakiejś do klienta, albo się z dwa razy w miesiącu pomylisz w pakowaniu - premie pani dyrektor obetnie :). Premia jest po to, zeby ją odbierać, a nie żeby wypłacac :). Zresztą w nowym roku pewnie plany sprzedażowe pujdą w góre i będą tak wymyslone, żeby premia yła nie osiągalna

Jar
@Może nowy

Na podobnych wątkach tylko że np o Obi, nad czym sam się zastanawiałem ludzie piszą że po latach pracy dostają po 2100 na rękę, także nie wiem lepiej.

@Jar

No to chyba trafiłeś na słabe Obi, 2100 to płacę z przed 3/4 lat.

Tuptuś
@DeeJay Desert Storm

no a w nexterio w 2018 roku byli sprzedawcy, co mieli podstawe 2150 netto na łape :). i to bez żadnego socjalu

@Tuptuś

To chyba desperaci. Zresztą pewnie w 2019 już nie robią bo zaraz znaleźli coś lepszego od takiej gówianej płacy.

XyZ
@DeeJay Desert Storm

Ja miałem 2170 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem 2520 na rękę, jak były premie szło wyżyć, potem już wegetacja, na szczęście już tam nie pracuję :)

@XyZ

Pozostaje mi pogratulować decyzji ! Wkrótce w pieniądzach które oferują i premiach których nie ma będą mieć samych orłów na sklepach. Niestety jak nie zapłacisz to dobry pracownik pójdzie gdzie indziej bo jest w czym wybierać.

Rozczarowany Dwa
@DeeJay Desert Storm

Ale nigdzie nie bedzie takiej ladnej i fajnej pani dyrektor jak kataryna :)

@Może nowy

Żadna premia nie jest regularnie wypłacana. Jak wyrobisz to masz jak ci zabraknie 2000 zł to i tak nie masz...

Były kierownik

Słaba ta firma jak dyrektor operacyjny, regionalni... Tylko przytakują. Jak prezes kazałby im skakać na jednej nodze to by skakali.... Tok myślenia z góry narzucony i powtarzany przez papugi regionalne. Tzw (usunięte przez administratora). Tylko (usunięte przez administratora)nie ma prawa głosu w korpo. Brak jakich kolejek pomysłów na poziomie porządnego sklepu. Liczy się tylko obrót a jeśli obrót nie będzie wyrobiony kto poleci ??? Dyrektor czy regionalny a może biedni sprzedawcy??? Sprzedawcy robią obrot na utrzymanie centrali prezesa. Zapamiętajcie to.... (usunięte przez administratora)y w centrali..... Sprzedawca da radę bez centrali ale centrala bez sprzedawców nie..... Więc sie ogarnięcie.... A (usunięte przez administratora) do pracy samo się nie zrobi.....

Obiektywny

Plusy-wypłata byle jaka ale na czas, pracownicy któym jeszcze się chce . I niestety to tyle . Minusy-wypłata niewspółmierna z obowiązkami (robisz wszystko ), firma bez polityki, bez pomysłu na rozwój ogólna partyzantka. Spółka z możliwościami a prowadzona jak inkubator przedsiębiorczości. Trzy lata i zmiana na nową spółkę zajmująca się czym innym. Wydoić ile się da i zmiana na co innego przynoszacego zysk tak się zarabia .. dziwny twór to całe Nexterio.. pozdrawiam dobrych ludzi ????

Zostaw merytoryczną opinię o Megastore.pl - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Megastore.pl
1.7/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Solidarności 36