Opinie o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

„Darmowa edukacja w zakresie dotacji na odnawialne źródła energii”

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

Martyna Szewuła

Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę. Zdecydowałam się zainstalować pompę ciepła i byłam pozytywnie zaskoczona. Pracują tam profesjonaliści, a więc były profesjonalne porady, no i wysoka kultura. Bardzo dobry kontakt nawet po instalacji. Zawsze miałam odpowiedź na każde pytanie. A Panie z biura praktycznie zrobiły za nas papierkową robotę, co bardzo, ale to bardzo ułatwiło sprawę. Podczas całe przedsięwzięcia tej pompy ciepła nie musiałam się o nic martwić. Super podejście do klienta.

Zuzanna

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zagadnienia i projekty proeleogogiczne świetne! Więcej takich fundacji by się przydało, aby ludzie byly bardziej świadomi:)

Jakub Królik

Z Fundacją współpracuję już jakiś czas i jest do bardzo udana współpraca. Za każdym razem wszystko jest załatwiane sprawnie i szybko, miłe uprzejme osoby. Polecam Fundację GlobalECO :)

Pracowałem tam kilkanaście miesięcy i mogę polecić. Zrezygnowałem bo będę przeprowadzać się za granicę i zmieniać zawód, ale gdyby nie to, to chętnie bym został. Bardzo fajny zespół, wszsytsko zostało mi rzetelnie wytłumaczone, miałem naprawdę fajne szkolenia. W firmie panuje miła atmosfera i bardzo dobra organizacja pracy. Mogę polecić, naprawdę fajna praca!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Rudniccy

Jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni ze współpracy. Kontakt na najwyższym poziomie, super uprzejmi pracownicy. Polecamy!

nick

Jesteście wielcy!! Z całego serca muszę podziękować waszemu zespołowi!!! Od dluższego czasu miałam probelmyz wnioskami o dofinansowanie, ale w końcu znalazłam was i nagle wszystko stało się jasne. Dzięki wam udało mi się łatwo i sprawnie załatwić dofinansowanie. Dziękuję!!!!

L.

Bardzo dziękuję za współpracę! Najwyższy poziom oferujecie:)))

Siedlce

Firma GlobalEco ... Na plus : - monterzy od Pompy Ciepła Minusy : - czekam 14 dni na naprawę pompy ciepła i brak reakcji z ich strony - przedstawiciel a dokładnie kierownik przedstawicieli zrobił błędną wycenę i gdy już wszystko było zainstalowane dopiero nam to powiedziano - bałagan mają w dokumentach ( zlikwidowałem piec węglowy i na kwitku że złomowiska były moje dane - po 6 miesiącach poprosili o zmianę. Co najlepsze dany punkt złomu przestał istnieć i musiałem błagać inny o kwit ) -po 2 telefonach odemnie osoba decyzyjna przestała odbierać telefon.

@Siedlce

Czyli na czym wy aktualnie stoicie? Od dwóch tygodni czekacie, tak? I pomimo tej błędnej wyceny chyba nie zapłaciliście całości, prawda?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Fundacja dbamy o klimat?

ewka

Nie, firma nie płaci pracownikom

Irena
@ewka

Tak totalnie nie płaci ta firma pracownikom? Przecież nikt za darmo by chyba nie pracował... Może chodziło Ci o to że są jakieś opóźnienia?

ewka
@Irena

Nie płacą, wiele osób odeszło, gdy tylko zauważyli , że firma upada a kilka osób zostawili z niczym i zalegają z pensjami

Katarzyna
@ewka

O kurczę to brzmi niepokojąco. Mam nadzieję że koniec końców nikomu nie zalegają z płatnościami??

Kinga

Nie polecam tej firmy. Kontakt 0 Poprostu (usunięte przez administratora) Jak zakładać to byli a teraz jak jest problem to nikt nie potrafi sie ruszyć. Kpia sobie z klienta. Mało tego to wgl nie działa. Żart normalnie żart.

Zgadzam się. Czy są tu w ogóle osoby, którym się udało coś załatwić pozytywnie z tą firmą? Czy ta firma ma jakieś realizacje tych pieców, fotowoltaiki czy solarów. Bo po całej Polsce zbierają zaliczki, to wiem. Robią tzw. Projekt - tak bez wchodzenia na dach i wystawiają fakturę. Ale czy jakąś sprawę doprowadzili do końca? Ma ktoś tą fotowoltaikę?

Pawlo

Tak ja mam, ale w garażu na palecie od października.

OLA
@Pawlo

Byli u nas na wiosce. Zachęcają i obiecują pomoc w uzyskaniu kredytu i dotacji. Czy na prawdę współpraca kończy się po po wplaceniu zaliczki?

@Piotr
@OLA

U nas też byli-gmina Pruszcz Gdański. Wszystko sprawnie, bez zastrzeżeń i byli korzystniejsi niż konkurencja. Można śmiało brać

Fundacja GlobalEco

Szanowny Panie. Fundacja GlobalEco prowadzi spotkania informacyjne z mieszkańcami. Realizacją projektów fotowoltaicznych zajmuje się GlobalEco Sp. z o.o. Firma ma na swoim koncie wiele wniosków i inwestycji popartych referencjami. Projekty gminne trwają czasem nawet 3 lata. Potrzeba cierpliwości. Zapraszam do kontaktu tel. 58 380 75 75 lub e-mail: fundacja@globaleco.pl abyśmy mogli przesłać Panu referencje.

@OLA

@Ola Firma GlobalEco Sp. z o.o. o której Pani mówi, zajmuje się realizacją różnych projektów dotacyjnych. Zrealizowała ponad 70 dużych projektów dla gmin. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu: tel. 58 380 75 75 lub e-mail: fundacja@globaleco.pl.

GlobalEco
@Pawlo

Zapraszamy Pana do kontaktu z nami, gdyż chcielibyśmy wyjaśnić sytuację tel. 58 380 75 75 lub e-mail: fotowoltaika@globaleco.pl.

lolek

mam na dachu to co mnie zdrowia kosztowalo szkoda nie polecam tej firmy

jozef

ZGADZAM sie mialem przeboje z ta firma zasada jest taka zaplac firmie a pozniej mamy cie w nosie malo tego prowadzilem kontrole ladowania paneli bez zadnego uprzedzenia zmienili chaslo 3tygodnie czekalem na PANA DORATCE TECHICZNO-HADLOWEGO EMIL TABUE zjawil sie ale szybko bo mam dziecko do pilnowania tak sprawe zalatwil w moim komputerze tak to wszystko poustawil ze zawiozlem do serwisu komputer i fachowcy elektonicy niew mogli dojsc do ladu trzymali komputer kilka dni zaplacilem 320zl za naprawe komputera na co mam fakture i co bylo robione w komputerze a obecnie sam nie moge dojsc do ladu PYTAM JAKIM PRAWEM BEZ MOJEJ WIEDZY ZMIENIONO HASLO NA TO BYM SIE NIE ZGODZIL TO JEST ATUT TEJ FIRMY ZE ZAPLAC A MY MAMY CIE W NOSIE

Roman
@OLA

Ostrzegam, umowa z nimi to porażka.

Roman

Nie polecam, nie wywiązują się z umowy.

KAROL

Nie polecam!!! Nierzetelni . Po podpisaniu umowy , trzy tygodnie cisza, potem podnoszą cenę wykonania i zrywają umowę ze skutkiem natychmiastowym, jeżeli nie przystaniesz na ich waunki, zasłaniając się brakiem technicznej możliwości wykonania realizacji UMOWY - nie wyjaśniając co to są te "trudności techniczne", przedstawiciel przestał odbierać telefony ,chodzi im tylko o wyciągnięcie jak najwięcej pieniędzy z kienta.

Yaslev

Jako były pracownik bardzo dobrze wiem jak funkcjonuje firma. Cały skład osób zarządzający ta firma to (usunięte przez administratora) Radzę , uważać na Panią Monikę Oraz Panią Izabellę z działu rachunkowości. Są to perfidne (usunięte przez administratora) , które nie mają jakiegokolwiek przepływu informacji między sobą. Obie co miesiąc na L4 a potem ciągłe zamieszania z wypłatami bo ani jedna ani druga nic nie wie. Następna osoba na którą przyszły pracownik powinien uważać to Pan Piotr ( to chyba kierownik pracowników). Osoba ta przyznaje pieniądze pracownikom "Pod stołem" bez wiedzy firmy. Ciągłe problemy związane z tą osobą wynikają zazwyczaj z zakłamania oraz chęci "Wybielenia" się z niekorzystnej dla niego sytuacji ( niestety kosztem pracowników) Głównym celem firmy jest naciągnięcie jak największej ilości osób na ich produkty. Ich działania na terenie gmin kończą się zazwyczaj skargami (można samemu zweryfikować). Najlepiej gdyby pracownik miał swoje auto i je tankował za własne pieniądze. Na zwrot faktur za paliwo czekaliśmy dłużej niż miesiąc , gdzie w międzyczasie wcisnęli nam kolejny wyjazd. Również moje pochodzenie( jestem z Ukrainy) nie pasowało większości. Generalnie co do zespołu pracowników to bardzo fajna ekipa , która niestety właśnie się rozpadła. Firmy GLOBAL ECO nie poleciałbym nawet wrogowi. Pozdrawiam

karol

co FIRMA podaje do wiadomosci to to ze rzetelnie sie przyznaje ze wszystko pod klucz i ma racje ze trzeba wszystkich pozamykac i bedzie swiety spokuj z ta FIRMA jest tyle FIRM uczciwych np z KRAKOWA korzystalem i super jestem zadowolony POZDRAWIAM

Wojtek.

Z Fundacją GlobalECO współpracuję od dłuższego czasu, wszystko załatwiane jest szybko i sprawnie. Zespół wykazuje duże zaangażowanie, w realizacji zadań. Pomagają przy złożeniu dokumentów o uzyskanie dotacji. Polecam współpracę z Fundacją.

WLADEK
@Wojtek.

niech PAN BZDUR NIE OPOWIADA LUDZIOM trzeba miec stalowe nerwy zeby znimi wspolpracowac przedewszystkim nie odbieraja tel jak maja kase od klienta

Spotkanie 28.01.2020

Prowadzący to zwykli (usunięte przez administratora), zero profesjonalizmu. Żądają 1000 zł za wypisanie wniosku, który jest jedynie swistkiem papieru. (usunięte przez administratora) A także albo przede wszystkim bardzo niekulturalni, co dla mnie przeczy podstawowym zasadom marketingu. Kapitał zakładowy firmy to całe 5000 zł. Załączone opinie odkrywają całą prawdę o firmie globaleco, należy więc uważać na swoje pieniądze przed podpisywaniem czegokolwiek z nimi.

@Spotkanie 28.01.2020

Bardzo nam przykro czytając taki komentarz. Informację, które Pan podał nie zgadzają się. Jeśli chodzi o pobieranie opłat, to nie pobieramy żadnych - Fundacja prowadzi działalność non-profit. Jeśli, zaś chodzi o przygotowanie wniosków to realizuje je firma GlobalEco z bardzo dobrym skutkiem. Czy skorzystał Pan z któregokolwiek z nich? Co do kapitału firmy GlobalECO, to wynosi on 150.000zł a nie 5.000zł. Tu warto nadmienić, że na rynku jest wiele firm działających od lat z podobnym kapitałem założycielskim i nie jest to w żaden sposób dyskredytujące. Jeśli ma Pan zastrzeżenia co do jakości wypełnionego wniosku zapraszam do kontaktu 58 380 75 75 lub e-mail: fundacja@globaleco.pl. Spróbujemy pomóc.

ORZECH
@Spotkanie 28.01.2020

najbardziej denerwuje to ze durza jest redukcja pracownikow firmy i potem zwalaja na tych co odeszli z firmy a teraz nawet daja 1000zl zeby zlapac klienta na fotowoltanike dajcie go a my go przerobimy ze z rozumem sie nie polapie

M.S.

Jedyną pozytywną opinię mogę wystawić tylko firmie wykonującej montaż instalacji.Dokładna informacja ,kiedy,szybko i byłoby pewnie sprawnie gdy fundacja dobrze wykonała projekt.Natomiast pozostałe kwestie związane min. z dokumentacją kompletna porażka.Duże opóźnienia z wysyłaniem dokumentów,pomyłki .Od montażu minęły ponad dwa miesiące, a do tej pory nie dostaliśmy kart gwarancyjnych.Sądzę że został źle wysłany wniosek o dotację, ponieważ została źle wystawiona faktura (niestety nie mogę sprawdzić tego dokładnie ponieważ wniosek od ponad miesiąca nie ma nawet statusu rejestracji).Podpisaliśmy umowę o najem powierzchni pod reklamę,Reklama została zamontowana i udokumentowana zdjęciami, a od dwóch tygodni nie dostaliśmy pierwszej raty za ten najem.Brak odzewu w tej sprawie.

Wobik

Ta firma to jakaś jedna wielka improwizacja.Najsprawniej przebiegła sama instalacja sprzętu natomiast jeżeli chodzi o sprawy formalno księgowe to zupełna porażka: Problemy z przesłaniem podpisanej umowy w uzgodnionym terminie, źle wystawione faktury i problem z doproszenie się o ich wysłanie.We wniosku do Osd nic się nie zgadzało ani nazwa klienta ani adres a nawet numer klienta.Teraz czekam już dwa tygodnie na założenie, udostępnienie hasła do monitoringu systemu.Partanina i bąbelki nie polecam.

jozef

to nie prawda mialo byc wszystko pod klucz wplacilem wszystko a potem podloczeniu podgrzewacza wody okazalo sie ze pralka zostala odcieta od wody brak kotroli kocowej przez firme taki jest rezultat nie polecam firmy

Fundacja GlobalECO
@jozef

Panie jozefie bardzo prosimy o kontakt z firmą GlobalECO. Napisał Pan opinię na profilu fundacji, która zajmuje się tylko organizacją prezentacji w gminach. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z biurem firmy. Z pewnością uda się wyjaśnić Pana problem, który nie wydaje się mieć związku z instalacją fotowoltaiczną.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja dbamy o klimat - Gdynia

• Jak się pracuje w Fundacja dbamy o klimat?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja dbamy o klimat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja dbamy o klimat?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja dbamy o klimat?

Kandydaci do pracy w Fundacja dbamy o klimat napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja dbamy o klimat
4.1/5 Na podstawie 29 ocen.

Fundacja dbamy o klimat