Opinie o Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. w Świebodzin

Bartosz

SUPER PROFESJINALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA WSZYSTKIE INFORMACJE UDZiELONE NA MIEJSCU AUTO KUPIONE DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW ŻONA ZADOWOLONA POLECAM

Albert

Zamówiłem w Autokomisie Nissana Qashqaia. Bardzo miłą niespodzianką przy odbiorze było dużo lepsze wyposażenie samochodu niż oczekiwałem. Również wielkim plusem była fachowa porada przed zakupem oraz dodatkowe informacje już w trakcie zakupu za granicą o stanie wizualnym oraz technicznym. Z czystym sumieniem polecam.

Rafał

Rzetelna obsługa i fachowe doradztwo czyni ten komis wyjątkowym. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam!

Aga

Polecam Autokomis Radex w 200% - Auto wypatrzone na stronie było dokładnie takie jak w rzeczywistości. Książka serwisowa, zgodny przebieg, możliwość jazdy próbnej, auto zadbane. Panowie bardzo pomocni i sympatyczni. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Mój zakup bardzo udany :) Dziękuje za pomoc!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. na stanowisko Portier? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Joanna

Polecam tych Państwa z tzw. czystym sumieniem, wszystko załatwione w ciągu niespełna godzinki (dla mnie ważne gdyż jestem przyjezdna). Zarówno Szef jak i pozostali Panowie z personelu mega sympatyczni i profesjonalni :-) Pozdrawiam. Klientka z Gorzowa Wielkopolskiego!

Super obsługa. Sprzedający doradzi i wytłumaczy wszystko o samochodzie . Sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej perfekcja naprawdę polecam.

Profesjonalnie wyeksponowane auta, formalności załatwione szybko i sprawnie, bardzo miła obsługa. Jestem zadowolony z zakupu i szczerze polecam ten komis :)

ANGEL

Polecam Auto Komis Radex. Auto zakupiłam w komisie w maju tego roku. Samochód sprawuje się bardzo dobrze, nie ma z nim problemów. Panowie pomocni i sympatyczni. Wszystkie dokumenty do rejestracji otrzymałam na czas.

Tomasz

Bardzo ładnie wyeksponowane i profesjonalnie przygotowane do sprzedaży samochody, duży wybór, profesjonalna i miła obsługa. Kupiłem w tym komisie ślicznego Opla Astre, syn jest bardzo zadowolony z samochodu a ja z obslugi i zakupu. Auto już przerejestrowane śmiga po ulicach Warszawy.

beti

W początkowej fazie niby było miło.Niestety sie skonczyło.Zakupione auto w komisie bezwypadkowe jak stwierdzili Właściciele odmówiło klimy.Z właścicielami sie dogadaliśmy że naprawimy u nas na ich koszt.Na warsztacie okazało sie ze auto było stukniete i ma uszkodzoną klime.Zarejestrowac auta nie mogliśmy bo otrzymaliśmy pół dowodu rejestracyjnego belgijskiego.Sprzedano nam auto z jednym kluczykiem.Nasz urząd wystąpił do Belgi o dowód i wyszło ze auto jest po kolizji.Musielismy robić przegląd po wypadkowy gdzie własciciele mieli oddac kase ale jest milczenie.Nie polecam Ludzi którzy kłamią

Emilia
@beti

I nie zaniepokoiło was to że dali jeden kluczyk i pół dowodu? To co to za auto jeśli można wiedzieć, że tak się dla niego poświęciliscie?

Darczi
@Emilia

Nie każdy wie z ilu części składa się belgijski dowód, a kłamliwi sprzedawcy ni chcieli oddać kasy,ponadto przy wymianę oleju w skrzyni biegów stan oleju był 2,5 litra a powinno być ok.6 i rozwalona pokrywa skrzyni.28 negatywów o czymś swiadczy

@Darczi

Te 28 negatywów to gdzie? Bo nie żeby coś ale ja tu 3 gwiazdki na 5 widzę np. ;)

Ohal

Nie polecamy tego komisu mam samochód od nich miałbym nie bity za duże pieniądze nie uczciwi samochody maskowane uszkodzenia

Adam577
@Ohal

Również nie polecam, zawiodłem się na aucie

@Adam577

A co z nim jest nie tak? :(

Klijent

W dniu 17.06.2022r. Byłem obejrzeć, kupić Hyundai i20. Inaczej wygląda, niż go promują. Rocznik się nie zgadza, stan techniczny również . Przyjechałem 300 km w jedną stronę i po co???

@Klijent

Żeby potem wbić na goworka i wrzucić dla nas tę opinię. ;p Jakoś nie widzę w ich ofercie Hyundaia i20. A jaki rocznik faktycznie w końcu wyszedł, że się nie zgadzał?

Teresa

Praca jako sprzedawca też opłacalna i ją chwalicie? Oczywiście nie pytam klientów, ale może pracownicy tu zaglądają np. sprawdzają co kto o firmie napisał ;)

Zadowolony klient

Z czystym sumieniem polecam auto komis radex . Fachowa obsługa, życzliwi sprzedawcy podchodzący z szacunkiem do klienta . Auto zgodne z opisem a stan byl nawet lepszy niz na zdjeciach . Jestem bardzo zadowolony z zakupu i napewno tam wrócę po następne auto .

Gabriela
@Zadowolony klient

Hej, super, że masz takie doświadczenia. A jak cena się kształtowała na tle podobnych aut na rynku? Dało się trochę negocjować cenę?

Damian

Polecam

Pełen profesjonalizm ! Ludzie pełni energii, chętnie we wszystkim pomagają ! Można pożartować i ze wszystkim się dogadać ♥️

Zuzanna
@Kasia

No i pięknie. A orientowałaś się jak oni finansowo wychodzą na tle konkurencji? Też na plus?

MAREK

POLECAM, MAM DRUGIE AUTO OD NICH, FACHOWE PORADY, AUTO JAK NARAZIE SPRAWUJE SIE SUPER !

Albi

Zamówiłem w Autokomisie Nissana Qashqaia. Bardzo miłą niespodzianką przy odbiorze było dużo lepsze wyposażenie samochodu niż oczekiwałem. Również wielkim plusem była fachowa porada przed zakupem a w trakcie zakupu samochodu za granicą dodatkowe informacje o stanie wizualnym samochodu. Mój pierwszy zakup w tej firmie i z czystym sumieniem polecam.

Luka

Solidna firma, dobrze ocenia w branży motoryzacyjnej, polecam pracę, można wiele się nauczyć.

FSO

Porażka. Kompletny chaos organizacyjny. Kupiłem auto w tym komisie ale... jednak go nie kupiłem (!?). Po wcześniejszym umówieniu się z jednym z właścicieli zjawiłem się w komisie (przejeżdżając ponad 300km), obejrzałem auto, sprawdziłem na stacji diagnostycznej, dogadałem cenę i warunki zakupu( z drugim właścicielem), wpłaciłem zadatek jednocześnie podpisując umowę, wychodzę z komisu i nagle okazuje się, że przyjechala "pani ze Szwecji" i że auto było dla niej zarezerwowane (przed drugiego z właścicieli, z którym dogadałem cenę i warunki zakupu, który 15 minut przed podpisaniem umowy nie wspomniał nawet słowem o jakiejkolwiek rezerwacji) i to jej komis sprzedaje to auto (???). Teoretycznie prawo mocno stoi po mojej stronie- wpłaciłem zadatek więc mogłem żądać zwrotu podwójnej jego wartości. Szkoda jednak energii na tak niepoważnych ludzi, no i szkoda pani "ze Szwecji". W życiu nie spotkałem się z takim amatorskim podejściem do klienta i z tak niesłownymi handlarzami, ale jak widać po wcześniejszych komentarzach nie jestem pierwszy!! Ciekawostka: Auto sprowadzone ze Stanów, oclone w Holandii, bez opłat w Polsce, a w celu dojechania na stację diagnostyczną zainstalowano mu niemieckie tablice rejestracyjne i przejachanko na nich pół Świebodzina. Ciekawe od jakiego auta były te tablice....

Zostaw merytoryczną opinię o Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.
  • Osiedle Łużyckie 32 lok. 7
    66-200 Świebodzin
  • NIP: 9271933961 REGON: 81222571 KRS: 0000517125

Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.