counter
1 61 137 5 1
Andrzejo

Jak szybko kogoś nie zatrudnicie to kolejne osoby odejdą bo nie ma ludzi do pracy. Tylko chętnych brakuje ?

Moli

Zwolnienie osoby która wniosła do firmy powiew świeżości, która wszystkim pomagała, która klientów potrafiła obsłużyć z chęcią i uśmiechem i która nic przeciw szefowi nie zrobiła świadczy o braku profesjonalizmu w firmie i złym zarządzaniu. A wszystko dla dobra ludzi związanych wszyscy wiedzą z czym

Były

Dni Mrówki są policzone bo otwiera się konkurencja w której ludzie będą szanowani i coś zarabiali a nie wegetowali

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy CRAS SP. Z O.O. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Karo Nowy wpis
@Pytanie

Jeszcze rok temu uczestniczyło się. Później kilka fajnych osób odeszło i teraz jest bardzo zła atmosfera strachu i nieufności. Nie wiadomo kto na kogo może donieść . Nawet rozmawiać swobodnie nie można

DorotaG
@Były

Chodzi Ci o ten wielki market, który budują przy głównej trasie obok Mrówki? Chyba Bricomarche będzie z tego co widziałam. Nie wie ktoś kiedy i gdzie można u nich składać CV o pracę i kiedy planują otwarcie?

@DorotaG

Tak ten market . Nie wiemy jeszcze kiedy cv ale trzeba sprawdzać bo z mrówki bardzo dużo osób tam chce złożyć więc łatwo nie będzie .

DorotaG
@Były

Dziękuję za informację, słyszałam że mają otworzyć w wakacje więc pewnie niedługo będzie jakaś informacja o rekrutacji. Jak ktoś będzie wiedział kiedy będzie miał jakiś kontakt proszę o informację. Czytałam o tej grupie chyba Muszkieterowie się nazywają. Fajne mają opinie. Zobaczymy.

Michał98 Nowy wpis
@DorotaG

Znalazłem artykuł o sklepie. Jest mail do złożenia CV. (usunięte przez administratora)

Jjj Nowy wpis
@Michał98

Takie są zasady konkurencji że silniejszy zostanie. W Crasie sam zarząd nie walczył o dobrego pracownika to mają to co mają

Oni i my

Proszę o ustosunkowanie się do pytania. Czy ktoś sprawdza temperatury w miejscu pracy szczególnie z samego rana? Jakie to są wartości?

Jety
@Oni i my

Na piętrze na pewno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 175 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CRAS SP. Z O.O.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracowity

Go work jest pomocny dla osób które chcą się wypowiedzieć i wiele prawdziwych informacji się tu ukazało. Jesteście super

Julia
Kandydat

A jak są w crasie płacone soboty? Na normalne nadgodziny czy jakieś inne dodatki są?

...
@Julia

Sobota jest normalnie wliczona w godziny pracy więc nie ma mowy tu o żadnych dodatkach i nadgodzinach

Naomi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.

Ja tylko zapytam. Gdzie są obiecane podwyżki?

Karolek

Typowy prywaciasz nie liczy się z ludźmi a tylko żeby duże zyski były

Chiena323@antydomi
@Karolek

Szef liczy zyski tylko a od gonienia pracowników są trzej muszkieterowie zwani przez niektórych kierownikami. Zwani bo nikt ich poważnie nie traktuje bo wiedzą dlaczego tam są. Jest jeszcze kobieta w biurze co tak uwielbia szefa jak ryba wodę

Poli
Użytkownicy czekają na odpowiedź 253 dni.

Osoby bliżej związane ze śląskiem mają kiedy chcą urlop na żądanie i tak nie powinno być. Szefie gdzie równość? To już nie pierwszy raz

Andrzejo

@Andrzejo

Przecież to jest śmieszne. Od lat szukają pracownika na elektrykę , pana na ogród, prawdziwego magazyniera . Żeby mieć trzeba dać a szef ma inną wizję

Novator

Jak pomyślę że w poniedziałek wraca z urlopu to już się nie chce iść do roboty

Winiciusz

Sklep stracił w tym roku nie tylko wielu wartościowych pracowników. Odejście kilku osób spowodowało że stracił swoją duszę.

Blod
Użytkownicy czekają na odpowiedź 268 dni.

Śmieszni jesteście.. Tyle wartościowych osób odeszło z którymi pracowali co poniektórzy tyle lat i co? Nikt nic nie napisał, nie wspomniał.. (usunięte przez administratora)aż im się w głowach pomieszało.

Gość
@Moli

Jeśli myślimy o tej samej osobie, to byłem w szoku kiedy po kilku latach robienia zakupów w tym miejscu, pewnego dnia uszy moje usłyszały "w czym mogę pomóc..?", a oczom ukazała się uśmiechnięta bardzo pomocna kobieta. Równie zszokowany byłem, kiedy dowiedziałem się o zwolnieniu tego pracownika.. Widocznie ten pracownik poziomem obsługi nie potrafił zniżyć się do panujących tam standardów i przez to nie pasował do wymyślonej układanki.. Przykre..

Ostry Cień Mgły
@Moli

Obsługa klienta nie polega tylko na kręceniu (usunięte przez administratora) i głupkowatym szczerzeniu się do wszystkich. Trzeba mieć przede wszystkim jakiekolwiek pojęcie o tym co się sprzedaje.

Ostry Cień Mgły

Najpierw trzeba chcieć się czegoś nauczyć. Jeżeli Ktoś zamiast na dokształcanie woli tracić czas na bezproduktywne zawracanie(usunięte przez administratora) innym to sam jest sobie winien.

Lino
@Ostry Cień Mgły

Jedna musiała zostać zwolniona by druga została bo za sobą nie przepadały. Została starsza i tego już nie zmienisz

Michael

Zdecydowaly więzi ze wspólnota

Andrzej

NA PODSTAWIE MOICH SPOSTŻEŻEŃ POWIEM ŻE W CRAS MRÓWKA CZY SIĘ ROBI CZY SIĘ LEŻY STAŁA PENSJA SIĘ NALERZY.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy w CRAS SP. Z O.O. panuje luźna atmosfera?

Mama i córka

Szefie. Dzisiaj kolejny rekord w liczbie zachorowań. Apelujemy o dodatkowe zabezpieczenia, wyrywkowe testy i ograniczenia w klientach. Do tego idą upały. Nie mamy klimatyzacji a pracować chcemy i musimy w maskach. Prosimy o dodatkową przerwę po każdej godzinie pracy w masce. Proszę o jakieś działania bo się boimy bardziej o nasze rodziny niż o nas samych

Adison

Stanowczo odradzam pracę tam. Kierownicy są na Ty z szefem i siedzą cicho gdy on ludzi lekceważy

Nicki
@Adison

Bo dla niego ważniejsze jest szukanie autorów niewygodnych wpisów niż zmienianie się i atmosfery w firmie.

Spokojny

Smutną prawdą jest to że macie rację w opiniach ale nic się tam zmienić nie da . Więc trzeba chodzić, robić swoje i nie opłaca się starać. Uważać co komu mówi się bo wszystko przekazują.

Hanka

Dzisiaj mózg sklepu wrócił z urlopu. Więc w przyszłym tygodniu będą znów irracjonalne decyzje , może kogoś zwolni , przeglądanie kamer i użalanie się że nie ma z czego dać premi. I tak jest co rok odkąd sięgam pamięcią. Musicie to przetrwać do czasu jak sytuacja się unormuje . Trzymajcie się

Zostaw merytoryczną opinię o CRAS SP. Z O.O. - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CRAS SP. Z O.O.
1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wrocławska 11