Opinie o Outlet Nexterio (Megastore.Pl) w Kielce

Firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlano-remonotwych.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megastore.pl w Kielce

Kierownik

Lisy ty nie zmienisz pracy.jestes skazany na nią. Udowodniłeś to tym bełkotem zmanipulowane go gościa. Będziesz przytakiwał jak grają.

Kierownik

Lisy. Popłakałes się ??? Podać ci chusteczki?? To jest forum o firmie ,pracodawcy. Fuga ci odpisała.naucz się korzystać z przeglądarek. Może jeszcze trafisz na swoje zdjęcie w nexterio.pl. jak nie masz nic ciekawego.do napisania o firmie nie pisz . Pomysł jaki jesteś zakochanych w nexterio. A jak masz dobrą pracę do zaoferowania to skorzystaj z tej oferty może wtedy będziesz pisać pozytywy o nowym miejscu pracy. Bo cuchnie trollem firmowym.

Fuga

Każdy normalny przegląda opinię o sklepie w necie. W końcu do czegoś służy ta technologia. Szukasz aby czegoś kupić przeglądasz strony żaden problem. Hmm ale zauważyłem że masz z tym.trudnosci. cipko. Hehehe. Leć mamie się naskarz bo ktoś coś napisał o sklepie. Powinnaś pracować w ceneo.pl byś podbijał strony firmom.

Lisy

W Toruniu to ja byłem ale dwa razy w życiu kolego. Ale nie wciśniesz mi kitu że klient szukający platformy o Nexterio Toruń znalazł GoWorka Megastore Kielce. Przykre masz życie że zamiast zmienić robotę to się tu żalisz, niezła c|pka z Ciebie ;)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Środek polski

Lisy.Pewnie z Torunia jesteś. Każdy może wyrazić swoją opinię. Ma do tego prawo. Jak klient poczuł się (usunięte przez administratora) nie spełniono jego wymagań to napisał co myśli. Samych pozytywów o tym sklepie nie zawsze będzie. 100/100 jest mało realne. Do tego służy gowork. Więc nie popłacz się jeśli dostaniesz trochę krytyki. Normalna rzeczy pracując w handlu.a sklepy nexterio przypominają bardziej markety niż salony a klienci są różni.

Lisy

Klient Toruń, Analityk.. naprawdę sądzicie że ktoś wierzy w Waszą autentyczność? Żenujące

Klient Toruń

Przypadkiem natknąłem się na opinie o sklepie. Może inaczej byłem.klientem akurat w sklepie w Toruniu. Robiłem zakup dużej ilości płytek na dom. Faktycznie rozmawiałem niby z kierownikiem tego sklepu młody człowiek cały czas usmiechniety aż za szyderczo. Tłumaczył to i owo ale dobrze się składa że pracuję w branży budowlanej więc szczerze nie mogłem słuchać jego życiowego bełkotu,obiecywania i czasie realizacji zamówienia do 3 dni. Wow normalnie czas sprowadzenia asortymentu to 1 tydzień min. Ok. Co do czego przyszło był poślizg 1 tygodnie. Niestety musiałem zrezygnować z zamówienia .człowiek moim zdaniem nie ma pojęcia o handlu w branży budowlanej. Jeśli tak wygląda jego sprzedaż to musi niezły mieć bałagan w głowie i na sklepie. Koszt dostawy też był obliczony na próbie przypuszczeń. Sklep oki. Ale szczerze starajcie omijać się tego pana.

Środek polski

Tak myślałem że w Toruniu dziwne rzeczy się dzieją. Każą brać od nich towar ,zalega bez podziały sprzedaży... Sądzę że tylko jedna osoba dostanie premie oczywiście operacyjny. Jak porównywałem obrót sklepów to Rydzykownia ma taki sam jak Poznań??? Gdzie tu logika. Czyli pan z uśmiechem cieszącego się ped.... Nadaję dalej... Tylko jeśli obrotu nie będzie to nawet uśmiech pod stołem mu nie pomoze. Reklama jest słaba w całej sieci . Lewiatan ma już lepsze reklamy. Szkoda zioma z Torunia był jednym z nielicznych ogarniętych osób gdzie przez telefon, mówił konkrety. Trzeba uważać na nowego i tyle...

Środek polski

A mnie doszły słuchy że że Toruń jest tak.... Zatowarowany szrotem jak port w Hamburgu. I cały czas jądro operacyjnego przyjmuję jego zamówienia. Z tego co raz go widziałem to taki wysoki z pedalski... Uśmiechem. Zwierzal się kiedyś na szkoleniu w Kielcach jakiego ma kierownika. Zdjęcia nie mam.

Wyluzowany
@Środek polski

Masz rację, dobre wiadomości masz. Toruń już był zatowarowany, a jak były kierownik nie chciał brać kolejnych wymyślonych nowości dyrektora operacyjnego to był nie dobry. Bo był na nie. Reklama do niczego, a sprzedawać te beznadziejne płytki mamy hurtem. Teraz jego nowy kierownik, który skutecznie wykończył poprzedniego, przydup.... operacyjnego bierze wszystko jak leci, co tylko pan każe, nieogarnięty systemowo i uważajcie, żeby wam nie wysłał płytek, które miały jechać gdzie indziej :) :) miejsca nie ma na nic, a nowości kolejne już jadą, chyba sklep się powiększy dwukrotnie, żeby to wszystko wystawić, teraz to dopiero Toruń jest zatowarowany jak port w Hamburgu i w Gdańsku razem wzięci :) Ogólnie na nowego kierownika uważajcie (unikajcie z nim rozmów), bo was podpieprzy bez skrupułów. A jest taki słaby, że boi się zadzwonić do operacyjnego z najmniejszym problemem tylko, żeby i jego nie wypiep..... Klienci już nie mogą go słuchać, jak opowiada brednie o swoim życiu osobistym, wszystkim wszystko obiecuje, zwroty w każdej chwili, rabaty na lewo i prawo. a gat. 2 jest super, tylko małe wady ma, sorki przecież gat. 2 zazwyczaj nie ma w Cersanicie:) :) Firma do niczego, centrala nie szanuje pracowników na czele z operacyjnym, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy, a jego ton i odnoszenie się do innych jest prostackie. Założenia są tak wysokie, że premii nie widać od roku, ale jak to mówi operacyjny teraz będzie tylko lepiej, bo on ma wizje i wprowadza super płytki :):) kto ma okazję niech ucieka, w marketach też płacą podobnie ( 3000 brutto na start teraz w nexterio), a praca jest spokojniejsza.

Kierownik

Zna ktoś osobiście kierownika od Rydzyka??? Przez telefon wydaje się w porządku ale doszły mnie słuchy że jest lewym jądrem operacyjnego.po rozmowie o przesunięcia strasznie zamądrzały??? Trzeba uważać na niego ??? Lubi strzelać z ucha??

Kierowniczek prawicze
@Kierownik

To by się mogło zgadzać. Też mam wrażenie, że to fałszywa (usunięte przez administratora) mam z nim swoje przejścia, kiedyś się zachował jak pii... jak damski organ rozrodczy. Przygrał po całości, od tej pory omijam, ale też mi się wydaje, że caryca katarzyna od niego usłyszała o jednej rzeczy, którą tylko on mógł wiedzieć. Się dziwię, bo po damski ha dziobać u jakiegoś mendla.

Środek polski

Znam tego od Rydzyka. Słyszałem że lubi dziobać w mailach operacyjnemu. Uważajcie podobno na byłego kierownika cały czas strzelał z ucha. Kiedyś prosiłem go przesunięcie to miał wielki problem,na pewno był donos cieplutki.

Analityk

Kaśka. Chyba się zasiedziała w tym bałaganie i lubisz przytakiwać. Na rynku jesteście tak mało znani. A wasz 2gatunek to nawet do Afryki bym nie wysłał,ale ważne że masz pozytywne zdanie o własnym szefie.

Analityk

W tej firnie nie chodzi o pomysły. Żeby kierownicy byli ambitni. Tylko o to aby przytakiwać. Jak dyrektor operacyjny powie że masz sprzedawać płytkę w kolorze g.... To masz sprzedawać nie ważne że za chwilkę masz zwrot i się bujasz z towarem . Jak powie że 2 Gat. Jest 1. A u klienta wygląda jakby pijany kładł. Nie ważne . Jednym słowem wybiera tych którzy będą .u przytakiwać???. Jak powie że mały masz obrót to mów że moja wina moja bardzo wielka wina. .. tylko później dzwoni i się wypytuje i jak ??? Srak.... Poniewaz nie jest na sklepie i nie wie nic o sprzedaży tylko słupki w exelu. Myśli że co drugi kupi za 1000 zł gat.2 .albo wprowadza 100 nowych wzorów i nagle obrót ma wzrosnąc??? W dzisiejszych czasach każdy liczy złotówki , jeżdżą oglądają. A sami byście kupili te płytki na salon??? No ciekawe czy byście kupili Gat 2 za 30 zł czy pierwszy w markecie??. Tak naprawdę każdy pod jest inny inne ma obroty inna konkurencje innych klientów. Więc wrzucając wszystkich do jednego wora tak się nie da. To potrzebne są aktywne zmiany w myśleniu. A obroty na poziomie 200 tys się skończą. Co raz więcej marketów jest w jednym mieście. Dyrektor o tym nie pomyślał??? Nie pomyślał bo ma cel zrobić 2 mln. Po trupach. Zamiast słuchać kierowników i wprowadzać zmiany,to wybrał swoich obciagaczy. I robi się balagan. Przytakując nie zrobi się obrotu. Czas spojrzeć na konkurencję poobcinać ceny aby klientów przyciągnąć. Szrot wyprzedać. Wtedy jestes konkurencyjny. A obrót sam przyjdzie nie od razu po 200 tys. Rok po otwarciu. Jak w przypadku nexterio. W Leroy Merlin jeśli by takie coś zrobili po roku to by mogli zwijać biznes. Obciagacze zaraz się odezwą??? Powiem tak jestem analitykiem rynku w sieci Leroy Merlin i nexterio obserwuję już od 1 roku. Każdy wasz ruch łącznie z marketingiem którego nie macie. Szczerze wróżę wam rok max. A konkurencją żadna nie jesteście. Macie słaba reklamę, płytki 3 Gat. I wprowadzacie produkty z Azji.

Kaśka
@Analityk

"Powiem tak jestem analitykiem rynku w sieci Leroy Merlin i nexterio obserwuję już od 1 roku. Każdy wasz ruch łącznie z marketingiem którego nie macie. Szczerze wróżę wam rok max." Weź jakiś czopek albo zjedz snickersa. Jak Twoja wypowiedź ma cokolwiek wnieść do tematu zatrudnienia w tej firmie, skoro sam się przyznałeś, że pracujesz dla konkurencji obok. Kompletny brak obiektywizmu, opinia nierzetelna, a tak się rozpisałeś... szkoda czasu.

Fuga

Kłak nie ozn.zero. popracuj dłużej to będziesz miał inne zdanie. Ale cieszę się że jesteś z nami. Ta firma takich osób potrzebuje. Dobrze że masz umowę o pracę. Też się cieszę. Gratulacje i dużo sukcesów w sklepie.

Fuga

Malwina na google zgłoś ta pozytywną opinię. Forum gowork jest o pracodawcy ,warunkach pracy,negatywnych stronach firmy oraz o pozytywnych. Dziękujemy ci za opinię ale tak naprawdę nie ma ona nic wspólnego z warunkami pracy w sklepach. W nagrodę dostaniesz paragon i możliwość zwrotu towaru do 30 dni. Gratulacje.

Specjalista
@Fuga

Fuga, kazdy moze wypowiadac sie gdzie chce. Ot taka wolnosc slowa. Piszesz ze mozna wypowiadac sie o firmie zarowno o stronach negatywnych jak i pozytywnych. Tymczasem jak ktos napisze pozytywnie o pracodawcy, ktory placi, daje umowe, to ten czlowiek jest klakiem na jajach, jest zerem. Nie pisz, ze mozna sie wypowiadac tutaj pozytywnie. Mozna tylko negatywnie. Bo jak ktos napisze ze jednak jest ok, ze sie poprawia, to natychmiast jest linczowany dokladnie przez takich jak Ty. I chociaz ja chcialbym zarabiac wiecej, to jednak ten pracodawca wdg mnie jest uczciwy. Jak znajde cos lepszego, to zmienie. Ale nie jestem klakiem. Niczyim.

Specjalista 2
@Specjalista

Mistrz. Ten komentarz jest najbardziej sensownym komentarzem na tej stronie. Podpisuje sie. I tez pracuje jako specjalista.

Malwina

Byłam w jednym ze sklepów i muszę przyznać, że płytki macie super a ceny są w większości bardzo atrakcyjne. Tak naprawdę to każdy znajdzie w waszych sklepach coś dla siebie. Fajnie się ogląda w spokoju, bez dudniącej muzyki jak w dużych marketach, gdzie co chwila potrąca ciebie ktoś z koszykiem. No i pracowników macie bardzo w porządku. Aż strach czytać te negatywne opinie bo jeśli faktycznie tak jest to chyba ludzie z centrali nie wiedzą jaki mają fajny zespół. Nie dość że chłopaki mają wiedzę i dobre podejście do klienta to widać, że zależy im aby pomóc w doborze i żeby kupujący był zadowolony. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Trochę przykro patrzeć jak obsługa uwija się w jak w ukropie a przy tej pogodzie to naprawdę niezły wysiłek. Chyba trochę za małe obłożenie sklepów macie.. jak na mój gust to spokojnie dwie dodatkowe osoby by się przydały.

Expert

Fuga i resztą wyluzujcie. Nic nie zrobimy raz klienci są raz nie ma. I tak w kółko. Sezon urlopów się zaczyna... Trzeba odpocząć. Wnioski urlopowe wypisać. Może kiedyś zaczną z nami rozmawiać??? Kto wie

Fuga

Pracownik to pewnie kłak na lewym jaju operacyjnego tak ładnie wszystko wie i obrót robi . Idealny żeby poklepać po ramieniu. Aktywny jak hemoroid. Ciekawe czy aktywny jest na zebraniach w centrali. Cechy typowego podp... Biurowego , zamiast płytki przedawac to pewnie ziomków mailowo sprzedaję... Dostaniesz złotą płytkę na jubileusz nexterio i dyplom z kartonu. Pewnie jesteś gdzieś z centrum Polski.

Uczciwy

Pracownik a Rzym od razu zbudowano???. Pracownikowi pewnie wszystko wzięło się z nikąd. Firma obroty wzrastają latami a nie po roku. Taki jest model firmy. Pan S. Od razu wypromował markę Cersanit??? Chlopacy sprzedawać ile się da ale z głową. Żeby było jak najmniej zwrotów, bez sciemniania i owijania co to za cuda nie są. Bo nie są. A pracownik niech zacznie myśleć bo dzięciołów którzy robią stuk stuk jest pełno.

Uczciwy

Dobrze że zrezygnowałem z funkcji kierownika. Moje przeczucie było trafne. Zdala od bałaganu z Kielc. Marka na papierze. Typowe korpo.

Zostaw merytoryczną opinię o Megastore.pl - Kielce

• Jak się pracuje w Megastore.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Megastore.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megastore.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Megastore.pl?

Kandydaci do pracy w Megastore.pl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Megastore.pl
1.7/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Al. Solidarności 36
    25-323 Kielce