Opinie o Delfin Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Delfin Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Delfin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delfin Sp. z o.o. w Kielce

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Projektant (Inżynieria). Delfin Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Mariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
Kandydat

Jak z dodatkami dla pracowników biurowych? Jakieś benefity ? Kursy opłacane?

Jolanta Nowy wpis

Widzę, że poszukują tutaj asystentki ds exportu. Opinie na forum są różne ale jakieś takie niejednoznaczne niestety. Opowiedziałby ktoś może bardziej szczegółowo o pracy na tym stanowisku tutaj? Warto brać pod uwagę?

Vierka
Kandydat

Praca w dziale handlowym jest dobrze płatna

Olga Nowy wpis
@Vierka

Ooo zdradzisz więcej? ;-) Średnia krajowa będzie chociaż?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Delfin Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Regionalny koordynator sprzedaży. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Księgowa/Księgowy KPIR
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kasjerka w Delfin Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Kacper
Kandydat

Czy jest to dobre miejsce do rozwoju kariery ? Dobrze płatna praca dla osoby z biegłym niemieckim ?

Ken
@Kacper

Absolutnie nie!

Juliusz
@Ken

Dlaczego ? Argumenty

W Delfin Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Sprzedawczyni. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Fryderyk
Kandydat

Jak oceniacie pracę w dziale handlowym ?

Czy w Delfin Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jak jest z pakietem medycznym w Delfin Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ja
@Pytanie

Jest ubezpieczenie grupowe do którego firma dopłaca każdemu pracownikowi (do pakietu medycznego) pewnie ze można dołączyć rodzinę.

Wojtek

Można dostać się do działu handlowego na praktyki?

Max

bardzo fajny zespół ludzi, dobrze się z nimi pracuje

Brawo
@Max

Komu? Dyrektorowi?

Kacper
Kandydat

Jest tu jakiś dyrektor handlowy? Ludzie rzeczowi? Inż?

Kacy

Dział Handlowy - sprzedaż do dystrybutorów. Generalnie produkty bardzo drogie i ciężko wgl zrobić obrót. Płaca jak na Handlowca w tej branży mizerna na poziomie 3000 netto . Niby można wyrobić premię, aczkolwiek to szczęście niż reguła. I tu nie ma nic wspólnego jakość PH. Stary sprzęt do pracy. Auto Clio 1.0 benzyna - obsługa 2,3 województw więc gratuluję wyboru samochodów. Niech sobie Dyrektor czy Prezes sam pojeździ dłuższy czas to może kiedyś zrozumie. Praca nie pewna bo jak nie zrobisz planu to firma zrobi Ci papa. Szkoda czasu, nie polecam

Front
Klient
@Kacy

Dyrektor jest ok?

Lidia
@Front

Ciekawe, czy @Kacy zechce jeszcze odpowiedzieć. Delfin rekrutuje teraz na stanowisko Menadżera Projektu - ogłoszenie jest na popularnym portalu. Wymagają: znajomości technologii oczyszczania ścieków i wód deszczowych, wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i prawa jazdy. Może chciałbyś tam aplikować?

Pyta

Jak tu zarządzanie? Pro pracownik? Pro klient? Jest szacun? Zarobki?

Co wiecie o firmie Delfin Sp. z o.o. w mieście Kielce? Nadal oczekujemy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Delfin Sp. z o.o. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Delfin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delfin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delfin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delfin Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chorzowska
    25-852 Kielce
  • NIP: 9591041589 KRS: 0000083717

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Delfin Sp. z o.o.