Opinie o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

„Darmowa edukacja w zakresie dotacji na odnawialne źródła energii”

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

kaś

Innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma. Bardzo ciekawa sprawa z pomocą dla klientów, super profesjonalizm :)

Magnus

Fundacja to zespół ludzi pełnych energii i entuzjazmu, którzy naprawdę potrafią inspirować. Bardzo cieszę się, że miałem okazję z nimi współpracować i nauczyć się od nich wielu rzeczy. Dziękuję!

Krzysztof
@Magnus

Czy ta Fundacja jest również pracodawcą, a jeśli tak to jakim? Czy może jednak sami wolontariusze tworzą ten zespół? Bo to w sumie portal z opiniami dla potencjalnych pracowników przede wszystkim.

legnicki

zdecydowanie polecam, fundacja nie tylko dala mi duzo wiedzy, ale tez pomagli przy kwestiach prawnych i finansowych - same konkrety i pomocne informacje

Klaudiusz

Miałem okazję poznać Fundację podczas jednego z wydarzeń branżowych i muszę powiedzieć, że są to naprawdę bardzo kompetentni ludzie. Polecam z całego serca!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Lachowski

Współpracuję z Fundacją już od dłuższego czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zawsze są pomocni i skuteczni, a do tego bardzo sympatyczni. Polecam wszystkim!

Sobek

To super, że Fundacja GlobalECO prowadzi działania proekologiczne i pomaga podnosić świadomość ekologiczną.

Sochacki

Fundacja ta działa bardzo profesjonalnie i zawsze była gotowa odpowiedzieć na moje pytania oraz pomóc w procesie ubiegania się o dofinansowanie. Dzięki ich wsparciu, mogłem zainwestować w odnawialne źródła energii:)

Grażyna
@Sochacki

Hej czy to znaczy że oni pracują 24h/7? tak wnioskuje z Twojego komentarza. dla mnie to cenna informacja bo chciałabym się ubiegać o pracę i zastanawiam się czy mają takie całodobowe dyżury

G.

No proszę, a ja myślałem, że to będzie jakaś skomplikowana sprawa! Ale dzięki pomocy GlobalECO, udało mi się załatwić dotację na instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła, a poza tym poznałem parę ciekawych rzeczy na temat energii odnawialnej od Fundacji. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo fajna firma z fundacją i polecam!

Jako klient, jestem bardzo zadowolony z procesu zakupu instalacji z dofinansowaniem z dotacji gminnej. Fundacja, pomogła mi w uzyskaniu dofinansowania, była bardzo pomocna i zawsze odpowiadała na moje pytania. Proces zakupu był przeprowadzony wzorowo, dokumentacja była kompletna i przygotowana w sposób profesjonalny.

Mirka

Ludzie z ogromną wiedzą, przesympatyczni i zawsze pomogą. Gdyby nie oni to nie wiem czy sama poradziłabym sobie z dotacjami.

Klaudia

Bardzo sobie cenię współpracę z fundacją. Świetnie, że coś takiego istnieje, pozdrawiam:)

Jastrzębski

Jak dla mnie, fundacja to totalny HIT! Szanują klienta i zagadnienia proekologiczne traktują poważnie. Fajnie, że jest coś takiego, bo w dobie kryzysu środowiska, każda pomoc jest na wagę złota.

Mormul Maja

Fundacja od globalECO - zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście, fajne projekty i super edukacje w temacie odnawialnych źródeł energii.

Iwona Król

Firma prezentuje bardzo profesjonalne nastawienie do swoich klientów. Ich podejście do tematów dotyczących ochrony środowiska jest świetne i bardzo potrzebne, aby ludzie stali się bardziej świadomi. Cieszymy się, że takie fundacje istnieją i mamy nadzieję, że będzie ich więcej. :)

Kryl

Fundacja dbamy o klimat to rewelacja! Darmowe edukacje i pomoc w ochronie środowiska - same plusy! Polecam :D

Malina

Chcę serdecznie podziękować waszemu zespołowi. Miałam wiele problemów z wnioskami o dofinansowanie, ale kiedy trafiłam na was, wszystko stało się jasne. Dzięki wam udało mi się łatwo i szybko uzyskać dofinansowanie. Jesteście niezawodni!

Krystian

Jestem baardzo zadowolony ze współpracy:) Polecam serdecznie! Świetna sprawa.

Joanna Lato

Mogę polceić do współpracy, ja działam z nimi już jakiś czas i jet to z pewnością udana współpraca. Wszystko przebiega sprawnie i szybko, a pracują tam same uprzejme osoby.

Mileńska

Firma GlobalEco doskonale wykonała usługi związane z montażem pompy ciepła, a fundacja pomogła w otrzymaniu dotacji i całej papierologi. Sprawdzili się doskonale :)

Makeba

Od kilku tygodni współpracuję z Fundacją GlobalECO. Zespół wykazuje zaangażowanie w realizację zadań i kontakt ze mną. Pomagają dostarczyć dokumenty potwierdzające i edukuja. Mogę polecić:) wszystko przebiega szybko i sprawnie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja dbamy o klimat - Gdynia

• Jak się pracuje w Fundacja dbamy o klimat?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja dbamy o klimat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja dbamy o klimat?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja dbamy o klimat?

Kandydaci do pracy w Fundacja dbamy o klimat napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja dbamy o klimat
4.1/5 Na podstawie 29 ocen.

Fundacja dbamy o klimat