Opinie o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

„Darmowa edukacja w zakresie dotacji na odnawialne źródła energii”

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

Tomasz

Młody amibtny zespół który cały czas się rozwija. Pracownicy wspierają się nawzajem w działaniach co bardzo cenię w tej pracy. Miła i przyjazna atmosfera.

Wspaniała atmosfera, którą tworzą ludzie, a także poczucie, że robimy coś więcej niż tylko zarabianie pieniędzy, że mamy sine poczucie misji, którą jest ratowanie naszego środowiska.

Alicja

GlobalECO to właściwe miejsce na rozwój dla tych, którzy chcą się rozwijać. Właściwe miejsce dla tych, którzy mają pomysły, chcą je realizować, mając jednocześnie jakikolwiek wpływ na decyzje o ich wdrożeniu w firmie. Jest to właściwe miejsce dla osób kreatywnych, właściwe miejsce dla tych, którzy po prostu chcą pracować. Właściwe miejsce zarówno dla tych, którzy są mniej lub bardziej elastyczni, są studentami i dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą lub są w dalszej drodze do realizacji własnych celów zawodowych. Zaangażowanie jest doceniane, a szereg możliwości w tej firmie daje szansę na wewnętrzny progres każdego pracownika. Można się tu wiele nauczyć, a wszystko przebiega w sympatycznej atmosferze, w przyjaznym zespole i jego odczuwalnym wsparciu na każdym etapie wdrożenia. Zespół nastawiony na współpracę. Firma stale się rozwija i to jest jej największy atut.

Hadlowiec Trójmiasto

Fajny młody zespół, pracy dużo ale w dzisiejszych czasach są tacy co jej nie mają. Czekam już na kolejne szkolenie z imprezką...

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Pracownik ID

Miło się współpracuje z grupą kompetentnych osób, to cenię sobie najbardziej!

MArcin

Jestem zadowolony z wykonania usługi, nie mam co do tego zastrzeżeń. Jedyna rzecz, która mnie martwi to to, że do tej pory nie otrzymałem zwrotu 5 tys, który miał wpłynąć na moje konto.

Fundacja GlobalECO
@MArcin

Dziękujemy za dobrą opinię. Dotacja jest przyznawana z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, jeśli chciałby Pan skorzystac z naszej pomocny prosimy o bezpośredni kontakt.

Tomasz

Jestem związany z Fundacją GlobalECO od początku działań. I muszę powiedzieć, że współpraca z Fundacją i tak energicznym zespołem to czysta przyjemność. Atmosfera pracy jest świetna. Nauczyłem się tu wiele dobrego i przy okazji rozwinąłem swoją pasję, wdrażanie i upowszechnianie zagadnień ekologicznych. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Fundacją GlobalECO.

Emilia Turkowska

W zeszłym roku byłam na prezentacji w mojej gminie, którą organizowała fundacja. Wszystko rzeczowo i pokolei wytłumaczone. Polecona firma przygotowała dla mnie wniosek i pomogła przy jego złożeniu. Kilka miesięcy czekałam na jego ocenę przez Wojewódzki fundusz ochrony środowiska i gospodarki wodnej w Toruniu. Uzyskanie dofinansowania trwało naprawdę długo, ale pracownicy Globaleco pomagali mi podczas całego procesu, tlumaczyli i wyjasniali. W końcu udało mi się uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca na węgiel i drzewo na nowy piec na pellet i na docieplenie elewacji.

Czy Fundacja Globaleco organizuje staże dla studentów?

Lol

lepiej wybierz inną firmę z branży... jest ich wiele

@Lol

Cenimy sobie każdą opinię, natomiast w przypadku negatywnej oceny chcielibyśmy poznać powody jej wystawienia. Bardzo prosimy o podzielenie się uwagami wysyłając maila na adres fundacja@globaleco.pl.

Tak. Proszę wysłać zgłoszenie na @. Pozdrawiamy

Ben

Umówiłem się na wizję lokalną niestety nikt się nie zjawił. Na szczęście nie wpłaciłem żadnych pieniędzy. Ale firma jest nieżetelna nie polecam nikomu.

@Ben

Czego dotyczyła ta wizja? Prosimy o przesłanie informacji na adres e-mail: fundacja@globaleco.pl i telefon do siebie, nasz pracownik skontaktuje się z panem i pomoże sytuację wyjaśnić.

Glid

Unikajcie jak ognia .Wnioski składane za pośrednictwem firmy GLOBAL ECO są dokładnie weryfikowane na etapie wniosku o płatność końcową i większość ujmowana jest jako koszty nie kwalifikowane .(usunięte przez administratora)

@Glid

@Glid, bardzo prosimy o kontakt, aby wyjaśnić sytuację. Nie można wywnioskować, o czym Pan/Pani pisze. Co konkretnie jest kosztem niekwalifikowanym? Dostał/a Pan/Pani dotację w wysokości 21.000 - 3.400pln, które Pan/Pani zapłaciła? To chyba dobry wynik? W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: tel. 58 380 75 75 lub e-mail: fundacja@globaleco.pl, pomożemy wyjaśnić sprawę. Dodatkowo informuję, że Fundacja GlobalEco jest odpowiedzialna jedynie za organizację spotkań z mieszkańcami miast i gmin, natomiast realizacją samych projektów oraz wniosków zajmuje się firma GlobalEco.

zdzich

Jeśli klient płaci firmie za napisanie wniosku to po jaką cholerę ma go weryfikować .Jeśli znałby się na tym nie dawałby za pierdołę kupę pieniędzy .Mnie również pomyłka GlobalECo kosztowała 4700zł .NIEEEEEEEEEEE Polecam

@zdzich

Ciężko jest nam odnieść się do komentarza, w którym brakuje wszystkich danych do zweryfikowania. Twierdzi Pan, że zapłacił firmie 4700pln? To niemożliwe. Co do sprawdzania to uważamy, że sprawdzić zawsze warto. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, wówczas będziemy mogli zweryfikować sytuację. Dodatkowo informujemy, że Fundacja GlobalEco prowadzi spotkania informacyjne z mieszkańcami. Realizacją projektów zajmuje się spółka GlobalEco.

Polecam

Pracuję w firmie od niedawna. Naprawdę rewelacyjny zespół z którym każdego dnia pracuję. Tłumaczą, pokazują, są pomocni. Mam też na co dzień kontakt z klientami. Są bardzo mili i zadowoleni z obsługi. Polecają ją nawet sąsiadom. Jeśli szukasz fajnego pracodawcy i super atmosfery to dobre miejsce.

Pracownica biura

Młody, zaangażowany zespół. Realizujemy różnorodne projekty, firma zapewnia możliwości rozwoju, ciekawe szkolenia. Możliwość pracy zdalnej.

Pracownik firmy

Duże możliwości rozwoju, udział w ciekawych projektach dla klientów indywidualnych i Jednostek Samorządów. Dobra atmosfera, fajny, zgrany zespół, możliwość wpływania na kierunki rozwoju firmy.

Dzień dobry, zamówiłem w tej firmie instalacje fotowoltaiczna, dowiedziałem się o możliwościach z prezentacji organizowanej w GOK'u. Po tygodniu od prezentacji przyjechał do mnie audytor ktory przedstawił mi ofertę, na etapie spotkania obliczyl moc instalacji biorąc pod uwage sprzety elektryczne ktore mam zamiar używać w przyszłości. Podsumowujac instalacja jest juz u mnie na dachu - czekam jeszcze na zmiane licznika i zwrot z programu Mój prąd. Z mojej strony wszystko poszło bardzo dobrze i sprawnie.

Dorota
@Andrzej

Poważnie ??? Bo ja zawsze leciałem w kulki !!! Hamy

@Dorota

Wszystko jest ok, ja tam jestem zadowolony. Instalacja fotowoltaiczna zawsze była moim marzeniem. Malzonka sie śmieje ze limit prezentów pod choinkę wyczerpalem na ten rok. Pozdrawiam

Wiecie co, zawsze znajdzie się klient niezadowolony, który wystawi negatywną opinie, a zadowolony z obsługi nie znajdzie na to czasu, bądź po prostu nie pomyśli żeby coś napisać. Taka prawda. Druga sprawa często znajduje się klient który nie współpracuje jak powinien, nie czyta co mu się wysyła tylko akceptuje, a później ma pretensje, ale jak to, dlaczego tak?! No ludzie! Praca w porządku, zgrany zespół!

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja dbamy o klimat - Gdynia

• Jak się pracuje w Fundacja dbamy o klimat?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja dbamy o klimat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja dbamy o klimat?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja dbamy o klimat?

Kandydaci do pracy w Fundacja dbamy o klimat napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja dbamy o klimat
4.1/5 Na podstawie 29 ocen.

Fundacja dbamy o klimat