Opinie o Związek Zawodowy Robotników Mpo w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Związek Zawodowy Robotników Mpo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Związek Zawodowy Robotników Mpo o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Robotników Mpo w Toruń

Witajcie. Jak teraz zarobkowo wychodzą kierowcy? ktoś jeszcze w zeszłym roku napisał, że wychodzi 3,300 zł brutto. Mnie interesują aktualne stawki, czy będzie to minimalna, którą sugerują tu w ofertach dla mechanika chociażby? zastanawiam się po prostu czy podbija się je teraz jakimiś premiami może?

Woś Nowy wpis

Ludzie odchodzą a jednak pracują cały czas a nawet kierowcy co tak płaczą że mają 3300brutto a trzymają się.... Ktoś tu bzdury posze i tyle

Podwyżki rzędu 50 złotych? Niby tak miało być ze 2 lata temu… To tak w właściwie jak może być z tym teraz? Wątek w sumie urwał się na temacie kasy… A czy w ostatnim czasie były w ogóle jakieś nabory? Nie widzę niestety ofert, gdzie ich szukać i w jakim stanie są te auta, którymi wcześniej panowie jeździli?

Na jaka wypłatę można liczyć jako kierowca ładowacz?

Bartosz
@Zainteresowany

Pisałeś na forum jakiś czas temu i byłeś zainteresowany zatrudnieniem. Czy zdecydowałeś się złożyć CV na stanowisko kierowcy? Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale na stronie firmy jest sporo ofert pracy i firma zapewnia ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku i dodatkową opiekę medyczną.

Pracownik Nowy wpis
@Zainteresowany

Po prawie piętnastu latach pracy jako kierowca 3300 BRUTTO a jak dają podwyżkę to po 50 zł Jeżeli chodzi o zarobki to porażka na całej linii

Brałeś udział w rekrutacji do Związek Zawodowy Robotników Mpo. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Pan duże pee

Witam panów a jak z zarobkami jako kierowca ładowacz. Ogłoszenie wisi od miesiąca, żaden chętny czy taka lipa.

Omijać to miejsce

Mobbing jakich mało ze strony prezesa R. Ludzie odchodzą jeden po drugim, pracownicy biurowi nie wytrzymują. To jest człowiek chory na głowę. Omijać szerokim łukiem!!!!

Xx
@Omijać to miejsce

Zgodzę sie z autorem posta dodatkowo przychodzi nowy kierowca i ma więcej brutto niż ten co przepracował tu około 5lat-10lat i ma wylane na prace na nic nie zwraca uwagi nie patrzy jak kibel podwiesi byle do 14 tym żyje jak nic z tym nie zrobią będzie jeszcze gorzej

@Omijać to miejsce

Zgadza się.... Prezes jest nie do wytrzymania. Mobbing jakich mało... Nie zatrudniajcie się w biurowcu, bo dostaniecie na głowę.

Baron

Witam. Czy przyjęto już osobę na kierownika wysypiska widziałem było ogłoszenie. Jak w ogóle wygląda praca na wyspie. Czy naprawdę jest taki mobbing ze strony R? Jakie zarobki?

hmm

Tutaj można szukać pracy czy na jakiej zasadzie działa związek?

zainteresowana

Czy słyszał ktoś , że w związku potrzebują pracownika? Trudno znaleźć ofertę.

Haha
@zainteresowana

Pracę dostają znajomi prezesa. Ogłoszenia wstawiane pro forma. I tak przyjmą kogoś związanego z polityką lub sąsiada osób zarządzających.

MPO to dno

powiem szczerze że brak słów faktycznie chyba już jak ktoś sobie nie może znaleźć pracy No to może iść do MPO szczególnie polecam (usunięte przez administratora) jak nie wiem jeździć na brygadzie a cię okradną z pieniędzy z miesięcznych po prostu dziadostwo jeden drugiego w konia robi na kasie Ale karma wraca Parę fotek gdzie lewe kible i leżą Odczekamy sobie Kto się śmieje ten się śmieje ostatni

sokole oko

Ziętara jak się paracuje 12 godz to od 6-18,a nie że uciekasz szybciej jak sprzedajesz innych że wychodzą szybciej,to dawaj przykład oj nie ładnie nie ładnie .

Faraon

Wieści niosą ze Rafał Z to największa ku.wa w zakładzie (usunięte przez administratora) cię kur.o

Pracuś

Tak czytam te opinie i mogę tylko napisać to co się dzieje w MPO to brak słów. Jestem pracownikiem tej firmy,już sporo czasu. (usunięte przez administratora) Co do osoby Rafał Z nie od dziś wie karzy że trzeba na niego uwazać,donosiciel nr 1. Ale i na Artur Z nie traktuje wszystkich jednakowo,jeden przyjdzie wczorajszy i nic mu Artur nie powie a innym wiadomo. A zapomniał jak cielęciem był? No tak zapomialem zawsze zmiana stołka na lepsze zmienia człowieka.

Wiecie jak wygląda praca w firmie? Nadal nie widać zbyt wielu info o przedsiębiorstwie Związek Zawodowy Robotników Mpo w mieście Toruń. Czekamy na Wasze opinie!

Może w prawo może w lewo

Brak słów związki Brak słów pracodawca Związki parodia,byle się nachlapac kasy A tak wszystko mają gdzieś...

...

Powidło wielki mały człowiek ????????????????????????

Dziękujemy Ziętuś

Rafi mordo dziękuję,dziękuję tobie... Jesteś moim idolem (usunięte przez administratora) Szanuję ciebie za to że idziesz i mówisz do góry co kto robi . Trzeba (usunięte przez administratora) od nich trzeba tak jak zrobiłeś zacząć!!! Jeszcze jest trochę do wyrzucenia (usunięte przez administratora) może jeszcze kogoś ze związków za wychodzenia prędzej Rafał brawo Ty

Śmieszne zwiazki

(usunięte przez administratora) Byle wyjść 14.00 a może uda się jeszcze szybciej. Przyczepiają się że ludzie w sobotę ekologii szybko kończą i siedzą na stołówce na wysypie. A co związkowcy robią jadę w teren szybko robią trasę i godzina 11:12 wychodzę do domu i sobie zakupki po supermarketach brak słów brak słów nie wiadomo kto ich wybrał bo my na pewno nie. Jak to jest w końcu że człowiek jedzie na śmietnikach pełno śmieci w koło i musimy to zabrać ludzie za co płacą w końcu za wszystkie śmieci czy tylko za pojemnik. Następne to 12-tki kto chce niech robi,brak słów żeby odrabiać dzień wolny Co się stanie jak jeden dzień się nie weźmie śmieci w innych miastach czegoś takiego nie ma tylko w toruniu wyłączna wina związków oraz góry. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Robotników Mpo - Toruń

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Robotników Mpo?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Robotników Mpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Związek Zawodowy Robotników Mpo
  • Grudziądzka 159