Opinie o Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o. w Lekomin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o. w Lekomin

Inia Nowy wpis

Namawiam swojego chłopaka żeby spróbował właśnie na produkcji, to znaczy wysłał na początek swojej CV, przeczytaliśmy ofertę dla takiego pracownika produkcji, ale nie ma tam za dużo szczegółów zatrudnienia, oprócz tego, że umowa o pracę. Obecnie dalej funkcjonuje schemat wypłacania pensji w dwóch turach, to jakieś określone terminy? Licząc na to, że dostanę około 24 zł netto na godzinę to myślicie, że mógłbym negocjować taką stawkę na rozmowie rekrutacyjnej i?

ToJa Nowy wpis

Czy jest teraz szansa na zatrudnienie na produkcji ? Pozdrawiam

Sylwia

Piszecie o wypłatach w dwóch turach. Przy zatrudnieniu była w ogóle mowa o czymś takim? Że może się tak zdarzyć? Jak z tą umową na początek? Przeczytałam, że nie ma. Jak to aktualnie wygląda? Na co może liczyć nowy pracownik? Zleceniówka? Jest potem możliwość podpisania umowy o pracę?

Ja Nowy wpis
@Sylwia

Na produkcji od razu umowa o pracę, ale najpierw 3 miesiące. Później przedłużenie, albo nie... Tak w dwóch etapach ;)

Barbara Nowy wpis

Może nie...? Często odrzucają? I ogólnie jeśli chodzi o samo w sobie przedłużenie to czy można liczyć przy tym na jakąś wyższą stawkę?

Reaper

W tej firmie liczy się tylko to by wyjeżdżało jak najwięcej towaru. Nie istotne jest to, że nie ma odpowiednich narzędzi do pracy trzeba się mordować bo większość rzeczy to "partyzantka". Jak się ktoś zdecyduje na zostawienie CV to od razu niech zobaczy co ma w szafie i wybierze sobie jakieś ubrania "robocze". Premii - brak, Woda - jest (Zimna bo ciepła to zbyt duży luksus), Ubranie robocze - brak (własne trzeba sobie przynieść), Wypłata w dwóch etapach itd.

Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jaro

Dobrze to było 10-15 lat temu

@Jaro

Napisałeś, że kiedyś w pracy w Jezierski Okna było lepiej. A co się zmieniło od tego czasu? Powiesz?

Jaro
@Sylwia

Szef się zmienił wszystko się zmieniło dlatego odszedłem :)

@Jaro

Rozumiem, a może od Ciebie dowiem się, jakie są w tym roku stawki magazynierów w Jezierskim? Na ich stronie jest ogłoszenie o pracę, wydaje się ono aktualne. Piszą tam o "atrakcyjnym wynagrodzeniu".

Świetna firma - zapewnia standardy pracy w Północnokoreańskim stylu. Na początek wiadomo bez umowy (Bo to przecież biedny pracodawca, poza tym szkoda im czasu na te wszystkie formalności jeszcze byś się zaczął o coś upominać). Nie dają żadnych ubrań roboczych. Później można o jakiejś umowie porozmawiać (tylko nic z tej rozmowy by nie wyszło). Przy krótkim okresie pracy oczywiście jest bez pieniędzy. Serdecznie Państwu odradzam pracę w tej firmie. Szkoda nerwów czasu i zdrowia.

Maeio-Daszek

Praca ciężka , wyzyskiwacz , szew zapytany na rozmowie o stawkę odpowiedział tylko że dwa tysiące 2000 zł jest do osiągnięcia. (usunięte przez administratora)

Natalia
@Maeio-Daszek

Wiadomo, że praca w tego typu firmie nie należy do tych najlżejszych. Z kolei, jeśli chodzi o samo wynagrodzenie, to rozpatrujemy to raczej indywidualnie. Jak zrozumiałam - w firmie Jezierski Okna byłeś tylko na rozmowie. A jaką formę umowy Ci proponowano na początek?

osama

Bardzo duża rotacja składu, przyjmują pracowników co chwile bo nikt tam wytrzymać nie może. Ludzie są traktowani jak woły robocze. Totalna beznadzieja. Praca tylko dla desperatów!

Polaczek

Nowy właściciel marki Jezierski to przede wszystkim wyzyskiwacz, który ciągnie ten biznes na dobrej opinii poprzedniego właściciela. Zapewniają niewolnicza praca za psie pieniądze. Jeśli ktoś pracuje krótko to nie ma nawet co liczyć na jakiekolwiek pieniądze. Serdecznie odradzam i Ostrzegam Państwa przed tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o. - Lekomin

• Jak się pracuje w Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o.?

Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 2
    26-050 Lekomin
  • NIP: 9591949018 REGON: 260620528 KRS: 0000436913

Jezierski Markowe Okna Sp. z o.o.