Opinie o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

„Darmowa edukacja w zakresie dotacji na odnawialne źródła energii”

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja dbamy o klimat w Gdynia Al. Zwycięstwa 96/98/IVE lok. 223

Mateusz Grabarczyk

Fundacja to prawdziwe perełki wśród organizacji! Ich zaangażowanie i wiedza sprawiają, że praca z nimi to prawdzi do samych pozytywów.

Izabela

Sporo piszecie o szkoleniach i jak one wam pomogły. A czy pracownicy mogą liczyć na darmowe przeszkolenie albo jakieś zniżki? Chciałabym wiedzieć, czy fundacja oferuje jakieś możliwości rozwoju w branży, w której działa?

Izabela

Sporo piszecie o szkoleniach i jak one wam pomogły. A czy pracownicy mogą liczyć na darmowe przeszkolenie albo jakieś zniżki? Chciałabym wiedzieć, czy fundacja oferuje jakieś możliwości rozwoju w branży, w której działa.

Drąg K.

Dzięki ich szkoleniom nauczyłem się, jak oszczędzać energię i zadbać o środowisko naturalne.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Dorian D.

Jestem niezmiernie dumny i szczęśliwy, że istnieją takie organizacje jak ta fundacja, która przyczynia się dobra dla nas ws`ystkich przy okazji bardzo ułatwiająca nam życie.

forz

Dzięki wsparciu Fundacji mogłem skorzystać ze szkolenia, które pomogło mi zapoznać się z tematem zielonej energi . mogę polecić osobom, które równiez ich suzkają

Klaudia

od dłuższego czasu już współpracuję z fundacją i zdecydowanie polecam ją osobom które są zielone w temacie a chcą przyczynić się do zielonego na naszej planecie :) polecam :)

KG.

Ich działania i programy są naprawdę imponujące. Zawsze wykazują się najwyższą jakością i fachowością w swojej pracy. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni za ich ciężką pracę, pozdrawiam!

Radek

Pomogli mi w uzyskaniu dofinansowania na zieloną energię, za co jestem bardzo wdzięczny. Jako klient fundacji jestem bardzo zadowolony z ich profesjonalnej i skutecznej pomocy

Lejowski

Fundacja pomogła mi i mogłem zainstalować panele słoneczne w moim domu. Ich fachowa pomoc i wsparcie były kluczowe dla mojego sukcesu. Polecam każdemu

Dominik

Dzięki Fundacji dbamy o klimat udało mi się zmniejszyć moje rachunki za energię o połowę. Zainstalowanie paneli fotowoltaicznych było dla mnie dużym krokiem, ale ich pracownicy pomogli mi w każdym kroku.

Czarek Zdęba

Jako uczestnik spotkania dotyczącego programu "Czyste Powietrze" chciałbym wyrazić moją pozytywną opinię na temat tego wydarzenia. Prezentacja była bardzo dobrze zorganizowana i zawierała wiele przydatnych informacji dotyczących dotacji na wymianę urządzeń grzewczych i termomodernizację budynków mieszkalnych. Dzięki temu spotkaniu dowiedziałem się, jakie korzyści finansowe mogę uzyskać z programu i jakie kroki muszę podjąć, aby z niego skorzystać. Byłem mile zaskoczony, że dotacje mogą pokryć nawet do 90% kosztów inwestycji, co może znacznie obniżyć koszty modernizacji. Chciałbym serdecznie podziękować organizatorom spotkania za ich profesjonalizm i pomoc w wyjaśnieniu skomplikowanej tematyki. Serdecznie polecam.

Honorata

Zawsze bardzo chciałam pracować w takiej fundacji. Opinie klientów korzystających z usług są bardzo pozytywne. Jeżeli chodzi o zatrudnienie na stanowiskach biurowych, jakie kwalifikacje od kandydatów są wymagane? Był ktoś na rozmowie o pracę i może powiedzieć coś na temat oferowanych stawek, umów, dodatkach?

natalia

jeśli ktoś szuka fachowej pomocy w sprawie dotacji to jest to najlepsza opcja ;)

Nataniel

Chcę pochwalić Fundację Global Eco za zajefajną pomoc w zdobyciu dotacji na zieloną energię. Teraz dzięki nim, mamy z moją rodziną panele słoneczne na dachu, które pomagają nam zaoszczędzić kasę na prądzie. Fundacja była bardzo pomocna i profesjonalna, a ich pracownicy byli super miło i troskliwi, pomagając nam na każdym kroku. Z ich wiedzy i doświadczenia było nam niesamowicie łatwiej i wszystko poszło bezproblemowo. Z czystym sumieniem mogę polecić Fundację Global Eco każdemu, kto chce zdobyć dotację na zieloną energię. Jeszcze raz wielkie dzięki!

ola zawisza

zdecydowanie polecam! zawsze chętni do pomocy i ja która byłam zielona w temacie teraz zarażam innych aby skorzystali z odnawialnych źródeł, świetna sprawa:):)

Piotr Szklarczyk

jestem pod wrażeniem hojności i wsparcia fundacji! Naprawdę pomogli mi w uzyskaniu finansowania dla mojego projektu fotowoltaicznego. Dzięki ich pomocy mogę teraz cieszyć się korzyściami energii słonecznej i obniżyć koszty energii. Zaangażowanie fundacji w zrównoważony rozwój jest niesamowite i jestem bardzo wdzięczny, że byłem beneficjentem ich pomocy.

bednar0

Szczerze polecam współpracę z fundacją, bardzo duża wiedza, profesjonalne podejście, świetny kontakt i terminowość!

Olek

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Duża wiedza i znajomość tematu. Polecam każdemu!

Zdecydowanie polecam - świetni ludzie, którzy nie pracują tylko dla pieniędzy, a też starają się o dobro dla klienta. Wszystko zostało mi wytłumaczone, na każde pytanie dostałem odpowiedź. Super:)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja dbamy o klimat - Gdynia

• Jak się pracuje w Fundacja dbamy o klimat?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja dbamy o klimat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja dbamy o klimat?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja dbamy o klimat?

Kandydaci do pracy w Fundacja dbamy o klimat napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja dbamy o klimat
4.1/5 Na podstawie 29 ocen.

Fundacja dbamy o klimat