Opinie o Outlet Nexterio (Megastore.Pl) w Kielce

Firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlano-remonotwych.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megastore.pl w Kielce

Śmietnik

W kujawsko pomorskie. Zwolnili dobrego kierownika pos miał pomysły żeby ogarnąć ten bajzel i żeby trochę obrót zrobić, ale podobno dyrektor operacyjny nie lubię ludzi ambitnych którzy stwierdzają fakty jak jest . Z roku. na rok brak konkretnych pomysłów co z obrotem co z zaległym towarem. Jednym słowem (usunięte przez administratora) którego nie da się pomału sprzątać. Tania reklama w radiu nic nie da ,banery wiszące na pustostanach też pomału nic nie dają. A konkurencją z dnia na dzień ma coraz lepsze płytki 1 gatunku. Sądzę że dyrektor operacyjny pomału się wypala jak płytka 2 gatunku. Traci grupę wymiarowa i odcień. No ale cóż jeśli prezes chce po 200 tys. Robić to prawie jak w Leroy Merlin sezonie na całym dziale budowlanym. Oczy chcą a (usunięte przez administratora) nie może. W Warszawie co drugie mieszkanie komunalne będzie mieć te same płytki. Krótki outlet nexterio jest śmietnikiem cersanitu jeszcze trochę to ten szrot będzie mielony i sprzedawany na kg.

@Śmietnik

Zeby troche obrot zrobic? Mial pomysl od prawie 2 lat i go nie zrealizowal? To rzeczywiscie byl ambitny i dobry.

Nexteriowiec

W tej firmie wielu kierowników mialo swietne pomysły, ale nikt ich o zdanie nie pyta, CENTRALA jest najmadrzejsza z prezesem na czele. Ale ludzie w tej firmie się uczą, że nie ma co być nadgorliwym, bo każdy dobry pomysł będzie przez centralę surowo ukarany. A pani dyrektor operacyjna nie ma sie co wypalać,. bo ją praktiker wypalił. Działa na szkode firmy. tak samo zwolniła kierownika z Rzeszpwa - super fachowiec, moglby cały Cersanit szkolić z płytek, i świetny handlowiec. Z Krakowa cała ekipa zwolniła się sama. Bo nikt nie lubi pracoawć z takimi ludźmi jak caryca katarzyna. A ona z kolei nie lubi ludzi, którzy są fachowcami lepszymi od niej. Czyli tak na prawdę powinna wszystkich kierowników zwolnić :).

Fuga

Orgazmu dostaniesz w tym outlecie. Tylko nie zachlap płytek.

@Fuga

I taka jest dyskusja z pajacami, zyciowymi nieudacznikami ktorzy przyszli tu do pracy, nie robili nic, zostali zwolnieni i siedza z gilem w nosie na bezrobociu, wciskajac ludziom scieme.

Eksneksterio

Sami ludzie z tego cyrku odchodzą i od razu ich konkurencja przyjmuje :). Mają lepsza pracę i lepszą kase zarabiają, a nie nerwy w tym kołchozie. Trzeba być łazęgą, żeby tam z własnej woli siedzieć, jak na rynku tyle dobrej pracy jest :).

Były kierownik

Nie warto 3000 brutto to w markecie budowlanym. I zero stresu nie jesteś nn agazynierem.sprzedawca,księgowym, logistykiem.a czasami nawet kierownikiem. Benefitow brak oprócz wypłaty 10 jak się nie spóźni. Ogólnie wyzysk. Były kierownik.

A jak wygląda praca w siedzibie w biurze w Kielcach?

anonimmm

A może ktoś coś więcej napisze z czym jest dokładnie problem? To na pewno pomoże wielu osobom, które zastanawiają się nad pracą w nexterio/komfort.

jjjj

Wynagrodze kiepskie. Duzo pracy. Szalu nie ma.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Fuga

Nie wypada mieć kiła w nosie siedząc w centrali. Ale sprawdzę to jak wygląda sprawa w posach.

Fuga

Hehe. A jak chcesz obrót zrobić??? Kierowniku kim?? Ambitne masz plany zwrotów nie przyjmujesz??? Ciekawe na jakiej podstawie 30 dni. ?? Czy ustawy UOKiK. I cały czas myślisz że albo jestem konkurencja albo byłym pracownikiem a może siedzę w centrali??? I tak sobie gdybam. Oj na szkoleniu co mieli ci powiedzieć nie obsługuje inwestycji ?? Mało wiesz o handlu w branży budowlanej. Sądzę że jesteś świeżym kierownikiem.

@Fuga

Gdzie jest napisane ze nie przyjmujemy zwrotów? Nigdzie. Pisałem, że jest ich stosunkowo mało. Gdzie napisałem, że nie obsługujemy inwestycji? Nigdzie. Gdzie napisałem, że jesteś z konkurencji? Nigdzie. Zmień dilera.

Fuga

Uwierz mi jestem na bieżąco. Z nexterio klienci kupują??? A ile sklepów wyrobiło plany majowe?? Za 20 zł masz Gat .1 a w nexterio 20 zł gat.2 ??? Kliencie. Jeżdżą sprawdzają ceny to nie te czasy że jest jeden punkt. Na Opoczno świat się nie kończy.

@Fuga

Jestes na biezaco, powinienes wiedziec. Szkoda tej rozmowy, tylko sie nakreca takich jak Ty, pewnie byly pracownik po ktorym przyszedl ktos inny majacy lepsze wyniki. Obroty rosna, reklamacji malo a twoim zdaniem sprzedajemy tylko chlam. nigdy na spotkaniu nam nie mowili ze celujemy w deweloperow. siedzac na goworku domyslam sie ze ty masz miliony na koncie. zrob konkurencje dla nexterio, pokazesz ze jestes lepszy. nie wspomne o plytkach po 20 zl w marketach; dobrze ze ci w nexterio podziekowali skoro nie odrozniasz plytek po 20 zl i drozszych

Fuga

Możemy tak sobie tu panowie gdybać bez klientów zdecydowanych , świadomych zakupu ta sieć nie pociągnie,albo zjeedza je markety albo dobije je własną wysoka marża. O klientach inwestycyjnych zapomnij porządna firma nie będzie kupować czegoś czego nie da się położyć. Porządne firmy mają dobre ceny w I gatunku. Który towar ma atesty, certyfikaty. Zamówienia się nie spóźniają palety całe przyjeżdżają. Nie miałeś do czynienia z inwestycjami to nie piszcie głupot. Inwestor patrzy na cenę i jakość. A jakość = norma itp. e nexterio to jedynie Henio na garaż może kupić albo (usunięte przez administratora)na warsztat. Dewoloperzy nie bawią się w 2 gatunki.

Fuga

Jak już kierownik z praktykiera i voxa uciekł bo nie nadążali za tym całym bałaganem??? Tylko skrzynką mailowa po nich została. Firmie chociaż o to aby zapchać sklepy padliną. I max wydyma..... Klienta cenowo tylko kij ma dwa końce wydyma.... Klient już nie kupi płytek ceramicznych z logo O lub C... Plany są tak ustawione aby średnio 3,4 sklepy by je wyrobiły??? A sezon się zaczyna . Ile sklepów wyrobiło plany ??? Klienci nie biorą się z kosmosu , ile jest firm które biorą towar??? Za 20 30 tyś. Może na jednej ręce policzyć można. 90 procent klientów szuka tanich płytek od 10 zł do 20 zł.

@Fuga

Chyba dawno nie pracowales w nexterio bo wiekszosc tych zdan to klamstwo. 3-4 sklepy to nie wyrabiaja premii, klienci sa zainteresowani drozszymi plytkami a za dyrektorami nie teskni nikt bo dzis sie sprzedaje a nie odbiera telefony

Pan gres

Nexterio taki turecki komis. Płytki po przejściach i w zgniłych kartonach z znaczkiem Opoczna, Cersaniu. Podejście nexterio do klienta z prostym przesłaniem ty płacisz za 1 gatunek dostajesz płytki z (usunięte przez administratora) Wyciągnięte. Tzw. sieciowka ze szrotem. Plany mają tak wygórowane że nawet Cersanit nie byłby w stanie ich osiągnąć. Absurd goni absurd. Reklame nexterio przebija tylko ta z bocianem o pożyczkach. A całe akcję promocyjne .... Jeśli to jest outlet to ceny 2 Gat. Powinny być na poziomie od 10 zł do 50 maks. Chociaż co drugi klienta za taki chłam nie dałby więcej niż 20 zł . niezrozumiałe mając taką grupę sklepów i nie móc wypychać tego g... Po 10 zl do 50 zł ??? Przecież taki (usunięte przez administratora) zalega w magazynach i robactwo się zbiera. Wracając do planów to chciałbym dowiedzieć się na podstawie którego roku były one analizowane??? Plany na poziomie prawie 200 tys. Na sklep przy cenach 30 ,80 zł za m2 drugiego gatunku.??? Ludzie nie są głupi są markety salony gdzie masz 1 gatunek już od 20 zł. Wciskanie ciemnoty .

Pan Kierownik

Koledzy. Może cos pozytywnego. jak sie wam pracuje w firmie, jak nie ma Katarzyny em carycy oraz jak sie Sojka wybrał za morze i pewnie juz nie wrucą? Fajnie jesyt? :)

@Pan Kierownik

No ja słyszałem że niestety podobno maja wrocic do roboty. Nie wiem po co. Tyle spokoju co ich nie ma, czlowiek ma czas sie sklepem zajac i klientami, a nie jakies gupie mejle czytac i gadac o gup[otach przezs telefon z paniom dyrektor...

@Pan Kierownik

Podwyżki by mogły być. Nic poza pozytywnego oprócz zbliżającej się wiosny nie ma w tej firmie.

@Pan gres

Chyba podwyżki targetów do zrobienia miesięcznych he he

Pan gres

Jak te sklepy przechodzą kontrolę BHP to ja nie wiem. Za sam brak pomieszczenia socjalnego oraz brak wyznaczonego miejsca na wózek elektryczny te budy powinny być pozamykanie. A bogaty dziad niech płaci kary. Prywatna jakich nie mało.

Pan Kierownik
@Pan gres

Jakie kontrole. widzial ktos kiedys jakies kontrole????? :) a katarzyna wielka zawsze mowila, ze sie trzeba cieszyc ze sie ma dostep do kibla. że w lublinie w sklepie to nawet jak chcą siku, to muszą iść do innego budynku, a po co komu szatnia czy pokuj socjalny. kanapkę mozna zjeść siedząc na palecie z płytkami :).

DRE

Nexterio firma tak bardzo zacofana, że dawno nie widziałem by w XXI wieku jakiś pracodawca oferował takie warunki pracy. Pomijając fakt fatalnych zarobków, to socjal w tej firmie nie występuje. "opieka medyczna" oraz "imprezy integracyjne" to coś co ma centrala i kierownicy sklepów (POS-ów) nie wspominają już o premii. Wyposażenie sklepów pod względem zaplecza socjalnego to pojęcie obce. Nie wiem czy oszczędności, które są na sklepach pod względem wyposażenia jak np. czajnik, odkurzacz, mop czy lodów to kwestia strachu przed zakupem i zapewniania odrobiny luksusu pracownikom, czy po prostu lenistwo kierownika. To co ważne BHP w tej firmie to mit. Pracownicy bez uprawnień UDT korzystają z wózków elektrycznych bez których nie da się nic zrobić, na własną odpowiedzialność a centrala na to przyzwala będąc świadomym tego. Targety dla sklepów, nie dostosowane do rzeczywistości tylko po to, by pracownicy nie otrzymywali premii. Ubrania robocze wieczne brudne, a ekwiwalentu za pranie odzieży roboczej brak. Zdecydowanie nie polecam!

Nexterio_Pracownik
@DRE

No, i uzywanie recznych wózków do jeżdzenia po sklepie paletami z towarem co wazy 600-800 kilo. Nie ma jak przestrzeganie bhp. Uzywany wuzek elektryczny kosztuje ze dwa tysiące, nowy ze 4. No ale koszt, a kregosłup pracownika jest za darmo. Jak pracownik zachoruje na kregosłup, sie go zwolni i przyjmnie zdrowszego łosia.

Gtfo

Jak Wam tak źle to szukajcie pracy i(usunięte przez administratora) stąd, kto Was zmusza do tej firmy i każe płakać jak dziewczynki? Nie podoba się to zmiana i przestańcie truć, jeśli nie macie nic obiektywnego do napisania.

Smerf Maruda
@Gtfo

Ale to wszystko są obiektywne opinie :) sama prawda :). Firma by mogła hulać z 10 razy lepiej, jakby mądrzy ludzie byli na stołkach od dyr operacyjnych w góre po samego prezesa :). Jakby wszyscy pracowali tak jak załogi na sklepach i kilka osób z centrali, dosłownie kilka, i żeby wdrażać dobre pomysly i doceniać liudzi, to Szef Wszystkich Szefów by musiał jeszcze z dwie fabryki płytek kupić, żeby mieć co sprzedawać, bo w Opocznie i wałbrzyhu by brakło tego gruzu :). No ale tu są chyba inne cele dla tej firmy a nie jakaś mądra przyszłość.

Walbrzychowy
@Smerf Maruda

WalbrzyHu Ty ???? ciesze sie ze znasz wszystkie zalogi i kazdego z osobna. Pewnie jakby to byla twoja firma to placilbys 10 tys kazdemu specjaliscie. Polecam reedukacje a pozniej aplikowanie na prezesa Nexterio. Dasz sobie rade WalbrzyHU.

Cenetero
@Gtfo

Hmmm a co jeśli powiem Ci, że to jest właśnie strona służąca do pisania opinii na temat pracodawców?

Pan gres

Najwieksza choroba tej firmy jest ADHD kierowników szczególnie z Castoramy. Mają zaszczepione ADHD które narodziło się u nich poprzez niewolniczą pracę . I bezmyślne poczynania centrali która i tak do niczego nie jest potrzebna.

Pan gres

Gtfo ?? Co to nie stać cię na podpis?? Chłopie pewnie robisz za czopka. Tu się wymienia poglądy o firmie. Co jest źle i co należy zmienic ??? Zabolal cię wpis o kierownikach??? Chyba jesteś jednym z nich i pewnie wdrazasz chore posr... pomysły pierwszy byś wchodził pod stół. Aż by kapało.... Podpisz się jakimś ludzkimi pseudo bo brzmi jakbyś był jakimś wysr..... pseudokibicem albo znaczek na tuningowany fiacie.

Pan gres

Tak jak myślałem. Nic nie załatwili w centrali siedzieli z podkulonymi ogonami. I słuchali ile to firma wydała i ile wyda... Ambicję. I myśleli ile wypić alkoholu. A podwyżki jak nie będzie to nie będzie bo sami kierownicy już dostali więc mogą pracownika mieć w (usunięte przez administratora). Przecież tyle mają na głowie a jeden z drugim wz nie potrafi wystawić... A dźwiganie paczek o tylko nie to bo złota żyłka mu pęknie leserowi... To prawda niektóre post mają zapier.... Ale takich jest może 3 . Kpina i tyle ... Płaczą i płaczą. Teraz będą mieć nowego kierownika regionalnego o poglądach podobnych do operacyjnego to będą po suficie latać. ...

Obiektywny

Mysle ze mylicie sie z ta kasa w innych firmach. Ja nie pracuje juz w nexterio a rynek nie jest taki kolorowy jak wam sie wydaje.

Haerowiec
@Obiektywny

Trzeba szukać. Ja z piętnaście rozmów zaliczyłem, zanim trafiłem na coś ciekawego. Ale jak trafiłem, to szybka decyzja i mam dużo fajniejszą robotę. Ale nie jest tak, że się znajdzie od razu. Trzeba trochę powysyłać CV, iść na spotkania jak zaproszą i szukać, samo się nie znajdzie. Jak ja znalazłem, to każdy może i w sumie się dziwię, że tak się ludzie tego Nexterio trzymają w sklepach :). Już sam fakt że teraz pracuję od pon do piątku od 8.00 do 16.00 - żadnego siedzenia do wieczora, żadnych sobót, żadnych niedziel handlowych, żadnej roboty po 11 godzin dziennie, to jest warte zmiany pracy. A magazynierzy u nas w firmie rzeczywiście zarabiają więcej, niż sprzedawcy w Nexterio, i też pracują pięć dni w tyg po 8 godzi. Szukać, nie marudzić :)

Pan gres

A to nie jest tak kto szuka ten znajdzie... Świat na nexterio się nie kończy. Tłumy też nie walą drzwiami i oknami do tej firmy.

Pan gres

Nasi wodzireje sklepów na dywaniku w piramidzie Cersanitu. Ciekawe co ustalą jakie pranie mózgów im zrobią??? I pewnie czekacie aż poruszą temat podwyżek??? Myślę że ten ostatni temat zostanie przemilczany... A odpowiedzi. Nasuwa się sama przecież obrotów nie robicie,bałagan w dokumentach itp. panowie rynek pracy szybko się zmienia pomału za 2300 netto pracy będzie do wyboru. Tylko co wpisać w CV specjalista czy specjalista od zarządzania sklepem z funkcją fakturzysty magazyniera.??! Doradcie ???

Haerowiec
@Pan gres

Nie pitolić, tylko zmieniać robotę. Ofert jest w bród, szkoda czasu na nerwy w tym (usunięte przez administratora) W firmie, do której odszedłem na okresie próbnym niedoświadczony magazynier ma 2600 na rękę, jak się ogarnie, to po okresie próbnym trójka na łapę plus dodatki. Nie muszę dodawać, że handlowcy- sprzedawcy zarabiają o ok 1 tysiąc na rękę więcej. No to radzę nie siedzieć, i nie czekać na cud, bo w nexterio nie będzie lepiej. A jak już to będzie lepiej dla prezesa, na pewno nie dla personelu na sklepach. Po prostu trzeba się stamtąd zawijać, a nie czekać na cud. I tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Megastore.pl - Kielce

• Jak się pracuje w Megastore.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Megastore.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megastore.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Megastore.pl?

Kandydaci do pracy w Megastore.pl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Megastore.pl
1.7/5 Na podstawie 156 ocen.
  • Al. Solidarności 36
    25-323 Kielce