Opinie o Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. w Świebodzin

Darczi

(usunięte przez administratora),SPRZEDAJĄ AUTA BITE POWYPADKOWE Z UBEZPIECZALNII A W OPISIE PODAJĄ ŻE AUTA SĄ BEZWYPADKOWE A NA DODATEK WŁASCICIELE SĄ CHAMSCY I NIEUPRZEJMI.Bardzo proszę się zastanowić przed kupnem,bo jak już wyjedziecie walonym autem to już nie ma odwrotu

Haha
@RADEX

Gościu co Ty piszesz? Przecież na tej platformie wystawiający komentarz nie może usunąć komentarza sam :D jesteście złymi ludźmi, też kiedyś dzwoniłem do was o auto i mi powiedziano że tak jest proszę przyjechać. Jechałem 100 km i po przybyciu na miejsce okazało się że auto zostało sprzedane 2 dni prędzej a ogłoszenie nie zostało usunięte. Jak najdalej od tych ludzi

Kiedyś pracowałem w podobnym miejscu i przygotowywałem i sprzątałem auta do sprzedaży, czy tutaj też by się znalazła taka praca? Jeśli tak to ile mógłbym oczekiwać kasy za jedno zlecenie? No i poproszę o info czy wtedy godziny są dowolne czy jakieś sztywne.

Niedoszły klient Nowy wpis

Ten komis to jakaś porażka, jazda ponad 400 km żeby zobaczyć auto po rozmowie telefonicznej nie była dla mnie problemem po usłyszeniu że stan auta jest perfekto jak przyjadę z pewnością kupię samochód niestety tak się nie stało. Pan przez telefon powiedział, że przemierzył miernikiem samochód jest do 200 mikronów myślę sobie spoko - powtórna powłoka lakiernicza nie była dla mnie problemem. Jednak po przyjechaniu na miejsce usłyszałem, że miernik jest już w Niemczech bo wspólnik zabrał jak pojechał po auta, ok miał Pan problem bo miałem swój dach super 120 natomiast reszta od 180 do 1000 !! a później brak odczytu (szpacha, szpachla). W ogłoszeniu grzana szyba - oczywiście również tutaj Pan minął się z prawdą. Odradzam szkoda czasu auta igły a na placu stają z rozebranymi deskami rozdzielczymi, można się nieźle nadziać ! Podejście do klienta DNO ! Pan nie chciał wyjść, bo jak twierdził nie może zostawić biura (jakby nie można było go na chwilę zamknąć), a może Pan wiedział że już nie ma po co przychodzić bo znał stan faktyczny auta który przez telefon ewidentnie został zatajony ! Wszystko pięknie podkoloryzowane przez telefon . Wycieczka i zrobione 850 kilometrów ale przynajmniej nie mam problemów, które z pewnością bym nabył kupując tam pojazd. Nie pozdrawiam - niedoszły klient.

Jak najbardziej warto polecić tę firmę. Duży komis duży wybór aut fachowa pomoc i doradztwo.

@Tomek

Czy jest też może na miejscu serwis? Ewentualnie czy pracownicy godzą się na kontrolę pojazdu przed zakupem? I czy polecają jakiś konkretny serwis, czy pełna dowolność?

Eugeniusz Basowski Nowy wpis

Auto takie jak na zdjęciach bardzo miła obsługa dwóch panów bystrych szybkich jestem zadowolony z zakupu auta w firmie radex nie było problemu ze zdaniem starszego modelu auta i zamianą polecam serdecznie tą firmę dziękuję moja

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. na stanowisko Portier? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
PRZEMEK

TO PORZĄDNA FIRMA. POLECAM

@PRZEMEK

Czy piszesz z punktu widzenia klienta czy pracownika? A w tym drugim przypadku, czy możesz podać więcej szczegółów? Na przykład, jakie wymagania są stawiane nowym pracownikom? I na jakie mniej więcej wynagrodzenie można tu liczyć?

Sprawna obsługa, nie było problemu ze sprawdzeniem samochodu w lokalnym warsztacie. Ostatecznie kupiłem samochód. Polecam.

Czy firma często poszukuje nowych pracowników? Pytam bardziej o etat dla sprzedawcy, pracowałem parę miesięcy w autoryzowanym salonie jako sprzedawca właśnie. Jakie umiejętności wtedy wymagają do pracy w tym komisie? Czy są jakieś widełki pensji, których można się spodziewać? I co z premią od wielkości sprzedaży?

Grzesiu

Po raz kolejny po kilku latach skorzystałem z usługi sprowadzenia auta z Niemiec na zamówienie przez auto komisu RADEX a swój obecny zostawiłem w rozliczenia i znów jestem bardzo zadowolony. Zamówione auto okazało się idealne jak poprzednie. Poleciłem tę firmę wszystkim swoim znajomym i też byli zadowoleni. Polecam też nieznajomym którzy jeszcze się zastanawiają bo warto! Pozdrawiam

Mariusz

Bardzo fajny auto komis. Najlepszy w jakim byłem. Duży wybór fajnych aut.

Rysiek

Czy firma obecnie szuka kogoś do pracy w warsztacie? Jestem mechanikiem, długo pracuję w zawodzie. Atmosfera pracy jest w porządku? W jakich godzinach?

Emilka

Fajne miejsce dobre samochody mili i uprzejmi ludzie. Nic tylko polecać. Pozdrawiam

Małgorzata

Pojechaliśmy onegdaj z rodziną obejrzeć wystawione w komisie Isuzu D-max. Ale że i Navara sobie stała i czekała na klienta, to obejrzeliśmy przy okazji i to cudo. Piękne, duże, mały przebieg...Podejrzane, prawda? Siedmioletni krążownik niemieckich autostrad z liczbą niecałe 37k na liczniku.I w przeciwieństwie do Isuzu w moim ukochanym manualu. No miód malina! Kręcony, powypadkowy? Sprawdzimy, Spytaliśmy właścicieli o możliwość podesłania fachowca z Motocontrolera. Nie było problemu. Fachman przejrzał auto adekwatnie do wykupionego pakietu i stwierdził,że warto wybulić na tego potwora te 85k bez złotówki. No skoro tak,to bierzem! Formalności przetestowały nas z cierpliwości, ale warto było!I teraz siedzę, piszę opinię i spoglądam przez okno czule na czarną Navarę...Całe szczęście, że to nie pseratti ,bo by mnie sasiedzi pewnie klęli w porywach do psami szczuli:D Właściciele i pracownicy uprzejmi i pomocni.Zaiste nienachalni ,bo moglam oglądać sobie auto w spokoju, bez zapewnień, ile to Niemiec łez wylał, zanim sprzedał. Zapewniam,że nie jestem z rodziny i nikt mi nawet zeta za napisanie pozytywa nie zapłacił. Pozdrawiam!

Jak wygląda praca na stanowisku Portier? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.?

Darczi

Irena
@Darczi

Chamscy i nieuprzejmi? :/ A reszta pracownik jak? Czy może właściciele sami prowadza komis?

RADEX
@Darczi

Ta negatywna opinia jak i wiele innych jest niesłusznie wystawiona przez nieuczciwych ludzi którzy dzwonią do nas z propozycją usunięcia komentarza odpłatnie. Nie było takiej sytuacji, że klient oglądał auto i miał zastrzeżenia do takich rzeczy jak w komentarzu są opisane!

Haha
@RADEX

Adrian Macheta

Polecam ten komis kupiłem już drugi samochód. Firma konkretna miła obsługa płacisz ale wiesz za co !! Autka godne polecenia . Bezproblemowy kontakt !

Danuta
@Adrian Macheta

A był może jakiś kontakt telefoniczny lub mailowy? Jak się do nich dzwoni to z kim bezpośrednio się rozmawia? Z właścicielem czy mają może pracownika do kontaktu z klientem?

Sonny

Nie Polecam Autko przy odbiorze wogle nie przygotowane! po 4 miesiacach chcialem sprzedac okazalo sie ze o 100tysiecy kilometrow cofniete no hand

Fifi

Witam.W opisie na stronie internetowej auto bezwypadkowe,wszystko sprawne,nie palone w środku itp.Pierwszy rzut oka laika auto ok.Po otworzenie drzwi wypalona wielką dziura na siedzeniu kierowcy,wypalone dziury również w innych miejscach.Po sprawdzeniu auto po Vin,okazało się , że szkoda całkowita,przodu praktycznie nie było.Autka fajne,ale zalecam dokładniejsze sprawdzenie po nr Vin.Obsluga miła ????

Bodo

Nie polecam.Auta powypadkowe,rocznik pierwszej rejestracji rocznikom auta,brak części w autach niezgodne z opisem

AUTOKOMIS RADEX
@Bodo

Danuta
@AUTOKOMIS RADEX

A ja podpytam tutaj czy zatrudniają może państwo handlowców? Jest u was takie stanowisko? Jakie wymagania macie od zainteresowanych pracą ?

Magdalena

Transakcja bezproblemowa, szybkie załatwienie dokumentów, polecam !

Kaja

Fachowe doradztwo, rzetelne podejście. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.
  • Osiedle Łużyckie 32 lok. 7
    66-200 Świebodzin
  • NIP: 9271933961 REGON: 81222571 KRS: 0000517125

Autokomis Radex Radny Kochanowski sp.j.