CRAS SP. Z O.O.

Olkusz

Opinie o CRAS SP. Z O.O.

Chemiczka

Widzę, że zastępca szefa Mareczek siedzi jak zwykle jako najbardziej zapracowany na świecie i usuwa niewygodne komentarze. Co, prawda boli o tym co napisałam i konieczne było usunięcie mojego komentarza? Żałosne jak i cały ten zakład a raczej obóz pracy. Nie polecam!

Marta

@Czerepach czy na pewno masz na myśli firmę CRAS z Olkusza? Twój post był dodany już dawno temu ale świadczył o upadłości, co teraz nie znajduje potwierdzenia, bo firma nadal prowadzi działalność i ma się świetnie.

Czerepach

A tu (https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu)masz informacje na temat upadłości spółki CRAS Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia Wydział VIII gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych w dniu 23/09/2014r ogłosił upadłość tej spółki i ustanowił zarządcę.

makarsi

Zasady jakie opisujecie zupelnie mi nie pasuja do tego w jaki sposob firma jest prezentowana w internecie. Cras wydaje sie byc solidnym pracodawca, a warunki przez nich oferowane wydaja sie byc adekwatne do umiejetnosci, ale respektowanie i przestrzeganie prawa pracownikow to inna kwestia. Szkoda, ze jest jak jest.

Dawidek

Firma gdzie, nie szanuje się pracownika, wymusza się niepłatne nadgodziny na pracowniku, a szef który generalnie nie powinien nim być, wymaga cudów. brak umowy o prace, zero ubezpieczenia, a to wszystko za najniższą krajową... i jeszcze obiecanki cacanki względem premii, której nikt tam nie widział od paru lat. Rotacja wśród pracowników jest największa w Olkuszu. Popracujcie tam dwa miesiące a przekonacie się na własnej skórze co to jest wyzysk... Pozdrawiam wszystkich.

Gringo

Nie polecam. Firma wykorzystuje pracowników, nie przestrzega żadnego prawa pracy czy w ogóle prawa. Za śmieszne pieniądze oczekują pełnej dyspozycji itd. Atmosfera ssie na całej linii, a pracownicy nastawiani są przez szefostwo przeciwko sobie. ODRADZAM.

Kancelaria

Witam wszystkich odwiedzających . Chętnie kupię długi Spółki CRAS prowadzącą działalność w Olkuszu przy ul. Przemysłowej 9. Zainteresowane osoby/firmy proszę o kontakt pod adres mailowy: maxyma@interia.pl

Czerepach

Tak zapewne uda ci się odłożyć jak w ogóle zobaczysz złotówki. A o umowie możesz sobie zapomnieć. Jak kiedyś tam pracowałem i p. [usunięte przez admina]s) powiedziałem jakie są opinie na temat Cras-a to odpowiedział, że to konkurencja rozsiewa nieprawdę.(usunięte przez administratora)

Van Helsing

Stosunki pracy to czysty darwinizm, każdy szuka głupszego od siebie. Zaraz zaczniecie narzekać... że jest wam źle. Może to prawda. A wiecie dlaczego tak jest? Bo porzuciliście swoją godność, przestaliście być solidarni. Jak małe szczeniaki dajecie się wciągać w personalne rozgrywki, tanie intrygi i szczurze podkopy. Za judaszowe srebrniki sprzedalibyście własną matkę. Wazeliniarze pospolici, pochlebcy, za nic macie przyjaźn i lojalność wobec kolegów. Jak psy pierwotne w blasku płomienia wpatrzone wiernym wzrokiem w twarz pana walczycie kłami o kość już dawno ogryzioną przy plemiennym ognisku. W waszych zakładach pozwalacie milcząco manipulować sobą i terroryzować się grupce cwaniaków. Z uwielbieniem patrzą na wasz pot i igrzyska. Wasza rywalizacja buduje ich poczucie wartości. Zapamiętajcie ich twarze! Za waszą pracę kupują kolejne rydwany i wznoszą piramidy. Za wypracowane przez was zyski firmy budują nowe siedziby z aluminium i szkła. Ich właściciele pięć razy w roku spędzają urlop kąpiąc się w ciepłych wodach. Swoje dzieci posyłają na lekcje chińskiego i aplikacje. Wy zaś nie macie na zieloną szkołę dla dziecka. W swojej rozpaczy wybieracie kredyt jako najgorszą z dróg do dobrobytu. Wtedy naprawdę stajecie się niewolnikami. Wiecie dlaczego? Bo porzuciliście swoją godność. PRZESTALIŚCIE BYĆ SOLIDARNI. Pozdrawiam uroczą, złotowłosą kasjerkę;) oraz resztę ekipy obsługującą Ten cały syf.

Badoo

...wszędzie (usunięte przez administratora). to samo, jałmużna i won dalej orać. Banda głąbów w kołnierzykach! Na szczęście życie nie trwa wiecznie. Co do CRAS SP. Z O.O. i pracy w firmie myślę że nie jest jeszcze tak źle. Kto myśli, że tak nie jest niech spróbuje swoich sił na produkcji w \"jakiejś\" amerykańskiej korporacji standard work i parę innych systemów w połączeniu z codziennym podkręcaniem i ogłupianiem ludzi uświadomi was, że tak dłużej być nie może. Pozdrawiam wszystkich karierowiczów za 1500, którzy sprzedają wszystkich i wszystko dookoła.

pracownica

Potwierdzam!Firma zatrudnia tanią siłe roboczą Nie polecam!!!Omijajcie z daleka

Najgorsza forma w Olkuszu, zarobki poniżej krytyki. Najniższa krajowa, za nadgodziny nie płacą!!!!!!!!!!!!! Nie polecam tej firmy - odradzam wszystkim!!!!!!

Zostaw opinię o CRAS SP. Z O.O. - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRAS SP. Z O.O.